Restauracja Szafranowy Dwór

Czeladź

Opinie o Restauracja Szafranowy Dwór

mikolgon

ola, z tego co wiem restauracja zatrudnia młode osoby, które mogą w jakiś sposób połączyć pracę i studia. Dla mnie nie stanowi to żadnego problemu i szczerze powiedziawszy liczę, że przy nastepnej nadarzającej się okazji zatrudnię się tam. Umowa o pracę jest realna?

loco

Absolutnie nie polecam pracy w Szafranowym Dworze.Bardzo mało płacą, nie szanują pracowników,mają Nas za idiotów.Oszczędzają na wszystkim i wszystkich.Pracowałam i straciłam czas.Nigdy w życiu bym tam nie wróciła.Bród,smród i ubóstwo. W zimie zakręcają grzejniki,aż wstyd.A w lato-skwar, że człowiek mdleje z gorąca.

szafranowy to jedna wielka kpina nie dają zarobić .wymagają nie wiadomo co.proponują 5,50 na godzine .[usunięte przez moderatora] .[usunięte przez moderatora] jest nie poważny zatrudniając takiego ignoranta.nie polecam nikomu ani pracy (gorzej jak w mc donalds) ani jedzenia.

Szukasz pracy?

[usunięte przez moderatora]bardzo ordynarny i nie kulturalny, wraz z [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] Wymagaja od pracownikow niemozliwego za marne wynagrodzenie poczatkowe i po uplywie 3 miesiecy probnych. Kucharz zarabia tyle co kelnerka w okresie probnym. To jest smiech na sali. Pozdrawiam i nie zaproponuje nikomu skladac tam CV.

Zostaw opinię o Restauracja Szafranowy Dwór - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Szafranowy Dwór