Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

xxx

kasa jest ok około 3000 netto. Początkujący dostanie na start około 1700 netto przyjęcia przez pośredniaka przeważnie TRENKWALDER ...

Bieruniok

mam pytanie czy z 7 letnim stażem w johnson controls są szanse żeby mnie przyjeli do formpola???johnson masakra umowa na stałe co z tego stawka 17 zł a na koncie co miesiąc 1900 makabra mam 3 dzieci jak tu żyć

dd
@Bieruniok

próbuj zawsze jest szansa

M
@Bieruniok

Ludzi pozabijać ?,człowieku niektórzy na wózku podejrzewam że lepiej śmigają niż ty!

Don Run

po 7 miesiącach mam 4500 netto

X
@Don Run

4500 netto, zapomniales dodac koron czeskich pozdro

Mkrach
@X

Odpowiedź na: [Don Run - 2014-08-05 13:35:20]: 4500 netto, zapomniales dodac koron czeskich Cóż tak ? Ogólnie to chyba jak przejdziesz pod firmę, to chyba już nie musisz robić każdej soboty i niedzieli, hym?

R3jn

Podobno wózkowi nowi Trafiają odrazu na Regał i praca ręczna 4 znajomych było i 4 robiło na regale.na wózkach śmigają tylko starzy pracownicy i umowa co tydzien wiec jak nie bd potrzebny to bez problemu sie pozbywają ;) zarobki Owszem Wysokie Ale narobisz sie jak wół za 200zł mniej można miec lżej

OP90
@R3jn

R3jn a co byś chciał od razu na wózek? ludzi pozabijać,po to jest szkolenie i pokazują ci jakie wypadki były przez takich "pewniaków" co to fizycznej na regale nie chycą się. piszesz że za 200 zł mniej nie narobisz się tyle ale jesteś uwiązany do automatu jak pies do budy

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Mam pytanie ile zarabia tam nowo przyjęty na produkcji i jako wozkowy? Jak robota wyglada czy jest bardzo ciezka czy da sie to jakos ogarnąć?

Kamszot

Ja sie tak dorzucam do odpowiedzi na tym forum oraz opini Firmy Formpol na terenach przemyslowych Wie ktos z pracujacych osob najdluzej na tym zakladzie jak wylada praca nowego przyjeto na w/w stanowisku pracy pracownik produkcji czy praca jest bardzo latwa i czy da rde sie jakos tam wyrobic przez jedna zmiane na 8 godzin pracy ?? z gory prosze o odpowiedz pod moim zapytaniem

on

a ja powiem tak, robota jest zajebista i potwierdzam zarobki które napisał kolega :) trochę gorzej jest z ekipą. zawsze znajdą się ciule, ale trza na nich patrzeć przez palce i uważać żeby Cię nie podkablowali :) są tacy co na Twoim pechu będą chcieli osiągnąć korzyści, a jak im się noga powinie to wtedy jest oki i "cicho, cicho"

ktoś

tak jak napisałem "on taki" do ręki jest 2200zł około nadgodziny płatne 100% soboty 50% niedziele 100% na wielkanoc 400zł do wypłaty, na święta 800zł więcej, wakacje 1300zł do tego co 4 miesiące 400zł za niebranie L4 nie jest źle a praca nie jest wcale taka ciężka, najgorzej jest chyba w takie dni jak teraz kiedy jest zaduch jak skur****yn na hali że aż pot po jajach spływa :)

ktoś

nadgodziny płatne 100% więcej, sobota 50% więcej lub do wybrania niedziela tez 100% :)

on taki

do reki 2200 plus nadgodziny trzeba pokazac co sie umie

siemka mam pytanko, jak tam wyglada praca konkretnie widze ze pisza zle o tej firmie, ale popatczie gdzie bys ku... nie zobaczył o byle jakiej firmie na forum to ku... ma.. zawsze bede cos pisac a jak ktos chce pracowac za godny zarobek to bedzie ROBIl!!!!!mam tam paru kumpli i sobie chwalą wiadomo kto sie ustawi to sie ustawi a reszta zap... na firme co zrobisz takie czasy teraz mamy.Ja pracowałem w fiacie miedzyinnymi i moge powiedziec ze przez te pare lat(10) dostałem tak w [usunięte przez admina]ze mnie nic juz nie ruszy od kierowników ich zagrywki,pracowników itd.poprostu przeszłem pare jak nie parenascie róznych strategi,zagrywek tak wiec nic tylko pracowac.

stiv jak mozna sie z tobą skontaktowac?

Stiv

Jaki kryzys ja dostałem 4500 wszystkie soboty 2 niedziele 2 dni po12h jest pieknie i będe tu pracowac do emerytury.Zapraszamy do NAS jak masz wagon redbuli na zmiane i i tira tabletek na uspokojenie albo Ak 47

Domin Tychy
@Stiv

Krótko zwięźle i na temat :D

ojciec mateusz

Formplo (usunięte przez administratora) Nie polecam! Przyjms cie jak maja wiecej zamowien a po 2-5 mc-ach (usunięte przez administratora) Taka jest polityka firmy. Niby pisza sprawiedliwe traktowanie, a tak naprawde nie jest.. stary vab'owiec(przed formpolem) zostanie a ciebie zwolnia. Mlody jest tylkopionkiem od jebaczki! Przed przyjeciem przeczytaj, jesli nie chcesz sie przejechac, zawiezc , robic nadziei na przyszlosc!

?

Jak w tej firmie jest ze stabilnością zatrudnienia? Zamieszkalem w Tychach i szukam przeciętnej pracy na miejscu w branży produkcyjnej. Jestem po studiach, mam rok doświadczenia w pracy na produkcji w tym cnc (jestem po kursie). Jeżeli istnieje tam możliwość zatrudnienia dzięki poleceniu przez pracownika w firmie Formpol lub innej z terenów przemysłowych proszę wiadomość na maila: (usunięte przez administratora)

Powiem tak syf syf i jeszcze raz syf ,(usunięte przez administratora)ATMOSFERA MASAKRA !!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

doktor

po drugiej stronie ulicy, koło zajezdni autobusowej, taki zielony budynek HELPMED

mateo20352

wie ktos gdzie jest lekarz medycyny pracy od formpolu ponoc kolo tesco ale gdzie dokladnie?

wolność

nie narzekam na zarobek w tej firmie . i nie jest żle po za 1 , są ludzie i ludzie a większość to baby i mam dla nich miejsce na ławce z takimi paniami co siedzą na ławce latem tam i tylko jedno robią , dla nich jest tam miejsce panie zapraszają :), a w szczegulności dotyczy to 1 zmiany plotkarzy i żałosnych ludzi sprzedali byście wszystkich . ale 2 osoby tam pominę (usunięte przez administratora)

narzędziowiec

a ja dostałem 3600 PLN

narzędziowiec

a ja dostałem tylko 3300 PLN no to (usunięte przez administratora) w tej firmie

Gregor

zgadzam się ja dostałem 3900 netto tyle wpadło na konto

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol