Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

emmm

teraz to będą wypłaty po "janosikowym" bo biura biedne i z fizycznych wezmą pieniądze z premii....

Artur

Doszly mnie sluchy ze posrednik trenkwalder cos zawalil i prawdopodobnie wchodzi jakis posrednik z gliwic. Prawda to a jesli tak to jaki to posrednik?

do yeti

rozumiem ze u Ciebie pojscie na l4 to standard zycia? znajdz lepsza prace za lepsza kase na terenach przemyslowych jako zwykly fizol. ja juz tam pracuje ponad dwa lata i nie narzekam dostalem dofinansowanie na szkole kurs jezykowy i dodatkowo uprawnienia na suwnice i wozki. jesli znasz podobne firme w okolicy to podaj namiary:)

yeti

unikajcie tej firmy z daleka daja 2500 netto ale jakim kosztem haha bo kto by tam robil za 2000pln a 2500pln masz jak nie pojdziesz na l4 takze szczerze nie polecam tej firmy pozdrawiam niezdecydowanych

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
były

za co wy....li Ogiegło z waszej firmy?,bo teraz u nas zaczyna kręcić lody

ccccc

witam wszystkich panowie mam pytanko pracowaluwas nijaki pan Rafal Bieglo co ta za ptica odpiszcie

ccccc

Mkrach

To nie dość że 2 soboty do przepracowania to jeszcze niedziele by chcieli, ja (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i co to ma być za Pl, jaj se robią że po 48 lub 56 godzin tygodniowo... No ale cóż, taki mamy kraj:P

Mkrach

"F" to tak ile godzin miesięcznie macie przepracowane? Bo też podobno macie że 2 soboty obowiązkowo są ta? ;)

F
@Mkrach

Z sobotami to jest inna historia. Robimy na tzw. grafik, gdzie w tygodniu 7 dniowym mamy 2 dni wolne - jest to niedziela (o niej szerzej za chwilę) i jeden z pozostałych dni. Np. W tygodniu masz wolną niedzielę i dajmy na to środę. Oznacza to, że za to, że środę masz wolną, idziesz w sobotę do pracy OBOWIĄZKOWO. Nie istnieje żadna reguła odnośnie ilości sobót. To zależy od tego jak ułożą Ci grafik (jest on układany na 4 miesiące z góry). Możesz mieć tak, że w przeciągu tych 4 miesięcy będziesz mieć wolne tylko 2 soboty bo reszta będzie obowiązkowa za inne dni, ale może być i tak, że będziesz mieć np. tylko 3 soboty pracujące. Często jest też taka historia, że jeśli np. masz grafikowo od poniedziałku do piątku w pracy, zaś sobota i niedziela wolne, to najpewniej o któryś dzień (o ile nie oba) możesz zostać "poproszony" (w sposób opisany w poprzednim poście) o przyjście na nadgodziny. Jeśli przyjdziesz w sobotę, to będziesz mieć dzień do wybrania, że się tak wyrażę, "w zapasie". Zaś niedziela to dodatkowe 100% stawki. Co do niedziel, problem z nimi dość precyzyjnie rozpisałem poprzednio, jest też jedno "ale". W tym zakładzie doba robocza zaczyna się o 22 dnia poprzedniego. Co to znaczy? To znaczy, że 3 zmianę (nocki) zaczyna się nie w poniedziałek na 22, a w niedzielę na 22, i kończy się nie w sobotę o 6, lecz w piątek o 6. Do nadgodzin ma się to tak, że "nadgodzinowa sobota" za dzień do wybrania to nocka z piątku na sobotę, zaś "nadgodzinowa niedziela" to nocka z soboty na niedzielę. Mam nadzieję, że ująłem to możliwie zrozumiale. W razie problemów piszcie.

F

Ogólnie wygląda to tak, że zarówno przez trenkwalder, jak i pod formpol kasa wygląda podobnie - 2400-2500zł netto bez nadgodzin z comiesięczną premią jako operator. Praca zależnie od linii jest różna. Gdzieś jest lżej (prasy niezależne), gdzieś ciężej (linia manualna), zależy gdzie się trafi. Na spawalni praca jest lżejsza pod kątem fizycznym, jednak dużo bardziej monotonna, gdyż jest się niemalże przykutym to stacji na 8h (minus przerwa) i robi się non-stop ten sam detal, nawet po kilka miesięcy na tej samej stacji. Co do przyjęć pod firmę, ostatnio firma nieco się pod tym kątem poprawiła. Niegdyś trzeba było czekać ok 12-16 miesięcy, teraz niektórzy przechodzą już po 5-6. Co do kierownictwa, to nie oszukujmy się, ludzie są różni. Jest kilku kierowników i liderów, którym najchętniej by się nawet ręki nie podawało, ale są i tacy, z którymi współpraca to przyjemność. Trzeba poprostu człowieka wyczuć i wiedzieć na ile można sobie pozwolić. Sporym problemem są zaś nadgodziny. Teoretycznie, są one nieobowiązkowe. W praktyce wygląda to tak, że przychodzi lider lub tzw. "sekretarka" i robi listę kto idzie np. w niedzielę na 14, a kto nie. Powiesz nie, to masz pewne, że za ok 10-15 minut przyjdzie kierownik próbując Cię przekonać do nadgodzin. I tu się zaczyna zabawa. Jeden jak mu wytłumaczysz, że masz urodziny w rodzinie, to nie zrobi problemu i się nie czepia. Inny zaś (wtajemniczeni wiedzą, o którego kierownika tłoczni chodzi) będzie Cię maglował przez pół godziny, najpierw na wesoło, potem stanowczo, aż w końcu subtelnymi i wyrafinowanymi groźbami znaczącymi mniej więcej tyle co "przyjdź bo umowy Ci nie przedłużymy". Jeśli mimo to się zapierasz, że nie, bądź pewny, że tenże kierownik Ci nie odpuści, będzie robił wszystko by Ci zatruć życie w firmie. Chcieliście prawdy, oto i ona.

Mkrach

Pierdolenie o szopenie, gadać tu o pracy jak się robi, jak wyżej pkt zapytania :) pozdr.

Mkrach

Pytanka. 1. Ile wychodzicie godzin średnio tak miesięcznie z nadgodzinami? 2. Czy umowa przez trenkwalder, po ilu misiącach można liczyć na przejście pod firmę ? 3. Nie zwalniają raczej jak są tygodniowe umowy? Bo przejście z innej pracy stałej trochę ryzykowne dla mnie.

news

A jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu gdyż. Jest kilka ofert .prosze o opinię

stary

ordynator żle postępuje z załogą

fizol

Ma ktoś nr do kierownika tłoczni?

www
@fizol

tak pracowała

kaśka
@www

Dzięki i pozdrawiam.

kaśka

może ktoś wie czy pracowała jakaś zmiana na nockę z 04.04/05.04 ?, szczególnie chodzi mi o prasy.

robol91

Witam ja mam pytanie dotyczace firmy Frompol czy przebieg rekrutacji na tej firmie jest taki sam zaczynajac od rozmowy kwalifikacyjnej a pozniej od Testow BHP czy sie cos zmienilo w obecnym zakladzie i jakie proponuja stawki za prace tygodniowo przez 8 godzin??? jakie jest zachowanie kierownictwa na tym zakladzie

AG

Radzę trzymać się z daleka od tego Scheiss'u

pojdziesz na pulpit na prasy i bedziesz jechal srednio 5 uderzen na minute :) wylicz sobie ile czesci musisz przezucic na transporter :D z czego jesli bedziesz dobry zostawia ciebie, lub cala zmiane wywala na zbity pysk :) zmiana bylego grebosza zawsze zostawala a reszta do odstrzalu. nie polecam

gumis

Co ty (usunięte przez administratora) nikt tam nie jest zwalniany jezeli sie nie nadaje na prasy manualne takiego pracownika przenosza na np. Punkt napraw lub na spawalnie albo na aluminium polecam spawalnie robota jest tam lajtowa

Kamszot

Z gory to tak juz jest jak mowisz z tym aplikowaniem na stanowiska ale jesli bede aplikowal na taka oferte co pojdzie juz np pod formpol na stanowisko i bedzie to praca zwiazana z pracownik produkcji nie bedzie tak ciezkiej pracy bo mialbym taka nadzieje ze raczej tak by nie bylo a jesli masz inne kwestie lub jakies opinie odpisz z gory dzieki za informacje

firewall

Robiłem tam kiedyś na tłoczni i ogólnie robota sama w sobie średnia. Po pierwsze praca w hałasie (po jakimś czasie idzie się do tego przyzwyczaić), po drugie trzeba zapier***, kto robił na prasach manualnych ten wie.. Jeżeli chodzi o kase to 3000 brutto liczone z premią to dobra kasa, jak na początek. Ale coś za coś, praca w hałasie plus trzeba się czasami dobrze spocić..

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol