Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Biko

Łatwo może i nie jest, bo trochę minęło zanim się wdrożyłem w to wszystko, idzie zarobić dobre pieniądze nawet, nabrać doświadczenia, więc raczej nie ma co się czepiać

Młody

studiuje na polibudzie poznańskiej i miałem w Kazimieruku praktyki. Jest w porządku jeśli chodzi o warunki współpracy przy praktykach.

Vegeta

Atmosfera katastrofa. W życiu gorszej firmy nie widziano. Kamery, szpiegowanie, sprawdzanie kto kiedy chodzi do wc, jak długo je, nie ludzkie podejście. Nerwy poszarpane. Odradzam. Ludzie odchodzą. W tych czasach są lepsi pracodawcy. Bez moobingu i wyzysku. Zero zaufania do ludzi.

wrona

płacą na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo w poprzedniej robocie były opóźnienia w wypłatach

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Cześć, planuję się zatrudnić. Możecie powiedzieć jak jest z opieką zdrowotną? Zapewniają jakąś??

Poznaniak
@Paweł

Taaak, jest podstawowa opieka z Meedicover za free, można podwyższyć na dobrych warunkach pakiet tej opieki albo dodać człona rodziny więc to spoko opcja

Benny

Ogólnie pracuję i jest w porządku, zarobki w porządku, park maszynowy ok, na umowę też nie ma co narzekac

Jenny
@Benny

Ogólnie nie pracuję i nie jest w porządku zarobki nie w porządku, park maszynowy nie ok, na umowę można narzekać. Opinia równie wartościowa co powyższa. Czyli wcale.

Tiger

Generalnie większość ludzi tutaj to gbury, tylko Kolba jest spoko ziomek. Dla takich ludzi jak On warto tu pracować

Juice

W tym trudnym czasie trzeba się cieszyć, że jest robota i nie trzeba się martwić że nie będzie kasy, bo firma płaci normalnie pieniądze bez żadnej obsuwy

Bumerag

Cześć odpowie ktoś w miarę przyzwoicie czy u was w firmie jest aż tak na prawdę źle i nie warto się zatrudniać? (Wnioskuje po opiniach) Jak wygląda przykładowy grafik miesięczny i jak z socjalem jakie macie dodatki.Z góry dzięki za normalne odpowiedzi

Gremlin
@Bumerag

Dołączam do prośby! Niech wypowie się jeden z pracowników. W jakim stanie są maszyny? Jakie są przyrządy pomiarowe dostępne? Jak wyglądają procesy technologiczne i jakie właściwie obowiązki ma operator? Czy narzędzia są dostępne bez problemów? Czy jest rzetelna okresowa ocena pracowników i podwyżki? Czy praktykują podpisywanie tzw. lojalek? Jak wyglada sytuacja z ilością pracy w tej chwili?

hr
@Bumerag

Witam, zapraszam na naszą stronę internetową https://www.kazimieruk.com.pl/kariera/co-oferujemy/, na pewno można dużo wyczytać. Firma rzetelna i wiarygodna, oferuje dobrą pracę i b.dobre zarobki. Praca w systemie zmianowym, a płaca i zaszeregowanie zależy od posiadanego doświadczenia i kompetencji.

@Bumerag

Parę słów o firmie... Od jakiegoś czasu wszystko się sypie pracy nie przybywa a wręcz odwrotnie. Socjal to słowo zapomniane w tej firmie tak samo jak premie, owszem kierownictwo obiecuje ze wypłaci ale czy warto się kłucic o 300zl. Kontakty pomiędzy pracownikami uważam za dobre. Gorzej jeśli chodzi o kontakt miedzy innymi działami. Jeśli chodzi o narzędzia to podstawowe frezy, wiertła i płytki są ogólnie dostępne jeśli chodzi już o coś bardziej wygórowanego to jest problem bo często jest jedna sztuką na firmie no i jeśli już dostaniesz narzędzie często nie ma w co je oprawić

Thirst

Na wstępie powiem krótko, odradzam serdecznie ten zakład! A teraz powiem dlaczego: Pierwszym najlepszym punktem jest kolesiostwo, bo panuje to wszędzie na każdym dziale, starszy pracownik z reguły robi mniej, młody ma zasuwać, często młody też staje się ofiarą i każdy sobie na nim "używa". Obstawiam że ci uczniowie jedynie co wyjmują po szkole to chyba skrzywienie psychiczne. Zdecydowanie większość ludzi tam pracujących to niewychowane gbury którym brakuje jakichkolwiek zasad. Kierownictwo? Żenada, nie rozwiążą twojego problemu, ale z chęcią zrobią tobie pod górkę. Generalnie wiecznie żyjesz na obietnicach które później nigdy nie mają miejsca w rzeczywistości. Fałsz, bo o tym też warto wspomnieć, mnóstwo fałszu, każdy się obgaduje non stop, ciągle słyszysz to na tego, to na tamtego.

Ikl

Swoją drogą zabawna sprawą jest to że dzieci właściciela nie rozmawiają z nim bezpośrednio o sprawach firmy a wysyłają tego informatyka. Porażka omijać ta firmę szerokim łukiem manipulacje i obłuda od początku współpracy

hr
@Thirst

Pierwszym najlepszym punktem jest ZESPÓŁ. To Pracownicy tworzą tą firmę, współpracują ze sobą i mamy się dobrze! Uczniowie różnych szkół bardzo chętnie przychodzą do nas na staże i praktyki, a następnie wracają z zapytaniem o pracę:) Kilku absolwentów dołączyło do naszego zespołu. Znam wszystkich Pracowników i o nikim nie powiem "gbur". Szkoda że ma Pan takie zdanie o swoich kolegach i firmie. Mam nadzieję, że ma Pan satysfakcjonującą pracę gdzie wszystkie Pana problemy rozwiązuje kierownictwo. Pozdrawiam.

@hr

Chciałaby pani mieć taki zespół o którym pani pisze. Tylko najpierw trzeba to umieć stworzyć a do tego jest potrzebna wiedzą i doświadczenie którego pani Ani nikt w firmie nie ma. Ma pani myślenie życzeniowe które ma się nijak do rzeczywistości w firmie. Po co ludzi oszukiwać i liczyć że są nic nie rozumiejacym motlochem który się złapie na kolorową stronę internetową?

Rato

Pytacie o konkrety. Nikt nie powie stawek, bo różne bywają. Z jednej strony my jako pracownicy chcemy jak najwięcej, z drugiej pracodawca chce wydać jak najmniej. Taki jest rynek :) Ja zarabiałem tyle że spokojnie starczało od wypłaty do wypłaty. Nie było problemów jeśli chodzi o wypłaty. Uważam to za ważny element, bo w poprzednich pracach zawsze tydzień, dwa opóźnień się zdarzały. W Kazimieruku trochę czasu spędziłem i było ok. Poszedł człowiek na swoje, otworzył biznes i też nie musi narzekać. Kazimieruka wspominam dobrze

HeniekScyzoryk
@Rato

No kwot Ci nikt nie poda raczje, ja tez nie zamierzam, ale tez starczalo na zycie bez probleu, ja akurat robilem krotko, nie moja bajka, ale też nie zamierzam hejtowac bo bylo ok

Mako

Firma w 100% profesjonalna, polecam

Mieczyslaw
@Mako

A tak „kunkretnie” co masz pan na myśli? Kolejna opinia na dużym poziomie ogólności. Dziwnym trafem szczegółowe, konkretne i rzeczowe opinie są raczej negatywne. Myślałem nad aplikowaniem do tej firmy, ale takie coś mnie wyjątkowo zniechęca.

Mako
@Mieczyslaw

Jakbyś czytał uważnie to byś zauważył że piszę jako Klient :)

Olki

Na pracę nie narzekałem, bo warunki miałem naprawdę dobre.

Passo
@Olki

Możesz powiedzieć coś więcej? wiem że mają dobre opinie.

Usługa wykonana dobrze, dobry kontakt, polecam!

Marco

Pracowałem kawałek czasu i warunki ok. Ludzie też w porządku, szefostwo dobrze traktuje ludzi.

denis

naucz się człowieku pisać, a dopiero później siadaj do klawiatury! Naprawdę wypowiedź wysokich lotów........

Jak ktoś w CNC szuka roboty to można ich zdecydowanie polecić

pawel
@Adam

zgadzam sie i na start i dla bardziej doswiadczonych robota ok

pablo

Współpraca układa się bardzo dobrze, nie ma problemów jeśli chodzi terminowość.

Vertez

Robiłem prawie dwa lata przed wyjazdem do Danii. Płacą zgodnie z umową, opóźnień nie było, co do sprzętu jaki jest to solidny, nie ma jakichś braków. Za nadgodziny dostajesz tyle ile za normalną godzinę. Ale nie są przymusowe.

Co wchodzi w socjal ZMK KAZIMIERUK?

Lucky Luke

Niewiele;) karta multisport która trzeba sobie samemu opłacić i pakiet opieki medycznej (trzeba tez częściowo dopłacić). I to by było na tyle.

Socjal
@Lucky Luke

Zapomniałeś o ubezpieczenie PZU chyba nawet bez dopłaty albo z jakąś sladową

Lucky Luke
@Socjal

Racja! Jest grupowe ubezpieczenie. Ale dopłata chyba 70 zł z tego co kojarzę.

Kazzo

Współpraca z ZMK układa się w porzadku. Ogarnięci i konkretni ludzie.

Qwerty
@Kazzo

Standardowa odpowiedź. Czyli same ogólniki, zero konkretów. Szkoda prądu na takie opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań