Opinie o DEKORIAN w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DEKORIAN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DEKORIAN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEKORIAN w Kielce

Filip

Zastanawiam się czy wpisy osób już nie pracują są obiektywne?

Wizja Ameryki

Przepracowałem okres, po którym mogę co nieco opisać, jak funkcjonuje ta 'firma' od środka. Aplikowałem na stanowisko przedstawiciela handlowego - doradcy. Pierwszą rozmowę miałem z dyrektorem, Panem N. Ogólnie luźna rozmowa, dotycząca doświadczenia w sprzedaży, technik negocjacyjnych, pytanie ile chcę zarabiać - zaproponowali mniejszą kwotę na próbne 3mce obiecując, że później będzie lepiej. Następnie miałem spotkanie z guru firmy, który przez godzinę snuł mi wizję 'ameryki', jaka to firma nie jest super, jak bardzo stawia na rozwój i szkolenia. Właściciel zapewniał mnie, że mam podstawy by stać się szybko managerem jednego z produktów i obiecał wyjazd na szkolenia do Włoch (te obiecanki później słyszałem parokrotnie). Zaakceptowałem ofertę, pewnie mając w głowie, że trafiłem pod skrzydła wspaniałego właściciela oraz super firmy, która stawia na rozwój pracownika i o niego dba! A po krótkim czasie się okazało... :) Pierwsze 3mce na stanowisku przedstawiciela handlowego (ew. doradcy tech-handl) zajmowałem się: -sprzątaniem salonu -wycieraniem kurzów z puszek farb -rozładowywaniem towaru z palet -mieszaniu farb (jak się pomylisz, to jest to Twoja wina i potrącają Ci to z wypłaty !!) Teraz przejdę do tego, jak wyglądały szkolenia w tak wspaniałej firmie. A więc...zdarzyło się kilka razy, że przyjechał przedstawiciel danego produktu i coś wytłumaczył, pokazał, ale to była kropla w morzu...Jak się sam czegoś nie zapytałem, to nikt inny z firmy się mną nie interesował. Właściciel tyle rzeczy obiecywał, ale to tylko gruszki na wierzbie...Generalnie dobry handlowiec, to taki, który ma bogatą wiedzę, ale jak w tej firmie można się czegoś nauczyć, jak nie ma NIKOGO, kto przekazuje tą wiedzę..Pewnego dnia miałem szkolenie w terenie z dyrektorem N.. Dzień, w którym powinienem się czegoś nauczyć, a ktoś doświadczony powinien mi jakąś wiedzę przekazać. Jedynie czego doświadczyłem tego dnia, to kilkukrotny pisk opon ze Skody Superb oraz posiłek w McDonaldzie. Czy normalna firma tak funkcjonuje ? ? Praca niby od 8 do 16 albo 10 do 18. W praktyce trzeba być 15min wcześniej, żeby posprzątać salon i zostać czasem dłużej, dopóki ostatni klient nie wyjdzie, nie raz do 19. Do tego dostawy farb na paletach i ciągłe mieszanie komuś farb. Właściciel tego nie docenia, a przepracowanych nadliczbowych godzin nie możesz sobie odebrać w żaden sposób. Ogólnie ciągłe oczekiwania o zwiększeniu sprzedaży, a żadnego doceniania ze strony przełożonych nigdy nie doświadczysz. Jest jeszcze auto służbowe, które można niby używać do celów prywatnych - te słowa padły na rozmowie kwalifikacyjnej, ale szkoda, że nie mówią od razu, że taka przyjemność kosztuje ponad 300zł/mc i autem możesz tylko poruszać się na trasie praca-dom. Dodam, że auta typu Berlingo, które przeżyły nie jeden dzwon i ich stan techniczny budzi wątpliwości. Chciałem napisać o jakiś plusach, ale niestety nie mogę sobie przypomnieć,czy jakieś można znaleźć w tej firmie. Ogólnie pracowałem z fajnymi osobami, koleżeńskimi, ale przestrzegam przed przełożonym, który w strachu przed dyrektorem N. i właścicielem, może jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać, co między innymi spotkało mnie (a to dowiedziałem się później). Polecam tą pracę osobom, które chcą się załapać do pierwszej pracy, żeby złapać jakieś doświadczenie, natomiast przestrzegam osoby, które już jakieś doświadczenie mają i chcą iść do przodu - niestety, ale w tej firmie się uwstecznicie i stracicie wiele wiele nerwów...

Przestroga

Cześć Wam, pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat firma jest mściwa więc nie podaję gdzie i ile.Zaufajcie . Wszystko się zgadza terror, umowy plany szkolenia zachowanie Prezesa itd. Dużo się nauczyłem tam pracując widziałem jak zatrudniają i jak zwalniają i na początku wszystko jest w różowych barwach a później ciężko jest się wycofać. To czego często wymagają mówią Ci wprost nie piszą byś ich do sądu nie podał itd.Nigdy bym nie pracował u nich gdybym miał się cofnąc w czasie NIGDY. Presja na obrót czy tęż na to że cukier ma być zawsze pełny najlepiej by były białe podeszwy na butach by nie ubrudzić podłogi,szuranie prezesa butem po podłodze na sklepie w ten sposób sprawdza czy jest piasek,namieżanie samochodów telefonów i kamery to chleb powszedni ale zależy jak firma do tego podchodzi.Sprytny Paweł G. miłośnik kontolingurobi wszystko by wyszło na jego a sam na blabla wozi służbowym autem nie znane osoby.Panowie dyrektorzy Paweł Norbert Mariusz Maciek też sa pracownikami ale kiedyś pomagali pracować teraz jest wyścig szczurów i ida po trupach by swoje cele osiągnąć.Usmiechają się jak pijesz z nimi kawę ale gdy się odwrócisz wbijają Ci nóż w plecy - niech to będzie pewna metaforą. DLA PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW JELŁI CHCESZ : płacić za używanie auta służbowego jeśli chcesz płacic za przekroczony limit w telefonie jeśli chcesz podpsiywac odpowiedzialność materialną za etui do telefonu i folie jeśli chcesz być odpowiedzialny za obrót który nie zależnie od wszystkiego musisz z roku na rok zwiększać o 30% i nawet jak to robisz to jest i tak mało jeśli chcesz robić nadgodziny za które nie dostaniesz złotówki jeśli chcesz być odpowiedzialny za ekspres do kawy jeśli chcesz płacić za pomyłki pracowników co do barwienia farby jeśli chcesz mieć liczne potrącenia z pensji rozbijane na max 10 rat jeśli chcesz dostarczać firmie dane architektów i wykonawców bez ich zgody i wpisywać w ich system CRM jeśli chcesz mieć do czynienia z absurdami ze strony niektórych dyrektorów i księgowości która jak coś zgubi to wmawiają Ci że Ty zgubiłeś jeśli chcesz by poza Twoja wiedzą była robiona inwetaryzacja a dostawa bez Twojego wglądu wrzucana na stan magazynowy jeśli chcesz przekonać się czy to wszystko powyższe i wiele innych podejść mobbingowych jest prawdziwe to jest firma dla Ciebie. Pamiętaj w tej firmie dużo zarabia tylko ten kto jest na szczycie Prezes księgowość oraz dyrektorzy wszyscy wymienieni to mniej więcej staż 10-25 lat. Twój awans w tej firmie jest fikcją a zarobki na poszczególnych Dekorianach w Polsce to średnio 3-3,5 netto ale by to była Twoja średnia musisz sprzedawać ich produkty na poziomie 40-50tyś netto. Mógłbym napisać wiele jeszcze o tej firmie ale w lwiej części to negatywy nigdy więcej nie wejdę w taka firmę gdzie można stracić tyle zdrowia psychicznego co u nich.

adam

wydaje mi się serena, że możesz mieć rację.. Jednak każdy z salonów to tak naprawdę inna osoba zarządzająca. Nie dziwię się więc, że pracownicy mogą narzekać.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Logistyk
Kielce
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.
wolny

Terror prezesa bezcenny, najgorzej mają koledzy w Krakowie, gdzie mieszka - współczuję. Dyrektorzy ob**ani, no może Maciek jako jedyny miał luźne podejście. Pracownicy boją się podejmować samodzielne decyzje, auto-asekuracja na najwyższym poziomie. Panie Marku, reformę polecam zacząć od wywalenia księgowości, 3 ludzi siedzi nadgodziny (oczywiście nie płacone, wyrabiać się masz w godzinach pracy) i sprawdza papiery przed wysyłką do centrali a na miejscu gubią paragony - oczywiście wina sklepu... Ze 3 etaty Pan zaoszczędzi skoro i tak zewnętrzna firma rozlicza podatki. Polecam jedynie jako ciekawe doświadczenie dla ludzi o mocnych nerwach za około 2000zł na rękę, szkoda Waszego czasu na ten poligon.

Ogarnięty

Umowa na czas nieokreślony hahahhaha? Czy ty w ogóle masz pojęcie, że taka umowa jak każda to totalna bzdura? Jak pracodawca będzie chciał to znajdzie milion powodów aby Cię zwolnić. Ty nawet nie podskoczysz wyżej niż możesz. Co za ludzie, nie kumają kodeksu pracy :)

Kiepsko

Praca ogolnie spoko, gdyby nie wariat szef. Pomiata ludźmi, wrzeszczy i szantarzuje a na zewnątrz pozuje na gwiazdora i super uczciwego. W pracy jest mobing i jestes traktowany jak śmieć. Niejasne wewnetrzne zasady. Zrezygnowalem raptem po okresie probnym ale to mi wystarczylo. Daja jakies absurdalne umowy na trzydziesci lat. Bzdura i obchodzenie prawa. Czy tak się zachowuje uczciwa firma? Nie sadzę. Ludzi traktuja jak kretaczy i (usunięte przez administratora)

Mariuszek

Oszuści i naciągacze !!!! Nie polecam !!!! Sprzedali mi tapety dwa razy drożej niż u konkurencji....Szkoda mówić.....

dekor

Praca nie na dłuższą metę, pomocne szkolenia materiałowe i na tym koniec, później tylko ciśnienie na cyfrę, brak umowy na czas nieokreślony więc po kilku latach pracy mogą Cię wykopać w ciągu 2 tygodni, szef furiat, który myśli że może nakrzyczeć na każdego jak na małego chłopca. Zarobki średnie

P9

Błazenada. Wzywają na rozmowę kwalifikacyjną i nie udzielają żadnych informacji o firmie, zatrudnieniu, warunkach współpracy. Kompletnie nic. Te informacje na II etapie. Jeśli ktoś nie chce marnować czasu już tłumaczę na czym polega praca "kierownika sklepu": - pozyskać 50 projektantów, którzy będą sprzedawać wasze towary ze sklepu swoim klientom (i to jeszcze jest do zrobienia ) - pozyskać 50 budowlańców, którzy kupią wasze produkty i będą malować waszymi farbami (i tu kogoś mocno pogięło). Musicie jeździć po budowach i wciskać oferty robotnikom. "Bo robotnik decyduje czym maluje, a jak nie on to będzie polecał przełożonemu naszą farbę" - słowa osoby rekrutującej. Inwestor, architekt, podwykonawca, główny wykonawca prac - te pojęcia są im obce. Według rekruterów to robotnik jest główną osobą decyzyjną na budowie, a wy oczywiście ot tak sobie wejdziecie na teren budowy i ot tak z uśmiechem sprzedacie farbę - jedną panu malarzowi i po dwie ochroniarzom. Ogólnie strata czasu. Kiła, mogiła i zwykła akwizycja zwana "doradztwem technicznym". Panu rekruterowi się najwyraźniej pomieszały pojęcia i terminy, co sądząc po sposobie przeprowadzanej rozmowy, i jawnych braków edukacyjnych nie może dziwić. Sposoby przygotowania rozmów kwalifikacyjnych pewnie Panowie z Dekoriana znają z internetu. Albo wydaje im się, że tak się to robi. No cóż - ja odmówiłem.

Zostaw merytoryczną opinię o DEKORIAN - Kielce

• Jak się pracuje w DEKORIAN?

Zobacz opinie na temat firmy DEKORIAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKORIAN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEKORIAN?

Kandydaci do pracy w DEKORIAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEKORIAN