Schiever Polska

Poznań

Schiever Polska

Opinie o Schiever Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ania

Powiem jeszcze jedno. Masz dziecko?-jakbys zareagowal/la gdyby wlasnie Twojemu dziecku dziala sie krzywda jakbys sie czul/la gdyby Twoje dziecko byloby miazdzone przez innych jaka? A Ty wlasnie tak robisz jakie masz do tego prawo? Zadne! Mimo jestes ojcem matka,mezem zona nie ma w Tobie zadnej dojrzalosci ale jest podlosc w Twym poczynaniu. Niestety niszcza innych ci co maja wlasne zalozone rodziny powinno byc im wstyd !!!!

Ania

W kazdej firmie bylam mocno szkalowana i nie mialam jak dojsc do Centrali nie dano mi szansy poznania mnie silna nienawisc zlosliwosc wobec mnie mimo iz bardzo sie staralam pracowac i dobre były elekty i te efekty niszczone a relacje z innymi pracownikami zawsze szacunek opanowanie uprzejmosc a w zamian silne ciosy musialam to wszystko znosic ciezko bardzo jest dzwigac ten ciezar ludzkich zlosliwosci i robic dobra mine do zlej gry a dosyc czesto tak robie i nie jest latwo smiac sie przez lzy czy jeszcze jesr ktos to moze pojac? Z pewnoscia tak bo mnóstwo jest zmiażdżonych cennych perelek

Ania

Majac pod uwage Pana firme a moja to w mojej firmie zyc mi sie odechciewa nie umiem ze zlem przebywac i ze zlem pracowac nie potrafie nikt mnie forsa nie przekupi nikt mi kasa nie stlumi bolu nikt mi kasa nie zamknie ust :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Ania

Zycie sie toczy dalej z Boza pomocą trzeba bedzie jakos dojsc do siebie serdeczna pamiec o Panu nigdy nie ustanie Pan Prezes wie ze bylam ok i ze bylam fair Bog z pewnoscia moze to potwierdzić z zadnym Pracodawca nie bede miala tak dobrze jak z Panem :'(

Ania

Do konca moich dni bede twierdzic ze Pan Christopher byl jest i bedzie na wieki najlepszym Pracodawca Człowiekiem a Pan wlasnie ma to czlowieczenstwo u Pana w firmie mialam naprawde extra i zaluje ze sie zwolnilam u Pana bo z zaufaniem do Pana wszystko bym zniosla a dzieki Panu to brzemie zawsze bylo lekkie coz popelnilam ten blad odchodzac z Pana firmy nie jest mi latwo i lekko serce niemilosierniee boli bo elpeny nigdy zalowac nie bede jak odejde bo sie tam psychicznie dusze jestem jak w puszce klatce zamknieta mam gdzies ich pieniadze zarobki i ludzi ktorzy sa dla mnie podli

Ania

Szanowny Panie Prezesie Christopher za wszystko serdecznie skladam MERCI ja Panu wierze i rozumiem Pana i dziekuje Panu ze Pan mi wierzy i rozumie bo tak jest Dzieki jeszcze raz Dzieki ogromne MERCI :-) z pozytywna pamięcią wdziecz iscia tak jak powiedziałam i obiecalam

Ania

Takie zlosliwe osoby naprawde toruja droge do Niebieskiego awansu w przyszlosci dla słodkich ziemskich Aniolkow ktore sa krzywdzone psycho moral torturowane

Ania

Oraz podkladanie "swin" oczernianie oskarzanie o kradzieże ktore sie nie uczynilo izolowanie od innych pracownikow buntowanie przeciwko swiadome wprowadzanie w blad niszczenie zaslug wmawianie winy mimo iz sie nie zawinilo mialam i mam tak ja i inne osoby oj maja takie osoby z czego sie tlumaczyc Nadprzyrodzonemu tak sie zastanawiam która teraz bedzie kolejna firma w ktorej doswiadcze tych silnych zlosliwosci oraz co jeszcze gorszego moze mnie spotkac czekam. Czlowiek juz wszystko widzial i przeszedl wszystko

Ania

Tak niestety w firmie i w firmach wyglada pozbywanie sie niewygodnych osob oraz "uzycie" osob do przewrotnych celow nawet jako forme szantazu

Ania

U mnie tez dyrektor ze swoja ekipa kierownikiem mistrzynią i brygadzistka chamskie akcje robia jawny i ukryty mobbing przekręty z produkcja naprawdę codziennie odliczam dni do weekendu codziennie odliczam dni do urlopu na Swieta codziennie odliczam dni do konca umowy bo na nastepna nie dam sie juz wiecej nabrac nikt mnie nie przekona byc moze ze szybciej sie zwolnie bo szkoda mojej osoby naprawdę juz wole mieszkac na ulicy niz pracowac z takimi oszustami

