PUB-PIZZERIA STONEHENGE

Dąbrowa górnicza

Opinie o PUB-PIZZERIA STONEHENGE

ola

Ja nie wiem jak to jest możliwe ale ja kilka miesięcy pracowałam tam bez żadnej umowy i nikt nawet o niej nie wspomnial .Tak jak prawie wszystkie dziewczyny kelnerki. Gdzie jakieś kontrole?

polska

totalny wyzysk brak szacunku dla pracownikow.liczy sie tylko utarg a reszta to chistoria.motto.jak rosjanie mieso armatnie za Ciebie przyjda inni

kuk
@polska 25.07.2015 18:58

101 procent prawdy dla nich jestes gosc jak robisz 300 godzin w miesiacu i nie pytasz o premie.A jak juz zaczniesz to zaraz przyjada i beda weszyc aby udowodnic Ci ze zrobiles danie zle i Ci jeszcze z wyplaty potraca.Totalna porazka

Zostaw opinię o PUB-PIZZERIA STONEHENGE - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUB-PIZZERIA STONEHENGE