Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Yugo

Robiłem tam najpierw ze szkoły praktyki, teraz jestem na stałe i jak na razie jest wszystko dobrze

Kamil
@Yugo

Ooo, właśnie słyszałem że ludzie tam odbywają praktyki, dzięki za info mam nadzieję że się uda

Yugo
@Kamil

No jeśli się zgłosisz to raczej nie powinno być problemu

Astra

Pracuje tu od lat i naprawdę po przeczytaniu paru postów boki można zrywać!! Skąd ci ludzie takie bzdury biorą?!? Szkoda mi czasu na czytanie.

Saska

Polecam omijać te firmę szerokim łukiem. Zarówno produkcja jak i biuro - poziom traktowania ludzi, płace i niski poziom kultury przełożonych--firma zatrzymała się na czasach średniowiecza. Pracownik jest nikim. Pseudo poziom tej firmy jest tak śmieszny jak sztucznosc,, góry,, że swoimi manierami.. Brak docenienia i pinizanie na każdym kroku. Nie ma co liczyć na kolezenskie stosunki. Każdy okazuje się wart tego czym jest. Czyli nikim. Kilka lat w tej firmie otwiera oczy na falszywosc, aż nie da się już patrzeć na trzymanie palca w tyłkach co niektórych przez oddanych lancuchowych psów. Tam nie liczy się człowiek. Za mało dajesz z siebie, chorujesz, idziesz na macierzynski. Wracasz i cię wywalaja. Taka polityka tego przedsiębiorstwa, które uważa się za europejskie.

Ze strony klienta wszystko w porządku. Pilnują wyznaczonego terminu, jest ok

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jay

Pracuję i nie narzekam, bo robota jest, a w tych czasach to różnie bywa. Umowa normalna, bez żadnych udziwnień

Nato

W trakcie tej pandemii wszystko bardzo szybko ogarnęli jeśli chodzi o maseczki, przyłbice, rękawiczki itp.

Care

Powiem tak omijać firmę z daleka kiedyś było fajnie w miarę miła atmosfera miło było chodzić do pracy od kilku miesięcy wszystko się zmieniło wyzysk szantaże a jak się postawisz to od razu możesz więcej nie wracać do pracy szantażowanie zwolnieniem dyscyplinarnym przez kierowników tak w skrócie nie polecam tej firmy. - Pracownik

Fortuna

Jestem pracownikiem od dłuższego czasu ale już nie długo się zwolnie z tej firmy bo dla mnie nie ma już nic normalnego w tej firmie głupie odzywki kierowników do pracowników zero szacunku szacunek mają tylko dla tych co im w (usunięte przez administratora) włażą. Słabsze zarobki żeby dobra mieć wyplate to musisz robić wszystkie nadgodziny porażka

Ruel

Korzystne warunki pracy i dobre podejście pracodawcy, wszystko ok, umowa bez jakichś kruczków prawnych, praca rozwojowa, nie nudzi się

Ww

Dlaczego nikt sie nie chwali ile osob od styczna zwolnili?? :)

Bo
@Ww

Bo każdy wie, że jak jest mniej pracy to nie trzeba aż tylu ludzi. Zamiast drążyć szpilę, w czymś co jest już nieaktualne, napisz lepiej o umowie i kasie. Tutaj masz wszystko ozusowane, kasę na konto. Nic na czarno. Więc nawet jak straciłeś prace, to masz prawo do zasiłków. Ciekawe, czy u januszyprzedsiębiorczości pracując na czarno byś tak się cieszył ???

Ww
@Bo

Człowieku jest rok 2020 a Ty sie szczycisz ze kasa na konto? Chyba tylko 16 latkowi na budowie zaoferują kase do reki. Takie zakłady i firmy nie istniały by w na rynku. Pracowalem 2,5 roku w tej firmie i nie wyobrażam sobie tam wrócić. Kiedys fsktycznie szło tam zarobić bo w Wielkopolskie oferowali najlepsze stawki dla fachowców. Aktualnie nie wyrozniaja sie niczym szczególnym jak przeciętne firmy w Poznaniu i okolicy. Pracować i obawiać sie wypowiedzenia codziennie? Sorry to nie dla mnie. Pozdrawiam

Lipskyy

Płacą lepiej niż średnio w branży, co do samej pracy to tak jak wszędzie trzeba pracować. Na razie mi pasuje więc nie narzekam

Pitbull

Mi się podoba że płacą na czas i na konto. Dodatkowa premia i od niej też odprowadzają składkę więc nie ma co się martwić że potem będzie się tym jakaś skarbówka zajmowała

Rom
@Pitbull

Premia? Hłe hłe hłe. Ostatnia była chyba w styczniu.

Uhh
@Pitbull

Po wielu skargach tutaj, że(usunięte przez administratora) wypłacili jedną oficjalnie na konta i odrazu HR wielce to zachwala. Szkoda tylko że premie mają pół roku opóźnienia... No i szkoda, że za nadgodziny płacą jak za każdą inną godzinę i jakoś tym się tutaj nie chwalą że okradają w ten sposób ludzi...

Jacek
@Pitbull

Najpierw musi być wypłacona ta premia.(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie przychodzi terminowo ale jak będą jeszcze opóźnienia w tym temacie to kończę współpracę tak jak wiele innych pracowników planuje..

Mirek
@Rom

Hejter? Gościu pokaz pasek z wypłatą ludziom, a nie wypisujesz głupoty. Ja pracuje tutaj od 2 lat i wszystko się zgadza. Znam każdego na hali. Spytaj Agnieszkę, jak nie wierzysz.

Lejek
@Mirek

Jakbyś tu pracował to byś nie mówił o „pasku” z wypłatą.

bizy

Człowieka szanują a to dla mnie ważne, ogólnie bym polecił robotę, zależy tak jakie się ma podejście, bo zdarzały już się osoby co psuły atmosfere

heat

jakby każdy w tej branży płacił jak oni to ludzie by tak chętnie nie wyjeżdżali za granicę. Mi tutaj robota pasuje, bo robię swoje, zarabiam i starcza od wypłaty do wypłaty bez prbolemu

Hit
@heat

To znaczy ile? Jakieś widełki? Zakres? Jakikolwiek konkret?

Masno

Praca ok, co do godzin pracy no to zmianowa, ale ogólnie zawsze się da z szefostwem dogadać, więc nie ma jakichś większych problemów

Maciek

Odbywałem tam staż i było w porządku. Dobre miejsce do nauki, po szkole planuje się tam zatrudnić, bo wiem że trochę takich osób tam jest

Keith

Już dawno tam nie pracuje i szczerze żałuję tylko zmarnowanych lat w tej firmie teraz dopiero widzę co to jest firma na poziomie i jak wygląda kultura kierowników w innym zakładzie(usunięte przez administratora)Pozdrawiam wszystkich wytrwałych co jeszcze tam pracują.

Pico

Na tle konkurencji to na warunki i finanse nie ma co gderać, bo jest dobrze. Kasa lepsza niż ogólnie płaci się w tej branży

Rato

Może i szału nie ma ale robota ok. W zasadzie robota jak robota. Dużym plusem jest to że nie ma obsuwy z wypłatą

Jacky

W CNC robię już prawie 10 lat. Teraz swój zakład mam mały na Pomorzu, ale w Kazimieruku robiłem 6 lat i powiem że to dobra firma, roboty jest sporo, ale idzie się nauczyć dużo, nabrać fachu w ręku, trzeba tylko i aż chcieć

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań