Opinie o PSS SPOŁEM w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PSS SPOŁEM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PSS SPOŁEM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS SPOŁEM w Kielce

Odradzam 24.02.2021 09:35

Przy kasie inna cena niż na półce. Usunięty czytnik cen i brak odczytu ceny od-strony klienta na kasie. Społem Kielce Jagiellońska 9 25-613 Kielce Stara wędlina zamrażana i rozmrażana przez kilka dni. Ceny bardzo wysokie. Omijać !

Bog
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Nie zgadzam się z opinią .Bardzo często robię tu zakupy i jestem mega zadowolona.Jest nie prawdą że wędliny są odświeżane, była tam pani i to wszystko widziała co pani pisze?????,Jaki brak odczytu!!! Ceny są widoczne tylko trzeba umieć prawidłowo odczytać....

Toona

Jestem pracownikiem i nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Praca w spolem jest na najwyższym poziomie, Panie z biura są mega mile. Ogólnie to dobrze się pracuje w tej firmie ???? za nic nie chcialabym zmienić miejsca pracy :)

Brak Nowy wpis

Ciągle ta sama sytuacja. Pani na kasie nabija po 2x te same rzeczy plus inne jakimiś kodami. Za każdym razem nabijane są fikcyjne rzeczy i trzeba się wracać do sklepu. Później twierdzi że powinnam sama sprawdzać co mam na paragonie. Chyba ona jest od tego żeby dobrze nabijać rzeczy na paragon! Wstyd i chańba że są tacy pracownicy w tych czasach żeby takie rzeczy robić. NIE pozdrawiam p. Urszulę z Jagiellońskiej.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PSS SPOŁEM?

Jak długo trwa proces awansu w PSS SPOŁEM?

Misia Nowy wpis

Nie polecam pracy wpiekarni PSS Społem Co niektórym pracownikom tym co pracują. najdłużej przydało by się szkolenie z bycia miłym.Abrygadzisci są w miarę tylko co ztego jak pracownicy rządzą brygadzistami.

Toona

Pełny profesjonal. Rozmowa z kierownikiem sklepu, potem z kadrowym.

Jak długo pracuję w zawodzie. Co a czego nie poleciłabym klientowi. Jakich używałam metod, co robiłam żeby nie było start na stoisku mięsnym. W jak dużym zespole pracowałam.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
kasinka

Słuchajcie! Nie mogłam w to uwierzyć jak mi powiedzieli w robocie. Społem zrobiło badania na specjalistyczne badania na wykrycie nowotworów dla wszystkich pracowników. A teraz będziemy mieć profesjonalną opiekę medyczną. Wreszcie ktoś o nas zadbał o nasze zdrowie. Jestem mega zadowolona. Najpierw nie wierzyłam, ale zrobiłam te badania i to działa.

Odradzam 24.02.2021 09:35

Marta W.
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Mam wrażenie, że osoba, która napisała taką opinię jest albo bardzo nieszczęśliwą osobą lubiącą dokuczyć innym albo byłą pracownicą chcącą zepsuć reputację sklepu albo też obrażoną na sklep klientką. Jak można napisać, że wędlina w tym sklepie jest wielokrotnie zamrażana? Codziennie robię zakupy w tym sklepie ok.7 rano i widzę, że dostawy i mięsa i wędlin dostarczane są na bieżąco, nigdy nie zdarzyło mi się dostać starej a tym bardziej przemrożonej wędliny! Jeżeli mam chęć kupić końcówki wędlin dla zwierzaka to proszę o takowe ale te również pochodzą z wędlin z dnia poprzedniego. Z tego co kojarzę to ostatnio rzeczywiście nie było czytnika przez jakiś czas ale drogi opiniodawco/czyni czy to jest wina pań z obsługi sklepu, że doszło do awarii? Specjalnie poszłam wczoraj w tą alejkę i czytnik jest. A że ceny wysokie? No chyba to też raczej nie jest wina pań z obsługi. Jestem stałą klientką tego sklepu i przykro się czyta takie bzdury widząc kulturę, zaangażowanie i pracę całej obsługi sklepu oraz duże zmiany jakie dzieją się w samym wyglądzie ekspozycji. Pozdrawiam.

Sk
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Nie zgadzam się z tą opinią. Sklep i pracownicy pracują na najwyższych obrotach. Ceny wymieniane na bieżąco. Produkty świeże. Nic do zarzucenia .

Karol
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Łatwo opinie wystawia osoba, która w handlu nie pracuje. Jestem częstym klientem w tym sklepie jest przejrzyście, sklep zatowarowany dostępność towarów na piątkę. Powierzchnia sklepu duża a pracowników mało. Przez jakiś czas rzeczywiście nie było czytnika ale awarie się zdarzają nie tylko na Jagiellońskiej 9 w innych sklepach również. Panią sklepu życzę wytrwałości i dziękuję za pracę jaką wkładają w wykonywanie obowiązków.????

Filip P.
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Sklep od roku zmienił się na plus. Asortyment się powiększył, jest miła obsluga. Towar świeży i z aplikacja dużo tańszy, polecam

Weronika
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Co to za głupoty, od kiedy pracownicy ustalają ceny. Sklep bez zarzutów.

Stały klient
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Bardzo nietrafiona opinia, jestem codziennie i wszystko rozmija się ze stanem faktycznym. Polecam wszystkim przekonać się na własnej skórze !

Cristiano
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Nie prawda, chodzę tam prawie codziennie i serdecznie polecam.

Name
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Przekłamana opinia! Niestety nie mogę się z nią zgodzić, osoba która pisała te bzdury powinna przeprosić!

Kacper 25
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Szczerze jestem w stanie polecić ten sklep. Obsługa zawsze miła i chętna do pomocy, szczególnie Pani w blond włosach, która zawsze powie miłego dnia. Jeżeli chodzi o jakość produktów są na wysokim poziomie. Od lat kupuje tam wędliny, sery, kiełbasy a także różnego rodzaju mięsa i nabiały, nigdy nie było żadnych problemów. Ceny adekwatne do inflacji która zżera nasz kraj. Ogólnie polecam.

Stefan
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Chyba ktoś ma tu jakiś (usunięte przez administratora). W sklepie zawsze wszystko świeże, bardzo fajna pogodna obsługa. Wspierajmy polskie sklepy !!!

Magda
@Odradzam 24.02.2021 09:35

Bzdura na resorach. Wędliny zawsze świeże, pozostały asortyment bez zarzutu. Proponuję czytać ceny ze zrozumieniem.

Bog

ewa

Jestem zatrudniona jako sprzedawca i jestem zadowolona z warunków pracy. Wynagrodzenie i dodatki do wynagrodzenia zgodnie z umową, atmosfera jest fajna. Jeśli się pracuje a nie "oszczędza" to wszystko i wszyscy są w porządku.

Madziagg

Bardzo fajny sklep, super personel, nie rozumiem poprzedniego komentarza, wszystko w jak najlepszym porządku! Polecam !

Becia

A ja widzę poprawę personelu w obsłudze klientów i odmłodzenie ludzi. Trochę zajęło to czasu ale już nie ma kilku starszych, powolnych Pań, zwłaszcza na Barwinku. Coraz częściej słyszę dziękuję. Panie są pomocne, tylko za mało otwartych kas.

To szczera prawda co ludzie piszą o tej firmie..Nikt nie liczy się z pracownikiem.Wykorzystywanie i mobbing na każdym kroku. Praca po godzinach za darmo.Pensje stałe niższe od najniższej krajowej .Nie ma żadnych nagród , podwyżek,.dodatków za nadgodziny.Problem żeby wziąć urlop albo dzień wolny. PIP powinien się ta firma zainteresować.Nikomu nie polecam tam pracy.Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

KRZYŚ

Wyzysk pracownika na każdej płaszczyźnie. Brak przerw, brak szacunku. Umowa na pełny etat a płaca mniejsza niż minimalna krajowa.

Kamil

Jest praca dla kasjera-sprzedawcy. W ogłoszeniu jest że dają premie efektywnościowe oraz nagrody. Ktoś powie co to za nagrody? Dodatkowe szkolenia czy coś innego?

Anula

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w społem na warszawskiej

Ewelina
@Anula

Co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakie zarobki, atmosfera czy jak? I czemu akurat pracą tu się interesujesz?

Anula
@Ewelina

Wszystko mnie interesuje

Yyy

Proponuję prezesom z ul Leonarda bardziej przyjrzeć się sytuacji w sklepach. Bo z tego co czytam mobbing między personelem jest w każdym sklepie. A co po niektóre panie powinny iść na szkolenie z obsługi klienta. Bo przez nie grzeczne zachowanie pracownic PSS traci.

Ilona
@Yyy

Czyli te dawne opinie wcale nie są przesadzone? Ale piszesz, że z tego co czytasz, to jednak nie jesteś byłym pracownikiem?

@Yyy

Potwierdzam.Powinna za to wziąść się Inspekcja PRACY!!!!!

Ilona

Jeśli tak uważasz to dlaczego jeszcze nie poszło od Ciebie zgłoszenie na to?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PSS SPOŁEM? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ktos

Nie odbiera się. A jak nie zostaniesz dłużej to jesteś wróg i nieprzyjaciel. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Przeglądanie kamer. W dodatku szykanowanie ludzi przeciwko Tobie. Wmawianie rzeczy których się nie zrobiło. Cyrk na kółkach w szczególności na Zagnańskiej

@Ktos

O widzę że nie tylko w jednym sklepie takie traktowanie i posądzanie człowieka bezpodstawnie. Stara kadra zatrzymała się na etapie PRLu i wydaje im się że są nie do ruszenia. Kółko wzajemnej adoracji zamiast wziąć się za pracę to tylko chodzą i plotkują i oczerniają innych. A firma wielce oczekuje zmian od pracowników. Takim pracownikom nie chce się nic zmieniać bo im dobrze jak jesta a nowych traktuje się jak murzynów. Wiele niedomówień i nie przekazywanie sobie informacji na później dziwią się że nowy pracownik czegoś nie zrobił, skoro nie przekaże mu się informacji, co na której zmianie się robi. Dla mnie to nie do pomyślenia. W wielu firmach pracowałam ale takiego (usunięte przez administratora) jak tam to nie widziałam. Ja szukam innej pracy.

Ktos
@Marta

Widzę że dalej się nic nie zmienia. Ciekawe kiedy się obudzą. Trzymać się z daleka od tego bałaganu i zacofania.

ala

W sklepie przy Seminaryjskiej obsługa niesympatyczna, brak cen na artykułach, w lodówkach mydło i powidło lody razem ze szpinakiem, trudno rozeznać się ile jaki artykuł kosztuje. Pani przy kasie też nie wie ile dana rzecz kosztuje(lody) chodzi i pyta koleżanek wreszcie przychodzi do kasy i wprowadza cenę, niezgodną z ceną którą w tym bałaganie cenowym widziałam na lodówce. Bywam w tym sklepie sporadycznie, ale obiecałam sobie że nigdy więcej nie zrobię tam zakupów.

Traktuje
@ala

W sklepie przy ul Seminaryjskiej kultura i obsługa jednej z ekspedientek do klijentów jest po prostu żenująca.Ekspedientka łaskę robi,że obsługuje .

Odradzam
@ala

Jedna z ekspedientek,co zna tylko jedno zdanie: i "co jeszcze" bardzo wulgarnie zachowuje się i co najgorsze sama nie potrafi obsłużyć klijentów na stoisku mięsnym tylko musi wołać do pomocy koleżanke.

Zostaw merytoryczną opinię o PSS SPOŁEM - Kielce

• Jak się pracuje w PSS SPOŁEM?

Zobacz opinie na temat firmy PSS SPOŁEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS SPOŁEM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PSS SPOŁEM?

Kandydaci do pracy w PSS SPOŁEM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PSS SPOŁEM