Opinie o Scania Production Słupsk S.A. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scania Production Słupsk S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Scania Production Słupsk S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scania Production Słupsk S.A. w Słupsk

@spawacz. Co to znaczy ostra rekrutacja?

spawacz
@Paweł

Znaczy że łapanka jest. Zajrzyj na OLX to będziesz wiedział. Pozdrawiam ;)

Baza

Nie wiem czy składać papiery do SCANI ?

Mania
@Baza

Pewnie po odczytaniu komentarzy masz dylemat czy złożyć CV czy nie?:) Złóż CV i jak Cię przyjmą to ocenisz ile było prawdy czy klamstwa w opiniach ! Nic nie tracisz przecież jak się nie spodoba praca tam to mówisz naraaaa i tyle w temacie ????

lesniczy

Scania ogolnie bardzo dobrze prosperujaca firma jestem jej pracownikiem od nie dlugiego czasu pracuje sie dobrze ale dziwie sie w scani nikt nie zwraca uwagi na dwoch zlodzieji bo inaczej sie ich nazwac nie da jest to dwoch braci jeden pracuje na spawali drugi w sps kradna wynosza rozne przedmioty z firmy nikt tego nie widzi nie rozumiem tego dziwie sie ochronie ktora niby tak dobrze prosperuje powinni sie nimi zinteresowac szfki posprawdzac i kontrolowac w domu w grazu pewnie wszystko ze scani moim zdaniem tacy ludzie nie powinni pracowac w takiej firmie wstyt normalnie kierownictwo firmy sie powinno ty zainteresowac mysle ze firma wyeliminuje takie osoby ktore dzialaja na szkode firmy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA?

Chujania

Rok na agencji później umowa na 2lata kolejna umowa na 9miesiecy kolejna na stałe pozdrawiam

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Witam, a jak wygląda praca spawacza w Scani? Czy po umowie próbnej przechodząc do Scani jest jaka kolwiek podwyżka? Czy to prawda że za soboty dodatkowo płacą 400 zł brutto? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

szacunek spawacza
@Piotr

szanuj sie. Daja 2500zł do ręki jako spawaczowi. Szanuj się, sanuj ten zawód, bo w scania spawacza nie szanują

@szacunek spawacza

To powiedz kolego gdzie szanują spawacza w naszym regionie? Chętnie pójdę tam do pracy. Dostałem ofertę w scani jako spawacz ale zamiast zdobywac szlif w zawodzie rzucają mnie na dział monterski albo zamiatam. Obecnie rozglądam się za inna oferta.

Welder
@szacunek spawacza

Oczywiscie. Piekne powiedziane.

gość
@Piotr

witam tak prawda za sobotę 400 zł + setki czyli sumując za sobotę wychodzi 620 zł netto

Ktoścoś

Scania zwalnia pracowników na potęgę nie szanują ludzkiej pracy. Przyjmują, dają umowy po przejściu z agencji pracy na scanie na przykład na rok czy dwa, a po kilku miesiącach zostajesz zwolniony bez konkretnych przyczyn mimio tego że pracowałeś sumiennie robileś nadgodziny nie chorowałeś, nagle bach wypowiedzenie z dnia na dzień . W dniu dzisiejszym zwolnili duża liczbę pracowników w kolejnym tygodniu znowu mają być zwolnienia robią to po cichu około 30 osób tygodniowo. Ma być zwolnionych około 100 osób.

Jacek

To produkcja wstrzymana? Na ile? Pozdrawiam

Czy scania pracuje od wtorku (14.04) czy zakład ma wolne?

Romek

Ogólnie firma Scania, to jest wielka korporacja, prywatna firma, która mogłaby rządzić całym krajem Polin. Ludzie na wysokich stanowiskach, w tym przypadku polacy, to pomagierzy i wykonawcy rozkazów jakie idą z góry. (usunięte przez administratora) Za parę groszy premii, za poklepanie po ramieniu i za inne frukty zrobią wszystko, aby szefostwo było zadowolone. (usunięte przez administratora)

Osoby pytają, czy mam szansę na przyjęcie na umowę stałą, po przepracowaniu pewnego okresu.Wiadomo, agencja musi zarabiać. Ale jest na to mała szansa.Ja pracowałem nie poprzez agencję, bo ten rodzaj zatrudnienia jeszcze wtedy nie funkcjonował. Byłem zatrudniony bezpośrednio przez zakład, ale i tak miałem umowę na czas określony. Trwało to ponad 5 lat. Aż w końcu sam się zwolniłem. Zatrudniają tak, żeby nie płacić odprawy danemu pracownikowi. Kogoś dla przykładu zapewne zatrudnią, ale tylko dlatego, aby utrzymać w przekonaniu większość ludzi o tym, że w końcu kogoś przyjmą na stałe. Wiadomo, że większość nie otrzyma stałej umowy. Mógłbym wymienić nazwiska ludzi, którym nie należy ufać i ostrzec ludzi przed nimi, ale nie zrobię tego, bo zaraz posypały by się pozwy sądowe. W dobie dzisiejszego kryzysu, nie ma żadnych szans na zatrudnienie. Będą na 100% duże zwolnienia.

