PSS SPOŁEM

Kielce

Opinie o PSS SPOŁEM

ala

W sklepie przy Seminaryjskiej obsługa niesympatyczna, brak cen na artykułach, w lodówkach mydło i powidło lody razem ze szpinakiem, trudno rozeznać się ile jaki artykuł kosztuje. Pani przy kasie też nie wie ile dana rzecz kosztuje(lody) chodzi i pyta koleżanek wreszcie przychodzi do kasy i wprowadza cenę, niezgodną z ceną którą w tym bałaganie cenowym widziałam na lodówce. Bywam w tym sklepie sporadycznie, ale obiecałam sobie że nigdy więcej nie zrobię tam zakupów.

Zostaw opinię o PSS SPOŁEM - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS SPOŁEM