Opinie o Szymon Banaś Alu-Tech w Lutynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szymon Banaś Alu-Tech. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szymon Banaś Alu-Tech o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymon Banaś Alu-Tech w Lutynia

Luk

Mam pytanie jakieś stawki, widełki zarobkowe oscylują w tej fitmie na operatora CNC oraz programistę CNC???

Tomasz
@Luk

10-15k netto na b2b

Natka Nowy wpis

hej. Czy spawacze nie są może jeszcze przyjmowani? chce się upewnić, bo wyświetlała mi się dawniejsza oferta ale miała taka datę, że jednak wolałam się upewnić. jeszcze z rok temu przypisano operatorowi zarobki na 10 – 15 tys. to mój chłopak jako spawacz ile dla porównania by miał?

Luk Nowy wpis

Tomasz Nowy wpis
@Luk

10-15k netto na b2b

Jak długo trwa proces awansu w Szymon Banaś Alu-Tech?

Czy zdarzają się nadgodziny w Szymon Banaś Alu-Tech?

Krzysiek

Przecież to jest jednoosobowa działalność gospodarcza bez pracowników. Ta firma nie zatrudnia nikogo i z tego co wiem to nigdy nie zatrudniała. Ktoś tu chyba myli firmy...

bee
@Krzysiek

Ty chyba nie wiesz co to znaczy jednoosobowa działalność. Ale ci wyjaśnię, że na JDG możesz mieć i 150 pracowników, jeśli chcesz. Jednoosobowa działalność oznacza, że jest jeden właściciel, a nie pracownik.

@bee

Czyli kiedyś wprowadziłam kogoś w błąd tutaj? To faktycznie ktoś jest tu aktualnie zatrudniony?

Ryszard
@bee

Rozmawiałem z Panem Szymonem. Młody chłopak! Nie zatrudnia w swojej firmie Alu-Tech nikogo. Za to ma udziały w kilku spółkach, ale też obecnie nie zatrudniają nikogo. O ile ktoś tu nie kłamie to wasze opinię tutaj są nic nie warte.

@Ryszard

Ciekawe, że faktycznie już nikt się co do tego nie odniósł... I do dziś faktycznie tak jest, że nikogo tu się nie zatrudnia? W najbliższym czasie byłaby na to tak właściwie perspektywa?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Szymon Banaś Alu-Tech.
Rychu

Jak tam długi week?czy musicie zap.. a później tak zwolniena a jak

@Rychu

A to nie jest jednoosobowa działalność? Nie pomyliły Ci się fora?

jarco

A ja polecam bardzo,bardzo mile szefostwo nie mowiac o ekipie na montazu bo tam pracowalem:)nawet nie spodziewalem sie ze taka ekipa tam jest.Wiadomo trzeba pracowac jak wszedzie -nikt nie placi za siedzenie.Kto mnie pamieta to wie :)

Styles
@jarco

Czym się ta firma zajmuje?

Olga
@Styles

No właśnie, wcześniej pisali, że to jednoosobowa działalność, a teraz, że cała ekipa montuje. Coś mi się zdaje, że ludzie tu mieszają krakowską firmę o tej samej nazwie z firmą pana Szymona.

@jarco
@Olga

Faktycznie macie Panstwo racje,zamulilem post powinien byc pod firma ART-ECH Wieslaw Banas

@@jarco

Czyli tej firmy tutaj kompletnie Pan nie zna i nie ma Pan o niej żadnego zdania? :)

Witam chciałbym się spytac czy mozliwie osoby do pracy jako spawacz mag I tig ?pozdrawiam za milo :)

MARCIN

Mam stała pracę ale chciałbym móc dorobić i czegoś się nowego nauczyć, jestem dyspozycyjny codziennie od 17 _ czy jest szansa na taką pracę w waszej firmie? Nie mam dwóch "lewych" rąk i szybko się uczę , jestem odpowiedzialny i dotrzymuję warunków umowy.

XYZ
@MARCIN

Najpierw naucz się poprawnie składać zdania.

Mateusz

Dlaczego nieuczciwy właściciel?

Zb

Nie polecam. Nieuczciwy właściciel.

marek
@Zb

a na czym polega ta nieuczciwosc ??? bardzo bym prosil o wyjasnienie, podobnie, jak o podpis z imienia i nazwiska ??? wyobraz sobie Zaraz będę!, ze ja teraz napisze, ze twoja zona robi gałe jak uczennica siostr karmelitanek ... nie podpisuje sie, nawet niw eisz, czy robila mi, czy tylko cie nie lubie, bo masz ladniejsze buty od moich ... ? uwazasz, mister incognito, ze to jest ok ?

zegarek
@marek

No to teraz poleciałeś. Sprawdź lepiej czy twoja nie robi.

Patologia.
@marek

Opinia troglodyty, prosze administracje o usuniecie wpisu.

BYŁEŚ U PSYCHIATRY???

BYŁEŚ U PSYCHIATRY???

Tobiasz

Ostatnio tak mało zostawiliście opinii o pracy w firmie. Jest dobrze stąd taki spokój?

Byly pracownik

Peacowalem w tej firmie jakis czas ale zrezygnowalem otrzymalem fajna oferte pracy , chcalem porzmawiac orzed odejscie ale dostalem potraktowany bardzo ponizajaco I powiedzial mi ze jak mi nie pasuje to w... . Generalnie negatywna opinia Big boss zachowuje się jak Janusz Ale jak to mówił ja tu rządzę.

Olga
@Byly pracownik

Rozumiem, to przykre i niepokojące. Jestem wdzięczna, że piszesz rzeczowo, bez wulgaryzmów, jak niektórzy tutaj. Chyba pracowałeś tam relatywnie niedawno, więc mam prośbę o więcej danych. Ile można miesięcznie zarobić przy produkcji rusztowań?

we

taka gąbka do obkładania jak nie zbyt wąż

we
@we

niechcialem tego napisać. Czy wlasciciele goworku to usuno? czy nie usunoą?bo jak nie to chcialem podkreslić oburącz że przypadkowo to napisałem i zwionsku z tym wnosże obligatoryjnie o usunięcie

Zostaw merytoryczną opinię o Szymon Banaś Alu-Tech - Lutynia

• Jak się pracuje w Szymon Banaś Alu-Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Szymon Banaś Alu-Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szymon Banaś Alu-Tech?

Szymon Banaś Alu-Tech
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ogrodowa 6
    55-330 Lutynia