Opinie o Obiadkowo Marek Skowronek w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obiadkowo Marek Skowronek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Obiadkowo Marek Skowronek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obiadkowo Marek Skowronek w Suwałki

agata

przejdzcie za budynkiem obiadkowa od strony blokow i zobaczcie gdzie mieso kroja to wam wlosy sie zjeza na glowie ,kotlety albo przesolone albo spalone ,kartacze nie raz rozgotowane ,gulaz nie zjadliwy raz ciocia moja jadla wiec oddala i zazadala zwrotu gotowki ,ciagle cos albo przesola albo spala

agata Nowy wpis
@agata

nie tylko nie znoszą krytyki bo właściciel od razu straszy uważa sie za nie wiadomo kogo a bez kultury facet totalnej

Jola Jola Nowy wpis

Jeździmy z mężem do obiadkowa już kilka lat i mamy jakikolwiek obraz tych posiłków. Na początku kartacze były duże i smaczne, surówki z dodatkiem kukurydzy,koperku czy papryki. Teraz najproższa surówka bez dodatków,kartacze małe, rozgotowane, często przesolone. Zmieniło się dużo, ale na złe. Zobaczcie filet z kurczaka - miniaturka. Jak dostałam to myślałam, że jedną część odpadła. Mogę zdać tylko 2 punkty.

agata Nowy wpis
@Jola Jola

tak powiem prawda prawda i jeszcze raz prawda nie polecam w życiu i po życiu never

Aneta Nowy wpis
Inne

Hej, oprócz książeczki sanepidowskiej czegoś wymagają ?

Zainteresowany
Inne

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Obiadkowo Marek Skowronek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Veo Worldwide Services
(400 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
adam

może sie zdarzyc każdemu tak to jest z tym gotowaniem polecam pod śliwka

agata

male sprostowanie zdarzylo kilka razy ze kotlety byly przesolone tylko nie kotlety normalne a schabowe dla mnie akurat tak sie zdarzylo w zeszlym roku.,No a kartacze byly niestety w srodku troche surowe no ja mialam takiego pecha szkoda bo kiedys byly naprawde super i tworzyla sie kolejka ,trzeba bylo zamowienie wczesniej zlozyc dobre i duze no i smaczne . W Suwalkach teraz jest tak wiele miejsc i nowych pomyslow ze warto jest zlozyc zamowienie na cos nowego .Nalesniki sa super na Kosciuszki i na Noniewicza duze i dobre A MOZE ktos byl w arabskiej cos napisze

agata

sorry gulaz to nie w tej restauracji ale reszta sie zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o Obiadkowo Marek Skowronek - Suwałki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie