Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

Weronika

@Mati, jak sądzisz, dlaczego ludzie odchodzą z firmy? Czy jest to spowodowane warunkami? Możesz coś opowiedzieć na ten temat? Jak Ty oceniasz pracę u tego pracodawcy? Co uważasz za plus, a co za minus?

@Weronika

Napisałem poniżej. Plus brak dobrej organizacji pracy która odbija się na pracownikach,proszenie się o urlop,praca za trzech "stary przyprowadz kogoś to będzie lżej"hahaha.Kończąc na konfidenckich stosunkach z liderami osób które nie dają sobie rady z swoją psychiką.

Jeszcze pracownik
@Weronika

Mati święte słowa,tak na marginesie p.Weroniko dlaczego firma sięga po CV składane co najmniej rok temu??. Bo zero chętnych a wózkowych z doświadczeniem raczej nie przybywa a ubywa na rynku pracy.A z firmy odchodzą ludzie którzy jeszcze reprezentowali jakiś poziom intelektualny i doświadczenie na magazynie.

Tomasz

FORMPOLma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może trzeba spojrzeć w lustro i ocenić samego siebie?

@Tomasz

Gdzie można taką opinie usłyszeć,przeczytać?. Jak na razie to ludzie się sami zwalniają a chętnych brak.

@Tomasz

Na plus? kuchnia na stołówce. Na minus ciśnienie na nadgodziny, soboty, niedziele. Brak logicznego myślenia u przełożonych. Szukanie powodu aby pozbawić pracowników premi itd itp

Ktośq

Witam, prosze o wiarygodną opinie jaki tu panuje system pracy bo na pewno nie od pn do pt, tu sa grafiki kto jak idzie? Niech ktos przedstawi jak to wyglada? Z gory dzięki.

Kaktus
@Ktośq

Dostajesz grafik na 4 miesiące z góry. Teoretycznie pracujesz pn-pt chyba, że w tygodniu masz dzień wolnego to wtedy przychodzisz w sobotę. Inaczej z nockami bo zaczynają się w niedzielę o 22 i kończą w czwartek o 6 a jak masz dzień wolnego to przychodzisz w piątek. Ogólnie nie ma tragedii jeśliby nie brać pod uwagę, że wiecznie latają kierownicy i liderzy i męczą o nadgodziny żeby zostać czy przyjść w niedzielę. Teraz wracają raczej do systemu, że w miesiącu masz dwa razy wolne grafikowe i dwie wolne soboty

Alibaba

Formpolno dziadostwo i każdy się przekona w swoim czasie

@Alibaba

Hahahaha,dokładnie.

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
inna

Jak jest z pracą na 3 zmiany ? Jak to wyglada i czy weekendy tez się pracuje ?

Taka sama
@inna

Praca na trzy zmiany wygląda tak, że jest sobie pierwsza zmiana i ona jest zmieniana przez drugą, a druga przez trzecią. Podam przykład: pierwsza zmiana robi, robi, słychać "pracu, pracyu, pracu" i jak już im się znudzi, to dzownią po drugą zmianę i ona przychodzi i pierwwsza sobie idzie (np do McDonalda) i wtedy fruga robi pracupracu, i jak już się zmęczy, to przychodzi trzecia i ona ma przeeegwizadane, bo na zewnątrz już ciemno, ludzi śpią, nietoperze latają, a oni zasuwają :( Szkoda mi trzeciej zmiany :/

@Taka sama

W Formpolu system 3 zmianowy jest "inny". 1 i 2 zmiana śmiga normalnie, a nocna zmiana zaczyna pracę w niedziele o 22, a kończy w czwartek rano i już ma weekend.

@inna

Weekendy?dadzą ci do zrozumienia że trzeba przyjść.W tygodniu znowu gadka że przydało by się żebyś został na nadgodziny(oczywiście płatne ale kwota nie będę się wyrażał bo usuną). Bo non stop brak pracowników .O grafiku zje...m nie wspomnę.Idziesz pytasz się o urlop i tu"zonk"nie da rady!(tak jest na żądanie ale zacznij w tym czasie szukać innej pracy). Nocna zmiana kończy w piątek rano jak już. W normalnym zakładzie kończysz w piątek pierwszą zmianę o 14-ej a w poniedziałek zaczynasz o 22-ej kończysz w sobotę o 6-ej.

Jola
@Mati

Dokładnie alleluja

Stefan

Jeśli czasami trzeba popracować w weekend to świat się nie zawali.

Jola
@Stefan

Czasami? Kolego jak wolny jest łikend a przynajmniej jeden dzień to jest święto

Robert

Cześć mam propozycje pracy w form pol do wyboru dział spawalnia lub tłocznia proszę o doradzenie na którym dziale jest lepiej Proszę o konkretne odpowiedzi Dzięki

Bastek
@Robert

Cześć mam pytanie dostałeś propozycje przez agencje pracy z umową na tydzień czy bezpośrednio przez Formpol?

Robert
@Bastek

Przez agencje mam nadzieje że źle na tym nie wyjdę

@Robert

Firma nie bierze bezpośrednio pod siebie pracowników, wszyscy zaczynają od agencji, jeśli widać, że pracownik jest kumaty i nie ma "wyje*ane" na robotę to przechodzi pod firmę w ciągu 0,5-1 roku. Zależy w jakim okresie się przyjmie przeważnie nabory pod firmę są na jesień i wiosnę.

@Robert

Jak już to tłocznia czy to na wózek czy na linie.Ale zastanów się generalnie nad tą firmą. Umowy na tydzień na koniec dowiesz się że coś nie tak i wylot .Ktoś zarzuci że na temat każdej firmy same negatywy,spróbuj .Nastaw się na tryb"robot"czyli dom,rodzina ,weekendy na dalszym planie.Kasa to nie wszystko a o atmosferze nie wspomnę.Jak już zaczniesz nie szukaj tam kolegów!no chyba jak zaczniesz kapować kierownikowi to w nim będziesz miał "przyjaciela". Na koniec jak wytrzymasz rok może więcej w tej monotonii będziesz miał szczęście to morze,morze przejdziesz pod firmę. Na koniec jak się szanujesz,czujesz się gościem inteligentnym popytaj gdzieś indziej o posadę.Pozdrawiam.

Ona

Witam czy tej firmie przyjmuja do pracy kobiety , oraz jakie ewentualnie sa zarobki ?

@Ona

Na produkcje nie przyjmują (oprócz RESu, ale tam sami ukraince) można próbować do działów typu HR, IT, zakupy itp.

Dariusz

Pracowałem tam rok czasu najgorszy etap mojego życia. Teraz mam pracę do której wstaje z uśmiechem na twarzy. Nigdy więcej fabryk.

Jaca
@Dariusz

Się ma Dariusz Wiem fabryki to kołchozy a gdzie uderzyć może jakaś podpowiedź? jacek123690@interia.pl Jakbyś napisał to by było fajnie Nara

Weronika

@Mati w jaki sposób prosić? Nie macie zapewnione w standardach maseczek na twarz? @Dawny pracownik o czym piszesz i co masz na myśli? Jaki kryzys się szykuje i jaki ma związek z firmą Magna Formpol?

GalAnonim
@Weronika

Weronika wróć lepiej do reklamy margaryny.

Fizyka dla gumofilców

Widzę, że moje wypociny spotkały się z zachwytem, miło mi, że w przerwie od pracy mogę Wam przekazać dawkę naukowego bełkotu :) Dzisiaj omówię Państwu zjawisko zwane soczewkowaniem grawitacyjnym. Zacznijmy od czarnych dziur. Są to przepotężne obiekty o masach nawet miliardów mas słońca! Co sprawia, że nazywamy te obiekty "czarnymi"? To, że są czarne.. dosłownie. Ostatnio pisałem o Ogólnej Teorii względności i o tym, że masywne obiekty zakrzywiają czasoprzestrzeń. Czarna dziura ma tak ogromną masę, że światło nie jest w stanie opuścić jej pola grawitacyjnego. Aby oddalić się od ziemi musimy nadać obiektowi prędkość 11 km/s. Prędkość światła to 300 000 km/s. Dużo co nie? I ta prędkość jest nadal zbyt mała aby uciec polu grawitacyjnemu czarnej dziury. Skoro obiekty są w stanie zakrzywiać bieg światła, to ma to ciekawe konsekwencje. Popatrzmy na słońce. Jeżeli z jakiegoś obszaru kosmosu biegną promienie światła od gwiazdy, to przechodząc koło słońca, są zakrzywiane z każdej strony słońca. Czyli gdzieś istnieje taki punkt, gdzie te promienie się przecinają, zupełnie jak ustawimy lupę na słońcu i na ziemi poszukamy małego punktu gdzie promieniowanie się skupi. Jeżeli odnajdziemy ten punkt, to jesteśmy w stanie wykorzystać go jak gigantyczną soczewkę. Jednak jest to urządzenie raczej mało mobilne.

Ciupaga

ja akurat nie palę

Fizyk

To dzisiaj kolejna dawka wspaniałych informacji. Dzisiaj porozmawiamy sobie o Ogólnej Teorii Względności zaproponowanej przez Alberta Einstein-a. Krótki wstęp: ogólnie chodzi o to, że siła grawitacji to nie jest żadna siła. Uczą tak w podstawówce i gimbazie ale wyższa a*aliza zjawiska da nam światło czym naprawdę jest grawitacja. Otóż, wg. powyższej teorii grawitacja, to stan geometrii przestrzeni. Masywne obiekty (Ziemia, Słońce) zakrzywiają czasoprzestrzeń do kolokwialnie mówiąc "lejka", którym planety krążą sobie w koło. Rolę siły dośrodkowej w tym modelu pełni "zakrzywiona" przestrzeń. Nie jest to łatwo odwzorować w przestrzeni, dużo łatwiej na płaszczyźnie. Pojawiło się sformułowanie "czasoprzestrzeń". Co to? No właśnie. Wbrew temu jak mogłoby się zdawać, czas wcale nie płynie jednakowo w całym wszechświecie, a jest jedynie stanem, konkretnym miejscu. Jest po prostu ściśle związany z przestrzenią. Ciekawym zjawiskiem Jest dylatacja czasu. W pobliżu naprawdę masywnych obiektów, czasoprzestrzeń jest uginana do tego stopnia, że czas dla obserwatora znajdującego się blisko tego obiektu drastycznie zwalnia. Gdybyśmy mogli znaleźć się np na tydzień w pobliżu takiego obiektu, po powrocie na ziemię, okazałoby się, że minęły lata. Wkrótce przybliżę Państwu zjawisko soczewkowania grawitacyjnego.

Luzik

Pracuje od jakiś 3/4 miesięcy nie wiem skąd takie narzekania :) Szczerze jestem pozytywnie zaskoczony,były teraz podwyżki,zapierdziel jest prawda ale nigdy nie ma problemu,żeby iść do kibla czy nawet zapalić w sumie chyba zależy gdzie się trafi. Jak w każdej firmie jest paru cwaniaków i napinatorów no ale to Polska :)

Morg

Ogólnie jestem zadowolony z pracy i warunków, mam dokładnie to co obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kwarti

Pracyje od niedawna i podoba mi się. Swoje trzeba zrobić, ale nie jest tak żle. Normy są wysokie , ale jak ktoś pracuje i chce pracować to je raczej zrobi. Zamówień jest duzo- więć robota stabilna. Nie jest to moja pierwsza praca- pracował w wielu zakładach w tym mieście i mam porównanie. Wszystkie "Polskie przedsiębiorstwa" w okolicy to obozy pracy w pełni tego słowa znaczeniu. W tym polskim zakładzie jest jakiś powiew normalności. Masz przerwy, premie, dodadatki. Nadgodziny są, i to płatne legalnie na konto , nie w jakiś pokętny sposób. Myślę że jak ktoś jest młody i nie ma pleców to w okolicy ciężko o nawet zbliżone warunki.

An

Robota jak robota. Nigdzie nie ma kolorowo zwłaszcza jak jesteś zwykłym pracownikiem ( nie żadnym biurowym, liderem i czynnym krawaciarzem )Pytacie się jak wygląda robota jak byście czekali na to aż złapie was ktoś za rękę i zaprowadzi zamiast iść i spróbować. Nawet jeżeli 100 osób powie że praca jest (usunięte przez administratora) a 5 napisze że totalne dno to i tak będziecie gadać że jest (usunięte przez administratora) bo tak ktoś narzeka. Ludzie na takich forach nie wiesz kto pisze. Negatywy piszą zazwyczaj osoby które się nie nadają do tej roboty albo myślą że na magazynie się leży a tu niestety w takiej robocie się (usunięte przez administratora)

Dawny pracownik

Co kur...kryzysik sie w branży szykuje?!

Potter

Witam proszę o konkretne info ile mogę zarobić na stanowisku operatora wózka. Bo jakieś legendy krążą tzn. Jaka jest podstawa i jakie są premie oraz czy premie są wypłacane i czy ktoś je na oczy widział. Jaka jest szansa przejścia pod firmę i po jakim okresie

