counter
3 474 617 5 1
Saska
Kandydat

Polecam omijać te firmę szerokim łukiem. Zarówno produkcja jak i biuro - poziom traktowania ludzi, płace i niski poziom kultury przełożonych--firma zatrzymała się na czasach średniowiecza. Pracownik jest nikim. Pseudo poziom tej firmy jest tak śmieszny jak sztucznosc,, góry,, że swoimi manierami.. Brak docenienia i pinizanie na każdym kroku. Nie ma co liczyć na kolezenskie stosunki. Każdy okazuje się wart tego czym jest. Czyli nikim. Kilka lat w tej firmie otwiera oczy na falszywosc, aż nie da się już patrzeć na trzymanie palca w tyłkach co niektórych przez oddanych lancuchowych psów. Tam nie liczy się człowiek. Za mało dajesz z siebie, chorujesz, idziesz na macierzynski. Wracasz i cię wywalaja. Taka polityka tego przedsiębiorstwa, które uważa się za europejskie.

Tak9Nie1
Nik

Super praca, wszyscy zadowoleni, wspaniały pracodawca, najlepszy w Wlkp. A na serio, stawki(usunięte przez administratora) realne na maszynach bez nadgodzin na początek? Bo wiele ludzi komentuje (a mam wrażenie że biurowi piszą), a konkretów odnośnie wynagrodzeń brak. Jakieś dodatki na święta, wakacje?

Tak8Nie14
Chetny

Witam, mam pytania 1. Nadgodzinny są płatne dodatkowo 50/100%? 2. Na ile zmian pracują operatorzy cnc? 3. Praca w weekendy? 4. Jak z urlopem? Kazdy wybiera sobie termin czy firma ma przestuj i oni narzucaja 2tyg wolnego ? 5. Jakie widelki netto dla operatora cnc 5 osi ? 6. Wczasy pod grusza , premie , multisport , social ?

Pan

Nie spotkałem się z niczym złym ze strony tego pracodawcy. Jak na dzień dzisiejszy, wszystko w porządku. Terminowe wypłaty i możliwość porozumienia w wielu sytuacjach.

Tak10Nie6
Bieniuk. Nowy wpis
Kandydat

Dzisiaj złożyłem skargę do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu w związku wg mnie nieprawidłowościami w kwestii czasu pracy, udzielanie godzin wolnych, przepisów bhp, otrzymaniu tarczy antykryzysowej. Zachęcam Was, a wręcz PROSZĘ o zrobienie tego samego. Nie możemy się dać pomiatać zarządowi na czele z prezesem! Też mamy swoje prawa! Jeśli nic z tym nie będziemy robić, to nic się nie zmieni!!! Skargę do PIP można szybko wysłać e-mailem. Mail musi być podpisany swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem, bez tego są odrzucane. Bez obaw-inspektor w toku sprawy nie zdradza pracodawcy kto wniósł skargę. Zachęcam również do dodania załączników np. Zdjęć rozpisek godzin ciągle się zmieniających, itp., itd. Im więcej skarg tym większa szansa, że inspekcja szybciej i dokładniej się temu przyjży. Zrób to razem! Nie dajmy sobą pomiatać, żeby nas dalej tak traktowali! MOŻE PIP TROCHĘ OTRZĄŚNIE PREZESA WRAZ ZARZĄDEM! Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Nie możemy się poddać bez walki!!!

the game Nowy wpis

Miejmy nadzieje, że będzie tylko lepiej. Zamówień przybywa, pracy też. Więc może z czasem stawki pójdą też w górę. Jednak co duży zakład to inna jakość

zizou Nowy wpis

poza Cegielskim to chyba jedyna firma w regionie, która jest uczciwa i ma zasady. BHP, szkolenia, maski i płyny dezynfekujące. Tutaj dba się o ludzi. Covid by im zablokował biznes, więc wolą dmuchać na zimne.

TakNie2
cnc Nowy wpis

Jako operator CNC z kilkuletnim stażem nie narzekam na swoje zarobki. Są one podobne jak u konkurencji. Tylko tutaj mam stałe godziny pracy. Rzadko jakieś zmiany. Więc polecam za tą przewidywalność.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ajnie

Pracuje od kilku miesięcy i uważam, ze to uczciwa firma. Wiem co robię i za co mam płacone. Pieniądze zawsze spływają na konto

Breeze

Wiele osób narzekało na ZMK. Ale jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Mój braciak znalazł pracę na magazynie amazona. Myślał, że złapał pana boga za nogi i co i du…. Praca na ostrych targetach. Teraz tylko wydzwania i podpytuje o to czy w kadrach coś słychać o wakatach.

Tak1Nie1
Kris

Jeden z nielicznych pracodawców, którzy w trakcie pademii zatrudniają. Umowa o pracę to tutaj standard. Nikt nie psioczy. Wszystko gra. Ekipa w firmie jest fajna.

Tak1Nie2
Jacek

Mało takich uczciwych firm w czasie pandemii…Lepiej trzymać się stałej umowy o pracę, niż słuchać warszafki i ich owocowych wtorków.

Apart

Totalna patologia ,złote obietnice przed podpisaniem umowy a później lądujesz w (usunięte przez administratora) bo widzą w Tobie potencjał.Szukanie dziury w całym by zostać zwolniony po 14 latach . Totalny brak organizacji pracy.Firma inwestuje w nowe piękne auta a nie ma czym pracować narzędzia w rękach się rozpadają a w dodatku jest ich jak na lekarstwo i wielu innych narzędzi.Nie polecam tej firmy jako pracodawcy szkoda czasu i nerwów.

Varso

Widzę, że teraz nie można spokojnie napisać negatywnej opinii, bo zaraz zbiega się stado kundli prezesa i rzuca swoimi mądrościami. Ta strona powstała po to by dzielić się opiniami, a wasze "mentorskie" pouczenia typu jak w tej firmie jest pięknie i kolorowo, są po prostu groteskowe. Nikt z piszących nie oczekuje pouczeń, wchodzi tu by wyrazić swoje zdanie, a nie słuchać monotematycznego ględzenia. To są ludzie dorośli i nie potrzebują pouczania. No, ale to zapewne szefostwo stosuje taką taktykę i oni sa odpowiedzialni za owe "pouczenia". (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Kazik

To chyba jedna firma, która w trakcie trwania pandemii nie zwalnia, a rekrutuje nowych ludzi. Znalazłem ofertę- jasne warunki pracy, kasa na ławę, żadnych sztuczek. Wszystko jak być powinno. Takich firm jest stanowczo za mało w Polsce. Wszędzie wszyscy kombinują, a tutaj mam normalne warunki zatrudnienia.

TakNie3
Kropla.
@Kazik

Bzdura kompletna. Po 14 latach pracy zostałem zwolniony . Ten pracodawca dlamnie jest pozbawiony godności osobistej. Traktuje swoich pracowników jak zwykle nic.

Lipton
Klient
@Kazik

To jakiś żart, prawda?

Kazik87
 Rekomendacja

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa mozliwosc dogadania się w każdej kwestii i wiele benefitów miejsce pracy sterylne i przyjemne myśle ze kazdemu by się tu spodobało.

Lol
Klient
@Kazik87

Drugi identyczny pozytywny wpis pod innym nickiem. Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia ze te opinie są autentyczne? Żenada.

Janek

5. Teraz można sobie pluć w brodę że się odeszło. Trudno, tak się ułożyło. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to była dobra praca.

Piotrek

Andrzej

Moje odczucia są bardzo pozytywne, pracodawca zachowuje się póki co wzorowo- miejmy nadzieję że tak pozostanie. Praca jak praca- trzeba pracować by zarobić. Jestem zdania, ze warto i poleciłbym pracę tu każdemu!

Mirek

Viva

Osobiście powiem tak. Musieliby Prezesa Komucha stamtąd usunąć, w następnej kolejności i jego potomstwo razem z pseudo kierownikiem działu tokarek i zmienić na bardziej ogarniętych ludzi. Do Marketingu jakiś zdolnych ogarniętych też. Wtedy by było lepiej i by ruszyła ta firma dopiero... Ogólnie z minusów: - Brak atmosfery - Chaos - Wyzysk na pracownikach, zawsze mało. - Marne pensje (około 200zł więcej niż obecnie najniższa krajowa w 2020 dla większości wyspecjalizowanych pracowników produkcji) - wstyd i hańba. - Brak wody pitnej w butelkach czy baniakach, tylko "kranówa" - Nie ma co liczyć na rozwój i nowe umiejętności - Donosiciele, coraz więcej "kierowników" którzy i tak nic nie robią - Socjal na wakacje, paczki dla dzieci i karpiowe nie istnieje (Karpiowe to 2 KARPIE, porażka...)

Philly

Jasno określone warunki, człowiek przychodzi do pracy, wie przysłowiowe "co, gdzie i jak", problemów z kasą nie ma, Nawet jeśli pracujesz po 9 lub 10 godzin to w przypadku konieczności wzięcia wolnego bez problemu mozna się dogadać.

TakNie3
Witcher
 Rekomendacja

Mam pracę w zakładzie, stała praca, obawiałem się że mnie zwolnią, ale na szczęście pracuję dalej

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jak ktoś narzeka, to może w końcu powinien zrozumieć że to nie wakacje tylko robota? Już tylu się przewinęło marudystów że szkoda gadać. Praca jest pewna, a do tego podstawowa opieka zdrowotna z Medicover

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ZMK KAZIMIERUK
3/5 Na podstawie 474 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznańska 8