Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Opinie o Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Dyrektorek

W tej firmie nie ma dialogu miedzy pracownikiem a zarządem, wszystko jest tłumione przez dyrektorka ZT i przezesia. Dyrektor nie umie rozmawiac poważnie z pracownikiem, w rozmowie zachowuje sie jak cw,aniak, lekceważy pracownika, mozna powiedzieć ze próbuje go poniżyć i udowodnić mu kto tu rządzi. Bardzo słabe podejście do pracownikow.

Pytanko

Witam jakie zarobki operator maszyn CNC?

Drugie pytanko
@Pytanko

Czy to prawda że w przypadku choroby to premie zabieracie ?

Pracofnik
@Drugie pytanko

Dostaniemy odpowiedz czy brak wam odwagi żeby napisać jak jest ????

Elve

Pracuje juz tutaj kilka lat , ponizej moje spostrzeżenia które lepiej aby przemyśleli przyszli kandydaci . Firma ukladow ukladzikow - kto pracuje to wie co i jak. Jak lubisz lizac (usunięte przez administratora)to moze Ci sie spodobać. Podobnie jak w polityce gdy jeden z poslow sie sprzeciwi to partia przestaje bronić i wszystko robi aby sie go pozbyc. Firma nie inwestuje w nowy sprzęt bo po co mamy maszyny 30 letnie . Firma nic nie daje pracownikowi nawet uprawnienia ktore tutaj tylko wykorzystujemy to albo z wlasnej kieszeni albo jolanosciowka w ktorej i tak przy wyplacie swoje zakombinujemy :). Jak ktoś jest mądrzejszy to za długo nie popracuje bo albo sam ucieknie albo tym wyzej sie nie spodoba ze maja pod soba kogos madrzejszego. Na kamery Was stać ale z starą hala juz nic nie robicie dopóki komuś się nic nie stanie. Zarobki ogolnie średnie jesli nie jest ucieta premia. Przepisy sa nagminie łamane. I ogólnie jest cud jak nie wyjdziesz z roboty (usunięte przez administratora);) Majstrowie to jakas hierarchia ktora rzadzi sie swoimi prawami robic nic nie musza tylko chodza na kawke . Pomijajac juz fakt o covidzie .

Prawda
@Elve

trafiłeś w dziesiątkę tym opisem firmy, to wszystko prawda. A ten co u góry teraz jest ZT to swiety nie jest. Starzy pracownicy wiedzą o co chodzi ......

Marian
@Prawda

Oj kolego o panu ZT i jego przekrętami i złodziejstwami można by było trylogię napisać ;)

Knup
@Marian

to już wiecie co robic w strautmann zeby awansowac !!!!!!!

Socjal

Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok coraz większe obroty firmy co za tym idzie przychody, czym bardzo mocno chwalą sie właściciele a jeszcze bardziej tych dwóch mądralów co dowodzi tą firmą we lwowku a socjal taki sam od kilku lat, napewno bedą sie tłumaczyć teraz kryzysem koronawirusa No Ok rozumiem ale żadnych imprez nie było żadnych wyjazdów nie było w tym roku gdzie były grube plany co do tego. Wiec sie pytam gdzie są te pieniadze socjalne które należą sie pracownikom? Przychody coraz większe a socjal coraz mniejszy?

@Socjal

Opinia wprowadza w błąd czytelników. Nie jest prawdą że wysokość funduszu socjalnego zależy od obrotów czy przychodów firmy, ponieważ kwota jest podawana w rozporządzeniu. Na wszystkie wątpliwości znajdziesz odpowiedzi w zakładowym regulaminie funduszu socjalnego. Przeczytaj albo zapytaj telefonicznie pracownika działu kadr lub członka zakładowej komisji socjalnej. Pracownicy firmy mogą zgłaszać swoje propozycje i uwagi do skrzynki „kadry” przy portierni.

Xxx
@Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Z tego co wiem fundusz socjalny naliczany jest od wynagrodzen a nie od obrotu. A jakby nie było to w mijającym roku wynagrodzenia wzrosły bo chociażby wzrosła najnizsza krajowa. Poza tym dlaczego nie ma oficjalnego rozliczenia funduszu na koniec roku? I dlaczego nie ma oficjalnie przedstawionych kryteriów przyznawania środków na święta. Nikt nie wie od czego zależy otrzymywana kwota, od liczby dzieci czy metrażu mieszkania czy posiadania zwierzątka domowego?.

Lakiernik

Podjęcie pracy

Interesują mnie głównie rodzaj wykonywanej pracy i zarobki a także socjal

Efecta

Mi się odbiło o uszy że nawet lakiernicy chcą uciekać , jest ich czterech dwuch odejdźie i co dalej ,od nich zależy cały montaż i gotowe produkty . A nikt ich nie docenia

Pytanko

Witam jakie wynagrodzenie otrzymuje operator maszyn CNC jakie są zarobki tak szczerze? Widzę ogłoszenie niesprecyzowane czy potrzebują operatora tokarza ,krawedziarza czy frezera?

Majster

Podobno jeden z majstrów chodził chory i zarażał w tej firmie.

Traktowany jak nic

Ludzie chodzą chorzy do pracy bo jakis czas temu zarząd wystosował pismo ze bedą kontrolować ludzi na L4. W tych czasach to nawet z katarem nie powinno sie isc do firmy która zatrudnia tyle osób. Ale nie dla niektórych kasa najważniejsza a nie zdrowie innych ludzi.

@Traktowany jak nic

A jak jesteś chory to co za problem ze cie spawdzą?

Haha
@Traktowany jak nic

Jak ktoś jest chory to raczej na fuchy nie chodzi wiec jaki problem

Nic

Nie ma problemu przecież to jest logiczne ale stosując takie pisma ludzie przychodzą chorzy do pracy i zarażają innych.

Covid

A co powiesz na to ze zostałem zarażony virusem COVID w tej firmie? Dlaczego teraz nie przyjedzie jeden z drugim i mnie nie sprawdzą.

On

Na początku radzę udać się niektórym majstom do specjalisty bo im się pomyliło co mogą a czego nie , pozdrawiam

On

Niektórym majstrą proponuję wizytę u specjalisty bo wam się w głowach poprzewracało , to nie wy jesteście właścicielami firmy .Więc radzę zejść na ziemię ????????????????

Kamera

Czy kamery w tej firmie są używane w odpowiednim celu? Czy mozna rozliczać pracownika za pomocą kamer wieszanych wszedzie w tej firmie? Komuś sie poprzewracało w głowie od awansu? Nie pamięta wół jak cielęciem był?

@Kamera

A dlaczego nie założą kamer u Gandy i na Za i Wy? Papierosków by nie było gdzie palić temu awansowanemu? To jak to jest sa lepsi i gorsi?

Gandzia

Zlitujcie się (usunięte przez administratora), a gdzie lewizny będa robić ????

Xxx

Ktoś sobie wendete robi na sprzątaczce. Wszyscy wiedzą kto. Dziewczyny sprzątają, robią swoje. Jest czysto a jak ktoś nie ma co robić to im życie umila. Strona jest od opinii o Steautmanie a nie o bzdurach

@Xxx

Mała sama to nakręca

Wc

Takie z was cyscioszki a w kabinach same drachy na muszlach. Wstydźcie się wytykać komuś błędy bo sami ten (usunięte przez administratora) robicie. Na pewno nie wszyscy ale trochę samokrytyki ludzie. Od prezesa do sprzątaczki oczywiście. :)

Produkcja

W koncu mamy wszędzie czysto. Aż pachnie. Brawo sprzontaczki

Odp
@Produkcja

Może nie do końca wszędzie czysto ,nasza mała mogła by mniej się prowadzać z kolegami z magazynu

Xx
@Produkcja

Nie ważne że w niektórych pomieszczeniach się nie sprząta i nie wynosi śmieci.

Xx
@Odp

Nie tylko się prowadzą z kolegami ale rozsiewa plotki po firmie.

St

Proszę zwrócić uwagę osobą które chodzą się przebierać o 13 50 ze jak już się przebiora to powinni wyjść na halę A nie czekać na dzwonek w szatni bo później robi się straszny tłok i traci to sens. Oraz jako pracodawca proszę zwrócić uwagę żeby osoby przeziebione zakrywały usta i nos również pracownicy produkcji bo sytuacja w kraju niestety napawa niepokojem.

Górnicy strajkują, rolnicy strajkują to chyba czas na spawaczy.

Mieszkaniec Lwówka

Witam czy są wolne etaty w wszej firmie jednym uprawnienia jakie posiadam to wózki widłowe i 5 lat starzu

@Mieszkaniec Lwówka

Dzień dobry, pilnie potrzebujemy operatora wózka widłowego na spawalnię. Prosimy o dostarczenie CV z aktualnymi uprawnieniami na wózek widłowy

Wychodząc z pracy zauważyłem ze żaden pracownik biurowy nie dusi guzika na portierni, nawet nie są upominani o to i kontrolowani. Moje pytanie brzmi czy ich taka kontrola nie obowiązuje? Kolejny przykład że pracownicy z produkcji są poniżani w tej firmie.

Spawacz z ciemnej nory

Prezes i zbysio tez powinni pokazac bagazniki bo czasami dziwne rzeczy ładuje się do aut. Mala rada dla portierni. Ryba psuje się od głowy

Pracownicy

Pytanie@ kiedy zwolnicie tego typa Zbigniewa (usunięte przez administratora)

Alibi
@Pracownicy

A za co ????

@Pracownicy

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą otwartą na opinie pracowników i staramy się wyciągnąć wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, która jest pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem są automatycznie usuwane przez administratora zgodnie z zasadami korzystania z portalu.

Cygan
@Pol-Strautmann Sp. z o.o.

A można nazywać wlascicieli szkopami ? Jest to dobry przykład szacunku i to z góry ? Chyba wszyscy wiedzą o kim mowa ? Nawet go awansowali.

Nie lubią opinii ????

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Strautmann Sp. z o.o. - Lwówek

• Jak się pracuje w Pol-Strautmann Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Strautmann Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Strautmann Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Strautmann Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pol-Strautmann Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Strautmann Sp. z o.o.