Schiever Polska

Poznań

Schiever Polska

Opinie o Schiever Polska

Ania

Moja mega extra rada w pracy? Sluzbowosc pracowitosc i i uprzejmosc rozwiaza sie problemy

Ania

Nawet w mojej pracy cichych i pokornych pracowitych osob i ich cechy traktuje sie jak slabosc zadna miara takie osoby maja sile wlasnie a nie slabosci w nich jest potencjał wlasnie w tych spokojnych cichych pokornych pracownikach a ci co gnebia mobberzy im zazdroszcza tej mocy probujac ich likwodowac ja zawsze mowie za tam na Gorze jest prawda i sprawiedliwosc

Ania

Wiecie jaki jest rzeczywisty problem i o co w tym wszystkim chodzi? Kto najbardziej jest niszczony? W pracy przez wspolpracownikow sa niszczone CICHE PRACOWITE osoby nie mowiace za wiele nie zajmujace sie plotkami i niepotrzebnymi rozmowami a robia to takie osoby ktore im zazdroszcza tych cech. Dlatego w pracy trzeba sie zajac praca a nie plotkowaniem i niszczenie innych A dlaczego nie wolno sie z poufalac? Aby uniknac pokusy do przestepstw

Ania

Ci co gnebia i torturuja w jakikolwiek sposob powinni moze jakis sport uprawiac moze boks strzelnica silownia i wlasnie tam sie wyzywac a nie na biednych ofiarach. Na strzelnice sama bym poszla aby zlikwidować katów (to jest myslenie na sposob ludzki wiadomo kazdy by tak pomyslal i zareagowal to ludzkie) ale na sposob nadprzyrodzony nie moge tego zrobic nie mam od Niego nadanej takiej wladzy i takiego polecenia bo to karane wiezieniem jest . nie ma obawy sprawiedliwosc zaistnieje!!!!

Ania

Zachecam wszystkich ludzi na swiecie aby sie zatrudnili wlasnie w Schiever !!!!

Ania

Gdybym miala sie po raz drugi urodzic zatrudnilabym sie w Grupie Schiever a nie w okropnej bandzie patelec elpena gdybym miala sie po raz trzeci urodzic wybralabym Grupe Schiever a nie wstretna bande patelec elpena gdybym miala sie urodzic po raz czwarty zdecydowanie wybralabym Grupe Schiever a nie ta wloska mafie patelec elpena

Ania

Wszyscy przesladowani i torturowani nie martwcie sie bo Prezes ktory mieszka w Niebie o wszystkim wie :-)

Ania

Bardzo mi sie podoba finansowanie ubezpieczenia zdrowotnego oraz posilku regeneracyjnego a ja jestem wlasnie za promocja i ochrona zdrowia i zycia czlowieka a posilki regeneracyjne sa super swietny katering nie dosc ze smaczne ale i bardzo zdrowe potrawy a ja jak najbardziej jestem za zdrowym trybem zycia i odzywiania pol roku temu podjelam ta zmiane w moim zyciu odpowiednie zdrowe produkty zywnosciowe sa lekarstwem na wiele chorob oraz działają zapobiegawczo i to dziala naprawde :-)

Praca w auchan Wałbrzych....... dużo można powiedzieć, brak szacunku dla pracowników, ukryty mobbing, pracowałem tam dość długo i dużo widziałem i słyszałem. Brak zufania do seniorów wredne istoty dbajace o swoją pozycję i kasę zero swojej godności i zdania. Co D. powiedzial tak ma być zero dyskusji. A personalna wydreptała ścieżkę do jego gabinetu wszystko o wszystkich wie nawet jak nie wie o co chodzi.

@anonim 28.05.2011 23:39

Hej! Tez mam bardzo trudno choc jestem na produkcji ja juz nie mam sil płakać juz wole sie smiac proponuje Ci to samo ;-)

@anonim 28.05.2011 23:39

Chodzi mi o to ze w kazdej firmie jest mobbing i ja tego doświadcam w obecnej pracy rowniez niestety pracowac gdzies trzeba najlepiej ronic swoje i zaufac Sile Wyzszej

@anonim 28.05.2011 23:39

Doskonale wiem co czujesz to przykre i straszne ze az mozna zemdlec z przeszywajacego bólu :'(:'(:'(:'(:'(:'(

@anonim 28.05.2011 23:39

Mimo wszystko nie poddawaj sie wszędzie jest i tak i tak fajnie i nie fajnie ale najważniejsze abu znalezc odpowiednie dla siebie miejsce w swoim zyciu ja tez pragne azylu i niczego wiecej

@anonim 28.05.2011 23:39

Owszem to jest problem bo ja natomiast pracuje we wloskiej mafi i jeszcze gangu Olsena brakuje

@anonim 28.05.2011 23:39

Doskonale wiem jak personel niesamowicie potrafi prowokowac i wykanczac nerwowo tak jest wszedzie doslownie i u mnie tez chamstwa nie brakuje niestety i czlowiek jakby topi sie tonie i co wtedy zrobic? Trzeba niestety nauczyc sie plywac w przenosni oczywiscie zeby nie utopic sie

@anonim 28.05.2011 23:39

W mojej pracy tez nerwowo wykanczaja szefowa mnie nienawidzi nie wiadomo dlaczego mobbinguje manipuluje kpi sobie ze mnie i z innych nie szanuje ja nie jestem workiem treningowym wszedzie to zlo jest ale ja Ci mowie ze to do czasu tylko bo jest ten Prezes ktory w Niebie mieszka On skuteczny jest naprawdę ktory ma moc nad zyciem i smiercia nad zdrowiem i choroba nad silami natury ten Prezes zawsze i wszedzie bedzie istnial po wieki

Ania

Zagraniczni Pracodawcy i pracownicy zawsze sa dla mnie mile widziani swietnie sie z nimi pracuje naprawde z wielka ochota poznaje ich kulturę tradycje oraz jezyk nawet religie az chce mi sie zyc bo widze uprzejmosc szczerosc :-)

Ania

Za duzo przemocy doswiadczylam za duzo ale nie jestem sama bo jest mnóstwo jest takich jak ja ofiar mobbingu a ja ich rozumiem wspieram i kocham jak nikt inny. Ten ktory tego nie doswiadczyl nie moze tego zrozumiec ani w ząb pojac. Wstydzcie sie przesladowcy! Wy juz odebraliscie swoja nagrode. czas teraz na nas aby odebrac nasza nagrode ta najwieksza i najwazniejsza zreszta

Ania

Pan (usunięte przez administratora) Prezes Pracodawca naprawdę w bardzo godny sposob reprezentuje swoj kraj to moja szczera prawda prosto z serca :-)

Ania

Prawda jest taka ze w firmach gnebil mnie nie Francuz nie Niemiec nie Afrykanczyk nie Ukrainiec ale niestety Polak polski pracownik mnie gnebil i gnebi nadal oraz jest przewrotny wobec mnie bardzo smutne ale prawdziwe tam na Gorze jest prawda a w chwili smierci wszystkie ich krzywdy wobec mnie beda odtworzone Lubię atmosferę w Schiever Polska za: Pan Prezes (usunięte przez administratora)n najlepszy Pracodawca

Ania

Teraz ja zachecam innych do napisania podzielenia sie swoim zdaniem doswiadczeniami najserdeczniejsze pozdrowienia i zycze powodzenia odwagi !!!! :-):-):-)

Ania

Jakie mam wspomnienia? I jakie bede miec wspomnienia? Otoz w Auchanie sa tylko extra 4 Bratnie Dusze Kasjerki w bi 1 tylko 1kasjerka extra i Pan Prezes a w mojej pracy tylko wolne weekendy i kasa . O i w kazdej firmie cos pozytywnego i to jest cala moja prawda :-)

Ania

Najdrozsze Aniolki ofiary mobbingu! W kazdej firmie jest zlo i dobro zachowajcie spokoj i spokojnie pracujcie najważniejsze ze ten Nadprzyrodzony o wszystkim wie i wie jaka jest prawda ofiary mobbingu macie posmiertny awans u mega Niebieskiego

Ania

Powiem jeszcze jedno. Masz dziecko?-jakbys zareagowal/la gdyby wlasnie Twojemu dziecku dziala sie krzywda jakbys sie czul/la gdyby Twoje dziecko byloby miazdzone przez innych jaka? A Ty wlasnie tak robisz jakie masz do tego prawo? Zadne! Mimo jestes ojcem matka,mezem zona nie ma w Tobie zadnej dojrzalosci ale jest podlosc w Twym poczynaniu. Niestety niszcza innych ci co maja wlasne zalozone rodziny powinno byc im wstyd !!!!

Ania

W kazdej firmie bylam mocno szkalowana i nie mialam jak dojsc do Centrali nie dano mi szansy poznania mnie silna nienawisc zlosliwosc wobec mnie mimo iz bardzo sie staralam pracowac i dobre były elekty i te efekty niszczone a relacje z innymi pracownikami zawsze szacunek opanowanie uprzejmosc a w zamian silne ciosy musialam to wszystko znosic ciezko bardzo jest dzwigac ten ciezar ludzkich zlosliwosci i robic dobra mine do zlej gry a dosyc czesto tak robie i nie jest latwo smiac sie przez lzy czy jeszcze jesr ktos to moze pojac? Z pewnoscia tak bo mnóstwo jest zmiażdżonych cennych perelek

Ania

Majac pod uwage Pana firme a moja to w mojej firmie zyc mi sie odechciewa nie umiem ze zlem przebywac i ze zlem pracowac nie potrafie nikt mnie forsa nie przekupi nikt mi kasa nie stlumi bolu nikt mi kasa nie zamknie ust :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Ania

Zycie sie toczy dalej z Boza pomocą trzeba bedzie jakos dojsc do siebie serdeczna pamiec o Panu nigdy nie ustanie Pan Prezes wie ze bylam ok i ze bylam fair Bog z pewnoscia moze to potwierdzić z zadnym Pracodawca nie bede miala tak dobrze jak z Panem :'(

Ania

Do konca moich dni bede twierdzic ze Pan Christopher byl jest i bedzie na wieki najlepszym Pracodawca Człowiekiem a Pan wlasnie ma to czlowieczenstwo u Pana w firmie mialam naprawde extra i zaluje ze sie zwolnilam u Pana bo z zaufaniem do Pana wszystko bym zniosla a dzieki Panu to brzemie zawsze bylo lekkie coz popelnilam ten blad odchodzac z Pana firmy nie jest mi latwo i lekko serce niemilosierniee boli bo elpeny nigdy zalowac nie bede jak odejde bo sie tam psychicznie dusze jestem jak w puszce klatce zamknieta mam gdzies ich pieniadze zarobki i ludzi ktorzy sa dla mnie podli

Ania

Szanowny Panie Prezesie Christopher za wszystko serdecznie skladam MERCI ja Panu wierze i rozumiem Pana i dziekuje Panu ze Pan mi wierzy i rozumie bo tak jest Dzieki jeszcze raz Dzieki ogromne MERCI :-) z pozytywna pamięcią wdziecz iscia tak jak powiedziałam i obiecalam

Ania

Takie zlosliwe osoby naprawde toruja droge do Niebieskiego awansu w przyszlosci dla słodkich ziemskich Aniolkow ktore sa krzywdzone psycho moral torturowane

Ania

Oraz podkladanie "swin" oczernianie oskarzanie o kradzieże ktore sie nie uczynilo izolowanie od innych pracownikow buntowanie przeciwko swiadome wprowadzanie w blad niszczenie zaslug wmawianie winy mimo iz sie nie zawinilo mialam i mam tak ja i inne osoby oj maja takie osoby z czego sie tlumaczyc Nadprzyrodzonemu tak sie zastanawiam która teraz bedzie kolejna firma w ktorej doswiadcze tych silnych zlosliwosci oraz co jeszcze gorszego moze mnie spotkac czekam. Czlowiek juz wszystko widzial i przeszedl wszystko

Ania

Tak niestety w firmie i w firmach wyglada pozbywanie sie niewygodnych osob oraz "uzycie" osob do przewrotnych celow nawet jako forme szantazu

Ania

U mnie tez dyrektor ze swoja ekipa kierownikiem mistrzynią i brygadzistka chamskie akcje robia jawny i ukryty mobbing przekręty z produkcja naprawdę codziennie odliczam dni do weekendu codziennie odliczam dni do urlopu na Swieta codziennie odliczam dni do konca umowy bo na nastepna nie dam sie juz wiecej nabrac nikt mnie nie przekona byc moze ze szybciej sie zwolnie bo szkoda mojej osoby naprawdę juz wole mieszkac na ulicy niz pracowac z takimi oszustami

Ania

Ludzie pisza swoje bolesci pracujac a Auchan Bi 1 Schiever widzcie ze ja mam to samo w patelec elpena koniec i kropka

Ania

A wniosek z tego naprawdę jest taki niezaleznie gdzie sie pracuje prosze wybrac ladna dzwieczna nazwe firmy tak na chybil trafil niestety reguly te same "system" ten sam traktowanie tez współpracownicy tez (strasznie malo Bratnich dusz) no nie ma to tamto wszedzie tak samo :-)

Ania

Czego mam sie obawiac dlaczego mam sie trwozyc mam czyste sumienie na Policje? Czemu nie! Najwyzej umre smiercia meczenska i awans w Niebie od Nadprzyrodzonego gwarantowany! Zyje chwila niewiadomo co jutro bedzie jestem na wszystko przygotowana

Ania

Doslownie wszedzie doswiadcza sie milych i niemilych rzeczy zarowno w pracy i w zyciu prywatnym nalezy jednak zachowac spokoj bo final bedzie gdy przyjdzie kres czlowieka ludzie potrafia strasznie krzywdzic ale z pewnoscia u kresu ich zycia bedzie czekac ten Niebieski Prezes i jak sie wtedy wytlumacza ? Mysle ze bedzie placz i zgrzytanie zebami

Ronaldo
@Ania 17.09.2018 05:21

Swieta racja wszedzie w kazdej robocie jest curva lub wiele curev ktore Ci niszcza zycie i prace a jak zalatwic sprawe? Policje! Najwyzej wp....... dostaniesz

Zostaw opinię o Schiever Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schiever Polska