Opinie o dagrasso.pl - "DA GRASSO" sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Da Grasso Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Da Grasso Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Da Grasso Sp. z o.o. w Warszawa

Poszłam na rozmowę o prace do lokalu na radogoszczu w Łodzi. Rozmowę przeprowadzała Pani „manager” Agnieszka. Skuszona wysoką stawką Zatrudniłam się tam i to był błąd. Pani Agnieszka po prostu złe traktuje ludzi. Kusi dobrą kasą a potem wyzyskuje. Nikomu nie polecam pracy w da grasso W Łodzi na 11 Listopada! Uciekajcie stamtąd!

Albatros

Niestety stawka godzinowa jest niska napiwki w szeroko pojętym znaczeniu znikome ludzie placą kartami tak ze kokosow nie ma a praca za taką kwote moze szybko się znudzic .Niedługo bedzie problem z dostawcami chyba że mlodzi pojdą dorobic sobie na wakacje

ona

BYlam na rozmowie godziny pracy starszne nie mowy o wolnych weknedach praca na umowe zlecenie , i raczej ta forma zatrudnia nie zostanie juz.

Niko friko

pizza pyszna ale czekalem na pizze 3h ????

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy można prosić moderatora tej strony, żeby usunął komentarze o niedobrej i zimnej pizzy? Weszłam na tą stronę po to, aby dowiedzieć się czegoś o pracy, o zarobkach, a tylko czytam o ty, że zamówienie nie dojechało na czas. Proszę to poprawić, to nie miejsce na komentarze odnośnie smaku pizzy, tylko warunków pracy, atmosfery itd.

Justyna
@Kasia

Otóż nie do końca. Klienci też się mogą wypowiadać, tylko się trzeba odznaczyć jako klient, pracownik, były pracownik itd. A jak sama widzisz, szału z komentami pracowników wcale tu nie ma. Ja żałuję, też chciałam wiedzieć, ile tam płacą.

Niezadowolona

Pizza przyszła po 3 godzinach i do tego zimna nikt jej później nie jadł, a pizza poszła do kosza

Zuzanna
@Niezadowolona

Cześć, czy próbowałaś zgłaszać zaistniałą sytuację bezpośrednio do Da Grasso? Być może istnieje szansa na jakąś rekompensatę z tego tytułu lub chociaż jakieś zniżki na kolejne zamówienie?

greg
@Niezadowolona

Co za matoł, a nie masz mikrofalówki aby podgrzać ? Tylko żarcie potrafisz marnować ?

Zuzanna

Cześć, jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na stanowisku kelnerki w Da Grasso? Jak wygląda kwestia dodatków płacowych (premia)? Jak z napiwkami, czy całość idzie dla pracownika?

POLICE

Zamawiając Pizzę , czekaliśmy aż 2h i 13 min , kiedy dzwoniłem ,pani powiedziała że kierowca wyjechał już jakiś czas temu , a kiedy dostawca przyjechał z kierowcą wmawiał mi że 10 minut temu odebrał ją z pieca - różnica czasu od telefonu między klient a PIZZERIA to ponad 38 minut więc dostawca nie miał bladego pojęcia ze był wykonany telefon w sprawie opóźnienia dostawy pizzy i skłamał . Jeśli już zatrudniacie pracowników do rozwożenia to, zróbcie im szkolenia o kulturze , wypadało by przeprosić klienta ,wytłumaczyć w dwóch zdaniach że to lub tamto - przepraszamy i takie tam , a nie wmawiać ze pizza 10 min temu wyjechała z pieca .sama temperatura pizzy mówiła za siebie . Przynajmniej pani która ,przyjmowała zamówienie próbowała ustalić czemu tak długo trwa dostawa.to jeden z plusów .

ja123

Dzień dobry, Jedzenie było zimne przyszło po czasie kebab był zimny i obrzydliwy a mięso było chyba kąpane w płynie do naczyń

Dawid

Wasza pizza jest nie dobra i do tego sosy nie polecam

Ursus

Brak szacunku dla klienta zycze powodzenia bez komentarza

Urszula
@Ursus

Makarony ktore zamowilam do niczego bez smaku zmiencie kucharza . Nigdy wiecej u was nic nue zamowie nie polecam makaronow nikomu

Misia 122345

Moja opinia zamówiłam pizzę z krewetkami dostałam raptem 5 krewetek porażka za tą kwotę oczekuje się więcej krewetek a nie 5 na krzyż niedosc że długi okres oczekiwania to jeszcze zawód smakowy porażka na całej lini

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Da Grasso Sp. z o.o.?

Asia

Oczywiście. Ja rok temu poszłam tam do pracy i moje jedyne doświadczenie w gastronomii sprowadzało się do pracy w fastfoodzie typu mcdonald. Jednak przyjeli mnie a oprócz mnie pracował też chłopak i dziewczyny, których to była pierwsza praca. W tym roku tam wróciłam do pracy. Praca ciężka i fizycznie męczaca ale można się nauczyć wiele ciekawych rzeczy ;)

kml99702

Nie polecam pizzeri w Jabłonce nie to że czekałem za długo na pizze to jeszcze przyszła zimna i zamiast pomidorów koktajlowych dali mi zwykłe :/

Henryka

Najgorsza pizzeria w Warszawie przy Okocimskiej 3, kierowcy zastawiają samochodami chodniki, nie interesują ich mieszkańcy niepełnosprawni a i produkty wytwarzane mają wiele do życzenia. Obsługa sprawia wrażenie, że wszystko się im należy.

Joanna

Tragedia. Pomylili zamówienia, ale według nich to wina klienta. Nigdy więcej

Pani z Bydgoszczy?
@Joanna

Dziś wieczorem zamówiłam pizzę z bydgoskiego DaGrasso i pomylili zamówienia. Zadzwoniłam i przywieźli nową - też pomylone zamówienie! W mojej pracy takie niepoważne traktowanie klienta by nie przeszło! Ale widocznie im nie zależy na kliencie... Już mają jeden lokal w B. ale kiedyś mieli trzy, ciekawe dlaczego...

Martek

Da grasso Głogów wspaniali ludzie fajna atmosfera lecz pewne wyjątki się zdarzają mam na myśli kierownika na K przydało by się mu trochę kultury dodam iż pracowałam tam jako kelnerka

Adrian
@Martek

@Martek czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w tej pizzerii? Jak wyglądały zmiany, oraz stawka? Miło byłoby gdybyś nakreśliła też, którego lokalu dotyczy Twoja opinia

Martek
@Adrian

Stawki zależy od pracownika i stażu pracy zmiany ok czasami 6 lub 8 godzin

Daria

Czy jest darmowa pizza jeśli jest się pracownikiem?

Xoxo

Dostałam średnià pizzè zamiast dużej i pani kazała mi dopłacić!!!! Skandal. Nigdy tam nie idźcie! Obrzydliwa, strasznie dużo gorzkiego sosu.

Czarek

Może ktoś słyszał czy potrzebują teraz kogoś do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Da Grasso Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Da Grasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Da Grasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Da Grasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Da Grasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Da Grasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Da Grasso Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 38 ocen.

Da Grasso Sp. z o.o.