Opinie o PUH JAN BOGUSŁAWSKI w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PUH JAN BOGUSŁAWSKI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PUH JAN BOGUSŁAWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH JAN BOGUSŁAWSKI w Szczecin

Agata Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma ma dużą konkurencje na rynku pracy?

jazik Nowy wpis

PUH JAN BOGUSŁAWSKI to firma remontowa, mają fanpage na facebook, ale ostatni wpis był w 2013 roku, ich strona internetowa nie działa, to nie wiem czy nie zakończyli działalności.

nnn55515@interia.pl Nowy wpis

w reklamie [usunięte przez moderatora] prezentuje szybkie remonty to jest kłamstwo trzeba po nim robić poprawki a jeszcze próbuje brać pieniądze za rzeczy których nie wykonał bierze się za robienie rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia narażając na straty klienta proszę jeśli ktoś został poszkodowany przez [usunięte przez moderatora] o kontakt nnn55515@interia.pl ten pan ma zawieszoną działalność a dalej wykonuje usługi budowlane taki ktoś nie ma prawa poprzez swoją amatorszczyznę krzywdzić ludzi poprzez swoje nieudane remonty

Klient Nowy wpis

Stanowczo odradzam korzystania z usług tej firmy. Brak kompetencji. Metody pracy i mentalność z okresu głębokiej komuny lat 60-tych. Nigdy więcej takiego "fachowca" !!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PUH JAN BOGUSŁAWSKI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
anonim 2

A ja też korzystałem i nie polecam absolutnie - niefachowo, drogo, nieterminowo, niezgodnie z umową.

Kożystałem z usług tej firmy od 2005 roku cztery razy wykonującej remont mojego mieszkania, remontu domku murowanego na dziace w 2006roku. Posiadam namiary do dzisiaj na tą firmę,ponieważ można zaufać żetelności tej firmy.Jestem zadowolony z prac tej firmy i naprawde polecam uczciwym klientom.

Zostaw merytoryczną opinię o PUH JAN BOGUSŁAWSKI - Szczecin

PUH JAN BOGUSŁAWSKI