Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

Szybki

Zakład duży ale dziadostwo jak (usunięte przez administratora) nie wiem czy oni tak pracują jak im płacą czy co w biorze (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a na zakladzie dopiero ciapate lby tam robia czyli ok 15 ukraincow

stanley

No i nadal nie widze, że u nich można aplikowac, ale głownie przez stronę, bo tak to oferty się nie pojawiają za bardzo. Czekam jeszcze na Wasze opinie na ten temat.

Brak

witam ... a jak w tej firmie wyglądają warunki socjalne i czas pracy

A

Niestety ale to prawda że zakład schodzi na psy. Zabieranie premii, która kiedyś była zawsze, właściwie nie wiadomo za co, a bez premii to wypłata jak wszędzie. Do tego rozlatujące się maszyny, normy na niektórych stanowiskach chyba z kosmosu, skakanie przy maszynach jak małpa aby wyszarpać każdą sekundę a i tak często nie jesteś w stanie tych norm zrobić. Zmuszanie do nadgodzin teoretycznie nieobowiązkowych, w praktyce z podtekstami że wcale nie musisz tu pracować- wiadomo o co chodzi. Dawniej przychodziło się do tej pracy przyjemnością, teraz sporo osób myśli o ucieczce z tego zakładu.

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

niuch

ta firma nie ma swoich kierowców

Pokajoke

Ja tylko dodam ze praca w ur a obietnice ktore dostajesz na rozmowie to dwi rożne sytuacje. Kasa jak wszedzie a wymagania nie do spelnienia, praca po 1w godzin w weekendy, zmuszanie do pracy po 1w czasem i w tygodniu, wieczne pretensje i zabieranie premii bo maszyny sie rozpadaja i oczywiscie mega sklad czyli 3 albo 2 automatykow na zmianie i sobie radz. Nie dajcie sie na nabrać bo sa firmy gdzie nie musisz biegac jak pies z wywalonym jezorem i nikt nie zabierze Ci premii ze robisz 7 dni w tygodniu po 12 godzin.... 4 lata temu to byl calkiem fajny zaklad ale teraz to szkoda slow.

taki tam

Nie dajcie sie przypadkiem nabrać na obiecanki które proponują podczas rozmowy na stanowisko w utrzymaniu ruchu,żadnych szkoleń,stawka jak w każdym innym zakładzie, a zapieprzasz za trzech i jeszcze ci uwalą 50% premii bo za mała wydajność, soboty i niedziele w pracy i jeszcze po 12 h w smrodzie lub wiórach aluminium

mazi

a jak z pracowniczym festynem? niektorzy znowu w pracy? czy wolne?

Szczery Jerry
@mazi

Oczywiście, że w pracy. Firma niestety schodzi na psy od momentu w którym został przyjęty nowy dyrektor. Powoli robi się z tego zakładu (usunięte przez administratora) Praca często 6 dni w tygodniu, często po 12h a premie ucinają (nawet nie wiadomo za co, wymysł nowego dyrektora). Powiem szczerze, że teraz to połowa zakładu myśli o jak najszybszej ucieczce stąd. Ogólnie praca nie warta tych pieniędzy.

F

@zainteresowany niestety nie jestem w stanie zbytnio Ci pomóc, bo nie pracowałem na magazynie, a sam kontakt z "wózkowymi" miałem dość ograniczony (na zasadzie "potrzebuję to i to"). Z tego jednak co wiem, to wózkowy zarabia nieco więcej niż Operator, zaś wielkich rotacji w ich "szeregach" nie zauważyłem przez ostatnie półtorej roku, więc atmosfera jak i sama praca są chyba na dobrym poziomie.

zainteresowany

Witam, zastanawiam się nad przyjęciem na operatora wózka widłowego (mam papiery na obsługę, doświadczenie itd...) od pana/pani "F" wiem jak to wygląda ze zmianami, przyjęciem przez "trenka", lecz nie doczytałem ile u Was zarabiają wózkowi, jaka atmosfera panuje na magazynie i ogólnie czy poprostu warto... z góry dziękuje.

Oww

Po jakim czasie można liczyć na przejęcie pod firmę?

spawacz
@Oww

Średnio 1,5 roku a i znam takich co po 3 latach jeszcze nie przeszli pod firmę. To prawda że co druga osoba myśli o zwolnieniu zrobił się jeden wielki mobbing zmuszają do nadgodzin praca przeważnie 7 dni w tyg. a wynagrodzenie 1900 zł na rękę plus premia która jest lub nie .

bedzie_dobrze

Wszyscy piszą o przyjęciach na produkcję, w jaki sposób można aplikować na stanowiska do biura. W przyszłości chciałbym zostać PM(project managerem)

Witam jak wygląda praca na wózku widłowym w firmie formpol duzy młyn czy na spokojnie wszystko sie ogarnia

adams

Dlaczego moje wpisy są usuwane

gość

teraz w maju 2016 roku w Formpol-magna płacą 2970 + 600 premii brutto + dofinansowanie na jedzenie 160 zł, + premia 400 zł co kwartał za absencje + wakacyjna i 2 świąteczne, przyjęcia są przez biuro Trenkwalder mieszczące się na przeciwko Tesco.

Morg

F - jako pracownik FMP potwierdzam Twoje info. Na aluminium uruchomili już 3 zm. Ogólnie jestem zadowolony z pracy i warunków, mam dokładnie to co obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej.

Mały

Witam.Prosze o napisanie ile można na łapkę wyciągnąć, tylko proszę o konkretne odpowiedzi.Wiem jaki jest system pracy(poczytałem poprzednie posty) ale nikt nie pisze ile dokładnie się wychodzi z "tymi"nadgodzinami. Będę wdzięczny bo się zastanawiam nad pracą w firmie.Pozdrawiam.

ala

witam ! czy w zakladzie pracuja na produkcji kobiety?jesli tak na jaki zarobek mozna liczyc,i czy w ogole sa przyjecia?

K.K

na stanowisko -mechanik utrzymanie ruchy. zmianowy czyli od poniedziałku do piątku ?

dk
@K.K

praca masakra spawalnia syf tlocznia lepiej ale kierownictwo lipa bhp zakladowe smiech na sali jakies nieuki co skonczyli bhp za bule sera a nie maja zielonego pojecia o tym co robia ekologia parodia liderka magluje nowych gdzie ty wiecej zarobisz jak nie na tym zakladzie pozdro

K.K

Witam czy byłby ktoś uprzejmy i mógł napisać jak wygląda praca w utrzymaniu ruchy w formpol?, jak kształtują się zarobki, jaka atmosfer- szef oraz jaki system pracy z góry dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol