Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Czeladź

Teraz to co się dzieje w tym zakładzie bo jest już paranoja tak jak pisał przedmówca , dzień w dzień po 12h w pracy i jeszcze zaczynają wymyślać pracę w dni w które masz wolne niby 100 % , ale to jest chore. I oczywiście manager ma to gdzieś , już mieli w tym miesiącu problem z wypłatą nadgodzin co niektórzy mieli w lipcu 70 nadgodzin, to jest karygodne przekroczenie przepisów pracowniczych.

fumfel zbyszka MUSZYMY

Nie polecam nikomu!Y...y [usunięte przez administratora] pracy,dzień w dzień po 12h a wypłata marniutka.szefowie ekipa na mojej zmianie [usunięte przez administratora] wyżerają z półek a później na zebraniach słyszymy ze to my robimy.Spadam na L4 i niech ciągną palety!Obciągacze!

a i zmiany są na 14 do 22 i od 22 do 6 , ale jest to równoważny system czasu pracy więc nigdy nie wiesz ile będziesz pracować , oczywiście maksymalnie 12 h.

No to tak pod firmę i tak odrazu Cię nie przyjmą , tylko przez agencję a tam mają stawki akordowe. Musisz wyrabiać wydajność magazynu i gadać wtedy z kierownikami o przejściu pod firmę, umowy pod firmą są takie: na 3 miesiące , na 2 lata i następna na czas nieokreślony. Ludzie dostają umowę na czas nieokreślony raczej bez większych problemów, jeśli wyrabiają normę lub są w pobliżu jej i nie kłócą się o zostanie na nadgodziny. Wiadomo można poinformować wcześniej kierownika że dzisiaj nie możesz zostać bo np masz coś ważnego do załatwienia , ale nie jak robisz tydzień czy 2 , tak po miesiącu i wtedy raczej problemu nie ma większego. Godziny nadliczbowe są zawsze w okresie letnim , wiadomo urlopy i ludzie więcej kupują napoi , piwa itp., przed świętami także, oczywiście boże narodzenie i wielkanoc. W okresach jesiennych i wiosennych jest raczej mniej pracy , tylko jak się robi przez agencję trzeba tak jak wspomnialem mieć samochód lub mieszkać nie daleko, bo często bywało, że ludzie z agencji na jesieni wychodzili na nocnej zmianie o 1 lub 2 w nocy. Praca najczęściej jest na kompletacji na 2 zmiany : popołudniu i na noc. Rano są przyjęcia towaru - na rannej zmianie się zostaje najmniej ale ciężko jest się tam dostać.

Czy po rozmowie w Grupa Eurocash S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca krajowy kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG

Atmosfera wg mnie nie jest aż taka zła, można czasami porozmawiać z innymi , oczywiście wiadomo ,że nie cały czas. Jeśli chodzi o ludzi to większość jest spoko, ale jak w każdej robocie zdarzają się osoby, których dziwi podejście np. trąbienie bo nie chcesz ich przepuścić , przepychanie wózków, a jak jest sytuacja odwrotna to Ciebie nie przepuszczą. Kierownicy ogólnie nie chodzą ciągle i nie kontrolują wszystkich i nie jest tak że nawet Ci słowa nie pozwolą zamienić, jak to jest np w ID logistic. Ogólnie robota nie jest zła ale strasznie irytuje po dłuższym czasie.

1500 netto przy stawce 1650 zł brutto + premią za absencję i godzinami nocnymi , za tą wyższą tj. 1800 brutto wychodzi + to co wcześniej napisane wychodzi 1600 zł netto , jest jeszcze premia wydajnościowa uzależniona od jak szybko ktoś pracuje. Teraz przyjęć bezpośrednio pod firmę nie ma, tylko przez agencję pracy, tylko jak pracuję się pod agencją to lepiej mieć samochód bo jeśli mało jest pracy to na nocy agencja wychodzi późno w nocy. Nadgodziny dalej są i w tym okresie bardzo dużo, nadgodziny są już normalnie wypłacane, jak zostaje się po popołudniówce to 100% a po nocy 50 %.

Gizmo

Praca w eurocash Czeladz to dramat kierownictwu wiecznie nic nie pasuje i wiecznie jest zle mimo ze sie zachrzania do utraty t (usunięte przez administratora) ,ochrona łazi jak klawisze po hali człowiek czuje sie jak bandzior jakis.Pracuje przez agencje i dostaje 9zł brutto na godzine chyba ze wyrobie norme 100 kartonow na godzine.To nawet wiezniowie maja lepiej bo nie musza zasowac jak w kamieniołomach i maja swoje prawa w Eurokeshu pracownik nie ma zadnych praww masz zapieprzac i sie nie odzywac.Pracownicy tez niedorozwinieci szatnia zdewastowana ,toalety tez nawet nie ma sie gdzie pozadnie załatwic.Jeszcze mi auto ostreczoweali [usunięte przez moderatora] i wrzucili filmik na you tube a dzis mi zpuscili mi powietrze z kół.Nie da sie pracowac w takich warunkach to drugi [usunięte przez administratora]!!!!!!!!!!!! Na kazdym kroku straszenie zwolnieniem praca na półetatu a wali sie cały.

Mck

Jak lubisz beduinować 10 czy 12h to masz przyzwoitą. Niby nie narzekam, ale jak mnie wqr....ą to posle patologow na nich i zeby poleca. Albo na hanysobus napadne :D:D:D wózki zje...ne juz prawie wszystkie [usunięte przez administratora] wogole zaden nie naprawia nic :/ Ogólnie Euroshwitz i 100% [usunięte przez administratora]

r45

Peaplok z Dyrtką dalej czają się za pracownikami między regałami? Nadal trzeba się prosić o odpisanie po 8 h pracy? Nadal trzeba się tłumaczyć z każdej minuty? Nadal komplementariuszy mają za ułomnych (usunięte przez administratora) ?

pracowałem tam około 2 lat i nie polecam pracy w tym zakładzie, chyba ze ktoś lubi pracowac w nocy po 12 godzin i zarabiac srednio 1.500zl. Lepiej zarabiają ludzie ktorzy sa cały miesiąc na L4 niz ci ktorzy zdzieraja zyly w nocy. Kierownik Pyplok nie dość ze jest hanysem to nawet poprawnie zdania nie potrafi złożyc hehe:)) Kompletacja towaru odbywa sie na skanerach gdzie jest mierzony czas ile zajmuje zlozenie palety towaru, kierownik Dyrda lubiał łazić za ludzmi i pytac sie co robili 5 czy 10 minut bo skaner pokazywał ze nic w tym czasie nie robili, paranoja!!! kiedys go zbluzgałem juz bo nie wytrzymałem nerwowo. W ogole oszukują ludzi na nadgodzinach, nie wypłacają kasy za nie, kontroli z PIPU w jednym tygodniu były az 4 :) wtedy cos tam wyplacili za jeden miesiac a reszta gdzie?? [usunięte przez moderatora]!! Panowie kierownicy sami wyzeraja towar z półek a pozniej jest na pracowników ze ktos zjadł batonika. Sprzęt tzn wozki paletowe wołają o pomste do nieba, nie da sie na nich pracować a o elektryku mozemy zapomniec bo sa przypisane kazdemu pracownikowi numerem. Ogólnie przez "kierowników" stosowany jest szantaż, albo zostaniesz godzine czy dwie dłużej albo dostaniesz "PAPIER" czyli wypowiedzenie, tak sie postępuje z pracownikami taka ma byc motywacja do pracy??? Zakład śmie (usunięte przez administratora) warty a zarobki jak na te czasy bardzo słabe. Polecam prace tam osobą ktore mieszkaja z rodzicami i nie musza placic ra (usunięte przez administratora) nków, wtedy na ich potrzeby ciuchy i imprezy im wystarczy:)) Pozdrawiam i zycze przyszłym pracownikow EUROCASHU POWODZENIA:))

mati

ja tam pracuje i jest spoko

Możesz kolego napisać więcej konkretów na temat tej firmy i bez przeklinania?:) Jaka kasa ile godzin i w ogóle... Dzieki!

[usunięte przez moderatora] człowieka chcą praca po 10 11 godzin. oszukują na wypłatach a kierownictwo zostawia wiele do zyczenia jednym słowem (usunięte przez administratora) za marne pieniądze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Czeladź

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Eurocash S.A.