Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

ETK

-Praca 7dni w tygodniu, nie przyjdziesz to kara. - Urlop? Tylko planowany - Nie ważne czy jesteś dobrym pracownikiem czy najwiekszą "ciamajdą" i tak umowe dostaniesz bo chodzi o ilość nie jakość pracowników co za tym idzie jak jestes dobry musisz zapierd***ć za tych którym sie robić nie chce a i tak tego nikt nie doceni. - Dyrektor uważa się za najlepszego i takiego co błędów nie popełnia, sprzeciwić sie oczywiście nie wolno bo jest wyżej i ma zawsze racje nie to co my niewolnicy - Kierownik rozpieszcza swoją ulubienice i powoli się robi kolejna mądra. brygadzistce z kompletacji chyba rowniez brakuje milosci. Mozna wymieniac i wymieniać Czy nikt tego nie widzi? Powoli to się robi (usunięte przez administratora) a nie zakład!!! Otworzcie oczy ludzie!! Z dnia na dzien jest tylko gorzej jesli ktos sie chce zatrudnic to niech to powaznie przemysli!!!!! Tragedia

@ETK

Ta firma nie szanuje ludzi, pracowników a to oni zap..... byś miał/a na waciki

ok
@ETK

Szczera prawda jeżeli dalej tak będzie to niestety ludzie będą się dalej zwalniać bo coraz więcej osób o tym mówi. A prawda jest taka że na miejsce jednego dobrego pracownika potrzeba conajmniej 5 ciamajd i nie wiem czy sobie poradzą. Wystarczy spojrzeć w kamery aby zobaczyć jak wygląda praca praktycznie każdego pracownika. Może warto spojrzeć w ekran.

@ETK

Mogę tylko przyznać że ten wpis to szczera prawda. Zastanawia mnie tylko dlaczego dyrektor po przeczytaniu takiego wpisu [nie wierzę że nie czyta lub ze ktoś mu nie donosi] nie weźmie na dywanik takiego kierownika i takiej brygadzistek. Przecież oni też są pracownikami którzy mu podlegają. Niestety to co oni robią jest naprawdę ochydne.

Trzezwe spojrzenie

No i sprzedali. Nie radzili sobie z zarzadzaniem to zbyli. Miejmy nadzieje na pozytywne zmiany. Moze skoncza sie uklady pociotkow z kamionki .

@Trzezwe spojrzenie

Kurcze to jakiś sen żeby prawie cała zmiana na opakowaniu była obsadzona Kamionką .Na nowego patrzą jak na kosmitę ,mam kilkanaście lat pracy po innych zakładach ale tym co doświadczyłam jestem bardzo rozczarowana i chyba zacznę żałować że przeszłam do tej firmy ....raczej klanu z Kamionki. Pozdrawiam

NsONLY

Hah koniec,Madzia wiadomo ma to gdzieś byle by kasa i ucieszona, że bogaty przejął firmę konspol z długami , Niby ludzie maja zapewnioną prace na 1 rok u nowego właściciela haha śmiech na sali , jak można tak postąpić? nie uprzedzić wcześniej ludzi ze Konspol może juz nie być Polska firmą? Ludzie którzy pracują po 30 lat co mają z tego ? gdzie do emerytury no zostaje im 3 lata a Konspol to sprzedał i co dalej ? Myśleliście o tym ? Co z młodymi ludźmi którzy parę lat dobrych pracują i maja rodziny ??? Nie nie to nie ważne! bo ważne to ze się oczysciliscie! bo nie potrafiliscie bez Taty zarządzać i daliście (usunięte przez administratora) !!!!! taka prawda ! pozdrawiam serdecznie pracowników, którzy tam dalej pracują! powodzenia

Diabeł

Idzie na urlop to odpoczniemy.

Sorry

Boziu jaki nie zadowolony.praca to praca nikt nikogo tutaj nie musi lubić a jesli nie pasuje to zmien prace a nie obrazaj nikogo. Jakoś zmiana tego Pana jest najlepsza najbardziej zgrana najbardziej sympatyczna zmiana z trzech takze sorry Dolores???? co posypia sie minusy co nie...będę plakac????

Smuteczek
@Sorry

Nie pracuje na pakowni ale dobrze prawisz. Jest mi nie dobrze jak czytam te żale. Naprawde firma daje możliwości pracownikom i kto chce zarobic i jest sumienny ma to jak w banku. Placze ludzi tutaj nic nie poprawia, a nawet pogarsza. Ba, sr**a we wlasne gniazdo. Taki Jasiu czy Malgosia szuka pracy, wchodzi tutaj I czyta te zale ludzi to co sobie pomyśli. Nabor na dzialy jest caly czas , i pomyalcie ile osob noe przujdzie Was odciazyc do konspolu po przeczytaniu Waszych wypocin, czesto zreszta krzywdzacych.

Kora

Panie/Pani Realisto....coz moge powiedziec o tym wpisie....żenada. Wspolczuje ludziom ktorzy pracuja z Toba bo zachowujesz sie jak ksiezniczka na ziarnku grochu Ha????ha????ha????ha????ha????ha????ha????

Glupi skrytykuja mądrzejszych, choć powinni sie od nich uczyc. Niechciani zechca sciagnac z piedestalu popularnych, choc powinni dazyc do tego aby stanac obok nich. Zawistni opluja reputacje LIDERA, choc powinni podazac za nim a potem stac sie lepsi. Chamscy podetna skrzydla zyczliwemu choc powinni go wspierac. I choc by skaly sraly nie zostaniesz polubiany przez tych ktorzy Ci zazdroszcza. Nie dotrzesz do tych ktorzy sie Ciebie boja. Nie przemowisz do tych co nie chca sluchac. Nie przekonasz tych ktorzy wybieraja znane ograniczenia zamiast nieznanych mozliwosci... Dla opluwajacych tutaj kazdego madre slowa Pana Mateusza Grzesiaka

lubudubu lubudubu niech ....
@Smuteczek

zal sciska 4litery premia się zgadza na koncie po tym wpisie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam wszystkich bardzo serdecznie .Czytam komentarze i zastanawiam się jak to naprawdę jest ....Dostałam tel z firmy że moga mnie przyjąć do pracy z uwagi że nie miałam wtedy jeszcze badań nie zostałam przyjęta ...tak bywa .Teraz czytając to wszystko zaczynam się zastanawiać czy dalej ubiegać się o pracę i jakie tam są realne wynagrodzenia na rękę .Jeśli ktoś może mi odpowiedzieć będę wdzięczna ,pozdrawiam .

mówisz i masz 577euro
@anonymous

to może powiesz na jakie stanowisko a z drugiej strony idziesz do pracy i nie wiesz za ile

@mówisz i masz 577euro

Zapytałam tak ogólnie odnośnie wynagrodzenia ...przecież chyba pracownik nie ustala sobie wypłaty .Ja pracowałam wcześniej po 10 h dziennie za 11 zł i wiem co to znaczy ciężka praca dlatego nie wydaje mi się żeby tu mogło być gorzej

@mówisz i masz 577euro

Jak dziś pytałam o pracę to nie ma wolnych miejsc .A podobno tak wszyscy narzekacie że jest źle ...no chyba nie do końca

mówisz i masz 577euro
@anonymous

tak bo pracują z Ukrainy lub cyganie za połowę tego co piszesz , powiedz jeszcze na jakie stanowisko bo ogłoszeń jest pełno rotacja duża i nie ma rąk do pracy nikt nie chce tu pracować

Sprawiedliwy

Ej Bosz Co z was za ludzie brygadzisci pożal sie Boze...z kazda pierdula maja problem nic nie ogarniaja gdyby nie kierownicy to by nie wiedzieli czy mrugnąć...a dypcuc po kątach jacy to oni biedni to jak widac po niżej umieją...biedactwa zwlaszcza. diabel....smiechu warte

@Sprawiedliwy

Taki mądry sprawiedliwy a ciekawe czy potrafi to samo co kierownicy i brygadzisci czy brygadzistki. Kierownictwo się słucha i tu nie ma nic do gadania. Jest ok. W każdej firmie jest tak samo. Spruboj szczęścia.

Gosc

Konspol to żenada. Nie umia wyplacac wypłat w terminie.

łapacz pokemonów
@Gosc

Masz 100% racji , do 10 każdego miesiąca i co, 11..12.. i nic .. no szlag może trafić 10tego powinna kasa być na koncie i nie ma tłumaczenia że masz konto w innym banku porażka dziecko zrozumie, a tu beton

Prawda ludziska?!!!!

Diabeł

Cisza spokój bez presji 3 albo 2 tygodnie.

słowo na wrzesień

"Dopóki mój szef myśli że ja dużo zarabiam dopóty ja będę tak robił/a żeby on myślał, że ja dużo robię."

Niezadowolony

Co za wspanialy zaklad w ktorym ludzie zmuszani sa wrecz do pracy w niedziele a dac pracownikom jakas premie to juz nie laska (a nowe umowy przewiduja ja) Praca wnet 7 dni w tygodniu a wyplata min. Trzeba bedzie szukac cos innego bo pracownicy w saczu sa poszukiwani -tylko Konspol ludzi traktuje jak bydlo.

@Niezadowolony

To prawda premi nie ma za dodatkowe dni ale jest wskaźnik. Tylko kierownik go udziela ale daje tym co mu (usunięte przez administratora) Liza. Nalepjoki Góra.

Alek

Masz 100 % rację!!!!!!!!

Marek B

Chciałbym zatrudnić się w Konspolu bo słyszałem że warunki pracy dość dobre i wypłata ponoć nie najgorsza mówi kierownik że na produkcji na początek może mi dac około 2700do2850 na rękę bez sobót i nadgodzin a z nadgodzinami to spokojnie ponad 3 tys zarobie.plus podobno ekstra premie.Praca podobno lekka i fajna atmosfera w poniedziałek zaczynam.Wcześniej pracowalem w Belgii.Pozdrawiam. I

Trzezwe spojrzenie
@Marek B

Marzeniami ludzie zyja.Porobisz to zobaczysz. Dostaniesz stawke + premia do 50 % (tylko ze jej nigdy nie zobaczysz ).Roznica miedzy zarobkami na tym samym stanowisku (roznica miedzy nowa umowa a stara z akordem wynosi 500 zl na reke). Gdzie tu sprawiedliwosc skoro wszyscy na tych samych obrotach pracuja (nie liczac sciemniaczy) Od czego sa kierownicy ? Czemu nie widza problemu ? W tym zakladzie brak sprawiedliwosci. Kamery na sztuke a nie do oceny pracownikow. Niedlugo nikt tu nie bedzie chcial pracowac. Nie pomoga pracownicy ze wschodu.

Jozefin

Proponuję się głęboko zastanowić

a walizka sama po peronie za.p
@Marek B

powiedz kierownikowi z którym rozmawiałeś by zmienił lekarza lub odstawił prochy

@Marek B

No to zacznij to sie dowiesz prawdy

Było minęło....

W Konspolu sama rodzina czyli tzw. "klika" pracują same rodziny....ciotki,wujki itd. kierownicy tzw. "technolodzy" robią co chcą między sobą! Gdzie nikt wyżej nie wie o pewnych sytuacjach co się w KONSPOLU dzieje ! Sama szajka! A pracownicy się boją postawić bo boją się o pracę! Oby kiedyś nadszedł ten czas, kiedy Pani prezes dowie się o "cichych i ciemnych działaniach oraz postępowaniach wobec ludzi, z którymi robią co chca" !!!!!! To tak zwani TECHNOLODZY! ! którzy siedzą u góry a później chwalą się, który to najlepszy ze zmiany, a tak naprawdę chwalą się nie swoją pracą! Bo wykonują ja pracownicy którzy, chcą żyć godnie i utrzymywać swoje rodziny!!!

@Karolina, imię Karolina jest bardzo popularne jednak dla przejrzystości dyskusji warto dodać do nicku cyfrę bądź nieco go zmodyfikować. Którą z moich wypowiedzi uznajesz za "bzdury" i z jakiego powodu? Nie jestem pracownikiem Konspol Holding, zatem firma mi w żaden sposób nie płaci. Na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci z Twoim problemem dotyczącym produktu - wyłącznie osoby decyzyjne w firmie mogą przyczynić się do poprawy sytuacji.

Realista

Wolne żarty.

@Karolina, ja, tak samo jak niektórzy użytkownicy forum, jeszcze lub już niewspółpracujący z firmą, nie wiedzą jakie warunki pracy rzeczywiście panują w tym miejscu. Dlatego tak bardzo istotne są merytoryczne opinie i dyskusje na forum. Warto dzielić się opiniami, ponieważ każdy rzeczowy komentarz może pomóc innym użytkownikom. Jeśli masz zastrzeżenia co do produktów, czy zgłosiłeś ten fakt szefostwu? Na forum niewiele osób będzie mogło pomóc Ci rozwiązać problem dotyczący jakości produktu, gdyż jest mała szansa, że spotkasz tu osoby decyzyjne w firmie.

@Karolina

Karolina ile płaci Tobie firma by pisać takie bzdury , masz więcej wpisów niż pracownicy

@Karolina

tak zgłosiłam fakt iż produkty docierają do klienta z pleśnią i nie nadają się do spożycia

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Magazynier? @Magazynier, a może znasz już odpowiedź na swoje pytania i możesz się nimi z nami podzielić? @Gb, jesteś obecnie pracownikiem Konspol Holding? Możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

minionek gruby w okularach
@Karolina

a może inaczej popracuj na magazynie , a nie w biurze , popracuj a raczej zapired. na hali ,a potem jak przepracujesz 3 mc okres zacznij pisać na nowo , co chcesz wiedzieć, przecież sama robisz pensje , kasa żadna , atmosfera to zależy itd...

M
@minionek gruby w okularach

Bardzo "inteligentna" odpowiedź... Równie dobrze mogłeś sobie darować taki komentarz, bo nie wnosi nic do dyskusji a pokazujesz nim tylko swoją głupotę. Jakby ktoś tam już pracował, to nie pytał by innych o warunki jakie tam panują. "Kasa żadna" - to dziwię się, że tam charytatywnie ludzie pracują. A tak przy okazji to nie ma to jak czepiać się kogoś o to, że pracuje w biurze a nie fizycznie. Tak jakby Tobie ktoś tego zabraniał...

minionek gruby w okularach
@M

"Im myśl jest głębsza, tym bardziej wydaje się dziecinna."

@Karolina

karolina idź do pracy w tej firmie to się dowiesz , przeżyjesz niesamowita przygodę swojego życia z produktami które się bombażują oraz naturalnie pleśnieją

Olaf

Ludzie ludzie co się dzieje w tej budzie. Naprawdę nie dziwię się że dobrzy pracownicy odchodzą. Zacznijcie reagować na głosy zwykłych pracowników bo może być ich więcej a na ich miejsce nie zawsze przyjdą tacy dobrzy.

coś o tym wiem
@Olaf

Olaf pracownik w tej firmie nie ma imienia a ni nazwiska jest sztuką , numerem, cyfrą która ma się zgadzać w ogólnm rozrachunku nikt nie zwraca uwagi co umiesz i jak długo pracujesz ,czy dobrze pracujesz .liczy się sztuka i pełna obsada maszyn tyle i nic więcej ......wykorzystają Cię na maxa a potem nawet Ci dziękuje nie powiedzą ....

Amatorka pierożków z serem

Gdybym była właścicielem takiej firmy to już bym się ze wstydu spaliła, ale widać nikt nie wyciąga wnioskôw.i opinia idzie w świat i jak to się ma do produktów, skoro wszystie opinie są takie ?

Big
@Amatorka pierożków z serem

Co tam odpowiedź. Jeżeli chodzi o smak konspolu to wszystko jeden "ten". Reszta jest milczeniem wszystkich, od góry ,nikt nic dobrego tam nie wymyślił i już nie wymyślił. Za tempi są!

Kolo

Może wreszcie ktoś weźmie się za młodzież pracująca bo to jak pracują wola o pomstę do nieba jak nie chcą pracować to niech sobie zrobią wakacje a nie denerwują ludzi. Poza tym brygadziście i kierownicy może zaczęli y zwracać uwagę na ich pracę. Oczywiście są wyjątki ale mało.

Młodzież, bez zastrzeżeń

wróżbita maciej
@Kolo

ale po co , chodzą słuchy że jest kupiec z Chin , lepiej zainwestować w lekcje języka chińskiego

Big
@Kolo

NAJPIERW SIĘ NAUCZ PISAĆ, A POTEM PATRZ JAK KTO NA CIEBIE ROBI.

@Amatorka pierożków z serem, co dokładnie masz na myśli? Czy jesteś pracownikiem firmy? A może wypowiadasz się z perspektywy klienta Konspol Holding? @pracownik, apeluje o zachowanie kultury wypowiedzi. Nawet najbardziej niepochlebną opinię można przekazać w sposób kulturalny. Obrażanie osób trzecich nie jest zgodne z regulaminem forum GoWork.pl. W celu rozwiania Twoich wątpliwości przesyłam link: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.