Opinie o Jean Louis David Kielce w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jean Louis David Kielce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jean Louis David Kielce o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David Kielce w Kielce

K. Nowy wpis

Niestety pomimo kilku wizyt w salonie, ostatnia była najgorsza. Pani Patrycja miała skrócić mi włosy (męska fryzura) - krótkie po bokach i tył, dłuższe u góry. Niestety chyba góra jej nie wyszła, bo zaczęła coraz bardziej skracać górę aż do fatalnego efektu. Nie polecam.

Marta Nowy wpis

Po Waszych wpisach mam wrażenie, że ta praca to raj dla fryzjera :) Różnorodne możliwości awansu, rozwoju, które idą w parze z dobrym wynagrodzeniem. Jestem jednak realistką, dlatego wiem, że każda firma oprócz plusów, posiada też minusy, Możecie napisać jak to wygląda w tym salonie? Pracownicy muszą się liczyć z jakimiś drobnymi niedogodnościami?

Dorota Nowy wpis

Niedawno miałam przyjemność korzystać z usługi w salonie w galerii Echo. Obsługiwała mnie pani Katarzyna, od pierwszej chwili czułam się przez nią ,,zaopiekowana ". Z prawdziwą przyjemnością obserwowałam ją przy pracy, widać, że pani Kasia jest świetną specjalistka, a praca jest dla niej przyjemnością . Obcięcie było dopieszczone, a potem fryzura świętnie wymodelowana, oczywiści również w domu nie mam problemu z jej ułożeniem. Polecam panią Kasię w 100%.

Bożena Nowy wpis

Jestem zadowolona, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jean Louis David Kielce? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Slawek

Super obsługa, wszystko ok!

Natasza

Super!

Jest ok!

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Jean Louis David Kielce w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Natalia Paszek

Oczywiście , w sposób merytoryczny i prawdziwy bardzo polecam prace w firmie.Nazywam się Natalia Paszek i jestem managerem salonu w Kielcach, 6 lat temu podjęłam prace na stanowisku fryzjer, a obecnie jestem manager - mentor, opiekuje się salonem oraz prowadzę szkolenia. Jeżeli ktoś lubi być fryzjerem to zapraszamy , jeżeli ktoś jest fryzjerem i umie zarządzać zespołem to możesz pójść moja drogą i zostać managerem, jeżeli ktoś jest fryzjerem i lubi uczyć i przekazywać swoja wiedzę możesz zostać trenerem i szkolić nowych fryzjerów w akademii. Możliwości rozwoju jest wieli, potrzebne są tylko zapał do pracy i chęci.Zapraszam do współpracy wszystkich ambitnych.

Maria
@Natalia Paszek

Wnioskuję, że aby dojść do stanowiska, które obecnie posiadasz, musiałaś również przejść przez inne. Czy możesz napisać, jak zmieniały się warunki Twojego zatrudnienia w Jean Louis David Kielce? Czym różnią się te obecne od oferowanych przez firmę na początku Twojej ścieżki zawodowej?

Patrycja

Najlepsza praca jaka mogła mi się trafić!!! Ogromna możliwość rozwoju i fantastyczne wynagrodzenie za wykonywana pracę! Wspaniali ludzie w całej firmie :)

Polecam każdemu ten salon! Fantastyczna atmosfera możliwość awansów a przy tym wszystkim wysokie zarobki. Ludzkie podejście do pracownika;) super Zespół i Manager:)

Natalia Paszek

Bardzo Dobre Zarobki i jeszcze raz Bardzo Dobre Zarobki , bo uważam ze człowiek każdego ranka jak wstaje i idzie do pracy , to robi po to, żeby zarobić i w tym przypadku jest po co chodzić do tej pracy :D Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David Kielce - Kielce

Jean Louis David Kielce