Ania

Ludzie pisza swoje bolesci pracujac a Auchan Bi 1 Schiever widzcie ze ja mam to samo w patelec elpena koniec i kropka

Ania

A wniosek z tego naprawdę jest taki niezaleznie gdzie sie pracuje prosze wybrac ladna dzwieczna nazwe firmy tak na chybil trafil niestety reguly te same "system" ten sam traktowanie tez współpracownicy tez (strasznie malo Bratnich dusz) no nie ma to tamto wszedzie tak samo :-)

Ania

Czego mam sie obawiac dlaczego mam sie trwozyc mam czyste sumienie na Policje? Czemu nie! Najwyzej umre smiercia meczenska i awans w Niebie od Nadprzyrodzonego gwarantowany! Zyje chwila niewiadomo co jutro bedzie jestem na wszystko przygotowana

Ania

Doslownie wszedzie doswiadcza sie milych i niemilych rzeczy zarowno w pracy i w zyciu prywatnym nalezy jednak zachowac spokoj bo final bedzie gdy przyjdzie kres czlowieka ludzie potrafia strasznie krzywdzic ale z pewnoscia u kresu ich zycia bedzie czekac ten Niebieski Prezes i jak sie wtedy wytlumacza ? Mysle ze bedzie placz i zgrzytanie zebami

Ronaldo
@Ania 17.09.2018 05:21

Swieta racja wszedzie w kazdej robocie jest curva lub wiele curev ktore Ci niszcza zycie i prace a jak zalatwic sprawe? Policje! Najwyzej wp....... dostaniesz

Ania

A najbardziej miluje tego Mega Niebieskiego Prezesa :-) i On jest od mnostwa wiekow w sumie od poczatku istnienia :-)

Ania

I jak najbardziej konsekwentnie jak powiedzialam ogromny szacunek pamiec wdziecznosc umilowanie duchem (sercem) do Pana Chrisa Prezesa MERCI :-)

Ania

Ten silnie zly system jest wszedzie w kazdej firmie a niestety pracowac gdzies trzeba troszke sie uodpornic zaufac Sile Wyzszej robic swoje a zlo kiedys wroci do przesladowcow w ostatecznosci w chwili smierci wiem ze jest trudno i czasem bardzo boli ale od zla i dobra nigdy sie nie ucieknie

Waldi

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Latoja
@Waldi 09.04.2018 20:24

A Ty jak uwazasz Ciasteczko? ;-)

@Waldi 09.04.2018 20:24

A Ty tak samo lobuzie jeden powiedz swoje zdanie i wykaż sie przeciez rowniez jestes nie od dzis ;-)

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Schiever Polska? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Calineczka
@Administrator 10.05.2018 10:56

A jak Tobie sie pracuje Skarbie? ;-)

@Administrator 10.05.2018 10:56

No wlasnie dlaczego prosisz innych o opinie na temat firmy a jaki jest Twoj poglad odwagi pochwal sie przeciez siedzisz w tym od lat ;-)

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem, że to bardzo dobra firma i chciałbym się tu załapać.

Madam
@Waldi 25.08.2018 15:27

Waldi Ty slodziaku czy stac Cie na to aby mi solidnie i porządnie wynagrodzic zeby uslyszec ode mnie opinie to z wielka przyjemnoscia Ci powiem

Ania

Panie Prezesie jestem przekonana ze Pan również byl narazony na smierc tylko ze na ta smierc ja bylam o wiele bardziej narazona moi przesladowcy w kazdej firmie gdzie pracowalam kiedys beda sie musieli tlumaczyc Niebieskiemu Prezesowi w chwili śmierci to napewno. Gdziekolwiek pracowalam doswiadczalam presji nienawisci w stosunku do mnie nie wiedzac dlaczego ze strony przelozonych i niektorych współpracownikow mimo iz usilnie dbalam i staralam sie o dobre relacje ze wszystkimi rzetelnie wykonywalam obowiazki to wszystko bylo permanentn ie niszczone bardzo przepraszam ale ankiety nie maja sensu skoro wszedzie tak samo naprawdę jest mnostwo poszkodowanych osob ktore tego doswiadczaly i prawie o smierc sie otarly przez głupotę kaprysy zachcianki grozby naprawdę koniec tematu koniec

Ania

Szanowny Panie Christopher -Prezesie kocham Pana bardzo szczerze i bardzo bezinteresownie i Bog jeden wie ze to prawda :-* :-* :-* :-):-):-)

