Opinie o Mr Hamburger Bar w Czeladź Podwalna 12

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mr Hamburger Bar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mr Hamburger Bar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mr Hamburger Bar w Czeladź Podwalna 12

andre

To co tam sprzedają to bym nie nazwał hamburgerami przyszedłem patrze bułka zapiekana w piecyku ok to się skusze po złożeniu zamówienia (hamburger wieprzowy z surówkami ) pani od razu każe usiąść jak by nie chciała żeby ktoś patrzył na nią i to co robi albo tym bardziej, żeby jej powiedzieć z czym się chce hamburgera a z czym nie ok dostałem go już wygląda nawet a tu na samym początku jak zacząłem go kroić wielkie rozczarowanie hamburger okazał się z mikrofali zanim dałem rade ukroić go kilka razy złamałem 2 widelce, a w tym czasie cała zawartość surówek z sosem, który jest nalewany w ogromnych ilościach łyżką wazowa wypłynęła na boki na dodatek to, że bułka była ciepła za to kotlet zimny. Lokal ma możliwość serwowania hamburgerów bez użycia mikrofali to tego nie robi, a poco będzie taniej mniej prądu się zużyje. NIE POLECAM obok jest statoil lepsze hot-dogi tam daj. Pozdrawiam

rtv Nowy wpis

Może innych nie dawali a bez noża się nie dało?

Mózg Nowy wpis
@rtv

Da się tylko czasu cza czasu Dejvidzie :) tam tylko poważni ludzie pracują !!!! Jak u mnie jest jeden mózg :)

Wujek Nowy wpis

dzisiaj bylem pierwszy raz po remoncie na Dąbrowce obok orlenu. 14,90zl za duzego hamburgera troche duzo, ostatnio bylo 12,90 ale widac ze remont kosztowal Jedzienie (usunięte przez administratora) nie urywa. Wczesniej bylo lepsze, buleczka bardziej chrupiaca lepszy ser. To byl moj ostatni raz tam

Piotrek Dabrowa Gornicza Nowy wpis

Zmienili chyba dostawce frytek bo tamta gruba byla lepsza, tej nie da sie jesc. Ta chyba jest tansza

Zostaw merytoryczną opinię o Mr Hamburger Bar - Czeladź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042