Opinie o Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Aneta Nowy wpis

To prawda ze jest niewypłacalność premii?

Uczciwi pracownicy ZMK Nowy wpis

Smutek, przykrość, niedowierzanie. Firma niewypłacalność premii zamiata pod dywan. Wstyd, inne konkurencyjne firmy tylko się śmieją ale i współczują. Nie wiem jak administrator gowork mógł pozwolić na usunięcie komentarzy o poważnym problemie w firmie z niewypłacalnością części uczciwie należnych pieniędzy w postaci premi wyrobieniowej i samokontroli. Pracuję tutaj ponad 15lat i w firmie jest coraz gorzej. Smutne, bo firma jest dla mnie jak rodzina, a rodzina nie powinna się od siebie odwracać.

anonimek

Firma porządna, stawki też niczego sobie ;) Na poczatek idzie się sporo nauczyć

@anonimek

Potwierdzam. Mozna spore doświadczenie złapać i znacznie podniesc kwalifikacje

Aleksander

Czy firma zapewnia też niezbędne szkolenia pracownicze? Potwierdziłeś poprzednią wypowiedź, była tam mowa o dobrych stawkach. Powiedz mi w takim razie jaką stawkę godzinową proponuje firma na sam początek?

m
@Aleksander

jako operator dostaniesz nie więcej jak 22zł/h netto, na start. później może więcej. MOŻE.

Kamil Nowy wpis
@anonimek

No akurat tutaj racja, można się dużo nauczyć i to bardzo jeśli to pierwsza praca.

izi Nowy wpis

@m ale całość wynagrodzenia według umowy normalnie na konto idzie tak? Tylko premia do ręki?

Aplikowałeś do firmy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Azo

Jasno określone warunki, dobre pieniądze. Sporo osób się przewinęło jak tu jestem, jedni leniuchy, inni pracusie. Dobre miejsce do nauki i nabrania doświaczenia.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.?

m

oczywiście, że nie. wynagrodzenie na konto, a premia o ile nie przekraczałeś norm czasu pracy zadanych przez technologa do ręki, w kopercie.

Zaklad pracy jak dla mnie w porzadku. Miejsce czyste i sterylne, bezpieczenstwo i dobra atmosfera. Te kwestie wedlug mnie najlepiej określają kazimieruka.

Raff

Zakład działa naprawdę dobrze zarówno dla pracowników jak i dla klientów, polecam.

Mech

Ja pracuję już jakiś czas, na początku ciężko jest się zaklimatyzować, ale myślę, że tak jest wszędzie. Warunki w Kazimieruku są okej, dobra wypłata, zawsze na czas. Po kilku miesiącach przyzwyczaiłem się .

Aleksander
@Mech

Dodałeś informacje o dobrej wypłacie. Czy w jej skład wchodzą premie lub inne dodatkowe benefity, które mogą jeszcze bardziej podwyższyć wynagrodzenie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Ktotek

Świetna firma ! Polecam serdecznie jako długoletni pracownik

Renata

Lubię tą pracę. Umowa jest jasna, nie pracujemy na śmieciówkach. I najważniejsze dla mnie, dofinansowują moje dojazdy. Dodatkowo możemy liczyć na szkolenia.

Ciień

Pracowałem w firmie i muszę przyznać, że wiele się tam nauczyłem. Nabrałem dużo doświadzczenia i teraz mam własny biznes branżowy. Mogę tylko być wdzięczny. To były dobre czasy

Zadowolony pracownik

Wszyscy pracują i mają się dobrze.Z ludźmi z każdego działu idzie się dogadać i nie ma z tym problemów. Ja mogę polecić.

ano9nim908
@Zadowolony pracownik

W zupełności się zgadzam. Firma bardzo w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.?

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Tarnowo Podgórne
  • NIP: 7792236821 REGON: 634610466 KRS: 0000211970

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o.