Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Zszokowana

Ale się tu gotuje, wręcz kipi od złośliwości i goryczy... Aż tak wielu skrzywdzonych przez pracodawcę z Narwi? Rekrutacje nadal trwają, pomimo tak złej kondycji finansowej firmy?? Czy ktoś się tam stara o pracę?

Nie dawajcie się zwalniać za porozumieniem stron. Przez to nie macie zasiłku nie ma też zwolnienia grupowego i dla was odpraw. Sami siebie nawzajem okradacie a Prezes nowy Jacht sobie kupi. Na świadectwo pracy i kto kogo zwolnił i tak nikt nie patrzy to nie 2000 rok W 2023 liczy się co umiesz.

Halina

Wielki Car Narwi pokazał podrzędnym Białostockim dziennikarzom, ze ma wszystkich w głębokim poważaniu, bo tak chce i tak ma być. Ten przykład pokazuje, ze ryba psuje się od głowy i zmiany powinny wykosić górny szczebel i tak aż do samego dołu, tylko wtedy można liczyć na zmiany kierunkowe, które są potrzebne. Pozbywając się szaraków nie odbuduje załogi jak „kiedyś” sie biznes ruszy. A świta królików, Igorkow, Romanów, Andrzejów i Krzysiów będzie trwała w najlepsze. Powinni chyba im zrobić pisemne testy kompetencji, moze wtedy wyjdzie jakakolwiek wiedza, bo ta werbalna jest jakby niesłyszalna. Dobrze, ze już się uwolniłam, nie marnuję pieniędzy na psychologa.

@Halina

Ten człowiek jest najlepszym przykładem braku obycia, nie posiada nawet podstawowych zasad kultury ani współżycia w społeczeństwie, nie ma najmniejszego wyobrażenia o niczym. Wszystko to zaślepiła mu kasa i własne ego, które przez lata hodowali w nim ci, którzy od lat ostrzą pazury na ten tonący obecnie statek. M zachowuje się jak typowy car, wszystko mu się należy a Narew traktuje jak swoją własność. Robi co chce a włodarz wsi ma (usunięte przez administratora) do gadania. Pogadajcie z dziewczynami że stacji paliw to opowiedzą co potrafi tam odstawić i co wykrzykuje. On nawet zażyczył sobie, że jak podjeżdża to trzeba wszystko rzucać i lecieć mu auto tankować bo on jest tu prezesem!

Każą przychodzić w dni kiedy zmuszają do bezpłatnych urlopów

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Twój stary

W momencie kiedy podjąłem decyzje że mam w 4 literach tą firmę i nie wiąże już z nią przyszłości człowiek jakiś spokojniejszy się zrobił. Ile nerwów i krwi kosztowały mnie lata tutaj to głowa mała. Wiecznie trzeba było kombinować by ruszyć tematy do przodu, a i tak znalazły się (usunięte przez administratora) co nogę podstawiały. Na podstawie swego przykładu i moich pseudo kolegów z biura powiem tylko że większość ludzi piastujących tam stanowiska to ludzie z przypadku. Dobrze że fizyczni nie widzicie jak wygląda nasza praca na co dzień. To jest kpina. Dziękuje dobranoc.

Viktor

Siemiatycze ludzie trzęsą się, niewiedza na czym stoją jak długo bedzie funkcjonowało to, maja rodziny kredyty, raty, to upadnie bedzie dramt i płacz, więc muszą szukać już co innego

Ewka z drzewka

Dziś kolejni ludzie dostali wypowiedzenia. Kto może uciekajcie bo jak walnie, to kredytu nie będzie nawet za co opłacić. Dziś kolejne firmy odmówiły stali i innych komponentów. Nie będzie nawet etatów w sklepach.

Prezes MIŚ
@Ewka z drzewka

Prezesie Rady Właścicieli pięknie zdziecinniałeś to się nazywa postawić na niesprawdzonego konia, który nawet nie dotarł do mety, a dżokej śmieje się jak to pięknie spadł na cztery łapy. Szok zwalniasz na potęgę oczywiście trzymając tych, którzy w twoich oczach są potrzebni i nie zastąpieni. Najgorsze jest to, że nigdy nie szanowałeś ludzi potrafiłeś nawet uderzyć tym co złapałeś pod ręką, a teraz pozbywasz się tylko aby zaoszczędzić oczywiście kosztem ludzi, żadnych odpraw nić tylko kwit na drogę i radź sobie sam. I te urlopy bezpłatne dla ratowania firmy, który to już raz tak się bawisz kosztem pracowników którym jeszcze trzęsą się nogi aby nie dostać biletu jak wrócą z bezpłatnego. Ta twoja firma to śmiech przez łzy dobrze, że już nie mam nic wspólnego, i nikt z rodziny.

zmiany

Jak sytuacja wygląda na produkcji w Narwi? rusza się coś powoli czy dalej posucha? Pozdrawiamy z Siemiatycz.

@zmiany

Powiem tobie,że do końca tego roku nie ma żadnych zamówień. Wszystko stoi

jam
@zmiany

Posucha w Narwi ze hej. Wszystko sie zatrzymuje a pracownicy na bezplatne z( wlasnej woli). A czemu nikt nie mówi o tym że na bezpłatnym nie przyslugują świadczenia zdrowotne i emerytalne, bo nikt nie opłaca składek ZUS ? Można zadzwonic do ZUS i się upewnić kto nie wierzy.

XYZ
@Aro

A dyrektorzy/kierownicy agro też solidarnie na bezpłatne? Czy nogi za pas psuć gdzie indziej?

@XYZ

Oni na bezpłatne na pewno nie pójdą. Dla nich pieniądze na bank się znajdą. Nie rozumiem firma tnie koszty,a znajomi "starego" czyli prezes wożą się autami firmowymi. Jak tniemy koszty to na grubo robimy, a nie pracowników zwalniamy

@Aro

Dziwię się dlaczego się nie można zjednoczyć ogłosić strajk i poprawie . Za chwile będzie wypłata za (usunięte przez administratora) Jak się bawić drzwi (usunięte przez administratora) Okno wstawić

Praca

Czy aktualnie firma zatrudnia pracowników?

Reklamacje

Reklamacje wgl są jeszcze? Pracuje ktoś tam?

Reklamacje
@Reklamacje

Pracować, pracują ale przyjmować to nie przyjmują

Montaz
@Reklamacje

Co tam reklamacje. A jak na montażu i narzędziowni nie wspominając o ekipie małego krasnala z KJ. Co teraz będą robili ? Poprawki co spartoliła produkcja.l Na dwa miechy będzie roboty.

Handel

Nareszcie powoli ktoś się bierze za osoby które nic nie robią w tej firmie. Na produkcji nareszcie degradują spacerowiczów i rybaków :). Na magazynie centralnym nareszcie po zmianie kierownika można coś więcej załatwić itd. Myślę, że kadry nie są świadome co w naszej firmie się wyprawia. Powinni porozmawiać z nami wszystkimi. Przeprowadzić nawet ankietę co można poprawić w firmie. Myślę, że pracownicy mają większą wiedzę na temat swojej pracy niz nasza cudowna kadra kierownicza. Jestem osobą nie paląca i irytuje mnie to jak widzę palaczy którzy są częściej na palarni niż na swoim miejscu pracy. Rozumiem, że chce się palić, ale nie co 5 minut. Kierownictwo logistyki powinno dostać medal za spalone papierosy w ciągu całego dnia pracy. Trzeba zacząć zwolnienia właśnie od takich osób i starych kierowników którzy są bo są. Którzy nie chcą zmian. Na załadunkach jest też jeden taki który wiecznie mówi, że się nie da. Bez kłótni się po prostu nie da. Myślę, że ktoś kto współpracuje z tym działem potwierdzi moje słowa. Śmiesznym działem jest jeszcze nasz marketing, za ten dział najlepiej zrobić trzeba wszystko samemu. Najlepiej byłoby zatrudnić firmę zewnętrzną, byłoby tsniej i może więcej trafionych pomysłów. Na koniec dodam, że pracowałem w handlu :). Pozdrawiam serdecznie wszystkich

XYZ
@Handel

Potwierdzam. Ustalić jakiś konkret w sprawie załadunków, poszukać nowych rozwiązań to nie z tym człowiekiem. Wrzask, kłótnie, rzucanie słów np. "nie da się" to standard. Człowiek , który nie umie utrzymać nerwów na wodzy piastuje takie stanowisko. Na szczęście , pojawił się człowiek, który powinien przejąć stery na tym dziale . U niego nie ma rzeczy niemozliwych. Niestety, ja już się o tym nie przekonam, gdyż już nie pracuje w tej firmie.

Hej.
@Handel

A kto teraz zawiaduje magazynem. Ktoś z zewnątrz czy z kolejnych (usunięte przez administratora) starej kadry. Jeszcze kilku powinno być do odstrzalu. Dawny montaż, który generował za moich czasów koszty.

Otwarcie

Kiedy otwarcie nowej hali kolowni?

Urlop

Cały rok nie byłem na urlopie zbierałem dni by sobie wybrać na jesieni teraz jak chce iść na urlop to mówią pisz bezpłatny a jak napiszesz normalny to kadry patrzą kto chodzi na urlopy i L4 . Mam jeszcze kilkanaście dni z tamtego roku żeby zaraz nie było pretensji że urlop nie wybrany

@lala

Domek w Narwi póki co jest gratis. Firma, która go stawiała nie brała innych mniejszych zleceń bo trafiła się ,,gruba ryba,,. Domek stoi a firmy już nie ma. Zbankrutowała. Ktoś zapomniał zapłacić za usługę. Ot każdemu może się zdarzyć.

Robert1000

Witam czemu za częli od ludzi fizycznych oszczędności powini kazać dla biura samochody służbowe po zostawiać na placu a nie jeżdżą pojedynczo do pracy nie dość że w samochodach znajdują się foteliki dziecięce i zabawki i wykorzystują samochody służbowe na wakacyjne wyjazdy .

haha
@Robert1000

ale dupsko piecze co? Bylo sie trzeba uczyć to też byś mógł teraz kupony odcinać a nie za najniższą krajową o chlebie z wodą ledwo ciągnąć :)

Natan
@haha

Sądzę że Ciebie też wyślą na bezpłatne i nic twoje "wykształcenie " nie pomoże.W 2012 roku wszyscy pracownicy po kilka dni miesięczniei musieli brać urlopy .

Dawno temu
@Robert1000

Jak brałem służbówkę aby podjechać se do Hajnówki na otwarcie sklepu bo były promocje to u tego pseudo wędkarz kieliszki latały a chlew w aucie nie miłosierny dobrze że choć ryby wypakował. Ale swego czasu jak wracał do roboty wcześniej było wesele w rodzinie to zapomniał ochlejtus balonów odczepić i z tymi ozdobami przybył pod Pronar. Ale tak jak trzeba było autem gdzieś wyskoczyć to nie było żadnego problemu aby pożyczył. Służbowe auta są bardzo potrzebne oby było ich więcej.

Problemy pronaru są związane z brakiem umiejętnego zarządzania i planowania oraz wybujałym ego starego. Zamiast stawiać nowe biurowce i hale (nie od dziś jest kryzys i "wojna" na Ukrainie) trzeba było zabezpieczyć kasę na nadchodzący czas i po to by utrzymać tych, którzy to ciągną (tak jak zrobił ś.p. Gołębiewski). Tutaj ważniejszy jest budynek a czy będzie miał kto tam pracować to już mało istotne. Gdzie logika? Czas spojrzeć na to obiektywnie.

Czarna
@.

Bo jak się wzięło unijną kasę na budynki to niestety trzeba się wywiązać Podejrzewam że przez 5 lat musi wytrwać tą firma bo w przeciwnym razie wszystko trzeba zwracać łącznie z karą.

@Czarna

5 lat firma wytrzyma ale łączna ilość pracowników z 3000 osób zmaleje na 300osób

handel

Czy to prawda, że szukają handlowców ? na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@handel

Pronar zatrudnia nowych handlowców na 1/2 etatu wymagania z kosmosu sprzedaży sprzedać dużo tego złomu bez gwarancji nie ma osób wystarczalności ilości do serwisowania(usunięte przez administratora)

z ciekawości
@Piotr

z ciekawości pooglądałem na internecie filmiki rolników eksploatujących maszyny produkcji firmy z Narwi o zgrozo co to ma być? to dramat! - kosiarki, przyczepy, bielarki, a najlepsze to jak od przyczepy odpadło koło, które nie było wcale pospawane (felga z tarczą), gdzie jest kontrola tych wyrobów rodem z chin. Może przyczepiajcie tabliczkę znamionową made in china, to przynajmniej scedujecie winę na chińczyków a i ten trwający do nieskończoności okres rozpatrywania reklamacji będzie merytorycznie uzasadniony. Teraz nie dziwi mnie wcale, że firma ma takie problemy.

Siemiatycze

Rozwiniesz wątek? Jak wygląda aktualnie sytuacja w Siemiatyczach?

Siemiatycze
@Siemiatycze

Roboty tyle co kot napłakał i w dalszym ciągu trwa proceder 'zwalniania ludzi' za porozumieniem stron, plac zastawiony mniejszymi jak i dużymi maszynami no mówiąc krótko jakby wszystko zamarzło.

Rysiek
@Siemiatycze

Można powiedzieć ze to koniec, bedzie koniec ery Siemiatyckiego zakladu produkcją wygasa z dnia na dzień, spawacze 2 tygodnie roboty i koniec, nikt niechce tego scenariusza,

Leśny zwierz

Firma która zwalnia ludzi a w tv, gazetach pokazują ze się rozbudowują i będą zatrudnia ludzi. Jeden wielki dramat, (usunięte przez administratora) i śmietnik. Kierownictwo ma wybujałe ego i brak jakiegokolwiek pojęcia o czymkolwiek.

Janek
@Leśny zwierz

Tego bajzlu firmą nie nazwiesz.Miejmy nadzieję że to się rozsypie i będzie spokój.Gorszego cyrku w życiu nie widziałem.Każdemu odradzam ten zakład nawet najgorszemu wrogowi.

Pa ko
@Janek

Jednak prawda są ruchy z prawnikami żeby ogłosić upadłość do sądu gospodarczego w Białymstoku

Leśny zwierzu
@Leśny zwierz

Jak myślisz leśny zwierzu, kto zawinił? Idąc tokiem rozumowania kadry zarządzającej - wystarczy zwolnić kilku niewinnych i wszystko wróci w stare, socjalistyczne, planowane centralnie tory. Wygląda, że pociąg z "kapustą" jednak nie dojechał. Podobno rząd ma dopłacać - jak w socjalizmie do nie rentownych przedsiębiorstw. Trzeba tylko zagłosować na Jarka. Ale jak zagłosować wbrew wielopokoleniowej tradycji- im gorzej - tym lepiej, kiedy w Narwi większość wspiera lewą nogę i partię obywatelską?

andrzej
@Leśny zwierzu

Jeśli się nie orientujesz a to zauważyłem to rząd (czytaj pozostali podatnicy ) nie dopłacą do nie rentownych przedsiębiorstw jeśli nie ma zapowiedzi zwolnień grupowych . A tak właśnie jest że nie ma grupowych zwolnień więc nikt nie dołoży ani żaden ubezpieczyciel ani żaden Zus lub inna jednostka chroniąca zwykłych ludzi pracy . Tu o ile rozumiem działanie kadr jest (bo jednak z myśleniem nie ma to nic wspólnego ) oczekiwaniem na chorobowe powyżej miesiąca gdzie wypłatę płaci ZUS okres miesiąca i dnia chroni pracownika i pracodawcę przed opłatami za chorobowe. Temu dziś widziałem tylu Pronarowców u lekarza w kolejce. Zapewne jest tak że właściciele nie wiedzą co i jak działa bo skąd bogaty (czytaj Elon Musk który za noc zwolnił 30 proc. ludzi a potem zobaczył ze nie tych co umieją zarabiać i po 3 miesiącach przywrócił bo reszta nie umiała tego co tamci) ma wiedzieć jak przeżyć z dnia na dzień. Tylko szkoda że tak prężna , wyposażona w technologię oraz sprzęt nas miarę NASA ... firma .. pracodawca roku najlepszy biznesmen ubiegłego roku. i po roku (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) i leży nie daje rady słabeusz wypierdek rynku rolnego . Tak to wina kancelarii rady ministrów że on nie umie . Wziąć pieniędzy,. które dają za freee. przy grupwym na 1500 osób .

Buj
@andrzej

To kiedy otwarcie nowej hali?

