Sportowa Dolina

Bytom

Opinie o Sportowa Dolina

sq9nky

Pracowałem tam przez kilka dobrych lat, może w sumie z 4 razy zdarzyło się że dostałem wynagrodzenie w terminie. Raczej trzeba się liczyć z żebraniem o swoją należność, i dialogiem " są pieniądze? - nie ma! a kiedy będą ?, nie wiem!" Stawki raczej śmieszne na początek 5 pln. netto za godzinę, są oczywiście premie ale jeszcze ciężej o ich wypłacenie. Prezes należy do tego gatunku ludzi którzy, manipulacje zasobami ludzkimi mają w małym paluszku, w dodatku nie da się z nim merytorycznie rozmawiać. Reszta zespołu to naprawdę wspaniali i ciekawi ludzie, nie ma mowy o żadnym mobbingu itp. Częste spotkania po pracy, imprezy. Atutem też jest samo miejsce pracy, malownicza krajobraz. Reasumując- idealna praca dla osoby która ma z czego żyć i się nudzi w domu.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sportowa Dolina - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sportowa Dolina