Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Opinie o Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Do wiadomości pana prezesa

Wielkie brawa dla majstra lakierni pana P.B dzięki pana zachowaniu wszyscy lakiernicy się zwolnili. Super podejście do pracowników , nie mam pojęcia co pan robi na tym stanowisku skoro o lakiernictwie nie ma pan bladego pojęcia.Brak słów na to co się tam dzieje.

Stało się

Jak to się stało no jak stało się dostałem podwyżkeeeee takie coś w tej firmie tylko raz zdarza się ludzie . Ludziska uciekać za tej firmy

Prawda

Takich 2 jak nas 3 to nie ma ani jednego (wiadomo o kogo chodzi ) gdy zobaczyłem podwyżkę 1.20 to nie wiedziałem czy się zacząć budować (usunięte przez administratora)

Uciekinier

Cos sie dzieje? Tylko slychac o zwolnieniach(usunięte przez administratora) i złej atmosferze w tej firmie. Żadnych pozytywnych głosów, opinii. Czyja to wina? Kto stoi za sterami tej firmy? Czy naprawdę nie idzie prowadzić największego zakładu pracy we Lwówku tak jak powinno to być? Z szacunkiem i dbaniem o pracownika? O to żeby była odpowiednia atmosfera, żeby pracownik z miłą chęcią przychodził do pracy? Czas na ZMIANY Pozdrawiam.

Lakiernik

Podjęcie pracy

Interesują mnie głównie rodzaj wykonywanej pracy i zarobki a także socjal

Zainteresowany.

Czy ktoś moze tak szczerze przedstawić system płac w tej firmie? Płace na stanowisku spawacza mnie interesują. Najlepiej chciałbym usłyszeć kilka opini kilku spawaczy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Alicja
@Zainteresowany.

System premiowy taki że jak zachorujesz to zabieraj premie. A wtedy bida wypłata. Prawda geniusze ? Dlaczego nie odpiszecie sami ? Bo nikt nie przyjdzie ?

Do zarzadu
@Zainteresowany.

Moze sie wypowie pracodawca na temat tego systemu płac w waszej firmie. Tak szczerze. Na niewłaściwe opinie odpisujecie a tu nie macie odwagi napisać nic.

LOL
@Zainteresowany.

Nie zatrudniaj się jako spawacz., pracowałem w tej firmie warunki katastrofa, atmosfera słaba i ludzi mało życzliwi. Płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy. Z życzliwości ci odradzam.

Stary wyga
@Zainteresowany.

W tej firmie nie ma systemu płac. Co wywalczysz to twoje. Każdy pracownik ma inną stawkę, nawet jeśli pracują na tym samym stanowisku. Paranoja. Żadnego rozwoju. Przy zatrudnieniu obiecują złote góry tylko żebyś się zatrudnił a później pracuj a nie podwyżki. Niestety tak to wygląda. Zrobią Ci kurs, za który podpiszesz papier że masz robić za miskę ryżu bo Ci szkolenie zrobili. Premia na produkcji większa od podstawy, i jak zachorujesz to masz mniej od kasjerki w biedronce. Ludzie przychodzą ze smarkami pod kolana tylko po to żeby utrzymać za coś rodzinę. A tyle się mówi o zdrowiu pracowników, najwyraźniej nie w tej firmie. Kadra zarządzająca ludźmi to jakiś żart. Ludzie bez przygotowania do pełnienia funkcji. Chodzi o kwalifikacje jak i zdolności komunikacji z ludźmi. Osoby które awansują noszą się jak nie wiem. Ale żeby nie było plusów to oczywiście są i takie, największym to wypłata na czas no i .... tyle. Na produkcji praca pod kamerami, jak staniesz na chwilę to od razu telefon czemu stoisz, albo wyliczanie czasu ile minut nie pracowałeś. Czy to oznaka że kierownictwo siedzi przed kamerami zamiast zająć się swoją pracą? Ciekawe Idąc do majstrów z jakimś problemem nic nie załatwisz więc szkoda strzępić ryja. Ogólnie firma spoko, jeśli masz blisko do domu, bo szybko jesteś na miejscu, jeśli chodzi o zarobki to słabe. Nie jest to ten sam Strautmann co kiedyś. Mam nadzieję że p. Wolfgang przejrzy na oczy, bo za chwilę nie będzie kim robić.

Robol
@Stary wyga

Chłopie pensja spawacza to około 3000 z czego 800 to jest premia wydajnościowa którą musisz sobie wyrobić i naprawdę trzeba na nią delikatnie mówiąc zasuwać. Bez premii 2200 na rękę zarabia w tej firmie spawacz. Jedna wielka porażka.

Spawacz
@Zainteresowany.

Chłopie ja tylko robie do czasu aż sie skończy ta śmieszna lojalnosciówka i nara, tu Cie zajadą i nikt po tobie nie bedzie płakał. Jak ktos umiera to nazywają sie rodziną a jak robisz to mają na Ciebie .........

ZT
@Spawacz

Witam. Kolego nie czekaj na koniec lojalnościówki. Uciekaj bo takich tu nie chcemy, nie należysz do rodziny i nigdy do niej nie będziesz należał. I nigdy, przenigdy nie drwij z Naszych Zmarłych Kolegów, Oni należeli do Naszej rodziny. I wciąż ich opłakujemy.

Robol

Witam. Pare lat juz tu robie i ten rok bedzie ostatni. Tu nie ma za czym czekac tylko trzeba uciekac. Mysla włodarze ze fizyczni to stado b.a.r.a.n.ó.w.

To ja

Ciekawe skąd są pieniadze na awanse w tej firmie skoro na podwyżki dla zwykłych pracowników nie ma?

Szwajser

Nie polecam, układy i ukladziki od samej góry, szkoda nawet pisać bo i tak właściciele mają(usunięte przez administratora)

Jest ok

Zapraszamy do bero jest fajnie i szanują pracownika.

Co się dzieje na lakierni ? Bo słychać że lakiernicy mają dosyć . Czyżby kolejne zwolnienia?

kandytat

Co chwila wysyp ogłoszeń na olx. Rozwój działu, braki kadrowe, czy ludzie odchodzą ?

@kandytat

Wysyp ogłoszeń jest cały czas ponieważ pracownicy którzy znają swoją wartość odchodzą bo kto będzie pracował za te grosze w tym chorym systemie mierzenia czasu i dużą ilością kamer nad głową !!!

Witam chciałbym się podzielic opinią o firmie niestety jest to kolejna negatywna. Dodam tylko ze jestem osobą która chciała się zatrudnić na stanowisko operatora maszyn cnc ponieważ kilka lat temu już pracowałem w tej firmie właśnie jako operator CNC. Zacznijmy od początku informacje które posiadam są od kolegów pracujących na Obróbce . Z informacji wnioskuję ze w firmie źle się dzieje a zażąd coraz więcej wymaga od pracownika a dyrekcja nie reaguje na niezadowolenie pracowników . W tym roku firma zdecydowała że nie będzie żadnych podwyżek nawet inflacyjnych ponieważ obroty sprzedaży spadły bardzo mocno jednak z opini pracowników widoczny jest inny obraz . Dużo zleceń niektóre nawet wysyłane są w ka operację ponieważ nie są w stanie obrobić detali . Czasy są obcinanie z automatu bez mierzenia i ustalane przez osoby niekompetentne . Kierownik działu stara się jak dogryzać pracownika jak tylko ma do tego okazję często nawet bez większego powodu . O podwyżkach nie ma z kim porozmawiać ponieważ tłumaczenie dyrekcji jest jednoznaczne nie ma mowy o podwyżkach natomiast o bardziej efektywnej pracy jest wspominane bardzo często określenia ( jak pot nie leci po plecach to można wycisnąć więcej ) są na prządku dziennym . Podsumowując jeśli ktoś lubi prace w nie ciekawej atmosferze i stresie to może kandydować ja nie mam zamiaru . Pozdrawiam

Zygmund doda
@Kandydat

Preses jakis nieogarniety w tej firmie i z wszystkim lata do derektora. Pytasz o coś to musi sprawdzić i już ucieka , ogólnie bezjajowy człowiek. Wszystko pozycza z firmy wiec pewnie za grosze tutaj robi biedaczek, najtańszy był to wzięli. Nauczcie go mówić dzień dobry, ahoj albo coś innego bo jak pochodzi do pracownika to wypada cos powiedzieć. My też ludzie nie automaty robocze

Tej

Napewno ty jestes tym majstrem którego nie widać. Siedzicie w biurach cieplutkich i nic nie robicie. W soboty przychodzicie bo łatwa kasa do zarobienia za nic. Dwóch ludzi na hali ale wielce majster musi być.

@Tej

Żeby była praca a nie zabawa

Usuniete

Dlaczego wpis opisujący majstrów w tej firmie został usunięty? Chodzi o wpis ze są miękkimi kitami.

Zadowolony

Pracuje w tej firmie juz jakiś czas i musze powiedzieć ze nie zgadzam się z większością komentarzy. Firma jest naprawdę w porządku duże zarobki i podnoszenie kwalifikacji zawodowych tak jak jest napisane w ogłoszeniu o pracę jak najbardziej się sprawdza do tego super system premii jestem pod wrażeniem. Miła atmosfera majstrowie tez ok , dyrekcja nie uchyla się od kontaktu z pracownikami i zawsze podejmuje rozsądne i przemyślane decyzje . Po kilku latach pracy w innych firmach musze przyznać ze pracownik w tej firmie jest doceniany przez pracodawcę i w nagrodę można otrzymac dodatek stażowy . Nie zauważyłem by w firmie były jakieś układziki . W tym roku zrezygnowano z podwyżek z powodu covid 19 jednak mi to nie przeszkadza ponieważ zarabiam bardzo dobre pieniądze . Podsumowując firma jest solidna . PS. Żart ????

Chory system płac w tej firmie. Płacą za ilość a wymagają jakości jak w Mercedesie. Chcecie jakości jak w Mercedesie to płaćcie jak mercedes. Na ludzi pieniędzy nie ma a biura remontują od góry do piwnicy.

Kolego zgodzę się z tobą w 100% te zarobki w tej firmie na dzisiejsze czasy są poprosi śmieszne ze swojej strony mogę dodać że kilka ładnych lat temu żeby dostać się do pracy trzeba było mieć znajomości a teraz wstyd się przyznawać że się pracuje w tej firmie

Tadziu

Biura remontują hahaha pewnie zbyniu firmę załatwiał ?????

Cfaniak
@Tadziu

Kiedyś takie plotki po firmie krążyły że ta ekipa co wszystko remontuje w Strautmannie to w Opalenicy też robila ale pewnie bzdury ludzie gadali buhahaha

Zaniepokojony

W tak trudnych czasach zatrudniacie pracownikow z odległych krańców swiata, nie boicie sie o zdrowie swoich obecnych pracownikow? Przypomnę ze kilku chorowało na covid a dwóch nawet zmarło.

;)
@Zaniepokojony

A ty pewnie jesteś z Marsa...

Mars
@;)

A ty pewnie jestes z Opalenicy

Podwyżka

Co wyszło z tymi lakiernikami co złożyli wypowiedzenie a nadal pracują? Dostali podwyżki? Przecież niby nie ma podwyżek? Jak jedni dostali to drudzy tez mogą? Lawina wypowiedzeń wkrótce ruszy?

Irena
@Podwyżka

Widzę, że interesujesz się sytuacją w firmie, czy byłeś jej pracownikiem? Będę wdzięczna, jeśli opowiesz o swoich doświadczeniach z tym pracodawcą. Na jakim stanowisku pracowałeś? Co było dla Ciebie największym atutem pracy w Pol-Strautmann?

Ciekawski

Ciekawe czy pracownicy w firmie dostaną podwyżki w tym roku? Czy to prawda że firma otrzymała 3 500 000zł pożyczki zwrotnej z PFR(tarcza rządowa w walce z Kowid), ktora w dużym stopniu jest umarzana przy utrzymaniu obecnego stanu zatrudnienia?

Filip
@Ciekawski

3,5 mln + 70 tysięcy. Ale pismo ze nie ma podwyżek i socjal obcięty to wisi na każdym dziale. MILIONY DOSTAJĄ A SOCJAL OBCINAJĄ.

Xy

Mam pytanie co to za ochrona która wjeżdża prywatnymi autami na teren zakładu ?W żadnym innym zakładzie tak nie ma .Nas się kontroluje a kto ich?

@Xy

A co zazdrościsz, wielu firmach są parkingi dla pracowników na terenie zakładu. Święta idą a tyle nienawiści w Tobie opanuj się.

Do wiadomości Prezesa

Panie Prezesie, aby dorobić do wypłaty, przychodzimy w sobotę i jesteśmy zmuszeni oczekiwać pod drzwiami zakładu do czasu wyspania się pani z portierni. Prosimy o dodatkowe klucze, żeby jej nie budzić :)

@Do wiadomości Prezesa

Czy jesteś pewien że ta Pani spała i czy wieśniaku wiesz od czego jest dzwonek przy drzwiach wejściowych ?

Na 4 przyjdź do pracy
@Do wiadomości Prezesa

O której ty w pracy jesteś? O 5? I bardzo bardzo dobrze powinieneś tam stać aż ci smarki zamarzną. Może jesteś zboczeńcem albo innym dewiantem...

XD
@Do wiadomości Prezesa

Wam dupki ciągle ktoś przeszkadza jak nie Prezes to dyrektor ZT to sprzątaczka ,portierzy .Zabierzcie się uczciwie sami za pracę to nie będziecie (usunięte przez administratora) nikomu obrabiać

Bmw
@Na 4 przyjdź do pracy

Szybkim jestem małym robotnikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Strautmann Sp. z o.o. - Lwówek

• Jak się pracuje w Pol-Strautmann Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Strautmann Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Strautmann Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Strautmann Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pol-Strautmann Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Strautmann Sp. z o.o.