John Wick

Zacznę może od tego, że potwierdzę "przymusowe" zwolnienia za porozumieniem stron. Firma stosuje szantaż w stosunku do pracowników. Ludzie, nauczcie się i czytajcie jakie macie prawa. Broń Boże nie podpisujcie wypowiedzenia za porozumieniem stron. Tracicie wszystko, a mydlą wam oczy, że zostaniecie w pierwszej kolejności przyjęci jak lokomotywa zwana pronaren znowu ruszy. Ruszy, a może i nie ruszy. Zapewne zostanie na tej opuszczonej stacji z wiecznym opóźnieniem. Poza tym należą się odprawy. Do roku czasu stażu pracy odprawa za 1 miesiąc. 2-8 lat pracy 2 miesiące odprawy. Powyżej 8 lat pracy 3 miesiące odprawy. Ludzie poznajcie swoje prawa bo jest jeszcze jedna kwestia. Podpisanie przez was wypowiedzenia umowy za porozumieniem stron nie liczy się do liczby zwolnień w miesiącu. A jak wiadomo powyżej 30 zwolnień w miesiącu kwalifikuje się jako zwolnienia grupowe i pracodawca musi wypłacać odszkodowania. Rozmawiajcie, I formujcie się, nie badźcie skłóceni ze sobą bo to jest tylko woda na młyn dla firmy. Oczywiście mamy trudną sytuację na rynku i zapewne firma podjęłaby kroki o redukcji etatów ale z głową, uczciwie, a przede wszystkim z szacunkiem dla ludzi. Bo to tak naprawdę ludzie zbudowali tę firmę. Maszynista na tej lokomotywie miał tylko pomysł. No i tak na koniec Panie maszynisto tego pociągu. Czy na prawdę nie dociera do Pana to, że Pana kadra zarządzająca dolewa Panu wody do kotła zamiast dorzucać węgla? Lokomotywa nie chce jechać bo i jak, a pasażerowie są coraz bardziej sflustrowani i informujecie ich że pociąg dalej nie pojedzie i muszą wysiąść w szczerym polu bez perspektyw na dalszą podróż. No kto jak kto ale zacznij Pan, Panie maszynisto robić to z głową i zacznij Pan wyrzucać z pociągu pasażerów jadących na gapę a nie tych, którzy kupili bilet.

John Wick
@John Wick

Dodam jeszcze do mojego powyższego wpisu, że mimo tego jaka jest sytuacja życzę Panu, Panie maszynisto nieograniczonej ilości węgla, dobrych palaczy na tej lokomotywie, wspaniałych pasażerów, aby pociąg ten przemierzał wszystkie torowiska świata i zatrzymywał się na stacjach, ale tylko na krótką chwilę, aby lokomotywa mogła chociaż na chwilkę " złapać mały oddech" i ruszyć w dalszą drogę.

Prawda jak oliwa
@John Wick

Zgodzę sie na że, zaufał szef nieodpowoednim osobom. Ludziom egoistom bez pojęcia dbajacym wylacznie o wlasne interesy. Panietam jak zaczelo sie od radyklanej zmiany w DOP, potem w Handlu u Marcina i niestety nie przynioslo to zamierzonego efektu. Zatrudnienie na miejsce Roberta czlowieka bez pojecia oraz podjęcie nieprzemyślanego kroku w handlu, dalo pierwsze negatywne efekty. Jasne na rynku sytuacja fatalna, ale kierowanie sie własnym interesem przez kadry zarzadzajace jak kierownik kadr, to zaczątek problemów. Było na rynku walczyc wysoką jakoscia, ktorej nie ma , profesjonalną obsługą posprzedażową oraz zmianą polityki handlowej. Szef dalej nie rozumie, że nie trzyma się cwaniaków i kierowników bez doświadczenia dbających wyłącznie o własny interes a w szczegolnosci kadry wyższego szczebla. Najpierw slucha sie i obserwuje jak dziala konkurencja, potem robi się zmiany na górze a na końcu na dole. A tutaj odwrotnie. A przecież szef już się przejechał na własnym bratanku. Ciężko będzie się pozbierać. Zawsze jest co wyprzedawać, ale czy nie szkoda tej całej włożonej pracy. Ale karma wraca i karze tych zachlannych i egostycznych zadufanych ludzi.

Kolejarz

Niestety. Maszynista wykoleił pociąg a przyczynil sie do tego pomocnik maszynisty bo nie smarował dobrze,.......

Czarna
@John Wick

A po wyżej 20 lat jaka odprawa?

Przymusowe
@John Wick

Tak jest, że dają przymusowe zwolnienia się z pracy bo jak nie to czymś straszą tyko czym ? Jeśli wykonywałeś swoje obowiązki to czym mogą zastraszyć . ???? Ja wiem brakiem wypłaty !!! Jeden z drugim nie dostaną wypłaty tylko Ludzie ze szklanego domku. Może wtedy przyjdzie opamiętanie i umiejętności pracy w kryzysie finansowym (dla niektórych handlowców zapewne nie znane bo za młodzi) . Ale jak widzę zwalniają również ludzi z doświadczeniem to dobrze, bo oni mogą znaleźć pracę u konkurencji i wykorzystując wiedzę i umiejętności dokonać cudu gospodarczego podnosząc, małą , nie doświadczoną firmę na szczyty w jakich znajdował się Pronar. To jednak był lider na rynku a łatwo dzieli się sernikiem (bo tortu już nie ma tylko sernik został) . Czy wystarczy miejsc pracy w regionie dla tych którzy odchodzą, rząd PRL U wspiera tylko rolników a inne branże są w pożałowaniu , budowlanka piszczy przez płatności bo ceny z sufitu kredyt 2 procent dla bogatych. Reasumując popieram opinię JOHNA, że grupowe było by lepsze dla pracownika tylko że Pronar nie ma takich pieniędzy w naturze bo musiał by 10 przyczep sprzedać na 30 handlowców . Moja koleżanka dostała propozycję odejścia z pracy w Banku ale za 12 miesięczne wynagrodzenie. Teraz jest z tego tytułu zadowolona i nie (usunięte przez administratora) na swoją byłą firmę ,.

@Przymusowe

Nie tylko wypłaty ,ale i naruszeniem regulaminu czy tym że mają dowody że coś ukradłeś ????????. Tylko że ty jesteś czysty ,ale nie chcesz iść do sądu bo to strata czasu i pieniędzy . Których jest brak bo nie płacą tyle ile powinni ,albo pod pretekstem urywają premie . Chociaż w ostatnim czasie z tego co wiem wogule zabrali bo faktury z czegoś muszą zapłacić . Firma jest przecież zadłużona chyba wszędzie gdzie się da ,a z czegoś trzeba sobie wypłacić wynagrodzenie ????????więc czemu nie po zwalniać ludzi . Polityka tej firmy jest głupia ,zresztą jak i kierownicy . Nie wierzę żeby coś się poprawiło w tej firmie jeśli kadra kierownicza nie zostanie kompletnie wymieniona .

Zwolnienia

W tym momencie dalej ludzie są zwalniani i to się chyba nie zmieni..

4 dni BRAWO

Pronar dogonił firmy z Norwegii w temacie czterodniowego czasu pracy w tygodniu. Brawo, o taki rozwój chodziło oby tak dalej. Tylko czy ludziom, którzy świadczą pracę taki stan rzeczy pasuje, a przecież to nie zmartwienie dyrekcji oni na kiełbasę i chleb mają z resztą robią to wszystko dla pracowników i znów BRAWO.

Sarmata

To jest tragedia. Zmuszają ludzi do wypisywania bezpłatnych urlopów! Jeśli nie zrobisz tego 4x w miesiącu to zgłaszają do kadr. My, zwykli pracownicy „ ratujemy firmę”.Fikasz? Znikasz….. Gdzie są najmądrzejszy tego (usunięte przez administratora)?…….

Janusz
@Sarmata

o jakich liczbach mówimy ile ludzi zostało zwolnionych w taki czy inny sposób dotyczy to tylko Narwii czy innych zakładów też ??

@Janusz

W Siemiatyczach też zwalniają, najlepiej jak by ludzie godzili się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Kierownik Igor zaprasza do siebie i informuje aby sobie szukać pracy. Większość sie nie zgadza na rozwiązanie umów w ten sposób. Wprowadzili jeszcze 4 dni urlopu bezpłatnego dla pracowników abyśmy byli solidarni z firmą ,trzeba ciąć koszty. Atmosfera fatalna,każdy na każdego wilkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.