Wojtas Kolanko
@Adam

Nie może i nie będzie zwolnień. Produkcja do końca roku jest w 100% zapełniona zamówieniami. Amen

x

Teraz scania to padnie. Kiedyś jak tam pracowałem, to było znośnie. Nie dali umowy stałej, tylko przedłużali co jakiś czas.Tak było przez okres 5 lat. Z tego powodu nie otrzymałem na koniec kasy, bo się zwolniłem z tego kołchozu. Atmosfera typowa jak w dawnych zakładach za komuny. Mnóstwo darmozjadów, jeden drugiego by utopił w łyzce wody. (usunięte przez administratora) lenistwo, brak odpowiedzialności za popełnione błędy. Wykorzystują na maksa ludzi, którzy pracują na produkcji.

MONTER
@x

a no padnie , bo zwalniaja ludzie nie martwiac sie o ich sytuacje a pozniej znowu beda udawac wielka firme z perspektywami zeby ludzie do nich przychodzili

Grażyna Sprężyna

Aktualnie nie ma przyjęć w Scani i nie zapowiada się, aby coś w tym kierunku się zmieniło. Praca jest jednozmianowa, zadawalające warunki pracy, kursy wewnętrzne umożliwiające rozwój osobisty.

@Grażyna Sprężyna

(usunięte przez administratora)Tzw nawijanie makaronu na uszy.Są to sposoby manipulacji pracownikiem stworzone przez wielkie korporacje. Zamęczą cię pracowniku na tych szkoleniach. Jak nie pójdziesz, to cię zwolnią.

BYŁY
@x

ZAMĘCZĄ A PÓŹNIEJ ZWOLNIĄ PO TYGODNIU , BEZ POWODU ... PEWNIE DLATEGO , ŻE NIE ZDĄRZYŁEM SIĘ WYKAZAĆ

r

Kiedyś byłem na imprezie w pewnej restauracji. Wpadła dość duża grupa ludzi ze scanii i na ich czele szwed - jakiś ważniak. A za nim polacy z kieliszkami w ręku, biegali, aby wypić z nim tzw brudzia.Oczywiście zależało im zapewne na tym, aby coś ugrać, wymusić na nim. Myślę, że jakaś podwyżka lub jakieś dobre stanowisko. W pewnym momencie wpadł na mnie i na ucho wypowiedział po angielsku cyt: "get them a way from me". Hahahahaa. Niestety nie mogłem nic na to poradzić, bo nie byłem władny w tej kwestii.

Lucas83

Jak maja tam lakiernicy w scania mam oferte ale chce wiedziec jak jest naprawde opinia ludzkaci co tam pracuje fizyczni

Justyna
@Lucas83

To zrozumiałe, że chcesz wiedzieć, jak naprawdę pracuje się w SCANII. Miejmy nadzieję, iż jakiś pracownik zechce opisać tu specyfikę pracy w tej firmie. Ale na ich stronie znalazłam wiele przydatnych informacji: https://www.scania.com/productionunitslupsk/pl/home/career.html A powiesz przy okazji, jak wygląda tam proces rekrutacji?

@Lucas83

Kolego, najpierw naucz się pisać poprawnie. W jednym zdaniu wszystko - bez przecinka.

Firma niestabilna, zarzad oderwany granatem od rzeczywistosci, decyzje ktore sa podejmowane nie jak sie maja do usprawnienia czy poprawy jakosci produkowanych autobusow. Ogrom niedokonczonych autobusow stoi na parkingu, brak czesci, opoznienia i wiele,wiele innych...w pn zautrudnija nowe osoby a w czwartek zwalniaja i planuja kolejne zwolnienia...w glowie sie nie miesci. Osoby ktore maja prace a chca zmienic nie polecam bo moga zaraz byc zwolnione a osoba ktore szukaja pracy radze miec w zanadrzu cos zeby nie zostac na lodzie.

szukający

ile obecnie juz osob zwolnili ?:ooooo jestem osoba czekajaca na przyjecie

Katarzyna

Witam czy możliwa praca tylko w weekendy. Jaka stawka godzinowa.. Proszę o szybką odpowiedź.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA?

spawalnik

oczywiście, że mają, wszyscy nawet żule spod biedronki w firmie do której żaden fachowiec nie przyjdzie bo i po co, to jest zakład stworzony dla miernot życiowych i tyle w temacie

spawalnik

gościu ja wiem jak jest w innych zakładach, a ty to pewnie jeden z tych życiowych impotentów, który do normalnej pracy się nie nadaje, więc płyń...

spawalnik

Spawaczu!!! Jeżeli szanujesz swój zawód, a przede wszystkim siebie samego... Stay away from Scania!!!

man_with

Dużo rozpisywać się tu nie należy, a za całość wystarczy stare mądre powiedzenie "ryba psuje się od głowy" Chora firma (usunięte przez administratora)

Cześć Scania szuka Magazynierów z "atrakcyjnym wynagrodzeniem" i zastanawiam się czy nie złożyć tam cv. Czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca na magazynie ? Scania ma bardzo słabe opinie ale mam też informacje od znajomych że nie jest tam tak źle jak to opisują. Oferta pracy jest oferowana przez agencje ( 3700 brutto ) przez 3 miesiące, a potem możliwe zatrudnienie przez Scania, i teraz rodzi się pytanie, jestem doświadczonym magazynierem ale nie chciałbym się spotkać z sytuacją że po 3 miesiącach pożegnam się z tą firmą i tylko potrzebowali pracownika na chwile. Proszę aby wypowiedział się ktoś z pracowników magazynu. Pozdrawiam Paweł

Zostaw merytoryczną opinię o Scania Production Słupsk S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Scania Production Słupsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scania Production Słupsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scania Production Słupsk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scania Production Słupsk S.A.?

Kandydaci do pracy w Scania Production Słupsk S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scania Production Słupsk S.A.