Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Gustaw FaJa

Dajcie znać czy spawaczy Tig potrzebują. Wysłałem dzisiaj CV i się zastanawiam czy po 15 warto jeszcze na próby przyjeżdżać i rozmowę

Jafa
@Gustaw FaJa

Nie potrzebuja

Maciej

Mimo że już nie pracuję to ja złego powiedziec nie mogę, warunki według mnie bardzo dobre. Pieniądze bez obsuwy, sporo doświadczenia można nabrać.

Dlaczego?
@Maciej

To dlaczego już nie pracujesz? Połowa ludzi tam już nie pracujących zachwala ta firmę więc dlaczego tam nie zostali?

Dawid

Ja na pracę nie narzekałem, pracowałem prawie dwa lata przed przeprowadzką do Krakowa. Dobre miejsce do pracy, sporo się nauczyłem

Soprano

Na współpracę nie narzekam, ogarnieci ludzie

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Welder

Witam, Pojawila się oferta dla spawacza, mag/tig. Ktoś może przybliżyć warunki placy i pracy? Ile zmian, no i jak to w koncu z tymi nadgodzinami?

@Welder

Spawacz nie ma źle, bo nie ma dużo pracy, tylko musi znać się na robocie. Dwie zmiany. Za nadgodziny jeżeli akurat są płacą jak za każdą inną godzinę, ale raczej do nich nie zmuszają. Jeżeli zdecydujesz się pójść do tej pracy pamiętaj żeby na początek chcieć takich pieniędzy jakie cie zadowolą albo nawet większych, bo podwyżki szybko nie dostaniesz,(usunięte przez administratora)

Młody
@Welder

Z nadgodzinami bez spiny, płacą na czas nie ma opóźnień. Co do atmosfery to jak dla mnie jest całkiem dobrze. Ja nie narzekam i praca mi pasuje.

Stary
@Młody

Co według Ciebie znaczy "z nadgodzinami bez spiny"? Bo tak naprawdę to określenie nic w tym przypadku nie znaczy. Nie chcesz otwarcie napisać jak płacą za nadgodziny?

Grasek

Bardzo dobre warunki i wynagrodzenie

Robo

Dla spawacza robota ok według mnie, jak ktos chce zarobic porzadne pieniadze to bedzie zadowolony.

Moja pierwsza praca, pochodzę z Kuelcokoło roku 2009, dostałem na konto (usunięte przez administratora), 10h, plus soboty. Przyszło do podpisania umowy, podstawili lojalkę na 7 lat. Pewnie niektóży to pamiętają. To powiedziałem nara, plus taki ze opatrzyłem się na technologie, cała reszta bardzo mnie męczyła.

Nie narzekam na pracę. Jak dla mnie firma bardzo w porządku, dobrze nastawiona do pracowników.

Kamiil

Warunki w porządku. Płacą na czas, nie ma opóźnień. Co do atmosfery to też ok. Idzie się dogadać ;)

Pan

Nie spotkałem się z niczym złym ze strony tego pracodawcy. Jak na dzień dzisiejszy, wszystko w porządku. Terminowe wypłaty i możliwość porozumienia w wielu sytuacjach.

Tado
@Pan

U mnie tez wszystko ok nie mam zarzutów.

Igor
@Pan

To jest jeden z nielicznych zakładów, gdzie nie spotkałem się z żadnym mobingiem. Nikt tutaj ci na ręce nie patrzy.

Youri
@Igor

No tu muszę akurat przyznać rację co do braku mobingu.

Nikol

Polecam współpracę. Realne, dobre zarobki i warunki.

gosc
@Nikol

Ja tez tak uwazam.. Widac ze Kazimieruk to dobry pracodawca. Ja od poczatku mialem z nim dobry kontakt. Wiec mysle ze nasza wspolpraca na dlugo pozostanie doceniona.

Kamil 76
@Nikol

kasa jest taka sama jak u konkurencji. W tym fachu nie zarobić bóg wie ile.

gosc

dla mnie też, praca okej

Jurek
@gosc

Na jakim stanowisku pracujesz ? W siedzibie głównej?

Władek88

O czym ty mówisz? Jeżeli nie pasuje tobie praca, to nikt ciebie tam na siłę nie trzyma. Czytam te form na bieżąco. I nie widzę niczego co by wzbudzało moje wątpliwości. Dobrze jest w firmie, więc hejterzy szukają pożywki.

Jogi76

Praca jest okey, więc po co mówisz o jakiś dziwnych układach ? Firma wszystko płaci na konto

Kamil

Przy obróbce skrawaniem robię już prawie 15 lat, pracowałem w różnych firmach. W jednym było lepiej w różnych gorzej. W ZMK było w porządku.

Kamil

Praca ok, sporo roboty, ale dobrze że kasa na czas. Z ludźmi idzie się dogadać.

Pani HR

Zapewniam, że ta pani od HR i PR ma zdecydowanie ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na złośliwe komentarze. W tym wypadku zrobię wyjątek. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

kamil121

Praca w zakładzie na bardzo dobrych warunkach, dobre wynagrodzenie i godziny pracy

Bardzo dobre warunki i wynagrodzenie

Marko

Na dobrą sprawę nie ma co narzekać- pieniądze są, robota jest.

omg
@Marko

a jakiś konkret? co fajnego jest w tej firmie? bo co negatywnego to można poczytać w szczegółach z komentarzy. To że wyplata na czas to żadna rewelacja tylko obowiązek narzucony umową o pracę i wynikający z przepisów kodeksu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań