Pronar Sp. z o.o.
counter
3 604 843 5 1
SądPracyBySięWamPrzydał

W tej firmie chyba nikt nie słyszał nigdy o kodeksie pracy to raz. Dwa - jednego dnia przychodzisz do pracy na 7(tak jak mówi umowa)i w trakcie dowiadujesz się, ze jutro pracujesz po 10h bo tak i masz być na 6, a następnego dnia jednak inaczej. Odrabianie dni i tak ustawowo wolnych pod groźbą ,,ENKI"? O min 11h przerwie między zmianami nie wspomnę... jednego dnia dowiadujesz się, że tydzień masz 12 do 22 po czym w trakcie dnia, wieczorkiem dowiadujesz się, że jednak od jutra dymasz od 6 rano dwa dni, a później to się zobaczy. Super! Wspaniała praca! Tak super zarobki! Pracować można z taką pasją, że człowiek nie musi nic innego poza tą robotą planować. Rzuć wszystko i pracuj w Pronarze z dnia na dzień, bo nigdy nie wiesz, na którą trzeba będzie przyjść. :D

Tak19Nie4
carex z wsi

Wypłaty na czas, obiady spoko. Relacje miedzy pracownikami na hali nieciekawe (w biurze podobno też). Relacje pracownik - przełożony mają znamiona mobbingu. Męczący dojazd do głównej siedziby po kilku latach pracy. Ogólnie praca na 1-3 lata, złapać doświadczenie wpisać w CV i można już wtedy znaleźć coś lepszego.

Tak13Nie1
Kandydant Nowy wpis
Kandydat

Witam . Czy w siemiatyckim oddziale jest praca dla zwykłego pracownika bądź wózkowego. Jak wygląda atmosfera w pracy i na jakie pieniądze można liczyć. Pytam ponieważ poważnie zastanawiam się nad zmianą pracy.

Dominika Nowy wpis
@Kandydant

Witam również, swój wpis dodałeś już ponad 2 miesiące temu. Zastanawiam się czy zdecydowałeś się w końcu na zmianę pracy i jesteś już pracownikiem Pronar. Jeśli tak to może napiszesz coś o warunkach pracy w firmie? Daj koniecznie znać.

TakNie
pracofnik Nowy wpis

Oddział w Hajnówce zarabia najlepiej. Najlepiej od innych. Nie ważne ile zrobisz a i tak mało zarobisz

Tak7Nie1
SądPracyBySięWamPrzydał

Tak19Nie4
wiki
@SądPracyBySięWamPrzydał

Czego tu sie spodziewac u bolszewika nie ma normalności A wiesz ile pronar ludzi skrzywdził? Tysiące ludzi poranionych przez kacapow..

Tak5Nie4
kandydat
@SądPracyBySięWamPrzydał

nie myślałeś o zmianie pracy ? skoro tak ci źle w obecnej to zwolnij się i poszukaj lepszego pracodawcy naprawdę Twoim zdaniem nie ma żadnych plusów pracy w tej firmie ?

Tak2Nie8
Konstruktor
@kandydat

Jedyny plus to stabilne zatrudnienie. Minus to atmosfera. Wszyscy srają po gaciach, bo szef w oknie zauważy, że ktoś przyjechał spóźniony 5 minut. Masz być wcześniej i wyjść później. O elastycznym czasie pracy to tam słyszeli chyba tylko, jak ktoś przyszedł z normalnej firmy. Kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) a zastraszanie/działania podchodzące pod mobbing to typowe narzędzia do motywowania pracownika (szkoła najmądrzejszego człowieka na podlasiu - szefa). Do dziś wspominam sytuację jak kadrowa (pozdrawiam, jedna z dłużej pracujących) na spotkaniu wprowadzającym opowiadała o firmie i żeby wprowadzić w atmosferę, powiedziała "no, bo jak od nas się odejdzie, to już nie ma powrotu", na co jakiś gość odpowiedzial jej "a to ciekawie się składa, bo ja odszedłem 2 lata temu i wróciłem". Żenada.

Tak15Nie
Rudolph
Klient
@wiki

Te.."wyklęty" czego szukasz u kacapów...szoruj do Torunia do Rydzyka, może da ci iście szlachecki etat...na jaßniepańskich warunkach..

Mela Nowy wpis
@Konstruktor

Czy w tej firmie jest dział marketingu albo PR? Da się tam wbić do pracy z dobrymi studiami, doświadczeniem i j. angielskim i rosyjskim? Jakie zarobki można tu mieć na tego typu stanowisku? Czy 6,5-7 tys netto jest realne?

Dawna kandydatka
Kandydat

Około rok temu byłam na rozmowie jako specjalista ds. rekrutacji. Co śmieszne zadzwonili do mnie w weekend, gdzie nie spodziewałam się kontaktu właśnie w taki dzień, co źle świadczy o firmie , a raczej o robionych przez pracowników nadgodzinach. Rozmowę prowadził jakiś starszy facet, zadający pytanie niezwiązane ze stanowiskiem i firmą. Pracowałam wtedy w konkurencji i chciał się chyba jak najwięcej dowiedzieć właśnie o nich. Z nim siedziała zbłąkana owieczka bojąca się rozmowy z kandydatem, a przynajmniej takie miałam wrażenie. Gdy wyszedł nie wiedziała o co ma mnie pytać.

Tak10Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy w Pronar Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Mistrz Produkcji umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 12 stycznia na http://GoWork.pl

Tak1Nie
@Pytanie

Zapomnij o pracy zdalnej, chyba że masz COVID

krzychu12
Klient

Paszowóz Pronar DVMP 12 sprawuje sie znakomicie pod kazdym wzgledem! polecam

Tak1Nie1
Kasia

A obiady macie darmowe tak?

TakNie6
carex z wsi

Tak13Nie1
Mieczysław
@carex z wsi

Możesz podać jakieś przykłady złego zachowania przełożonych wobec pracowników? To poważne oskarżenia, jestem ciekaw co możesz powiedzieć jeszcze na ten temat, daj znać koniecznie!

TakNie12
Andrew
@carex z wsi

I masz coś lepszego..,?

TakNie
Bielorusin1970

Idąc tutaj do pracy trzeba mieć kontakty żeby popaść między właściwe osoby i na właściwe stanowisko. Nikogo nie obchodzi kim z zawodu jesteś. Jak wykaże się trochę inicjatywy i udowodni się że zależy na uczeniu się nowych rzeczy to można czasami poprawić swoje zarobki i to na stałe. Bardzo fajna atmosfera, nikt nie gania. Nikt nie sterczy nad karkiem. Tego powinni uczyć się inne firmy. Aż chce się robić więcej. Inni pewnie nie wierzą i temu mówią na to kolhoz. Hala wpm

Tak1Nie10
były

Radziecki kłamliwe ścierwo. a najlepszy to jest kowalski z handlu, nie zrównoważony psychicznie. Zawody wędkarskie na zalewie podpływa tatuś pijak i (usunięte przez administratora) wręczając ryby i już kowalski wygrywa zawody. to jest po prostu skandal, wujek homoseksualista z Siedlec i już kowalski skończył studia. A potem wychodzi zdziwienie poziom IQ równe zeru.

Tak10Nie2
niki
@były

To prawda, zakłamany fałszywy człowiek. który podpisał" pakt z diabłem." dał mu wykształcenie ale zabrał mu rozum i ofiarował durnotę. Szkoda ,ale co tu można zrobić, poplecznictwo,komunizm,kolesiostwo.

Tak8Nie1
enio

Znam łajzę dla mnie robił auto nie dość że, zepsuł wszystko to jeszcze mnie skasował " z podatkiem" więc proszę o fakturę a to co kicha!!! złodziej oszust kłamca alkoholik . bandyta zabójca i paprak osioł co się w ogóle na niczym nie zna. a synuś kolejny prostak i analfabeta rodzinna tradycja. Debilizm i złodziejstwo nie umiera.

Tak3Nie

Na jakie benefity można liczyć w Pronar Sp. z o.o.?

TakNie5
kadrowy

Pozdrawiamy kadry z pronaru :) Autopromocja pełną parą hahahah

Tak3Nie
Łysy - Fajny

Siema. Nowy na fabryce w Narwii. Gej. Poz A chętnych byczków przystojniaków z kotłowni!

Tak10Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Czy Pronar Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak1Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 431 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Pronar Sp. z o.o.?

Tak4Nie

Czy firma Pronar Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie10
...

Zadzwoń i się zapytaj.

Tak6Nie1
Olga
@...

Oczywiście - można tak właśnie zrobić. Ale to forum jest od tego, by właśnie wymieniać się informacjami na właśnie między innymi takie tematy. To powiedz chociaż, czy firma Pronar w ogóle organizuje swoim pracownikom szkolenia?

