Mr Hamburger Bar

Czeladź

Opinie o Mr Hamburger Bar

Wujek

dzisiaj bylem pierwszy raz po remoncie na Dąbrowce obok orlenu. 14,90zl za duzego hamburgera troche duzo, ostatnio bylo 12,90 ale widac ze remont kosztowal Jedzienie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa. Wczesniej bylo lepsze, buleczka bardziej chrupiaca lepszy ser. To byl moj ostatni raz tam

Piotrek Dabrowa Gornicza

Zmienili chyba dostawce frytek bo tamta gruba byla lepsza, tej nie da sie jesc. Ta chyba jest tansza

andre

To co tam sprzedają to bym nie nazwał hamburgerami przyszedłem patrze bułka zapiekana w piecyku ok to się skusze po złożeniu zamówienia (hamburger wieprzowy z surówkami ) pani od razu każe usiąść jak by nie chciała żeby ktoś patrzył na nią i to co robi albo tym bardziej, żeby jej powiedzieć z czym się chce hamburgera a z czym nie ok dostałem go już wygląda nawet a tu na samym początku jak zacząłem go kroić wielkie rozczarowanie hamburger okazał się z mikrofali zanim dałem rade ukroić go kilka razy złamałem 2 widelce, a w tym czasie cała zawartość surówek z sosem, który jest nalewany w ogromnych ilościach łyżką wazowa wypłynęła na boki na dodatek to, że bułka była ciepła za to kotlet zimny. Lokal ma możliwość serwowania hamburgerów bez użycia mikrofali to tego nie robi, a poco będzie taniej mniej prądu się zużyje. NIE POLECAM obok jest statoil lepsze hot-dogi tam daj. Pozdrawiam

cam
@andre 21.02.2016 17:56

Tak to jest, jak debil dorwie się do hamburgera i zaczyna go kroić plastikowym nożem.

Zostaw opinię o Mr Hamburger Bar - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mr Hamburger Bar