Hipermarket Real

Czeladź

Opinie o Hipermarket Real

ToJa

Już nie Real tylko Bi1 czyli jeden wielki obóz pracy.

:):)

Jestem po kilkumiesięcznej pracy tym hipermarkecie i powiem krótko WZOROWO :) Kierownictwo oraz pracownicy the best :) Atmosfera extra co w pracy jest najważniejsze - wiadomo nie zawsze bo czasem się zdarzają gorsze dni ale gdzie takich gorszych dni nie znajdziemy ???? W każdej pracy one są :) Jeżeli ktoś się tam wybiera polecam w 100 % :))

praca w hipermarkecie real to jedno wielkie bagno.Zwlaszcza od nastania nowej pani dyrektor.Nigdy tu nie bylo dobrze,ale teraz to juz j [usunięte przez moderatora] Nie można NIC.Ile czlowiek by nie pracował i jak dobrze to i tak bedzie źle. To po co w ogole się starać- nie warto. Jaka płaca taka praca-i zero wyrzutów sumienia.Kolejki?Braki na półkach?Nieporządek?No i co z tego?Niech pani dyrektor i kierownicy się tym zajmią Biorą za swoją pracę dużą kasę

Zostaw opinię o Hipermarket Real - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket Real