Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Mati

Witam jestem nowym współpracownikiem i jak na razie ok polecam Widze dobra przyszlosc we współpracy z zmk kazimieruk

Black
@Mati

Jak się stara i pracuje to zawsze będzie ok ;)

Witam polecam pracę w ZMK Kazimieruk - wszystko ok, wypłaty na czas.

Kwiat

Jak dla mnie warunki bardzo dobre, zdecydowanie polecam.

Jerzy
@Kwiat

też złego słowa nie mogę powiedziec, ludzie są bardzo w porzadku.

Rom

Polecam ZMK dobry zaklad pracy mozna dobrze zarobić.

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Nik

Super praca, wszyscy zadowoleni, wspaniały pracodawca, najlepszy w Wlkp. A na serio, stawki(usunięte przez administratora) realne na maszynach bez nadgodzin na początek? Bo wiele ludzi komentuje (a mam wrażenie że biurowi piszą), a konkretów odnośnie wynagrodzeń brak. Jakieś dodatki na święta, wakacje?

O

To że Ty tak miałeś, to nie znaczy że tak jest.. Nie wiem co zrobiłeś albo czego nie, ale ja tu pracuję od kilku lat i nic takiego nie miało miejsca. Podpisujesz umowę i to co w tej umowie jest to chyba widzisz?

m

(usunięte przez administratora) Dla nich wszystko jest super. Dla tych co na nich (usunięte przez administratora) na produkcji, już takie super nie jest ;)

O

Dobra firma bylem operatorem cnc

m

Jakich nadgodzin? Tam nie ma nadgodzin. Każdy robi po 10h, na dwie zmiany. Dzienną i nocną. Jak nie chcesz po 10, tylko po 8, to problemy robią. Za nadgodziny oczywiście płacą jak za każdą inną godzinę.

NICk

Ja też nie mogę nic złgo powiedziec o tym pracodawcy, warunki są dla mnie bardzo dobre.

Kamil
@NICk

zgadzam się, warunki sa dobre i co najwazniejsze wynagrodzenie zawsze zgodnie z czasem .

Ed

Warunki bardzo w porządku sama praca opłacalna. Zespoł mamy fajny i atmosfere przyjazna wiec robota wre jak nalezy.

Pajak

Jak dla mnie naprawdę okej. Robota dla faceta wiec kto sie czuje w tym zawodzie ten bedzie mial dobrze

Kris
@Pajak

dokładnie, jeśli się robi co się lubi, to warunki będą dobre, a jak się tego nie lubi to wtedy człowiek czepia się wszystkiego.

Zygi

Dobra firma dla tych co odnajduja sie w zawodzie i sobie z tym radzą. Tak to Kazimieruk to odpowiednie miejsce dla nich

Rom an

Warunki jak na zakład mechaniczny są do przyjęcia, nie narzekam na pracę;.

Tom

Też mogę polecić pracę w ZMK Kazimieruk, warunki są naprawdę dobre.

Można tu zarobić dobrą kasę więc ze swojej strony polecam Praca wymaga wysiłku ale z pewnością sie to opłaca.

nick

Oczywiscie, ze sie opłaca, pracodawca jest uczciwy , ale trzeba byc tez i uczciwym pracownikiem

Toms

Mogę potwierdzić, akurat zarobic można dobrze. Trzeba się przyłożyć ale są tego owoce:)

Toms

Jak ktoś ma typowo ukierunkowane specjalnosci typu cnc to jak najbardziej Kazumieruka polecam Nie wiem jak na innych stanowiskach ale mysle ze tez dobrze Wyplacalni i terminowi takze polecam zaklad

Tapik

Dobre warunki pracy jak na pracę fizyczną przynajmniej ja jestem zadowolony.

Kamil
@Tapik

Też jestem zadowolony, warunki niczego sobie, a kasa zawsze na czas

Rys

Jak dla mnie praca odpowiednia nie ma tu nic czego mógłbym się doczepić. Wypłaty nigdy nie miałem opóźnionej więc nie wiem kto pisał te złe opinie chyba jakś konkurencja... W każdym razie ja jestem zadowolonym pracownikiem

Kin

To ile w końcu zarabia operator z doświadczeniem. Może ktoś poda jakieś widełki? Płaca to bardzo ważny czynnik. Oczywiście na rękę i bez nadgodzin

gosc
@Kin

mogę powiedzieć, że zarobki nie są złe.

karmel

Ja złego słowa o pracy w zakładzie nie mogę powiedziec, warunki są naprawdę dobre.

Warunki mi odpowiadają, wiadomo, że wszędzie niektórzy mają różne dni, ale jak dla mnie atmosfera w Kazimieruku jest okej.

Madry

Moge potwierdzic, jest okej, nie mam obiekcji. Jak na zakład tego typu, to mega spoko !

Lewy

Warunki w porządku. Na kasę nie ma co narzekać, zawsze w terminie i w takiej wysokości że spokojnie można żyć. Atmosfera w pracy w porządku, nie ma jakichś większych spin i problemów. Z każdym kolejnym przepracowanym tygodniem człowiek zdobywa duże doświadczenie.

Louis
@Lewy

Terminowi to fakt. Za każdym razem byłem zadowolony,nigdy nic złego się nie przytrafiło:)

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań