Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
SądPracyBySięWamPrzydał

W tej firmie chyba nikt nie słyszał nigdy o kodeksie pracy to raz. Dwa - jednego dnia przychodzisz do pracy na 7(tak jak mówi umowa)i w trakcie dowiadujesz się, ze jutro pracujesz po 10h bo tak i masz być na 6, a następnego dnia jednak inaczej. Odrabianie dni i tak ustawowo wolnych pod groźbą ,,ENKI"? O min 11h przerwie między zmianami nie wspomnę... jednego dnia dowiadujesz się, że tydzień masz 12 do 22 po czym w trakcie dnia, wieczorkiem dowiadujesz się, że jednak od jutra dymasz od 6 rano dwa dni, a później to się zobaczy. Super! Wspaniała praca! Tak super zarobki! Pracować można z taką pasją, że człowiek nie musi nic innego poza tą robotą planować. Rzuć wszystko i pracuj w Pronarze z dnia na dzień, bo nigdy nie wiesz, na którą trzeba będzie przyjść. :D

JUNAK

Priwiet, towarzysze kierownicy i caly kolektyw ludu pracującego firmy. W związku z nastaniem dn. 14.01.2022 prawdziwego Nowego Roku pragneł złorzyć najlepsze życzenia. MNOGOJE LIETA: w tych szczerych a jakże prostych słowach wszystkim żełajem wsiego choroszego i mnogo. Na nadchodzoncy Praźnik Rożdzestwa Chrestowogo pozdrawlaju wsiech. S Nowym 2022 Godom. URAAAAAAAAAAA

Łajza

Zastanawia mnie ten dziwny akord w tej firmie. Jak on jest naliczany w ogóle. Bo wszyscy mają wrażenie że to jest pic na wodę. Wyrobisz większy akord to mniejsza wypłata jest. Wychodzi na to że nie ma sensu się starać. Przyjść odbebnic 8 czy 12 godzin i do domu. Robią tylko z siebie i z pracowników (usunięte przez administratora) Obiecują złote góry ale te mają tylko Ci co wiedzą komu wejść w (usunięte przez administratora)

EKOLOGICZNA FIRMA Z NARWI
Kandydat

Dzień dobry, słyszałem że w tej firmie wszystkim dajom służbowe samochody. Kolega mówił że jemu też należy sie samochód ale on nie ma prawka bo zabrali za picie. Mówił że wszyscy stróże moralności, pracowitości i należytego wykonania planu 5-letniego zaperdzie.lajo służbowymi brykami aż miło. Ja nie wylewam za kołnierz ale prawko jeszcze mam. Do kogo mam sie zgłosić? Ropa i benza po 6zł, używane Passaty coraz droższe, inflacja 10% Jak żyć towarzysze pracownicy i cały kolektyw firmy? Coś mówili że do jakiegoś Zajączkowskiego lub Generalissimusa 3baby się zgłosić czy jednak do jednorękiego bandy.ty? Z góry dziękuję Wam bardzo za podpowiedź. Dziękuje bardzo Stu wielkorządców jeździ setką aut- to takie EKOLOGICZNE! Ale można wrzucić w koszta i nie płacić podatków? Można?

KIA Dealer Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Co to się stało fantastycznym kierowcom bolidów pronarowskich? Za szybko było na prostej przy Trześciance? Pajace... Wam to wóz z koniem strach dawać...

Administrator Nowy wpis

W Pronar Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Doradca Ds. Sprzedaży. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Szczur Nowy wpis

Uważajcie na Piotra K. z CBR.Robilem rok temu w tej firmie.Wiem co to za mendą i konfident jest.

Irek

Dla kogoś kto pracował w poważnej firmie to może być przerażony tym co się dzieje w tej firmie.To jest totalny kołchoz,łaźnia.Chcesz tu pracować najpierw popytaj ludzi co tutaj pracowali.

Olga
@Irek

A co się dzieje? Pytam o konkrety nie jakieś hasła mające wywołać silne emocje :)

Matuszka
@Olga

Co ty Olga matuszką jesteś, że tak się interesujesz. Dzieje się bo tam ruski mir panuje i ma się dobrze. Był czas przywyknąć przecie...

Matuszką Olga Nowy wpis
@Irek

Co ty Olga matuszką jesteś, że tak się interesujesz. Dzieje się, bo tam ruski mir panuje i ma się dobrze. Był czas przywyknąć przecie...

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spawacz MIG / MAG - z doświadczeniem lub do przyuczenia w ramach Akademii Pronaru. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Modelarz / formierz
Narew
Pronar Sp. z o.o.
(1027 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Igor

Na dział prototypowni i narzędziowni nie warto iść.Kierowniki tych działów w porządku są jest,lecz pracownicy i majstrowie potrafią ciebie upodlic totalnie.Zanim podejmiesz tak pracę zastanów się 10 razy czy z kretynami chcesz pracować.

Marczi

Atmosfera pracy w tej firmie to jest jakiś koszmar.Poniżanie, wymyślanie plotek, że ty coś powiedziałeś a okazuje się nieprawdą.Majstry w większości to są bydlaki inaczej ich nie określisz.Nie polecam

Okkkkjjjj
@Marczi

Pełna zgoda

Konstruktor
Kandydat

Jedyny plus to stabilne zatrudnienie, jednak ten koszt uzyskania przychodu jest zbyt wysoki. Minus to atmosfera. Wszyscy srają po gaciach, bo szef w oknie zauważy, że ktoś przyjechał spóźniony 5 minut. Masz być wcześniej i wyjść później. O elastycznym czasie pracy to tam słyszeli chyba tylko, jak ktoś przyszedł z normalnej firmy. Kierownictwo ma wszystko w poważaniu i ma immunited wg doktryny Neumanna- jeśli jesteś z nami będziemy cię bronić jak Władimir niepodległości. Zastraszanie/działania podchodzące pod mobbing to typowe narzędzia do motywowania pracownika - szkoła mędrca ze wschodu. Do dziś wspominam sytuację jak kadrowa (pozdrawiam, jedna z dłużej pracujących) na spotkaniu wprowadzającym opowiadała o firmie i żeby wprowadzić w atmosferę, powiedziała "no, bo jak od nas się odejdzie, to już nie ma powrotu", na co jakiś gość odpowiedzial jej "a to ciekawie się składa, bo ja odszedłem 2 lata temu i wróciłem". Żenada.

Artur.
@Konstruktor

Bylem konstruktorem i to wszystko smutna prawda. Pan Jaroslaw K z Wielkim Carem potrafi upodlić czlowieka. Praca dla ludzi bez ambicji i honoru.

Monika
@Konstruktor

Stabilne zatrudnienie od pierwszych dni czy trzeba się o nie najpierw postarać?

Ola1189
Kandydat

Jak wygląda dział projektowy/graficzny?

Skiryl
@Ola1189

Nie spuszczaj wody w sedesie dłuższy czas, to ujrzysz ten obraz

Kinia1287
@Skiryl

Podbijam pytanie. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak wygląda praca na stanowisku grafik w Białymstoku? Naprawdę jest aż tak źle?

Ola1189
@Skiryl

Naprawdę aż taka tragedia? Mogę prosić więcej szczegółów? Jak wygląda stawka?

EKOLOGICZNA FIRMA Z NARWI

@EKOLOGICZNA FIRMA Z NARWI

Grzeje mnie kto jeździ i czyim samochodem jeździ. Nie pracuje w w tej firmie ale mieszkam w okolicy. To co robią kierowcy rajdowi w służbówkach pronaru jest straszne. Boję się jeździć po drogach o 7 i 15. Może żelaznoręki niech pomyśli nad zakupem bolidów F1 dla pracowników, szybciej się pozabijają na drzewach i będzie trochę spokoju na drodze.

@kierowca

Chłopcze, jeśli się boisz to a) załóż pieluchomajtki, jak popuścisz, powiesz ”nic się nie stało" b) przesiądź się z osobówki na MTZ-a z ładowaczem czołowym do obornika

@CYKOR W FIRMÓWCE

Żałosne. Takich ""cykorów w firmówkach" są pełne cmentarze. Obyć przy okazji szarżowania nie pociągnął ze sobą nikogo niewinnego.

@kierowca

Sugerujesz CYKORZE, że na Ukrainie wszyscy przekroczyli prędkość jadąc darmowym LIMO? Snujesz teorie jak rasowy BOLSZEWIK. Czy w największej, najlepszej, najbardziej innowacyjnej firmie w Narwi można STRACIĆ ŻYCIE BEZIMIENNIE. Zniknąć z tego ziemskiego padołu, jakby Cię nigdy nie było i zostać uznany pośmiertnie za wonnego swojej własnej śmierci? MOŻNA CZY NIE, ODPOWIEDZ KIEROWCO

@CYKOR W FIRMÓWCE

Nie wiem co tam palicie w Pronarze ale macie zjefajnego dealera. Nieśmiało sugeruję kadrom - trzeźwy poranek przy wejściu do firmy w poniedziałek. Pijesz - nie pisz. Stara zasada :)

Maciek.
@EKOLOGICZNA FIRMA Z NARWI

Ciekawe kim ty jesteś skoro nawet wysłowić się nie potrafisz. Rozumiem że Pronar chętnie zatrudni takiego kandydata jak ty.

@kierowca

[] "Kierownik KOTŁOWNI w firmie Pronar w Narwi w pow. hajnowskim został oskarżony o niedopełnienie obowiązków z zakresu bhp oraz nieumyślne spowodowanie śmierci 30-letniego pracownika. Akt oskarżenia trafił właśnie do sądu." [] Kierowco, jedziesz na oparach? Absurdu? Można zginąć wszędzie, nawet w pracy?

@CYKOR W FIRMÓWCE

Na miejscu pracodawcy spłonąłbym ze wstydu mając takiego pracownika. Człowieku opanuj się.

@kierowca

CYKORZE próbujesz wcielać się w rolę PRACODAWCY. To twoja megalomania, ustawowa formalność czy niezrealizowane marzenie? Pracownika zawsze można zmienić ale z drugiej strony jak pozyska się takiego pracownika jak ty? Co wtedy? Pracodawca da ci służbówkę to będziesz narzekał, że wszyscy jeżdżą źle, oczywiście oprócz ciebie samego? Wracając do pracowników to był czas narzekać i zwalniać za "krzywe spojrzenie" na majestat kierownika. Teraz bierzesz wszystko co nie ucieka na drzewo, najlepiej znajomych "króliczka" i mówisz, że świetny pracownik. Musisz jednak znaleźć najmniej trzech spoza klanu "króliczka" którzy zarobią na tych z obiema lewymi ręcyma.

Magik

Pewnie ze można, 3ba urodzic się facetem. Facet faceta zawsze zrozumie

Eurowizja w NARWI
@Magik

Widać "Magik" 17:27, że z Turynu (Eurowizja 2022) wróciłeś samolotem prosto do Narwi. W Turnieju na scenie widać było niemal samych mężczyzn takich jak ty. Niemal wszyscy byli monotematyczni i nadawali na tych samych falach co ty. Dołącz do nich, tylko przyklej sobie perukę na swoją łysą pałę? Łysy z brazzers, he he he?

Łajza

Sraczka
@Łajza

Z tego co słyszałem najlepiej jest u kierownika (usunięte przez administratora)na dziale prototypownia

Rafał
@Sraczka

Ja robiłem 3 lata temu w tej firmie to już na tego kierownika sraczka wszyscy mowili

ppp
@Sraczka

szczególnie dobrze mają u tego kierownika jego pociotki i kumple. połowa działu to jego ludzie i ci faktycznie mają dobrze, pozostali są przez niego traktowani jak (usunięte przez administratora)

były pracownik
@Sraczka

Jeśli jesteś jego tzn kierownika sraczki kumplem lub pociotkiem to tak będziesz miał dobrze.

Laluś
@były pracownik

A ten łysy spaślak z brodą to kierownika zastępca?

Jurek
@były pracownik

Czemu na tego kierownika cały zakład mówi "sraczka"?

lolek
@Laluś

Tak dokładnie. Ten kierownik ma w sumie sumie aż 3 zastępców. I też słyszałem o tym kierowniku że na niego mówią (usunięte przez administratora), ale czemu to nikt nie wie.

Wania

Świder jeszcze pracuje czy już na emeryturze?

@Rafał

Kierownika Jarka z prototypowni miło wspominam.Nie wiem czy jeszcze pracuje taki Mikołaj z Hajnówki.To był podły człowiek z tego działu.Zero szacunku do osoby pracującej na tym samym dziale.Nikomu nie życzę trafić na dział i być bluzganym przez kogoś z kim razem pracujesz.Mam nadzieję, że ta osoba tam nie pracuje i ekipa jest zgraną.

Józek
@Były pracownik

Z tego co słyszałem od chłopaków z innych działów ta sknera jeszcze tam pracuje.

Paweł
@Józek

Robiłem w tej firmie w latach 2008-2011.Pracował wtedy jeszcze ten człowiek na tym dziale.Bardzo nieprzyjemny,wybuchowy człowiek.Niestety to tylko świadczy o człowieku jaką ma kulturę lub wcale jej nie ma

Marcin
@Paweł

Na prototypowni ciebie zjedzą jak tam pójdziesz.Nikt tam nie pracuje normalny same pieski z tego co słyszałem od chłopaków z zakładu w Siemiatyczach.

Były
@Marcin

Temu młodzi z tymi kretynami nie wytrzymują i rzucają robotę po kilku miesiącach.Kilka lat temu robiłem na prototypach to pracownicy z tego działu wymyślili sobie plotkę na mój temat,bo chcieli mnie wygryźć za to że miałem doświadczenie i dobrą stawkę.Stare pazerne na pieniądze (usunięte przez administratora) tylko tam pracują.Kierownik w porządku był dało się normalnie porozmawiać,lecz ten dział ze względu na cwaniaków omijajcie z daleka,bo z tego co słyszałem nic się tam nie zmieniło.Bóg ich rozsądzi za to.Prototypy z daleka omijać.

Radek
@Były pracownik

Kola w porządku chłop.Majster o imieniu Piotr za to to jest kłamca i lubi opluwać kogoś za plecami.Robilem w tej firmie i z Mikołajem zawsze można pożartować było.

Daniel
@Były

Nie warto plotkujesz całe ludzi o Polsce. Ale możesz powiedzieć krótkie dialog o tajemnicy sprawę stawki.

Daniel
@Wania

Ile wieków byli senior pracowników, a ile osób przyjmujecie ?

Biegunka
@Daniel

"SRACZKA" to kierownik jakiego działu?

polo
@Były pracownik

Teraz byś tak o tym kierowniku Jarku z prototypowni na pewno tak nie powiedział...strasznie się zmienił niestety na gorsze...

Radek
@polo

Święte słowa.Sama prawda.

Darek

To jest fałszywy człowiek.Robiłem w Pronarze 2 lata temu tylko, że na innym dziale ale o tym pieski słyszałem od wielu osób negatywne słowa.Sprzeda ciebie jak tylko będzie dał rady.

radyk
@Biegunka

obecnie CBR

tolik

nie prawda, Tak mówią na kierownika,,

Jarząbek Wacław
Kandydat

Jak rzucisz kamień w kierunku tej "firmy" to zawsze trafisz w goo.wno, niestety.

Zawsze miś

Pamiętacie hasło jak weźmiesz kamień i rzucisz w kierunku Pronaru to w co trafisz? No i w co nie traktor ,przyczepę ,pług śnieżny ,zamiatarkę tylko w Handlowca. Głupie ale tak było teraz każdy rżnie że ten taki a tamten taki nie pasowało zawijało się ciało. Teraz od siedzenia i stękania jednego na drugiego to norma i to solidnie wynagradzana ale z innej perspektywy to i tak zostanie lament

Kajsk
@Zawsze miś

Mr Ciepły zarządził zatrudniać…szef handlu. Chyba swoje ego próbuje podnieść…

Jarząbek Wacław
@Zawsze miś

Jak rzucisz kamień w kierunku tej "firmy" to zawsze trafisz w goo.wno, niestety/

jakub
Kandydat

Kilka dni temu miałem sytuację typowo (usunięte przez administratora)(pozdrawiam Radosława!!), a mało tego ,to zostałem potraktowany jak ostatni śmieć i parobek. Takie sytuacje są na porządku dziennym-zastraszanie, szantażyki,poniżanie...Jednak pojawia się młoda kadra która stara się zmienić obecną sytuację. Mam jednak wątpliwości ,czy dadzą radę długo się utrzymać na tym FRONCIE WSCHODNIM.

Tom

Siemiatycze

Johojo
@jakub

O Radosław … co to urzęduje na zakładzie nr 3 długo by pisać, wystarczy przeanalizować ile ludzi stamtąd odeszło. Chleb będzie oddany…

Zofia
@jakub

To bardzo mocne słowa, jesli to prawda - czemu nie zostało to zgloszone. Przecież są od tego odpowiednie instytucje. No chyba ze sie mylę i zgłosiłeś sytuację?

Juras
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Kandydat

Cześć, czy mógłby ktoś z was powiedziec ile można zarobić na produkcji? Zastanawiam się nad złożeniem CV, ale zastanawiają mnie zarobki

bezrobotny
Kandydat

Chwalił mi sie jeden w orzeszkowie ze najlepsza kasa jest na PiHu na przewodach 6-7tys Tadzok z Treścianki daje/ Uwaga Praca tylko dla SWOJAKÓW!

Witek

Atmosfera pracy w tej firmie to jest porazka.Przychodzi młody człowiek do pracy i stare wyjadacze nerwów na każdym dziale traktują jak szmate.Patologia nic więcej.Podstawa nie brać tego do głowy.Wymyślą na ciebie plotkę żeby ciebie zagryźć

Gerard.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Poruszam temat akordu, nie wyrobisz akordu, kasy. Mało. Wyrobisz akord lub więcej, liczą ci godziny. Obłęd i paranoja. Powinni zamknąć tą firmę. Kierownik "niedźwiedź" i gbur, żadnego szacunku tylko robić bo mało. Kto pójdzie sam się przekona. Okres próbny, 2pierwsze miejsce ok z kasą, ale już następny miesiąc kasy mało, dojazd też kosztuje, paliwo drogie. Nie polecam pracy w pronar Siemiatycze, może w Narwii jest lepiej?

Alkomat

Firma jakich na świecie mało a już na pewno we wszechświecie. Tylko Stefana nie ma i strzelają szampany a wokół czuć przyjemny odur fiołków. Tutaj można pogodzić pracę z życiem po pracy aby się zresetować bowiem zacny trunek leje się w gardziel z należytym szacunkiem. Socjal na wysokim poziomie czyli brak. Tylko te wspaniałe obiady kiedyś, bo teraz to ścierwo a nie jedzenie podają. Najbardziej to zacny jest pan kierownik, od którego co miesiąc słyszę, że pół wypłaty z kieszeni swojej mi dokłada bo nie zarabiam na siebie. No ale cóż gdzie ja tu dostanę ponad 3 tysie za pracę w pocie czoła nie ma takiego pracodawcy na świecie. Gorąco polecam. Teraz mamy taki tręd, że fachowcy przychodzą i po miesiącu dwóch odchodzą twierdząc, że za tyle co mają brutto to im wszędzie netto dadzą. Także zapraszam osoby chętne do pracy bo na początek to jest gitara.

Konstruktor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Kandydat

Dzień dobry, zastanawiam się nad aplikowaniem do Państwa firmy, jestem konstruktorem. Widzę, że produkujecie bardzo szeroki wachlarz wyrobów, co daje bardzo duże możliwości rozwoju. Jednak kluczową kwestią jest poziom zaawansowania technicznego i technologicznego. Jak z tym poziomem jest u Państwa w firmie? Czy konstruowanie/projektowanie odbywa się na zasadzie CTRL+C; CTRL+V czyli kopiuj + wklej? Czy firma przez ponad 30 lat istnienia posiada jakieś PATENTY, co jest wyznacznikiem poziomu działu konstrukcji? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Automatyk
Kandydat

Czy ktoś pracował tam jako technik / inżynier automatyk? Jaka atmosfera pracy i zarobki?

Piotr
@Automatyk

Ciężko im aby nowa doopa była nikim tylko kimś w biurze. Sami nie wiedza jak się pracuje :) ale maja od tego 2 os hehhe + 2 miernoty :P

...
@Automatyk

Toksyczna atmosfera.

Urszula
@...

Widać to nawet po wpisach tutaj tak szczerze. Czy mimo tego idzie tam jakoś wytrzymać? Może chociaż wypłata rekompensuje tą atmosferę?

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Pronar Sp. z o.o., to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pronar Sp. z o.o.