Opinie o Roltoma Tomasz Stypułkowski w Stypułki Szymany

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Roltoma Tomasz Stypułkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Roltoma Tomasz Stypułkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roltoma Tomasz Stypułkowski w Stypułki Szymany

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Inne

Zapytaj mechaników czy w upały mają wodę na hali ?? Szkoda słów !!!

Krzysiek Nowy wpis
Inne

Kultury sie tu stale czepiają jak dla mnie wszystko jest do wytrzymania o ile solidnie zapłacą. Podwyżki teraz sami z siebie dali czy jednak musieliście sie upominać?

Mechanik Nowy wpis
@Krzysiek

Na temat solidności wynagrodzenia to przemilczę. A co do podwyżek to sami z siebie nic nie dadzą:/ musisz się upominać a i tak usłyszysz „jesteśmy biedni” Organizacja pracy na warsztacie na bardzo słabym poziomie.

Anula Nowy wpis
Inne

Źle wygląda to stwierdzenie ze jakoś słabo sie obywają z pracownikiem. Mnie zależy na przyjaznej atmosferze. miedzy soba chociaż macie dobre stosunki?

Tommy

Warunki pracy mocno średnie, zaplecze socjalne nie istnieje. Najważniejsi są handlowcy, reszta pracowników jest nie ważna. Pełno obietnic i na tym się kończy. Co do samego szefa to znaczne braki w kulturze i obyciu w stosunku do pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Roltoma Tomasz Stypułkowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Emila
Inne

No i co ma oznaczać ta atrakcyjna forma zatrudnienia o której pisali kiedyś w ogłoszeniach? bardziej minimalna + premia jak niektórzy robią czy jednak doceniają ludzi i dają dobra podstawę?

Mateusz
Inne

Czy firma ma jakieś wyjazdy na delegacje ?

Grzegorz
@Mateusz

Żadko ,ale ma

Marzena
Inne

W firmie Roltoma trwa teraz rekrutacja na stanowisko serwisanta - mechanika maszyn rolniczych. Wszelkie informacje, dotyczące charakteru pracy, wymagań wobec kandydatów oraz samych warunków zatrudnienia, znajdziecie tu: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/serwisant-mechanik-maszyn-rolniczych,praca.gov.pl45ec4addd6fb9b37b24df2a82ff39d75,sokoly Zamierza ktoś aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Roltoma Tomasz Stypułkowski - Stypułki Szymany

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Roltoma Tomasz Stypułkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Roltoma Tomasz Stypułkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Roltoma Tomasz Stypułkowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.