Opinie o Szymon Banaś Alu-Tech w Lutynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szymon Banaś Alu-Tech. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szymon Banaś Alu-Tech o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymon Banaś Alu-Tech w Lutynia

baner wywiady
jarco

A ja polecam bardzo,bardzo mile szefostwo nie mowiac o ekipie na montazu bo tam pracowalem:)nawet nie spodziewalem sie ze taka ekipa tam jest.Wiadomo trzeba pracowac jak wszedzie -nikt nie placi za siedzenie.Kto mnie pamieta to wie :)

Styles
@jarco

Czym się ta firma zajmuje?

Czy zdarzają się nadgodziny w Szymon Banaś Alu-Tech?

Krzysiek
@Pytanie

Przecież to jest jednoosobowa działalność gospodarcza bez pracowników. Ta firma nie zatrudnia nikogo i z tego co wiem to nigdy nie zatrudniała. Ktoś tu chyba myli firmy...

Czy zdarzają się nadgodziny w Szymon Banaś Alu-Tech?

Krzysiek
@Pytanie

bee Nowy wpis
@Krzysiek

Ty chyba nie wiesz co to znaczy jednoosobowa działalność. Ale ci wyjaśnię, że na JDG możesz mieć i 150 pracowników, jeśli chcesz. Jednoosobowa działalność oznacza, że jest jeden właściciel, a nie pracownik.

Lidia Nowy wpis
@bee

Czyli kiedyś wprowadziłam kogoś w błąd tutaj? To faktycznie ktoś jest tu aktualnie zatrudniony?

Ryszard Nowy wpis
Kandydat
@bee

Rozmawiałem z Panem Szymonem. Młody chłopak! Nie zatrudnia w swojej firmie Alu-Tech nikogo. Za to ma udziały w kilku spółkach, ale też obecnie nie zatrudniają nikogo. O ile ktoś tu nie kłamie to wasze opinię tutaj są nic nie warte.

Lidia Nowy wpis
@Ryszard

Ciekawe, że faktycznie już nikt się co do tego nie odniósł... I do dziś faktycznie tak jest, że nikogo tu się nie zatrudnia? W najbliższym czasie byłaby na to tak właściwie perspektywa?

Rychu
Klient

Jak tam długi week?czy musicie zap.. a później tak zwolniena a jak

Lidia
@Rychu

A to nie jest jednoosobowa działalność? Nie pomyliły Ci się fora?

jarco

Styles
@jarco

Czym się ta firma zajmuje?

Olga
@Styles

No właśnie, wcześniej pisali, że to jednoosobowa działalność, a teraz, że cała ekipa montuje. Coś mi się zdaje, że ludzie tu mieszają krakowską firmę o tej samej nazwie z firmą pana Szymona.

@Olga

Faktycznie macie Panstwo racje,zamulilem post powinien byc pod firma ART-ECH Wieslaw Banas

Lidia
@@jarco

Czyli tej firmy tutaj kompletnie Pan nie zna i nie ma Pan o niej żadnego zdania? :)

Tomek
Klient

Witam chciałbym się spytac czy mozliwie osoby do pracy jako spawacz mag I tig ?pozdrawiam za milo :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Szymon Banaś Alu-Tech.
logo firmy Doradca Klienta - praca dodatkowa
Lutynia
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI
(709 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Szymon Banaś Alu-Tech poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

MARCIN
Kandydat

Mam stała pracę ale chciałbym móc dorobić i czegoś się nowego nauczyć, jestem dyspozycyjny codziennie od 17 _ czy jest szansa na taką pracę w waszej firmie? Nie mam dwóch "lewych" rąk i szybko się uczę , jestem odpowiedzialny i dotrzymuję warunków umowy.

XYZ
@MARCIN

Najpierw naucz się poprawnie składać zdania.

Mateusz

Dlaczego nieuczciwy właściciel?

Zb

Nie polecam. Nieuczciwy właściciel.

marek
@Zb

a na czym polega ta nieuczciwosc ??? bardzo bym prosil o wyjasnienie, podobnie, jak o podpis z imienia i nazwiska ??? wyobraz sobie Zaraz będę!, ze ja teraz napisze, ze twoja zona robi gałe jak uczennica siostr karmelitanek ... nie podpisuje sie, nawet niw eisz, czy robila mi, czy tylko cie nie lubie, bo masz ladniejsze buty od moich ... ? uwazasz, mister incognito, ze to jest ok ?

zegarek
@marek

No to teraz poleciałeś. Sprawdź lepiej czy twoja nie robi.

Patologia.
@marek

Opinia troglodyty, prosze administracje o usuniecie wpisu.

BYŁEŚ U PSYCHIATRY???

BYŁEŚ U PSYCHIATRY???

Tobiasz

Ostatnio tak mało zostawiliście opinii o pracy w firmie. Jest dobrze stąd taki spokój?

Byly pracownik

Peacowalem w tej firmie jakis czas ale zrezygnowalem otrzymalem fajna oferte pracy , chcalem porzmawiac orzed odejscie ale dostalem potraktowany bardzo ponizajaco I powiedzial mi ze jak mi nie pasuje to w... . Generalnie negatywna opinia Big boss zachowuje się jak Janusz Ale jak to mówił ja tu rządzę.

Olga
@Byly pracownik

Rozumiem, to przykre i niepokojące. Jestem wdzięczna, że piszesz rzeczowo, bez wulgaryzmów, jak niektórzy tutaj. Chyba pracowałeś tam relatywnie niedawno, więc mam prośbę o więcej danych. Ile można miesięcznie zarobić przy produkcji rusztowań?

we

taka gąbka do obkładania jak nie zbyt wąż

we
@we

niechcialem tego napisać. Czy wlasciciele goworku to usuno? czy nie usunoą?bo jak nie to chcialem podkreslić oburącz że przypadkowo to napisałem i zwionsku z tym wnosże obligatoryjnie o usunięcie

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała coś napisać odnośnie swoich spostrzeżeń czy czegoś nowego na temat pracy w przedsiębiorstwie Szymon Banaś Alu-Tech w mieście Lutynia?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Szymon Banaś Alu-Tech - Lutynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Szymon Banaś Alu-Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Szymon Banaś Alu-Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Szymon Banaś Alu-Tech
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ogrodowa 6
    55-330 Lutynia
  • NIP: 9131594594 REGON: 021738904

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Szymon Banaś Alu-Tech