Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Lwówek

Opinie o Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Wic

Popieram

Były

Majstrowie w tej firmie to jakaś zorganizowana grupa przestepcza jeden drugiego kryje,a dużo rzeczy sprzedali,pracownikowi tarczki na dzień i rękawice najlepiej na dwa miesiące,nie licząc głupich dogadywań kto się podlizuje i donosi ma lżej a kto się postawi to najgorsze roboty będzie dostawał

Spawacz.

Jestem spawaczem i czuje sie tu jak śmieć. (Fakt spawacz najgorsza robota) ale spawacz musi wszystko dobrze pospawać wyrobic normę na siebie na wuzkowego na majstra a wdodatku poprawić detale które nie pasują poprawić przyrząd ktory jest pogięty itd i tak zostanie zjebany jak cos jest nie tak a ma 200zl wiecej od wuzkowego gdzie sa dni ze cały dzien przestoi. Biurowi maja wszystko zapewnione co chwile nowe buty bluzy kurtki koszulki a spawacz rok czasu w tym samym to jest śmiech na sali. W biurze wiecej rzeczy zurzyja niż na spawalni haha

Dajcie sobie spokój z tą firmą, same kamery tylko zakładają,liczy się tylko biuro,ludzi się nie docenia chyba że dupowlazow i tych co donoszą, jak idzie zarobić to na następny miesiąc tak stawkę obetną. Tylko wypłata na czas jest ale zarabiają tylko nieliczni pewno jest jeszcze sporo ludzi którzy mają 1800zł

nick

za 2.000 tys idzie juz zarobic wszedzie a tam nie zawsze tyle jest pozdrawiam.

Aneta

@pytam się nie jestem pracownikiem firmy Pol-Strautmann. Jestem moderatorem forum gowork.pl. Moja obecność jest po to, żeby poruszyć dyskusję i pomóc użytkownikom w uzyskaniu jak największej liczby informacji o firmie. Stąd moje dopytywanie. A Ty jaki masz stosunek do tej firmy?

Aneta

@Spawacz. może warto zgłosić, że też potrzebujecie nowych ubrań? Ze czujecie się nierówno traktowani? Może nikt z przełożonych w firmie Pol-Strautmann nie zauważa tego i trzeba im zwrócić na to uwagę. Jeżeli spróbujesz daj znać jak poszło?

uczeń

syf to mało powiedziane pracowałem w 5 firmach na stanowisku lakiernik ale to co tam zobaczyłem to porażka niby niemiecka firma ale jakie szopki się tam odprawia mistrz działu to druga porażka wszyscy się z niego śmieją a to zostawię dla siebie

Obecny pracownik.

Pani Aneto a na jakim stanowisku pani pracuje ze tak sie interesuje?

Aneta

@Araspiszesz, że jest problem z organizacją pracy. Czy ten problem dotyczy według Ciebie całej firmy, czy też niektórych jej działów? A w jakim systemie przebiega praca? Czy są to stałe godziny, czy może system zmianowy?

Aras

ja tam pracuję więc mogę powiedzieć że jest syf organizacyjny i jak masz coś więcej to patrzą Ci czas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i człowiek wychodzi bez premii albo jakieś 200 zł. Maszyny stare i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczerze odradzam pracy w tej firmie sam rozglądam się za czymś innym.

mis

jakie szanse na zatrudnienie ma w tej firmie osoba znająca j. niemiecki ?

Aneta

@Były pracownika co było głównym powodem Twojego odejścia?

AA

Na jakim stanowisku pracuje p. Gotlib?

miki

Jak długo jeszcze będą to ogłoszenie w gazecie zamieszczać? Dwa miesiące albo dłużej już się ogłaszają i co? Brak chętnych, wymagania za wysokie, stawki za małe? Bo nie rozumiem.

Mn

No i dobrze, że takie ogłoszenie jest, przynajmniej ludzie skorzystają, to zawsze na plus przecież jest

Maniek
@Xxxx 05.11.2016 08:43
Pytanie dlaczego jest takie ogłoszenie? Firma się rozwija czy ludzie odchodzą?

Ogłoszenia c.d. czyli co, nikogo przez miesiąc nie znaleziono czy nikt nie chce skorzystać? Podobno operator docelowo na brygadzistę ma isc jak ogarnie temat. A ile placą na cnc?

F by f
@Maniek 15.11.2016 18:45

Jak na cnc mają kogoś znaleźć skoro to rzadki i poszukiwany zawód ? Musieli by dać 3000 na rękę

qwerty

Ogłoszenie w prasie lokalnej na 7 stanowisk np. operator maszyn cnc i kontroler jakości. Pytanie o jakie maszyny cnc chodzi i jakie są obowiązki kontrolera jakości? Ogłoszenie jest tak biedne że mało z niego wynika, tyko wymagane doświadczenie i znajomość dokumentacji technicznej. Nie ma nic o wykształceniu ani o warunkach oferowanych przez firmę.

NN

Dobry zwyczaj wymaga aby udzielić osobie zaproszonej na rozmowę kwalifikacyjną jakiejkolwiek informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji ze względu na poświęcony przez nią czas i wydatki związane z podróżą. Brak tej informacji (a ma to miejsce w przypadku Pol-Strautmann) nasuwa mi podejrzenie, że kultura organizacyjna tej firmy jest na poziomie budki/straganu z warzywami. Nie polecam...

były pracownik

Tak ,tak M. Gotlib jest ok a płace były kiedyś super ja miałem 3200zł na rękę nie narzekałem pracowałem solidnie i tak mnie wynagradzano spawacze mieli akord ale pod 2500zł netto też wychodzili u mnie na hali

były pracownik

Gotlib Michał był spoko dopóki ludzie go nie zepsuli ,ja pracowałem przez 10 lat .

były pracownik

Płaca grosze na spawalni zarobisz od 1200 zł do max 2100 zł ale zależ jaką prace dostaniesz.Praca w systemie akordowym na spawalni(usunięte przez administratora)

byly pracownik

jak zwolnia gotliba to wroce z powrotem :) i zlikwiduja akord bo to jest chore w tej firmie

l

syf

Zostaw opinię o Pol-Strautmann Sp. z o.o. - Lwówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Strautmann Sp. z o.o.