Opinie o Joanna Wardenga Gabinet Dietetyczny w Dąbrowa Górnicza

Joanna Wardenga Gabinet Dietetyczny
0 0 3 5 1
Ewelka Nowy wpis

Jak kuracja dietetyczna to tylko pod opieką Pani Joanny. Miła, empatyczna osoba, zarażająca uśmiechem. Umie dopasować dietę do potrzeb organizmu ale też i preferencji smakowych. Dzięki zmianie sposobu odżywiania czuję lepiej i jestem bardziej pewna siebie. O to chodziło !

Paulina R. Nowy wpis

Witam. Zacznę od początku. Od zawsze bała się specjalistów, ale dorosłam do spotkania z dietetykiem, w sumie pod dużym naciskiem rodziny. Bałam się diety - mity, które znamy, odchudzając się trzeba być głodnym, źle się czuć i osłabienie na fali. Jednak rosnące kilogramy i wraz z nimi większe problemy zdrowotne skierowały mnie do gabinetu Pani Joasi. I od 1 wizyty było przyjemnie, a z każdą kolejna czułam się lepiej i ważyłam mniej. Po roku schudłam 37 kg , przeszłam stabilizację i kilogramy nie wracają. I o to chodzi! No i rodzina i lekarz też są ze mnie zadowoleni.

Anna T.

Odpowiednia osoba na stanowisku dietetyka. Profesjonalna, z olbrzymią wiedzą i cierpliwością. Polecam każdemu, kto ma problemy związane z żywieniem, chorobami czy nadmiernymi kilogramami.

Zostaw opinię o Joanna Wardenga Gabinet Dietetyczny - Dąbrowa Górnicza

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie