Opinie o 3A Composites Mobility w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 3A Composites Mobility. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3A Composites Mobility o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3A Composites Mobility w Mielec

Kamil

Witam ogłoszenie na lakiernika wisi od trzech lat jest to co najmniej niepoważne byłem na rozmowie szukają frajera na trzy zmiany i do tego zarobki śmieszne jak dla lakiernika średni klasy lakiernik bez problemu zarobi między 6 a 7 na rękę do tego zasięgnąłem języka jaka panuje atmosfera w firmie i dowiedziałem się że najgorzej by trafić na H3

Aaa

hej, szukają Kierownika Projektu, na stronie taką informację mają, czy to jest aktualne, czy może zapomnieli ogłoszenia ściągnąć ze strony? Byłbym odpowiedzialny za prowadzenie projektów w kontakcie z klientem międzynarodowym, ile jednocześnie takich projektów się prowadzi i ile jeden projekt trwa? Czy za sukcesywnie zakończony projekt Kierownik otrzymuje premie? Ile osób, które pracują przy takim projekcie ma kierownik pod sobą?

Jony ZZ

Niestety ale (usunięte przez administratora) muszą robic na tą (usunięte przez administratora) ktore siedza w biurze i nie mają pojecia o produkcji. Taka prawda o tej firemce

usunięty
@Aaa

Niczego nie będziesz prowadził. To wirtualne i niepotrzebne stanowisko, bo wszystko robią- jak ich to nazwał niejaki Jony- "robole". Bez tych roboli niczego nie jesteście w stanie ogarnąć! Pod sobą nie będziesz miał ludzi tylko krzesło do siedzenia i czekania aż się zrobi samo... A premię owszem- dostaniesz, no bo robole dostaną co najwyżej czekoladowego, połamanego bałwana ze Szwajcarii. Nic więcej. A mogłeś prezesie do tego worka wrzucić koperty z kasą... Firma by nie zbiedniała

Mikołajka

Zamiast parkingu czekoladowe Mikołaje. Bo w naszym przedszkolu bardzo fajnie jest

metz

Jak macie przyjąć sie do tej firmy to tylko na lakiernika. Najwyższe stawki na produkcji nie nieadekwatne do wykonywanej pracy ale przecież kolesiostwo i podlizywanie sie do kierowników umożliwia najwyzsze podwyzki. Nie ma rady na to niestety. Uważają się za najmądrzejszych w firmie. Chodzą jak pawie. Cwaniactwo nie do opisania. Nie ma kto się za nich wziąść.

Firma 3A Composites Mobility w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierownik Projektu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Robert

Pojawiło się ogloszenie na kierownika magazynu. Jak to wygląda z rekrutacja. Warto aplikować?

filip
@Robert

Niedługo autobus bedzie dowozil ludzi zza Wisły jak na Lear. Bo w okolicy wszyscy poznali się na firmie.

Góra
@Robert

Nie warto się w to pchać szkoda nerwów i życia rodzinnego po pracy.

@Robert

Biore udzial w rekrutacji,standardowe spotkanie na ktorym odpowiadasz na pytania. Czy warto? Ja uwazam ze tak.

POR

Czy premie za październik zostały już wypłacone?

Jeśli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w tej firmie to odradzam całkowicie. Rotacja jest ogromna nie ma tygodnia żeby cztery osoby nie były nowe niektóre po jednym dniu to nawet ciuchy w szatni na środku zostawiają i idą do domu. Lepiej iść do Lidla bo lepsze zarobki i przynajmniej nie ma takich chemikaliów. Podwójne standardy jeśli chodzi o podwyżki jak się jest ulubieńcem to wiadomo podwyżki lepsze dla zwykłych no to praktycznie symboliczne o ile w ogóle. Trzeba przygotować się też na humorki kierownika i panujący chaos

Hania

Dobra krótkie pytanie. Chce uciec z Biedronki opłaca się przyjść do 3a choć na kilka miesięcy?

Franiu
@Hania

W biedronce lepiej zarobisz. Płacą marnie. Straszą, że premii nie będzie. Jak po nowym roku nie będzie drastycznych podwyżek to podobno strajk ma być na produkcji. Każdy będzie udawał ze umie tyle co nowy pracownik. Góra ma wybitne inwestycje, plany ale o podwyżkach nie chcą rozmawiać. Zobaczymy kto będzie wtedy taki mądry. Wydajność spadnie, opóźnienia w wysyłkach, reklamacje. A może do pracy przyjdą więźniowie jak w innych firmach?? Bo kto o zdrowych zmysłach przyjdzie na cięcie??

Rafał
@Hania

Odradzam przyjścia tutaj. Jako kobieta trafisz na wykładanie a tam warunki są okropne. Smród od żywicy, gęsta atmosfera. Za te pieniądze nie warto psuć sobie zdrowia. Wszędzie gdzie by Pani nie poszła będzie lepiej. Premie strasznie marne, podwyżki przeważnie w kwietniu i to małe w stosunku do tego ile podnosi się najniższa. Perspektywy na lepsze czasy już dawno dawno umarły w tej firmie. Po zmianie prezesa oraz dyrektorów firma leci na łeb i na szyję w dół.

Firmowiec
@Hania

Opłaca się jeżeli ogarniasz pracę na produkcji , komputer i przede wszystkim rysunek techniczny! Rysunek to podstawa.

@Rafał

Chętnie się dowiem jakiej wysokości są te ewentualne premie, piszecie że marne, ale to ile mniej więcej? I za co je dają? Benefity pozapłacowe tak poza tym jakieś są?

Hela

Podoba mi się oferta Sales Support Assistant, bo daje możliwość rozwijania znajomości języków w kontakcie z klientami z zagranicy. Zastanawia mnie tylko, jakie są płace i system premiowy, co jest generalnie premiowane w dziale sprzedaży, gdy nie jesteś (jeszcze) sprzedawcą? Z czasem można awansować?

Nie polecam tej firmy ominąć jak najdalej. Chaos nikt nad niczym nie panuje, kolesiostwo, jeden dostaję podwyżkę 800 drugi 200 to samo stanowisko. Rotacja ludzi ogromną. Okropna chemia cały czas śmierdzi szkoda zdrowia no i nie możność wzięcia urlopu bo to jest uzależnione od widzimisię

Blondi

A o jakim stanowisku tu konkretnie piszesz? Szukają teraz technika utrzymania ruchu. Nie przypadkiem o to ci chodzi? ;) Narzeczony chce podesłać swoje cv, i tak sobie myślę, czy to dobry pomysł. Wiesz ile na rękę może dostać ktoś taki? Z tymi podwyżkami to niesprawiedliwe, nie jesteśmy dziećmi, żeby brać takie rzeczy pod uwagę:/ Jest jakiś dodatek, skoro pracuje się w warunkach szkodliwych dla zdrowia?

Nut

A czy pracodawca ma prawo odmawiac pracownikom urlopu i wmawiac ze urlopy sa na produkcji wstrzymane ?

Bubel
@Nut

Tak, ma takie prawo, ale pamiętaj o jednym jeśli wcześniej urlop został zaakceptowany oraz zostały poniesione koszty w związku z rezerwacją Twojego urlopu wypoczynkowego itd. możesz strać się o zwrot poniesionych kosztów.

Mila
@Nut

A to takie praktyki u nich są z tymi urlopami? W jakim okresie te urlopy są wstrzymane i podali przyczynę dlaczego wstrzymują?

odp

z tymi urlopami to pojechałeś... W żadnej firmie nie widziałem jeszcze takiego luzu jeśli chodzi o urlopy Nikomu nie robią problemu nawet jak ci coś wypadnie i wnioskujesz w przeddzień.... Nawet ci co dzwonią tego samego dnia, że nie przyjdą- dostają normalny urlop a nie na żądanie... Tak, że bzdury piszesz

@odp

Serio? Bo to rzadko się zdarza żeby tak od ręki dostać płatne wolne. Jest tyle osób w firmie żeby w razie co w ostatniej chwili zrobić zastępstwo? Nawet takie dwu tygodniowe urlopy w wakacje też nie są wcześniej planowane?

odp

nie piszę o dwutygodniowych urlopach, bo te oczywiście trzeba zaplanować- ale w swoim gronie, na swojej placówce- żeby się nie okazało że kilka osób na raz weźmie... Ja piszę o pilnych nagłych potrzebach- każdy ma tak, że nagle jakaś sprawa pilna, np dziecko Ci zachoruje, czy masz sraczkę... Jeśli chodzi o urlopy 2 tygodniowe- tutaj nikt nikogo nie zastępuje raczej. To nie linia produkcyjna, która się zatrzyma bo brakuje jednego człowieka. Tutaj każdy robi swoją robotę sam, ewentualnie w parach i nie ma krachu jak od czasu do czasu kogoś zabraknie. Oczywiście przeginać też nie można, bo wiadomo, że ktoś się w końcu wkurzy.

odp

no skoro CODZIENNIE wioskujecie o urlop, to faktycznie może być problem ;)

PCV
@Mila

@Mila Z tym "wstrzymaniem" urlopów na produkcji to taka śpiewka kierowników którzy uwielbiają ściemniać pracownikom jak to "zła góra" odpowiada za wszystkie problemy. Tak najłatwiej odmówić pracownikowi urlopu:) A powód jest oczywisty - tu zawsze jesteśmy do tyłu z terminami, zawsze brakuje rąk do pracy. A w rzeczywistości kierownik odpowiada za zapewnienie płynności produkcji więc w okresach urlopowych gdzie część załogi jest na planowych urlopach 2 tygodniowych to pozostali muszą nadrabiać żeby jakoś terminy wyrobić. Więc latem i w okolicach świąt / długich weekendów trzeba się nieźle naprosić żeby dostać wolny dzień. To raczej normalna rzecz w wielu firmach, kierownika trzeba zrozumieć że nie może dać wszystkim urlopu bo ktoś musi pracować. Szkoda tylko że nie można załatwić tego bardziej kulturalnie. Kierownik RT zgodę na urlop daje z taką łaską jakby ci podwyżkę dawał:) A spróbuj potem odmówić mu nadgodzin to się nasłuchasz że jesteś mu to winny bo on ci przecież dał dzień urlopu:D

Hot

Dzis 26 dzien miesiaca i premii nadal nie ma. W regulaminie platna do 15 dnia miesiaca. Jesli prezes ją odbiera niech ma odwage zrobic spotkanie z pracownikami i poinformowac o powodach. Nie polecam rozpoczynac pracy w tej firmie.

Kaczyński
@Hot

Premia jest uznaniowa, jak się nie podoba to proszę się zwolnić.

Hot
@Kaczyński

Tak zwolnie sie i ty bedziesz za mnie robil bo nikt nie chce przyjsc do pracy do tego (usunięte przez administratora) Nie ma premi to sie zmniejszy ilosc wykonanej pracy i zaczna sie zwolnienia lekarskie.

Z Zal
@Kaczyński

Zwykly pracownik by tak nie napisal o premii. Czyzbys byl kierownikiem w tej firemce ?????

Kaczyński
@Z Zal

Nie jestem kierownikiem. Jestem oddanym pracownikiem tej firmy i doceniam każdy dzień spędzony w niej.

Kolo
@Hot

W którym regulaminie pisze, że 15-tego? Po pierwsze to raz w miesiącu a po drugie to uznaniowa... A jak ta premiera będzie to napiszesz tutaj, że jednak dostałeś?

@Hot

Ludzie się denerwują że koniec miesiąca a premii jeszcze nie ma chociaż ma być do 15 dnia każdego miesiąca? Są firmy gdzie premia jest raz na kwartał a nawet raz na 4 miesiące... i będziesz miał 1 dzień L4 i już jej nie dostaniesz :-) więc myślę że spóźniona premia o pół miesiąca która i tak jest co miesiąc to jest lepsza niż ta co kwartał . Wiem bo sam się przeniosłem z 3A do innej firmy gdzie premia jest raz na 3-4 miesiące jeżeli nie masz wogule L4 :-) ale za to stawki są leeepsze

Ooo
@Hot

A jakie są w peelenach zarobki, skoro się tak zdenerwowałeś, że premii nie ma na czas? Bez niej kuso? No i dziś 8 października, premia za wrzesień już wpłynęła?

@Ooo

w peelenach jest 3500- tak bez premii "kuso", z nią też kuso ale lepszy rydz niż nic... premia wpłynęła 28 września ale nie za wrzesień tylko za sierpień

PCV
@Kolo

Do lizusków wyskakujących z regulaminami i uznaniowością. Gdyby premia nie była uznaniowa i termin jej wypłaty był w umowie to ludzie by nie marudzili tylko poszli z tym do PiPu / sądu. A narzekają bo jak przez lata premia (mniejsza lub większa, rzadziej wcale) jest co miesiąc w podobnym terminie a tu nagle brak przelewu i informacji to się wkurzają. To największy problem tej firmy - całkowity brak komunikacji. Tak trudno przekazać produkcji informację czy premia w tym miesiącu będzie? Kierownicy wolą za dużo nie zdradzać bo jeszcze by się ludzie zdemotywowali do (usunięte przez administratora) do pracy. Więc wodzi się ludzi za nos którzy o swoich zarobkach dowiadują się w momencie przelewu. A potem zdziwienie że ludzie nerwowi się robią jak się przelew spóźnia kilka dni i nie wiedzą czy mają czekać czy nie.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez 3A Composites Mobility dla pracy jako Lakiernik są dla was satysfakcjonujące?

Rudy

Nie polecam stanowiska lakiernik pieniądze żadne warunki średnie presją ze strony przełożonych i himorki kierownictwa. Nie polecam

W firmie znaczenie się pogorszyło. Ludzie się zwalniają, terminy dostaw są w plecy. Jest straszny nacisk na pracowników. Pracowałem 1.5 miesiąca. Jak za te pieniądze to nie polecam. Atmosfera w pracy nie należy do najlepszej.

Mońka
@Andrzej

Z jakiego powodu to pogorszenie, długo to już trwa? Jakie pieniądze, rozumiem że nie byłeś zadowolony? Na co konkretnie jest największa presja, na produkcji?

@Mońka

Największa presją jest na wydajność bo terminy dostaw są grubo po terminach. Pieniądze powiedzmy że jak wszędzie na strefie teraz. Parę stówek brutto więcej niż najniższa. Warunki pracy są specyficzne bo jak nie śmierdzi klejami i chemia to straszne zapylenie. Także kto co woli. O jakimś awansie można praktycznie zapomnieć. Takich transferów z dołu do góry praktycznie nie ma. Duża rotacja ludzi na produkcji.

@Andrzej

A firma dba o bhp i daje maski z filtrami, bo na dłuższą metę to pewnie męczące? Ile płacą na produkcji, że zmieniają się często ludzie? To wina wynagrodzenia czy jest coś jeszcze?

Ha
@Mońka

A taki problem mają że nie można używać telefonu komórkowego . Lepiej siedzieć na FB niż pracować.

Plastwagowiec

Jak to jest że zdecydowana większość pracowników dostaje podwyżkę a tylko kilkanaście osób nie? Co to za chora polityka? Zarząd i kierownictwo unikają rozmów na ten tamat albo mówią że nic nie wiedzą. Czy to jest normalne? Zachowują się jak w przedszkolu. Odradzam każdemu pracy w tej chorej firmie

Baba
@Plastwagowiec

Jakbyś pracował tak jak należy to byś dostał premie. Jeśli ściemniasz i się obijasz to za co chcesz podwyżkę dostać? Na Lear wszystkich przyjmują może ci będzie lepiej. A potem wrócisz spowrotem.

Miecio
@Baba

Hmm ale to jakoś pracodawca na podstawie opinii kierowników wydawał decyzję o tych podwyżkach? Generalnie to od razu też chętnie się dowiem po ile tej podwyżki Ci wyróżnieni dostali :D Jestem bardzo ciekawy.

Firma 3A Composites Mobility poszukiwała osób na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Łucja

Ok, narzekacie, że nowy na produkcji zarabia więcej, ale ile konkretnie? Jest ogłoszenie, szukają ludzi, ale nie podają stawek wypłat. Może ktoś z Was w końcu kwotę poda? A czy z papierami na suwnicę mój facet ma szansę na więcej, niż gdyby nie miał ich?

ehh
@Łucja

Ciężko podać kwotę bo rozbieżności na różnych stanowiskach są duże. Nie wiem ile dostaje nowy na start bo to przede wszystkim zależy na jakie stanowisko się nadajesz. To ocenia kierownik na danej hali i dostajesz propozycję kwoty, ale na spotkanie trzeba się najpierw umówić... Co Ci szkodzi iść i się dowiedzieć. Osobiście jako pracownik z kilku letnim stażem pracy na zarobki nie narzekam, zawsze to coś więcej niż najniższa jak w większości firm.

Jerzy
@ehh

Dobrze wiedzieć że przynajmniej jedna osoba nie narzeka ;) Mało kto docenia miejsce pracy. Skoro masz kilkuletni staż pracy to dasz znać, czy przez ten czas miałeś okazję awansować? Zostałeś doceniany przez ten czas w jakiś sposób przez szefa? Ja myślę nad aplikowaniem ale jednak lubię wiedzieć że mogę się piąć w górę. O podwyżkach już tu co nieco czytałem.

@Łucja

nowy? od 4000 do 4300 brutto Może zdolny lakiernik więcej, albo operator jakiejś konkretnej maszyny- ok, chociaż nie sądzę... 4500 na początek (umowa próbna) to max

@hmmm

ps suwnica nic mu nie pomoże raczej- mnóstwo ludzi tu ma, a ich płaca nie wzrosła. to się liczy tylko w ten sposób, że chętniej go zatrudnią, bo nie będą mu musieli organizować kursu i egzaminu- ale kasy większej nie dostanie

Ehh
@Jerzy

Na produkcji są kursy na suwnice na wózki widłowe kursy klejenia. Można sobie w ten sposób podnieść kwalifikacje i zmienić stanowisko. Z wykształceniem wyższym padały propozycje przejścia z produkcji "do góry".O kierowniku H1 też pewnie dużo czytałeś może i co drugie zdanie jest prawdą, ale kierownik szanuje ludzi kompetentnych i chcących pracować nie tylko na zasadzie odwalić i do domu. Oczywiście co złego to nie on ale tak dobiera ludzi żeby wpadek było jak najmniej .Niestety na wyższych szczeblach typu planowanie czy wyceny jest taki bajzel że to ludzie na produkcji dbają o to żeby jakoś to szło do przodu. Niejednokrotnie byłem chwalony i nie tylko ja, słownie i w jakiś sposób finansowo. Oczywiście za wpadki też są upomnienia, tylko słowne bo jak Rafał powtarza jesteśmy tylko ludźmi i za błąd nik nas nie powiesi ale lepiej ich nie popełniać.

Jaka jest praca w planowaniu produkcji i jakie są orientacyjne zarobki na tym stanowisku. czy warto się przenieść do tej firmy ?

@Michał

Zarobki- nie wiem. Szukają planisty bo starzy poskładali wypowiedzenia z powodu "odgórnego" bałaganu, który jest zwalany właśnie na planistów. Uciekają, bo tej łajby nie da się uratować, a dostają po uszach za to że tonie zrzuca się na nich odpowiedzialność za bałagan powstały z powodu decyzji zarządu. Nie polecam nawet kandydować- chyba, że masz żelazne nerwy i lubisz być (usunięte przez administratora)

@hmmm

ps jak masz pracę i w miarę dobrze sobie tam radzisz, to tutaj raczej się nie pchaj, bo tutaj nie ma żadnego rozwoju, żadnej przyszłości. Tylko nerwy i zaciskanie zębów

Bronisław
@hmmm

Aż tak źle? Dużo osób odeszło? Jeśli chodzi o rozwój to nie ma nawet szkoleń dla pracowników? Nikt tu nie inwestuje w ludzi?

Borsuk

Dziwna firma, brałem udział, być może nadal biorę (sam już nie wiem) w rekrutacji na stanowisko konstruktor, Oczywiście parking firmowy tylko dla wybranych - zostałem potraktowany jak intruz, polecam przybyć wcześniej na rozmowę bo zaparkować w okolicy nie jest łatwo, Pierwsze spotkanie - większe zainteresowanie tą rekrutacją ze strony pani z HR niż samego dyrektora technicznego, jego podejście było bardzo bierne, w sumie na pytanie czym potencjalnie miałbym się zajmować nie uzyskałem jasnej odpowiedzi... Drugie spotkanie - praktyczne sprawdzenie wiedzy z CAD - po wykonaniu zleconych zadań miałem uzyskać odpowiedz następnego dnia (minęło już 2 tygodnie), Generalnie chęć pracy w tej firmy jak szybko się pojawiła tak również minęła, Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, kompletna strata czasu, Nie polecam!!!

Podwyżka

Czy ktos ma informacje kiedy bedzie podwyzka dla reszty pracowników? Dlaczego wybrancy dostali wczesniej od 1 stycznia ?

Julia
@Podwyżka

A kim są „wybrańcy”? Ja tam nie pracuje jeszcze, więc nie wiem co i jak, ale kwestie finansowe mnie interesują zawsze.

Podwyzka
@Julia

Podwyzke dostały osoby tylko z jednej placowki. Doslownie 20 osob

Kichacz
@Podwyżka

Starzy pracownicy są na szarym końcu. Nowe osoby mają więcej na start i podwyżki niż osoby które pracują np. 5 lat... Nikt nie szanuje i dba o osoby które coś wnoszą na produkcję, przecież liczy się doświadczenie i samodziele rozwiązywanie problemów ale nikt w tej firmie tego nie docenia i nie widzi. Lepiej przyjąć nowe osoby, które nie znają procesów niż dać podwyżkę osobą co się na tym znają i jeszcze muszą nowych uczyć. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) z premią to wielka loteria. Brak terminowości w płaceniu, nie wiadomo ile premi i kiedy będzie..

Barbara
@Kichacz

A tak z ciekawości to jak długo trwa to wspomniane przyuczenie i czy faktycznie przy tym scenariuszu firma jest jakoś mocno stratna? Zastanawiam się po prostu czemu mieliby na siłę robić coś co im się nie opłaca... a tak to ujmujesz

@Kichacz

Jakis czas temu pracowałem w pewnej firmie w której po 10 latach zarabiałem najniższą krajowa... Myślałem tak samo, czemu nowi mają więcej niż starzy doświadczeni? Więc złożyłem wypowiedzenie i poszedłem gdzieś indziej... I jako nowy pracownik na okres próbny dostałem więcej niż to co oferowali mi w starej pracy. Wiesz czemu tak się dzieje?? Bo nowy pracownik ma krótki okres wypowiedzenia i w każdej chwili może odejść a który nowy pracownik chciał by pracować za najniższą? Natomiast stary doświadczony już zna robotę ma długi okres wypowiedzenia więc pracodawcy myślą w ten sposób że staremu nie muszą podnosić jeśli się sam nie upomni bo już się zasiedział i nie chce mu się szukać nowej pracy. Więc moja rada? Zamiast narzekać na forum czemu nowi mają lepiej to odezwij się do pracodawcy a jeśli nie posłucha to zawsze możesz odejść i szukać gdzieś indziej a nie siedzieć w jednej firmie i płakać że nowi dostają więcej niż ci co już długo pracują i znają robotę

@Kichacz

Co do premii, to jeszcze nie spotkałem się żeby w jakimś zakładzie premia była w stałej kwocie i dacie wypłacana.... Wydaje mi się że premia jak to premia - jest uznaniowa, może być więcej i może być mniej i kiedy pracodawca chce to da. Ale jak ktoś tak narzeka, to może ma w tym swój cel, nie chce konkurencji więc najlepiej zniechęcić innych.... Takie tam przemyślenia...

@Podwyżka

No i co z tymi podwyżkami? Są jakieś? W jakich kwotach...?

Podwyzka
@Zima

Jesli w regulaminie jest zapis ze premia jest wypacana do 15 dnia miesiaca to niech tak bedzie a nie 23. To tak jakby ci wyplacali wyplate za styczen w marcu

@Podwyzka

Nie znam waszego regulaminu, jeśli tak macie to masz rację

Młody
@Podwyzka

Nikt mi na rozmowie wstępnej nie mówił że premia jest wypłacana do 15. Sprawdziłem regulamin i nie ma tam żadnego zapisu do kiedy ma być wypłacona. Może ci się coś pomyliło albo to są jakieś stare regulaminy o których mówisz ... Jesteś pewny że ostatni regulamin ma taki zapis?

Człowieczek
@Zima

Premiaczy jest uznaniowa czy nie, czy dostajesz jej całość czy tylko część powinna być wypłacana w terminie ustalonym albo w umowie albo w aneksie do umowy. Nie ma czegoś takiego jak ,, pracodawca kiedy chce to da,, , a jeżeli tak jest to najzwyczajniej w świecie łamie prawo.

Justyna
@Młody

A to jak jest z tą premią, uznaniowa czy nie? Pracuje się na nią indywidualnie? Dasz znać, co jeszcze było mówione na rozmowie wstępnej? Chłopak chce się tu przyjąć, ktoś pół roku temu pisał, że są przyjęcia, wiesz może jak jest teraz? Są wakaty? Chodzi mi o produkcje ;)

@Podwyżka

Podwyżki były dla 90% pracowników od stycznia, mamy luty a pozostałe 10% nie dostało i jak zwykle gadka, że w tym miesiącu będą aneksy (w styczniu słyszeliśmy to samo). Dodatkowo wprowadzili całkowity zakaz palenia, nawet na przerwie nie można wyjść przed bramkę i zapalić... Szukam innej normalnej firmy, bo to co się tutaj dzieje przestało być śmieszne. Nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy, omijać z daleka. Opinie poniżej sprzed 2 lat nadal aktualne ;)

Stachu

Tak odbywa się w firmie z kierownikiem

Barbara
@Stachu

A coś więcej na temat rozmowy? jak i przebieg, co sprawdzają i kiedy można uzyskać ewentualną odp?

Zostaw merytoryczną opinię o 3A Composites Mobility - Mielec

• Jak się pracuje w 3A Composites Mobility?

Zobacz opinie na temat firmy 3A Composites Mobility tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3A Composites Mobility?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3A Composites Mobility
2.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Inwestorów 6
    39-300 Mielec