Ania

I ten szacunek mam dla wszystkich i w pracy mojej obecnej i poza nia gdziekolwiek jestem w domu w sklepie szanuje swoje życie i zdrowie oraz drugiej osoby szczególnie majac na uwadze tych najmniejszych i najslabszych oraz tych silnych aby sluzyli tym najmniejszym w sposob bezinteresowny zycie ludzki jest bezcenne. Nie potrafię inaczej tu tkwi moja moc nie slabosc i takiej mocy w tym dobru zycze wszystkim

Ania

Owszem doswiadczalam i dobrego i zlego w Schiever. A czego sie nauczylam? Profesjonalnej i milej obslugi klienta na kasie i ladzie samoobslugowej oraz ogolnie szacunku do ludzi i zawsze ten szacunek mialam i mam do wszystkich i nie zawsze byl niestety odwzajemniony moka idealna firma to Chris Prezes z Schiever grzeczne przemile Kasjerki z Auchan zarobki i wolne weekendy z elpeny oraz Klienci hipermarketu i naprawde nic wiecej do szczescia mi nie bedzie potrzebne. Mozna powiedziec ze z kazda firma pod tylko jakims wzgledem ma urok a ja wezme te cenne czastki z tych firm i zrobie mixa idealnego dla mnie ;-) :-*

Ania

Ludzie przeprowadzaja ankiety badaja jak jest w firmie. Owszem mozna sie wypowiadac a kto komu broni? Porozmawiac zawsze mozna o wszystkim Ale czy to ma jakies znaczenie tak naprawdę? Nie. Trzeba samemu tego doswiadczyc. Tak poprostu z zamknietymi oczami zatrudnic sie i na wlasnej skorze doswiadczyc. Czlowiek nigdy nie ma tej pewności tak na 100% bo na poczatku zawsze jest fajnie i tak jest doslownie w kazdej dziedzinie zycia czy to w pracy czy to w zyciu prywatnym np. malzenskim a potem nigdy nie wiadomo doswiadcz a potem pisz dobro i zlo bedzie wszedzie nigdy nie wiadomo skad i od kogo bedzie atak zlo niszczy wszystko co dobre i piekne szlachetne i to w bardzo przewrotny sposob a dobro walczy o to co dobre piekne szlachetne eliminujac zlo w sprawiedliwy sposob jaka jest bowiem logika i madrosc w umilowaniu zla. Zadna. A zachwyt do dobra jak najbardziej madry i logiczny człowiek ma prawo do szczescia i w pracy i w zyciu prywatnym jest wzrost rozwoj rezultat budowa potencjal Takie jest moje zdanie i rozumowanie czy mozna wytrwac w firmie? Tak. Jesli jest fajnie.

Ania

Kocham Chrisa Prezesa kocham Kasjerki z Auchan kocham pieniadze i wolne weekendy w elpenie moj Boze jak to mam wszystko polaczyc jakby zmiksowac abym byla w pelni usatysfakcjonowana zawodowo?

Ania

Szczerze powiem ze nie trzeba juz zadnych ankiet na temat pracy w jakiejkolwiek firmie naprawdę a propozycje jaka moge zlozyc to niech kazdy poprostu zaryzykuje zatrudni sie i sam stwierdzi jak jest traktowany tak jak ja to robilam w kazdym zakladzie zarowno i plusy i minusy sa jakby tak zebrac wszystko moj Prezes jest w bi 1 a moje Dziewczynki kasjerki w Auchanie a w elpenie pieniadze i wolne weekendy nigdzie moi Kochani nie ma idealnie nigdzie ????

Ania

Najukochansi Drodzy Panstwo w pracy w Schiever czerpalam radosc pracy z klientami na kasie i na stoiskach obslugowych natomiast z pracy na produkcji czerpie wyłącznie radosc z kazdego wolnego dnia urlopow i z niczego wiecej

Ania

W mojej produkcyjnej pracy mam jeszcze gorzej i owszem ucze sie przetrwania a ja to robię w bardzo humanitarny sposób to wielki ogromny wstyd ze u nas swinstwa robia osoby ktore maja po 40 czy 50 lat zycia sa matkami zonami ojcami mezami a nawet dziadkami babciami szok nie potrafie zniesc tej obrzydliwosci

Ania

Czlowiek nieustannie balansuje jest na krawedzi zycia i smierci gdy zewszad strzaly ataki, czlowiek chodzi po cienkiej lince to naprawdę wielkie wyzwanie chronic swoje zycie zdrowie i chronic zycie zdrowie drugiego czlowieka i tak bylo w moim przypadku to cud ze zyje funkcjonuje i jestem przekonana ze to dzieki najpierw temu mega Niebieskiemu Prezesowi a potem temu ziemskiemu bardzo mi przykro ale nie moge Pana Chrisa wyzej od Pana Boga postawic :-)

Zostaw opinię o Schiever Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schiever Polska