Więc cała prawda o MFP . Jeden wielki (usunięte przez administratora) Prawie poltoraroku pracy i to było i tak za długo... spawalnia bo tam pracowałem jakoś spawacz nie żaden operator . Pierwsza sprawa . (usunięte przez administratora) - zapalenie i zadymienie i to konkretne... Hala czarna nieprzystosowana na potrzeby spawalni. Niska odciągi są Ale nie ciągna to bo nedermany zasyfione, nieczyszczone,ustawione na 50 % kilka razy sie zapalily, jakos powietrza na hali spawalni porazka... opary i pyly ocynku, miedzi, stał czarna Ale.to nic bo detale zaolejone i kopci się z nich strasznie!!! Chłopak i na ramach i oskach na w środku lini pomiędzy robotami to wdychania taki (usunięte przez administratora) czarno . Wchodzisz do celi po.otwarciu Albany a tam jeden wielki dym i zmieniasz detal wkładając twarz w dym, oprócz tego tempo masakra... odległości pomiędzy robotami są małe może koło metra? Ścieżka zdrowia tak najlepsze stanowisko to tzw 30stki wspolczuje kto tam robi bo jak robot zapi...alasz.... ro isz na 3 stacjach na raz.... twarz tez w (usunięte przez administratora) Wshstkie normy przekroczone wielokrotnie... Basia z bhp pytana jakie są normy i czy są spełnione to mówiła że niema urządzenia żeby zmierzyć ale napewno są.. a na hali szaro. ... mówią że poprzedni bhp-niepodpisal się pod odbiorem hali bo powiedział że nie chce mieć nikogo na sumieniu i odszedł, znalazł się nowy jeleń co podpisał ... pole magnetyczne i to ogromne... spawacz na ramach wzajemnie naswietlaja sobie oczy ,swieca po twarzach na tzw koncu Tj na stanowiskach poprawy ... jaosci zero ramy zaporowane nie wiem kto to przyjmuje... a to rama do astry... . Oski co do jakości hm sprawy poprawianie w miejscach gdzie w razie niezgodności powinien być złom bo MOŻNA POPRAWIAĆ! A TO I TAK JEST POPRAWIONE POD PRZYMUSEM. Dziury wypalone w miejscu styku tuby z wahaczem... gdzie wlasnie zero poprawek... mam wiele zdjęć tego co tam się działo... oska waży grubo ponad 20 kg musisz przerzucić dziennie około 400 sztuk.. i jeszcze pospawac dekle które jakby nie ustawili zawsze są zjebane i popalone przez robota.... są a między czasie masz do wycięcia wsporniki trzeba oske dac na stół odciąć wadliwy i odstajacy wspornik ,wgszlifowac i wspawac nowy oczywisci tonie masz na to to czasu więc musisz zapierd... jesscze szybciej a osi których czasem leży do poprawy po kilka do kilkunastu bo nie ma czasu na korekty na robotach bo norma musibyc.. na oknach gdzie powinno robić dwóch spawaczy robi jeden latasz jak głupi xd spawacz z góry na dół co w ogóle jest klejeniem ;wszystkie spawy przklejone... chłopaki na lini w lato upały po 37 38 stopni... Teraz może o kadrze zarządzającej heh mowa o spawalni cały czas... zaczynając od kierownika kocurka- kawał (usunięte przez administratora) i chama... szantaż, groźby zwolnienia, muszanie do nadgodzin, weekendów... kolesiostwo. Kierownik fijol haha to dopiero ... fałszywa (usunięte przez administratora) i to samo jak wyżej z kocurkiem... są zapomnialbym lider Janek jego rodzinka .. nic nie robi wiecznie na stołówce z dziewczynami z exactu, albo na fajce ... musisz iść do łazienki to co nie ma wiec chłopaki muszą sami się zastępować i robić na dwa stanowiska.. aaa i lubanski kierowniczek .. cwaniak i jak kazdy z kkerownimow cham prostak i jak wyzej... szanraz, itd...kolesiostwo .. koledzy z jednej wsi mają lepiej... ida na lżejsze stanowiska... mają wolne weekendy a inni robota i robota... atmosfera w firmie straszna;), Szczuja ludzi na siebie... podpierdalaczy i donosicieli pelno... Kolejna sprawa cpuny i tyle goście walą w nosa ... jaraja, wszystko co się da.... a praca z takimi bez niebezpieczna... kierownictwo wie i nic z tym nie robi... Ale biedak boze przyjdź wczorajszy ... lider po weekendzie (usunięte przez administratora) wóda ... Zarobki... marne jak na takie tempo i warunki pracy... premi a zabierają nadgodziny do wybrania pon w połowie do wybrania..... Ogólnie szczerze nie polecam .

On
@Michał

Potwierdzam co pisze Michał. Liderzy i wyżej to buraki. Niektórzy myślą że są bogami. Niektórzy wiecznie niezadowoleni, swoje problemy prywatne wylewaja w pracy np Krzywy

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol