Opinie o Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka w Wrocław

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czym w Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Beata Nowy wpis
Inne

Polecam firmę Morka i jednocześnie bardzo dziękuję za terminową i profesjonalną realizację zlecenia. Grawer na szkatułce wygląda bardzo ładnie :)

Alicja Nowy wpis
Inne

Na stronie internetowej firmy można również znaleźć aktualne oferty pracy. Obecnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Operator lasera CO2, YAG i frezarki CNC. Czy ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? W treści ogłoszenia można znaleźć informację o tym, że istnieje możliwość przyuczenia do obsługi frezarki. Co jeszcze warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku?

Alicja
Inne

Chcecie poczytać więcej o Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka? Zachęcam do zapoznania się z informacjami ze strony: https://morka.com.pl/O_naszej_firmie.html

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka na stanowisko Operator Frezarki CNC? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE
Łódź
Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
(25 opinii)
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(18 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
PP

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jakość wykonania grawerów bardzo profesjonalna. Kontakt telefoniczny i mailowy, co istotne, także oceniam pozytywnie. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

ila

to dziwne troche to wszystko, bo wiekszosc poleca firmę ze względu na niskie ceny, niższe niż w konkurencji, poza tym pracują tam raczej dosiwadczeni pracownicy...

Bądź jak ALA

co by dużo mówić... zamówcie coś w tej firmie a przekonacie się, że warto do niej wrócić tak jak ja to robię od paru miesięcy !! Dzięki Ala za polecenie mi tego sklepu ;)

Kaśka

Od dwóch lat współpracuję z Pracownią Reklamy Morka. Moje zamówienia są dość rozbudowane- od wizytówek, przez pieczątki, długopisy, po różnorodne gadżety. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zlecenia wykonywane są szybko, podejście właściciela jest wyjątkowo profesjonalne, nie mówiąc o wysokiej jakości wykonywanych usług. Gorąco polecam bo Morka to marka jakich mało na rynku.

Tomasz Miksza

Witam, Jestem nowym klientem w firmie MORKA PRACOWNIA REKLAMY... Muszę powiedzieć, że jak dotąd współpraca całkiem dobrze wychodzi. Ceny i czas realizacji zamówień podobny jak u konkurencji lecz co mnie tu przyciąga to jakość wykonywania, która jest naprawdę dobra !!! Komunikacja i osoby w firmie są na wysokim poziomie także nie rozumiem złych opinii oczywiście każdy ma prawo do wyrażania zdania lecz jeśli już się ktoś wypowiada negatywnie niech będzie miał honor i się podpisze, a nie jak każdy będzie kłamał w internecie !!! POZDRAWIAM Tomasz Miksza...

bbbb

We wszystkich opiniach na temat pracy oraz PRACOWNI REKLAMY MORKA jest doza prawdy. Jeśli ktoś będzie się przymierzał do pracy w tej firmie to niech szuka sobie bardziej przyszłościowej pracy, która pozwoli mu się rozwinąć, uczyć, kształcić Praca w tej firmie nie należy do zbyt ambitnych, przyszłościowych, bezpiecznych dla pracownika. Właściciel unika podpisania jakiejkolwiek umowy o pracę, umowy zlecenia, a przez miesiąc lub krócej pracuje się na czarno. Obiecuje na początku wszystko a potem wychodzi szydło z worka. Pieniądze marne. Brak zleceń a co za tym idzie brak pracy i perspektyw na przyszłość.

Marek Nowy wpis
@bbbb

"bbbb" Aby się dowiedzieć o zarobkach, które wcale nie są niskie, a wręcz przeciwnie wystarczy zainteresować się ofertą pracy w tej firmie. Także pisanie, że jest tam źle jest po prostu nie na miejscu każdy komu zależy na dobrej pracy powinien się najpierw zainteresować ofertą, a dopiero następnie wypowiadać na temat jej możliwych warunków.

ad

najlepiej zadzwonić :)

M

Darek, przestań pisać sam o sobie. To nie wypada. :)

adas

Firma z fajną ofertą. Szybkie terminy wysoka jakość usług. A to że nie ma nikogo nowego z pracowników to i lepiej bo idziesz tam jak do znajomego ten sam KOMPETENTNY facet a nie jak w niektórych firmach za każdym razem ktoś inny i mało zorientowany. Jestem zadowolony i również polecam.

były pracownik

Szanowny KK! Otóż jest co weryfikować! Jedziecie po facecie jak po starej kobyle nie mając pojęcie jak było. A było spoko. To ja jako wieloletni pracownik mam prawo i możliwość obiektywnej oceny. Darek (byliśmy na ty) jesteś fajnym szefem momentami nawet aż za bardzo dawałeś luz niektórym pracownikom (pewnie to ich wpisy jeżeli w ogóle to wpisy pracowników tej firmy). Zarobki były dobre, premie motywacyjne, prezenty na święta, praca bez poganiania, dobra atmosfera - czy ktoś zaprzeczy. To my pracownicy czasami nie wywiązywaliśmy się ze swoich podstawowych obowiązków i narażaliśmy firmę na straty. Czy ktoś poniósł koszty za zmarnowany materiał? Ja nie choć czasami marnowałam. Czy nie wychodziliśmy z pracy wcześniej jak było potrzeba - bez odpracowywania? Czy nie odbieraliśmy telefonów? Czy naprawdę był taki zapie...? Ktoś pisze,że klienci zadowoleni - nic dziwnego bo dobry jest i jakości pilnuje. Zmieniłam pracę ale czy na lepsze? Troszkę bliżej domu... Ja byłam zadowolona i polecam innym.

zk

KK jesteś naiwny jak dziecko. PO to złodzieje prawda... przecież wszędzie tak piszą.

kk

Co tutaj jest do weryfikowania? Większość opinii jest podobna więc raczej wiarygodna. Jeśli chodzi o kulturę Pana właściciela to mam nadzieję, że to co robi wróci do niego "ze zdwojoną siłą".

zadowolony klient

Widzę, że ten portal jak i inne jemu podobne stały się swoistą miejską kloaką w której każdy na każdego może się wypróżnić bez żadnej odpowiedzialności za słowo. A portal prawdopodobnie w żaden sposób nie weryfikuje treści wpisów. Piszę jako zadowolony od 20 lat klient i podobny czas prowadzący firmę. Co mogę powiedzieć: fakt, że jestem od tylu lat wielokrotnym (złożyłem ok. 50 zleceń) ZADOWOLONYM klientem świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług a szef to człowiek o najwyższym poziomie kultury osobistej dużej pokory i znakomity specjalista. Panie Darku tak trzymać. A jako szef muszę powiedzieć, że wpuścił Pan do firmy niezłego wąglika zalecam GRUNTOWNE WIETRZENIE.

Katarzyna

Wypowiem się jako klient...niestety nie zadowolony klient! Pan właściciel bardzo nie miły, wręcz opryskliwy jakby wiecznie wstawał lewą nogą. Nie chcę się współpracować z takimi firmami, a tym bardziej ludźmi. Współczuje szczerze pracownikom jeśli w ogóle ktoś jeszcze to wszystko znosi...

dawno temu

Niestety czytając powyższe komentarze w przeciągu kilku lat nic się nie zmieniło. Płaca słaba, (usunięte przez administratora) Prywatnego telefonu też lepiej nie odbierać, bo zabija co najmniej wzrokiem.

II

Kto tam miał za dobrze? Chyba właściciele. Śmiechu warte. Gratuluję poczucia humoru!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Morka Pracownia Reklamy Dariusz Morka
4.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefana Czarnieckiego 15
    53-650 Wrocław
  • NIP: 8970007797 REGON: 930497549

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318