...
@Olga

Pozdrawiam kadry, ewentualnie ludzi z PR :) udziałem na forum poprawiacie wizerunek firmy. Fajne

Olga
@...

@... Na forum każdy chce uzyskać jak najwięcej informacji na temat warunków zatrudnienia w Pronar. Zechcesz pomoc i napiszesz, czy w tej firmie istnieje możliwość awansu?

TakNie2
Adam7211
@Pytanie

Nie, bo nie jest normalna firma!!!

Adam721123

Nie ma takiej możliwości, niestety!!!!

Sebek

@Sergiusz Martyniuk czyli raczej nie warto mi się fatygować do biura pytać o pracę, bo jej nie ma?

Sergiusz Martyniuk

Pronar sie ogłasza ile to on potrzebuje pracowników. Przychodzisz chcesz pracować a tam okazuje sie że pracy nie ma.bo rekruterka nie wie co się dzieje. Masakra szkoda gadać.

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 532 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pronar Sp. z o.o.?

Tak1Nie10
kiedys tu pracowalem

Dobra firma na początek, jednak na dłuższą metę ciężka. Niestety, polityka straszenia i przypierdzielania się do pracowników daje taki efekt, że pomoc uzyskasz tak naprawdę od tych, z którymi się kolegujesz. Reszta jest zaszczuta i 'robi swoje' byleby nikt się nie przyczepił. Za moich czasów szef robił regularne spotkania w których mówił jakieś kocopoły o pracy dla pasji. Fakt, biznesmen z niego jest dobry (bo nie oszukujmy się, niewiele osób byłoby w stanie stworzyć taką firmę na podlasiu), ale arogancja i przekonanie o nieomylności wychodziło na tych spotkaniach razem ze słomą z butów. Słowo 'innowacyjny' wraz z jego odmianami to chyba najczęściej używane określenie w kwartalniku. Problem polega na tym, że klepanie wszystkiego byle szybciej, byle wypuścić do produkcji z wprowadzeniem innowacji nie ma nic wspólnego. Nad czymś przełomowym trzeba posiedzieć i pomyśleć, tylko, że tego już Pan Martyniuk nie rozumie. Konkurujemy z innymi światowymi firmami? Chyba tylko w ten sam sposób co Indie/Chiny - obniżonymi kosztami pracy. Technologicznie dalej 20 lat za Niemcami. I to nie jest wina inżynierów, tylko braku czasu. Żaden myślący projektant nie wpakuje nowego rozwiązania do maszyny nie rozumiejąc go. A jak można do czegoś przysiąść, poczytać i zrozumieć, jak trzeba 10 kopii dokumentacji drukować i składać? Masz pomysł jak coś usprawnić? To fajnie, ale zachowaj go dla siebie, bo i tak nic nie zmienisz. Generalnie panuje atmosfera taka, by się nie wychylać. Kolejna sprawa to elastyczny czas pracy, o którym w Narwi chyba jeszcze nikt nie słyszał. Masz być za piętnaście siódma (rekordziści siedzą od 6, a dojazd to często 30-60minut) a wychodzić 10-15 po trzeciej. Jak wyjdziesz równo to ktoś przykuka, że jesteś pierwszy w bramie i już będziesz ten zły. Oczywiście o płatnych nadgodzinach nikt nie słyszał - wszystko w ramach wolontariatu (lub bycia 'pasjonatą'). Z urlopami niby problemów nikt nie robi, ale to tak jak z byciem na bramie równo o piętnastej - za często brać 'nie wypada'. No i te obsuwy z płaceniem dostawcom. Szkoda gadać. Plusy? 1. Kasa - jak na podlaskie warunki jest okej, aczkolwiek lepiej wyjechać na zachodnią ścianę Polski jeśli ktoś ma możliwość. 2. Można się też czegoś nauczyć, ale trzeba wiedzieć kogo pytać i filtrować co się słyszy. 3. Ludzie - nie wszyscy, ale są tacy, którzy potrafią utrzymać dobrą minę i pozytywne nastawienie mimo tego, co się w firmie dzieje. I warto z nimi trzymać, bo niewielu ich jest. Reszta chodzi obsrana jak kot przy psiej budzie. Ktoś z góry huknie i leci fala 'ToNieJa' i zwalania na wszystko wokoło.

Tak34Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pronar Sp. z o.o.