Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

zostań FAKRO

3000pln zarobisz jak będziesz tańczył jak Ci zagrają praca na 3 zmiana w soboty i niedziele jak wypadnie ....

@zostań FAKRO

to prawda tylko wybrańcy i dupo lizy zarabiają lepiej ,jak pracujesz dobrze i dużo a nie spełniasz tych warunków to zawsze będziesz zarabiał mniej .chory system płac ,o twoich zarobkach decydują ,,bogowie ,,a nie stawka za godzinę ,na danym stanowisku .jak to jest możliwe w xxi wieku ? .CZY PANI PREZES WIE NA JAKIEJ ZASADZIE SĄ WYNAGRADZANI JEJ PRACOWNICY -SZCZERZE W TO WĄTPIĘ .KAŻDY DZIAŁ DOSTAJE PULĘ W DANYM MIESIĄCU A ,,BOGOWIE ,, DZIELĄ WEDLE SWOJEGO UZNANIA ŻAŁOSNE LECZ PRAWDZIWE ŻADNEJ KONTROLI ROBIĄ CO CHCĄ MASAKRA najpierw rodzina ,sąsiedzi ,dupo lizy,kochanice,itd........ zgroza,,,,,,,

@zostań FAKRO, możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuję w firmie? @XxX, dziękuje za opinię na temat warunków finansowych i pracy w firmie. Na pewno będzie ona bardzo pomocna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób szukających zatrudnienia w firmie. Powiesz nam jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Twardy

Witajcie. Jak z zarobkami na produkcji? Chcialbym u Was sprobowac szczescia?Jak umowy? W Fakro praca od poniedzialku do piatku na 1-szą albo 2-gą zmianę + 2 soboty mam 3134 zł na reke.

Ok
@Twardy

No to powiem Ci nieźle

@Twardy

Lepiej zostań w Fakro

@XxX

5 sobot 1 niedziela praca na 3 zmiany stanowisko brygadzista i masz 4560 zł. Tak jest na pojemnikowaniu. Musisz mieć dobrą komurke która wytrzyma 8 godzin na fb i w zasadzie tyle Cię interesuje. Zwykły pracownik ma tyle co Ty w Fakro lub mniej

Proszę zmienić nick

Proszę zmienić nick

JBB

hej, PH rejon mazowieckie. moze ktos przyblizyc warunki? samchod, paliwo? benefity? jak wyglada praca?

mówisz i masz 577euro
@JBB

dostajesz aplikacje mobilną i działasz , toyota yaris lub auris no czasami avensis :0), paliwo 100 km /mc do jazdy prywatnej powyżej płacisz z własnej kieszeni ( boli bardzo:0()weryfikacja na podstawie GPS, na BN oraz WN dostajesz deputat w postaci mięsa .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @JBB? @JBB, czy znasz już odpowiedzi na swoje pytania? Mógłbyś się nimi z nami podzielić? Powiedz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu. Twoja odpowiedź będzie dużą pomocą dla użytkowników forum. @obiektywnie, czy możesz wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w firmie?

Magazynier

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Jest gorzej niż na produkcji czy lepiej? W jakich godzinach są zmiany i jakie jest mniej / więcej wynagrodzenie? Z góry dzięki za odp!

Misiek
@Magazynier

Praca na magazynie też do lekkich nie należy tak jak i na produkcji ale jeżeli ktoś nie boi się pracy i należy do osób którym zależy na pracy to zapewne się przyzwyczai do tej pracy ale niestety na stres należy być odporny ale to chyba wszędzie tak jest.

obiektywnie
@Misiek

na magazynie to najlepsza fucha w tej firmie tam pracują sami protegowani (ciotki wujki itp)i stękają że ciężko a na produkcje jak by mieli iść to od razu się zwalniają ha ha .....szpece z magazynu wiecznie o robieni......

proboszcz

ej ludziska mechanikami się przejmujecie zamiast powalczyć o wolne soboty i lepsze pensje ,ja już was całkiem nie rozumiem ,oni mają swojego dyr.który się o nich troszczy tam się im krzywda nie dzieje a stękają najbardziej ze wszystkich...

@proboszcz

Jak wolne soboty to wiekszosc narzeka ,ze slabe zarobki. Jak robocze to znowu ze za duzo pracy. Zastanowcie sie wkoncu. Jak sie nie podoba to podziekujcie i poszukajcie innej roboty . Ciekaw jestem,gdzie bedzie Wam lepiej. Wszedzie dobrze ,gdzie nas nie ma. A atmosfera i zarzadzanie -to inna bajka.

Wikary
@Ministrant

Trudno powiedzieć czy gdzie indziej będzie dobrze co nie zmienia faktu że w firmie nie jest najlepiej. Zarządzanie- no cóż - Szcze. jest jednak lepszym dyrektorem niż zomo. Pieniądze pracownikom kradnie tak samo tylko że zomo był dobry tylko z łaciny a Sz. coś tam wie. Z drugiej strony to za zomo jak i nowego dyrektora dalej sa problemy np. z promocjami: jak jest mieso to nie ma przypraw, jak sa przyprawy to nie ma folii, jak jest folia to nie ma kartonow itd. Wmawianie przez dyrektorów prezesowi (obecnie pani prezes) historii nie z tego świata w które oni wierzą, a wystarczy zapytać zwykłego pracownika i już wiadomo że to bajki. Praca w weekendy - coś tam widać więcej na wypłacie ale na pewno nie tyle ile się należy za pracę w soboty/niedziele. Ale pracownicy też są dziwni. Jest taki jeden co szczeka zawsze że pracująca sobota a jak ostatnio trzeba było przyjść w niedzielę na dwie zmiany to był pierwszy chętny "bo na urlopie był i żona zła że w domu siedzi". Ale do wnioskow: Tak powinniśmy zarabiać więcej (już nie mówię o cudach ale o tym co wypracujemy), tak potrzebujemy dyrektora który właścicielom powie prawdę, tak potrzebujemy kierownikow/brygadzistow którzy także oprócz znajomości tematu potrafią o tym bez mydlenia oczu powiedzieć pracodawcy, Tak potrzebujemy pracowników ( nie takich dla sztuki którzy pracują mniej wydajnie niż kobiety 2 lata przed emerytura - wiem przy obecnych rządach ciężko o to). Ta firma mogła by kwitnąć ale chyba właścicielom i kadrze zarządzającej na tym nie zależy. Co do mechaników to ciężko większość z nich zakwalifikować jako cos więcej niż zatrudnionych w firmie. Czy kiedykolwiek będzie lepiej? Wątpię, tak już było jest i pozostanie. Jedyne porządne stanowisko pracy to myjka pojemników na jednej ze zmian - 70 minut przerwy obiadowej, na zmianie nocnej drzemki, wysiadywanie na stołówce/ szatni po 10-12 razy w ciągu 8 godzin - tak można pracować i chwalić sobie tą prace

KOŚCIELNY
@Wikary

na pewno wykształconych a nie jakiś tam maszynistów ,kelnerów,żołnierzy ,fanów barcelony ,czyścicieli dymków ,anemików ,ciepanów,itp ,,,,,,CIEKAW JESTEM CZY PANI PREZES WIE JAKIE MAJĄ WYKSZTAŁCENIE JEJ DYREKTORZY ,KIEROWNICY A BRYGADZISTACH NIE WSPOMNĘ,,,,,

@Wikary

Pieknie to ujales. Nic dodac nic ujac. Zeby bylo lepiej to popatrzmy kazdy na siebie i wezmy sie do roboty. Zobaczmy kto robi a kto sciemnia i motywujmy ludzi przedewszystkim. Jest monitoring -to mozna wszystko zobaczyc.

minionek gruby w okularach

13:37 sam się weź do roboty,od roboty jest ciągnik , a od pracy człowiek

@minionek gruby w okularach

Faktycznie pomylka. Moj blad. Do roboty sa maszyny i roboty . My wezmy sie do pracy . Jak nie to moze chodzmy do Fakro i zobaczymy jak florek placac ochlapami bedzie tlumaczyl ile podatkow placi i nie moze podniesc pensji . Takze Dako nie lepsze. Aw podobnie postepuje a potem zydole szczyca sie na ktorym to miejscu sa w rankingu najbogatszych. Dobrze ze ludzi coraz mniej do pracy to moze siegna po rozum do glowy. Gdyby droga do Krakowa lepsza byla to znaczna czesc pracownikow z Sacza i okolic wybralaby stolice malopolski za miejsce pracy. Tego sie zydy boja i wstrzymuja jak moga budowe sadeczanki. A my co? Pracujmy dalej i narzekajmy jeden na drugiego . A wystarczy do lustra popatrzec :)

aspirant
@Ministrant

a w fakro czy w dako pracują w nocy w zimnie i przeciągach w soboty i niedziele ????????? ogarnij się ministrant bo wydaje się ze jesteś z tych co by oko szatana wylizali w zamian za 2pln więcej ......

Gb
@Ministrant

Dobrze piszesz bo Polak Polakowi wszędzie jest Polakiem nawet na emigracji, gdzie trzech rodaków pracuje to dwóch chce tym jednym rządzić

Ewcia

I kolejny mechanik nam się zwolnił z hali pakowania. A ponoć za dużo ich -tylko czemu non stop jednego widac i jeszcze niedziela za niedzielą. Niech jego braknie to ciekawość kto bedzie na hali u nas? Czemu mechanicy z jubilatki im nie pomagają a oni muszą im ? Cos pasuje zaradzic na braki personalne.

Edek
@Ewcia

Tez tak uważam ze inni mechanicy omijają naszą halę -boją sie tych maszyn poprostu. Wolą po swojej stronie proste naprawy we 2 zrobić niż tak jak u nas jedna osoba i radzić musi sobie sama. Cieszmy się zatem że mamy ich bo niewiadomo co będzie a doszły mnie słuchy że kolejny chce się zwolnić.

pracownik kołchozu
@Ewcia

Pan S z hali pakowania szwagier mojego szwagra rypie co prawda często w niedziele le jak wice dyrektor to szwagier to jakoś trzeba pozornie zasłużyć na na leprzą premię premię od innych mechaników . tak czy siak Krowa która dużo ryczy mało mleka daje . nie sztuka przejść po hali i (usunięte przez administratora) z dziewczynami polać

Jola
@pracownik kołchozu

Kto w Konspolu nie ma rodziny? Od czasu do czasu moglbys przejsc po hali i spytac czy wszystko dziala a nie przesiedziec cala zmiane i tylko unikac zeby ktos o cos Cie nie poprosil. Jak Ci nie pasuja nadgodziny w weekend to nie oczekuj lepszej premii i nie wypominaj innym.

Gieniu
@pracownik kołchozu

Ciekaw jestem skad masz taka wiedze -moze sam bys sie za robote wzial a nie siedzial i w kompach grzebal jesli do Ciebie nie naleza -kto Ci dal dostep. Trzeba sprawdzic kto ma podglad a potem ferment sieje.

PIP

żeby nie było potem problemów kamera na stołówce jest nie zgodna z przepisami .jak nie zostanie zdemontowana będzie kara ////

proboszcz

długo się na siebie kazałaś czekać .obecne opinie są wystarczające by zobrazować jakie warunki pracy czekają na potencjalnych ,,szczęśliwców,,

na problemy kadrowe i płacowe jest odzew w postaci dokręcania śruby tkz. dyscyplina pracy ,zamiast być wdzięcznym za ciężką wykonaną prace to się dyrektorki czepiają że zmęczony pracownik chce się jak człowiek przebrać ....żałosne , ale to tylko o nich świadczy że nic innego nie potrafią .....JEDEN JUŻ TAKI BYŁ TO TERAZ WĘDZI GDZIEŚ U KONKURENCJI .....

już odszedłem

jest bardzo dobry czas na zmianę pracy ,odwagi na konspolu świat się nie kończu......

Bobo

Coraz więcej ludzi myśli o zmianie pracy ale nie dziwię się bo w takiej atmosferze nie sposób pracować. To co wyprawia jedna z brygadzistek na kompletacji to naprawdę jest poniżej jakiejkolwiek krytyki może nowy dyrektor zainteresował y się ta sytuacja bo kierownik ma to zupełnie gdzieś.

PIP

co z tą kamerą na stołówce jest jeszcze,czy ją zdemontowali?

wikary

niedozwolony jest monitoring np. w szatniach, stołówkach, toaletach lub innych pomieszczeniach socjalnych. Pracodawca powinien też poinformować pracowników o zainstalowaniu kamer w pomieszczeniach, w których wykonywana jest praca, tak aby mieli oni świadomość, że są kontrolowani. Jeśli złamie zasady monitoringu, grozi mu nawet odpowiedzialność karna.

radca prawny

W myśl tych przepisów każdy pracodawca będzie mógł wprowadzić u siebie monitoring, jeśli będzie to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia, lub kontroli produkcji, lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Taka regulacja zalegalizuje też działające obecnie monitoringi. Ograniczeniem będzie tylko to, by nadzór wideo nie obejmował pomieszczeń sanitarnych, szatni, stołówek oraz palarni lub pomieszczeń udostępnianych zakładowej organizacji związkowej, chyba że stosowanie monitoringu w tych pomieszczeniach jest niezbędne m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia.

Ewka 232

Witam są przyjęcia dla kobiet na produkcji ?

kamera na stołówce

nie możesz zainstalować kamer, np. w łazienkach, w szatniach, prywatnych gabinetach czy pomieszczeniach socjalnych – pracownicy nie świadczą tam pracy, a kamery będą naruszały ich prawo do prywatności, mogą również naruszyć ich godność i inne dobra osobiste, których nakaz poszanowania wynika z przepisu art. 111 KP.

Bobo

Dość tego smród na jadalni nie sposób wytrzymać gorzej jak w chlewie. Może Pan dyrektor zechce skorzystać z jadalni ciekawe czy wytrzyma ten smród. Gdzie jest Sanepid.

głodny pracownik
@Bobo

smród smrodem na jadalni te ich zupy o niczym sie nie różnią od pomyi wkażdej ziemniaki jak dla świni pokrojone a z wędlin to tylko resztki z pod krajalnicy z hali pakowania . To lepiej karmią w więzieniach i szpitalach i tam jeszcze możesz coś swojego przynieś a tu tylko to co dla świń kucharki ugotowały. bo alergeny byś wniósł . NIECH PANI PREZES SOBIE ZJE CHOĆ RAZ ŚNIADANIE Z PRACOWNIKAMI NA STOŁÓWCE. jak osiem godzin głodny efektywnie pracowaś. gdzie indziej na stołówkach to czym chata bogata nawet bez glutenowcy sobie pojedzą a tu?

Świnka
@Bobo

Faktycznie z tą stołówka to jak w filmach Barei z czasów głębokiego PRL stalowe miski zamiast talerzy zupa z buta Pani kucharki pod nogami na posadce (usunięte przez administratora) tylko jeszcze mechanicy dorobią łańcuszki do łyżek i miski przykręcą do stołów i można kręcić filmy o PRL.

@Ja zwolnienia o których piszesz są ze strony pracowników, tzn. sami odchodzą czy są zwalniani mimo nadmiaru pracy? Jak to wygląda? @Bobo Czym to jest spowodowane? Brakiem osób do sprzątania? Czy są inne przyczyny? @XxX nie jestem pracownikiem firmy Konspol Holding, próbuję tylko uzyskać jak najwięcej informacji o pracy w firmie, na rzecz innych użytkowników forum zainteresowanych praca w tym miejscu. Upominam o stosowanie kulturalnego języka na forum publicznym.

@Karolina

a kim TY jesteś Karolina że się tak interesujesz skoro nie pracujesz w tej firmie .od kiedy administrator portalu się interesuje co się dzieje w konspolu .Od razu widać ze jesteś osobą odpowiedzialną za negowanie postów ,które w sposób negatywny przedstawiają wizerunek firmy . PRAWDA W OCZY KOLE to naturalne .Zamiast wyciągać wnioski i próbować rozwiązywać problemy to lepiej na necie mydlić że wszystko jest ok. A nie jest ok a wręcz przeciwnie jest coraz gorzej ,ale lepiej się obudzić z rękom w nocniku(w tej firmie to standard )......pozdrawiam -najlepsi pracownicy sami odejdą tam gdzie więcej zarobią ,będą szanowani,nie będzie chorej 3 zmiany , zimna ,przeciągów i pracy w soboty i niedziele.....

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.