MOPR

Kielce

Opinie o MOPR

Anna

W trudnej sytuacji osobistej czy Rodzimej nie sa tylko ludzie uzależnieni o alkoholu czy narkotyków Sa normalni ludzie i ludzie niepełnosprawni nie z własnej winy Samotne matki przemoc która dotyczy ludzi inteligentnych Mamy wiele poradni walczących z uzależnieniami i Gdyby alkoholik oddzielony był od najsłabszych innego typu to sytuacja ludzi samotnych niepełnosprawnych ulegałaby poprawie Sema jako osoba niepełnosprawna zostałam w Moprze obsłużona z kultura Niestety ludzie niepełnosprawni za duzo maja problemow własnych żeby ciągle byli zmuszani do obserwowania patologi społecznej czy dowiadywali się o patologi w rożnych instytucjach pomocy Osoby poruszające się na wózkach takie które potrzebują asystenta do pomocy bo same nie wyjdą z domu powinny mieć pierwszeństwo w miejscach gdzie pomaga sie ludziom w kryzysie Malo zdrowi ludzie zepchnęli słabszych na margines bo się kojarzymy z patologia społeczną Z wykształcenia jestem po resocjalizacji i wiem tylko tyle ze osoba uzależniona winna dostosowywać sie do norm społecznych a nie inni do osoby uzależnionej Ludzie wykluczeni społecznie nie uzależni czy Ci co uzależnia pokonali mogą z najsłabszymi tez wykluczonymi znaleźć porozumienie

BYŁY PRACOWNIK

Witam. Moja opinia o Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach. Nie polecam. Mobing, brak koleżeństwa. kierownicy terorysci. Współczuję. Człowieka traktuje sie tm jak zło konieczne. Powinno sie zmienić podejscie do klienta. Z tego co zaobserwowałam instytucja a własciwie czesc pracownikow czerpie przyjemnośc z ganiania klienta. Drodzy Panstwo do Waszej wiadomocsi to nie urzadz jest dla klienta. LECZ KLIENT DLA URZEDU!!!!!

Kicia

Moim zdaniem tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pomagają tym co nie potrzeba dają a biednym zabierają Więc niech cieszą się z takich zarobków bo tak nic nie robią.

scyzoryk

To urząd jak wszystkie-kierownictwo to przydupasy i rodziny lokalnych politykierów i oni zarabiają bardzo dobrze.Nie mają zielonego pojęcia o pomocy społecznej-jak nic nie robią to już jest sukces(przynajmniej nic nie zaszkodzą).Nie widzę rozwiązania tej sytuacji-emigracja albo rewolucja.

Tomasz

Witam serdecznie, Jako, że najbliższa mi osoba pracowała w MOPR, chciałbym przedstawić moją opinie na temat tegoż ośrodka. Po pierwsze: -Mobbing: Znęcanie się psychiczne nad pracownikami. Kierownicy ośmieszają pracowników, poniżają ich, narzucają im taką ilość obowiązków, że pracę muszą przenosić do domu. Paradoksalne jest to, że tej pogodzinnej pracy zabraniają. -Nieład: Byłem w szoku, jak moja ukochana mimo zwolnienia L4 musiała chodzić do pracy bo: w opinii kierownioków MOPR, fakt że jest chora, nie zwalnia ją to od jej obowiązków. Po drugie: -Etaty: Szukanie wolnego etatu jest porównywalne z szukaniem Świętego Graala. Pracownicy w obawie, przed utratą etatu donoszą na siebie. W praktyce wygląda to tak, że w przypadku braku etatów, pracownicy są przenoszeni z ośrodka do ośrodka lub otrzymują umowę na zastępstwo, za osobę, które najprawdopodobniej już do ośrodka nie wróci. Po trzecie: -Wynagrodzenie: Dla pracownika z wyższym wykształceniem wynosi 1400 zł netto. Wiadomo, że MOPR podtrzymuje egzystencje osób,których wkład w budowanie PKB jest niewielki, ale dlaczego tak małe wynagrodzenie? Przecież jest to praca: -Niebezpieczna ( wizyty u osób z problemami alkoholowymi, wizyty u byłych kryminalistów) Mam nadzieję, że kiedyś ( ja na pewno tego nie dożyje) ktoś z tą instytucją zrobi porządek. Modle się o to każdego dnia, ponieważ widzę jak skrajnie wyczerpana jest moja żona. Pozdrawiam, Tomasz

Zostaw opinię o MOPR - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOPR