Schiever Polska
4 148 328 5 1
Kasia Nowy wpis

Przeczytałam coś o mobbingu. Czy nadal istnieje ten problem ?

Nowy wpis

Tak więc głowa do góry piękny uśmiech i spokój w sercu :-)

Tak23Nie1
Nowy wpis

W mojej pracy tylko pracuje i nic więcej. Zwyczajna praca zarobkowa w uciemiężeniu psychologicznym choć z powierzchowna uprzejmościa ale bez głębszych relacji bo to w mojej pracy niemozliwe. Oni sami musza zrozumiec bo sysiac razy tlumaczyc nie da rady i nie ma sensu bo robia na przekor i nie ma i nich litosci i wrazliwosci oni musza to sami kiedys pojac i zromumiec uswiadomic oby nie bylo za pozno

Nowy wpis

I nie ma sensu z moim ludziom w pracy tlumaczyc i nie chce mowic ze oni są moi bo nie sa moi. Nie ma w nich żadnej wrażliwości. A ich złośliwości i przekrętów i wszelkich "matactw" nie ma końca mnóstwo cierpienia przez te 2lata pracy . Zawsze będę ufać Sile Wyzszej. Bo ten Prezes Niebieski zna prawdę intencje i serce człowieka. Nie raz człowiek przysłowiowy idzie na Krzyż i niejako jest do Niego przybijany za głupotę osob wrednych klamliwych "nabijajacych" sie i smiejacych sie z innych ludzi. Wszystkie ofiary takich negatywnych zachowań głową do góry i uśmiech na twarzy nagroda będzie ostateczności po tamtej stronie zycia w przyszłości :-)

Tak18Nie
Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius

Pracownicy w mojej pracy przez swe złośliwości przyczyniają się do posmiertniej sprawiedliwości Niebieskiego Prezesa. Czegoz mam się bać? Mam czyste i spokojne sumienie nie będzie mi straszna ciężka choroba czy śmierć:-). Więc moi Kochani pracujecie i nie bójcie się! :-)

Tak19Nie

Praca w auchan Wałbrzych....... dużo można powiedzieć, brak szacunku dla pracowników, ukryty mobbing, pracowałem tam dość długo i dużo widziałem i słyszałem. Brak zufania do seniorów wredne istoty dbajace o swoją pozycję i kasę zero swojej godności i zdania. Co D. powiedzial tak ma być zero dyskusji. A personalna wydreptała ścieżkę do jego gabinetu wszystko o wszystkich wie nawet jak nie wie o co chodzi.

Tak45Nie1
@anonim

Hej! Tez mam bardzo trudno choc jestem na produkcji ja juz nie mam sil płakać juz wole sie smiac proponuje Ci to samo ;-)

Tak173Nie
@anonim

Chodzi mi o to ze w kazdej firmie jest mobbing i ja tego doświadcam w obecnej pracy rowniez niestety pracowac gdzies trzeba najlepiej ronic swoje i zaufac Sile Wyzszej

Tak167Nie
@anonim

Doskonale wiem co czujesz to przykre i straszne ze az mozna zemdlec z przeszywajacego bólu :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Tak157Nie
@anonim

Mimo wszystko nie poddawaj sie wszędzie jest i tak i tak fajnie i nie fajnie ale najważniejsze abu znalezc odpowiednie dla siebie miejsce w swoim zyciu ja tez pragne azylu i niczego wiecej

Tak157Nie
@anonim

Owszem to jest problem bo ja natomiast pracuje we wloskiej mafi i jeszcze gangu Olsena brakuje

Tak151Nie
@anonim

Doskonale wiem jak personel niesamowicie potrafi prowokowac i wykanczac nerwowo tak jest wszedzie doslownie i u mnie tez chamstwa nie brakuje niestety i czlowiek jakby topi sie tonie i co wtedy zrobic? Trzeba niestety nauczyc sie plywac w przenosni oczywiscie zeby nie utopic sie

Tak130Nie
@anonim

W mojej pracy tez nerwowo wykanczaja szefowa mnie nienawidzi nie wiadomo dlaczego mobbinguje manipuluje kpi sobie ze mnie i z innych nie szanuje ja nie jestem workiem treningowym wszedzie to zlo jest ale ja Ci mowie ze to do czasu tylko bo jest ten Prezes ktory w Niebie mieszka On skuteczny jest naprawdę ktory ma moc nad zyciem i smiercia nad zdrowiem i choroba nad silami natury ten Prezes zawsze i wszedzie bedzie istnial po wieki

Tak128Nie
Gracjan

Daj jej wreszcie święty spokój po swińsku się zachowujesz takie kpiny są nie do przyjęcia i idź stąd bo nie chce ci ublizyc

Tak48Nie
Martyna
@anonim

Nie zazdrosc im tego proszę. Najważniejsze abyś był sobą Twoje dobre serce jest najważniejsze i nic innego się nie liczy

Tak44Nie
Marianna
@anonim

Ja przeszłam wszystkie rodzaje (usunięte przez administratora) jakie mogły być człowiek już chyba wszystko widział i doświadczył że chyba tylko choroba czy śmierć go dopadnie i nie zdziwi się

Tak37Nie
Jarosław
@Gracjan

Masz rację, tego typu wpisy na forum pracowniczym są nie do przyjęcia. Jesteś pracownikiem i mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia? Nikt dawno nie pisał o wynagrodzeniu i przysługujących dodatkach. Takie informacje przydadzą się na forum. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/schiever-polska-sp-z-o-o,115065 znajdują się najświeższe oferty rekrutacyjne. Pracodawca oferuje w nich pracownikom sporo benefitów i atrakcyjne świadczenia socjalne: bony świąteczne, paczki, karnety sportowe, dofinansowanie do wczasów. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Tak1Nie13

Jaro
@Marianna

Przeszłas WSZYSTKIE RODZAJE(usunięte przez administratora)

Tak16Nie
Dorota

Przecież jest coś takiego oprócz jawnego (usunięte przez administratora) jak ukryty (usunięte przez administratora) wiem jak i to działa czyli robią Ci świństwa poza plecami a Ty nie jesteś tego świadomy więc czemu to słowo usuwane a jeśli jest on jawny to czyli jest zamierzony tak? Ukryty też może być zamierzony czyli i tak jawny na to wychodzi

Tak26Nie

Oczywiście że się dobrze prowadzę ponieważ uważam że najpierw ślub a potem akt małżeński i to jest moje zdanie. Tak. trzeba się szanować.

Tak69Nie
Wiktoria
@Jarosław

Tak. Oczywiście. Pracodawca oferuje sporo benefitow które są świetne. Mnie najbardziej podoba się ubezpieczenie zdrowotne opieka medyczna. Chętnie korzystam z lekarzy specjalistów gdzie nie trzeba czekać długich kolejek to ważne. Myślę że ten benefit jest najlepszy i najważniejszy że wszystkich atrakcji pracowniczych

Tak33Nie
@Wiktoria

To super! Ja też mam taki sam benefit medyczny alianz i też lubię chodzić do lekarza zwłaszcza jak mi w pracy dają popalic negatywne jest to że lekarze nie dają chorobowego a powinni a ja muszę brać urlop na żądanie. Następny minus diagnostyka badania specjalistyczne są płatne i to nie małe koszty a też powinny być za darmo a recepty na leki chociaż 50 % taniej byłoby super

Tak58Nie
@Wiktoria

I oczywiście badania zaczęłam od głowy i będę schodzić coraz niżej jak w pracy będzie ostrzej. Okazało się że mam niezlosliwego lokatora majacy aż 11 mm wielkości i tak myślę że muszę go jakoś śmiesznie nazwać i uprzejmie go poprosić a raczej wyprosic stamtąd aby się tak bardzo nie rozgaszczal a najlepiej zniknął. Fajne jest to ze moge uprawiac sport i intensywnie pracowac bo dzieki wysilkowi cisnienie mi sie obniza a jak nic nie robie to mam wieksze Obserwacje trzeba robić a to kosztuje ok 500zl i coś z tego że za darmo wizyta lekarska a za badania trzeba płacić

Tak60Nie
@Wiktoria

Następny benefit karta Multi sport. O !!! Bardzo bardzo to polecam. Najlepsze lekarstwo na wszystkie choroby. Bo w obecnym roku to albo nie wolno w ogóle chorować albo zarabiać dużo pieniędzy najważniejsze to psycho i somatycznie musi dobrze działać myślę że to psycho jest ważniejsze od somatycznego polecam sport siłownie i każdą inną aktywność fizyczna

Tak63Nie
@Wiktoria

Podsumowujac benefity pracownicze: jeśli ktoś ma nadwagę otyłość nadciśnienie cukrzyce nadpobudliwość czy apatie nerwicę czy depresję na to działa karta Multi sport i intensywna praca a jeśli chodzi o alianz luxmed nie trzeba długo czekać na wizytę lekarska do specjalisty a tak to nic wiecej jesli chodzi o prywatna opiekę medyczną

Tak59Nie
@Wiktoria

Nawet jeśli ktoś chce zapomnieć o chorobach a raczej odwrócić od nich uwagę czy o innych problemach osobistych to rowniez karta multi sport zadziała rewelacyjnie. Polecam jeszcze raz polecam.

Tak59Nie
@♡

Dokładnie! A ja gdy rejestrowałem się przez infolinie allianza do neurochirurga rejestratorka dodala datę wizyty po chwili dzwoni do mnie jeszcze raz i mówi że ubezpieczenie się skończyło a to było nieprawda po chwili znowu dzwoni i mówi że luxmed niby kasy nie ma na pacjentów. Mówiąc krótko i tresciwie poprostu baba mnie (usunięte przez administratora) i już miałem dzwonić do tego ubezpieczyciela i zrobić mu operę bo jak to jest ? I Pracodawca płaci troche wiecej i ja płacę 1zl a nie mam zapewnionych warunków zdrowotnych musialem isc do innej kliniki i za konsultacje zapłaciłem 200zl . A czy gdybym był oferowany za zmianę w mózgu to czy allianz by mi to zrobił za darmo czy musiałbym płacić duże pieniądze?

Tak39Nie
@Bartosz

Bardzo smutne naprawde. Bardzo Ci współczuję. Gdybym posiadała chirurgiczne zdolności i miała na to papiery czyli odpowiednie wykształcenie to bym Tobie zrobiła ta operację w ramach funduszu.

Tak48Nie
@Bartosz

A ponadto cieszylbys się trwałym zdrowiem i długim szczęśliwym życiem po takiej gratis operacji gdyby z mojej strony byłoby możliwe to tak by się stało.

Tak49Nie
Witold
@♡

A tak właściwie to po co ta bezpłatna prywatna opieka medyczna po co ten benefit? Skoro się jest dyspozycyjnym i się pracuje czyli albo się choruje albo pracuje myślę że to nie jest potrzebne bo tak właściwie o zdrowiu decyduje medycyna pracy i ona decyduje czy pracownik może pracować czy nie

Tak34Nie
@Witold

Więc Ci mówię że ten alianz medycyna to o kant d......py.

Tak37Nie
Adam
@♡

I tu się z Tobą zgadzam Szanowna Dziewczynko! Pracuj ćwicz i bądź zdrowa! :-)

Tak45Nie
@Witold

Czasem bywa i tak że lepiej jest nie chodzić do lekarza bo potem można się dowiedzieć czegoś niemilego czasem lepiej właśnie jest nie wiedzieć na co się choruje. Oj gdyby tak medycyna pracy dokładnie wszystkich by przebadala to mnóstwo osób nie mogła by pracować po prostu byliby niedopuszczeni do pracy

Tak49Nie
@Ania

Wolę się śmiać bo płakać nie ma sensu

Dokładnie. Mam w swojej pracy akcję degradacje człowieka. Tak ufam Sile Wyższej

@Ania

Tak. Nie raz "az zaciskam zeby jak przy zrobieniu bolesnego zastrzyku " od podlych ludzi z bólu w duszy straszny ból bo jak tak można niszczyć człowieka

@Ania

Za dużo aż mnóstwo tej podłości w pracy tak i w mojej pracy chamskich ludzi nie brakuje nie da rady sie dogadac ani przyjaźni w pracy w żadnym wypadku z wyboru jakby z przymusu musze na autyzm chorować mieć właśnie swój świat kasa tylko trzyma i nic więcej

Tak41Nie
Mariusz
@♡

Skoro w Schiever Polska występują jakieś nieprzyjemne spięcia między pracownikami, to czy próbowałaś rozmawiać o tym ze swoim przełożonym lub kimś z kierownictwa? Jak zareagowali?

TakNie1
@Mariusz

Weź. proszę Cię. Nie dało rady porozmawiać bo tak naprawdę " ręka rękę myje" czyli kierownictwo było w zmowie nawet z dyrektorem. Kiedys poszlam na skarge do dyrektora na kierowniczke a on mi powiedział "A jak Pani mi to udowodni?" Bardzo chciałabym wrócić ale nie mogę bo boję się że to samo piekło przejde w tym otwieranie szafki niszczenia moich ubran tj. plaszcza przeciwdeszczowego ktorego uczciwie nabylam za swoje zarobione pieniadze nie zglosilam tego nikomu zeby potem nie daj Boże założenie kamer w szatni żeby potem oglądali moje ciało które uważam za święte i jest przeznaczone do oglądania tylko dla jednej osoby -męża w przyszłości daj lub nie daj Boże . Chciałabym tam wrócić ale nie mogę bo boję się powtórnego piekła mimo iż już troche umiem "plywac" i nie utopie się aż tak bardzo ale nadal to zlo tam przebywa kilka osob z personelu. Pana Prezesa najlepiej pozytywnie wspominam wspaniały Człowiek o którym nigdy nie zapomnę i tylko i wylacznie ze względu na Niego bym tam wróciła.

Tak16Nie
@Mariusz

Człowiek to nie jest zabawka z nikogo nie wolno sie śmiać a ze mną i ze mnie się nie żartuje. I z pewnością takie niemiłe ekstemalne psikusy bardzo sie mnie nie podobały. Az nie prawdopodobne jest to do czego potrafi być zdolny pracownik czy pracownicy i kto takich złych rzeczy uczył. W klientach miałam wsparcie dla nich do pracy przychodziłam oraz dla niewielkiej liczby pracowników podobnymi charakterem do mnie. A Kochanego Pana Prezesa aż uwielbiam i ubóstiam tak po ludzku. Ja bardzo proszę pracowników aby się szanowali pomagali wspierali nikogo nie niszczyli niezależnie czy ktoś jest przebojowy czy cichy spokojny każdy ma prawo do zdrowia życia spokoju dobrej pracy czy ktoś ma doświadczenie czy nie na danym stanowisku nie wolno sie poddawać każdemu dbać szanse aby żadne ludzkie życie nie zginęło

Mariusz
@♡

Wygląda na to, że stosunki z Prezesem układały Ci się lepiej niż z pracownikami. Mimo wielu nieprzyjemnych sytuacji piszesz, że chciałabyś tam wrócić. Dlaczego? Jakie były plusy pracy w Schiever Polska? Chętnie dowiem się więcej.

@Mariusz

Bardzo chętnie. :-) uwielbiałam o uwielbiam pracę z klientem. Dość często trafiali mi się fani klienci a tych wrednych mało było. Wróg przychodził do mnie pierwszy i ostatni raz. Tak. Do dziś mam zaprzyjaźnionych sympatyków hipermarketu i czasem spotykam ich na ulicy do dziś mówią do mnie dzień dobry jestem rozpoznawalna chwilę porozmawiaja a niektórzy nie są świadomi że już tam nie pracuje bo nie każdy wie że już nie pracuje w hipermarkecie. W Schiever właśnie nauczyłam się szacunku uprzejmości dla wszystkich ludzi ale niestety nie zawsze ze wzajemnością niestety. Przecież ja nikomu krzywdy nie zrobiłam w pracy staralam sie jak sie da nigdy nie działałam na niczyja szkode zawsze w porzadku wobec wszystkich i uprzejma zaangazowana w prace ktora wykowywalam a tu taka nienawiść ze strony personelu. Jestem pawdziwa jestem sobą. ale mocno właśnie ufam Sile Wyższej . Mam czyste sumienie to najważniejsze nie zdziwi mnie nawet ciezka choroba czy śmierć bo wiem że tym co krzywdza opadnie kiedyś zasłona i wszystko będzie im pokazane kto komu z kim dlaczego po co ile szkód uczynili oraz bedzie pokazane rowniez to jak mocno cierpialam oraz to co sie dzialo w moim sercu w umysle a Niebieski Prezes zrobi z ich życia bilans podsumowanie. To przykre osądzać kogoś osądzać mnie w sposób negatywny robić przekręty manipulować . Dlaczego tyle jest nienawisci dlaczego tak ciezko sie dogadac? Trzeba mieć naprawdę umiejetnosc rozeznawania ludzi.

@Mariusz

Bardzo mi się podobała różnorodność wykonywanych prac zarówno na kasie na hali sprzedaży i za ladą obslugowa z ogromną radością i bardzo chętnie pomagałam na różnych działach.

@Mariusz

Jestem zdania że trzeba wszystkiego spróbować pójść na ten dział lub tamten czy jeszcze inny a nóż może się udać i człowiek znajdzie dla siebie odpowiedni dzi al w którym będzie pracował a personel? Nie wszyscy byli zli. Miałam kilka bratnich dusz podobnych charakterem do mnie choć nie wszystkie były bratnimi duszami bo kiedy był problem to nie mieli odwagi się wstawić w mojej sprawie

@Mariusz

Tak. Prezes Schiever Polska i Rella Investments najlepszym najwspanialszym Pracodawca i Czlwiekiem jakiego mogłam spotkać i współpracować

Tak21Nie1
@Mariusz

Przeszłam bardzo dużo złego w pracy tak mocno że moje życie było zagrożone. W obecnej pracy nie mam cudownie place bardzo dużo zdrowiem za głupotę innych. W wielu firmach niestety pozbywaja się niewygodnych osób i używają niemal wszystkich mozliwych środków. Duzo byliby do opowiadania ale jest prawdopdobienstwo ze bys tego nie wytrzymal .Staram się zachować stoicki spokoj choć to bardzo trudne bo nie wiem co będzie się działo dnia następnego. Mam jednak ogromną nadzieję i przekonanie że po tamtej stronie życia w przyszłości będzie sprawiedliwość i co niektorym osobom nie bedzi wesolo i tu moge byc spokojniejsza Nigdy nie wiadomo ile lat jeszcze człowiek będzie żył ale powinien zdawać sobie sprawę że swojego życia. Niebieski Prezes jest i na samym początku oraz na samym końcu kiedy będzie się zbliżał kres człowieka. Cóż jest cenniejszego od życia ludzkiego? Nic.

@Mariusz

Im większe złośliwości i nieprzyjemności w mojej pracy tym większa sympatia szacunek i pozytywne wspomnienia Panów Prezesow Schiever Polska i Rella Investments. W mojej pracy jestem tylko dla pieniędzy a tutaj wirtualnie lubię tu przebywać i rozmawiać

Tak13Nie1
@Mariusz

Oj gdyby tak Pana Prezesa przenieść do mojej pracy z pewnością by "zrobił generalny porządek personalny " w firmie

@Mariusz

Za dużo tej podłości za dużo nienawisci człowiek 'pędzi " za kasa wyniszczajac drugiego. A gdzie zdrowie i życie człowieka? Takich złych rzeczy nie powinny mieć miejsca! Absolutnie! Tak! Trzeba zaprzestać nienawisci! I dbać o zdrowie i życie człowieka!!!

@Mariusz

pracownicy z mojej pracy właśnie przez swe złośliwości przyczyniają się do posmiertniej sprawiedliwości Niebieskiego Prezesa. Czegoz mam właściwie się bać? Mam czyste spokojne sumienie więc ciężka choroba czy śmierć nie będzie mi straszna :-)

Tak10Nie

Szanowny Panie Prezesie. Prosze uważać na manipulacje danymi i przekretami. Myślę że właśnie jest to przyczyna mobbingu pracy trzeba łapać przekreciarzy i na Policję i do Prokuratury zgłosić

Tak26Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Schiever Polska podczas okresu próbnego?

Niespodzianka

Bardzo Was proszę nie piszcie. Ile razy mam powtarzać? Czy muszę Wam dac klapsa w pupę abyście zrozumieli i posłuchali? Wszystkim mówię STOP!!!!!!

Tak50Nie
Karolina
@Niespodzianka

Motywacja Twojego wpisu jest całkowicie niejasna. Nie jestem w stanie z czymkolwiek powiązać Twojej wypowiedzi. Ale jeśli masz nam coś do przekazania o aktualnej kondycji firmy Schiever Polska to serdecznie Cię zachęcam, żebyś się z nami tym podzieliła. Słyszałam, iż firma wszystkim współpracownikom gwarantuje między innymi przyjazną atmosferę pracy. A co Ty na ten temat powiesz? Czy atmosfera faktycznie jest tam sprzyjająca?

TakNie38
@Karolina

Witaj zakręcona dziewczynko!!!! Spośród wpisów znajdziesz odpowiedz na temat atmosfery panującej w Schiever Polska. A skoro słyszałaś o dobrej atmosferze to dlaczego pytasz? Nieładnie tak bawić się ludźmi i ich oszukiwać więc Pani już dziękujemy.

Tak39Nie
Tekiel
@Karolina

A ty co byś wybrała ? Dobra atmosfere czy dobra wypłatę? Bo ja wolę i jedno i drugie. Tak powinno być przecież.

Tak36Nie
Kamila
@Karolina

Mam jeszcze lepszy pomysł. Aby Schiever zatrudniał Wolontariuszy na umowę wolontariatu. Mnóstwo osób chciałoby w darmowy sposób pomóc firmie . Z pewnością Schiever byłby zachwycony taką gratis pomocą.

Tak38Nie
Krystyn
@Karolina

Ja ciebie widze jako wolontariuszke i mam propozycje: 1dzien będziesz pracować płatne a 4dni w celach społecznych. Jak myślisz? Bo ja myślę że to świetna dla ciebie do zrealizowania propozycja

Tak35Nie1
Karolina
@Karol

Co prawda Twoja odpowiedź na moje pytanie nie jest do końca precyzyjna, ale i tak bardzo serdecznie Ci za nią dziękuję. Skoro nie chcesz rozmawiać na temat atmosfery w Schiever Polska, to może zechcesz przedyskutować ze mną kwestię związaną z rozwojem zawodowym. Czytałam na stronie firmy, że pracownikom zapewniają szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji. Powiedz, czy każdy pracownik (niezależnie od stanowiska) może brać w nich udział?

TakNie31
@Karolina

Czegoś się boisz dziewczynko że pytasz się o atmosfere a co chciałabyś usłyszeć?

@Karolina

I nie żartuj sobie ze mnie bo ja tego nie lubię na Policję i Prokuraturę cie podam i skończy się twoja zabawa

Łukasz

Pozwoliłem sobie wejść na oficjalną stronę internetową firmy Schiever Polska i akurat znalazłem ogłoszenie o prowadzonym naborze na stanowisko pracownika hipermarketu. Pracodawca wymaga od potencjalnego kandydata zaangażowania oraz umiejętności pracy w zespole. Nie ma żadnych informacji o doświadczeniu zawodowym, dlatego chciałbym się upewnić, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować?

Tak1Nie

Zuzanna
@Łukasz

Cześć! Oczywiście że Pracodawca przyjmuje osoby również bez doświadczenia. Każdy ma prawo i szanse przyuczenia się w końcu dosłownie każdy kiedyś zaczynał od początku doświadczenia jest mile widziane ono mówi że kandydat ma jakieś pojęcie o danym stanowisku ale nie jest to wystarczające ponieważ każda firma handlowa jest podobna ale nie taka sama i trzeba się i tak nauczyć przejść szkolenie wdrazajace

Łukasz
@Zuzanna

To świetnie że osoby bez doświadczenia również są tu mile widziane. Możesz mi powiedzieć jak wyglądają zarobki na start? Jakich widełek płacowych może oczekiwać nowa osoba w firmie?

Tak1Nie

Zuzanna
@Łukasz

A to tajemnica Kochanie ;-)

Tak9Nie1

Szanowny Kandydacie! Zapraszam do współpracy w Schiever Polska. Czeka Cię wiele niespodzianek! Idź na całość! Doswiadcz w firmie tego to co ja! Poczuj i odczuj. Oj! Nauczysz się i pracy i życia w firmie!Powodzenia!

Tak43Nie1
Niespodzianka

Proszę przestać pisać będzie Policja i Prokuratura będą działania operacyjne skończy się zabawa i wszelkie wpisy

Niespodzianka

Proszę skończyć takie zabawy będzie Policja i Prokuratura będą działania operacyjne nie będzie żadnych dowcipów i innych wpisów wszystkich trzeba usunąć z tego portalu

Tak28Nie

Nigdy nie sugerować się opiniami na temat firm czy osób. Człowieku! Sam to sprawdź doswiadcz i poczuj i odczuj! :-)

Tak43Nie

Schiever Polska w swoich ogłoszeniach o pracę jasno stawia potrzeby i oczekiwania wiec naprawdę nie ma potrzeby wypowiadania się na temat pracy na forum gowork zupełnie się zgadzam z osobą " niespodzianka" która w niekonwencjonalny sposób ale bardzo trafny i właściwy powiedziala swoje zdanie . Wystarczy złożyć CV a w trakcie pracy wyjdzie w tzw. "praniu" jak pracownik będzie się czuł w firmie i jak traktowany on musi to sam doświadczyć i poczuć tak jak ja i sam się potem wypowie :-) powodzenia młody adepcie! :-)

Tak45Nie1

Czy te wszystkie wpisy mają jakieś tak naprawdę znaczenie? Owszem wiele z nich sprawia radość inne smutek a jeszcze inne niepokój a wiele z nich są metodyczne i pedagogiczne. Gdy się zatrudnialam nie kierowałam się opiniami nikt mi nie doradzał ani nie odradzal ani nikt nie zachęcał czy zniechecal trzeba indywidualne zobaczyć sprawdzić odczuć doświadczyć jak jest w pracy

Tak45Nie

Czym jest atmosfera w pracy i od czego ona zależy? Myślę że od indywidualnego myślenia i poglądu oczekiwań pragnień upodoban człowieka . Odpowiedzi nie trzeba daleko szukać bo można powiedzieć że "odpowiedź tkwi w Tobie" . Jeśli atmosfera jest dobra trzeba ja pielęgnować. A jeśli jest zła trzeba zrobić wszystko aby była dobra

Tak40Nie

Trzeba iść do przodu. Bywa i tak że nie wszystko jest dla wszystkich oby każdy odnalazł się na właściwym miejscu swojego życia.

Tak43Nie

Tak. Trzeba dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne o życie . Owszem dużo straciłam ale jednocześnie zyskalam mnóstwo innych rzeczy jak dobre wspomnienia nowe przyjaźnie życie sprawność psychomomatyczna innego spojrzenia na świat ludzi bardziej nabrać dystansu do otaczającego świata troche z humorem miec podejscie ale mimo wszystko i to co najważniejsze bez pomocy Siły Wyższej -Pana Boga - Prezesa ktory w Niebie mieszka - nie uzyskalabym tego nie stanelabym na nogi . A co z lobuzami ? Niech im ziemia lekka będzie w przyszłości. Co z tylko im współczuć bo nie chciałabym być na ich miejscu. Jedynie zostaje dotarcie do ich sumienia i myślę że oni mają choć niektórzy bardzo zagluszone .

Tak36Nie

Chris -Prezes jest najlepszy i nie dam Go do zwolnienia nogdy to mój Sympatyk do końca życia będę mieć Go w dobrej serdecznej pamięci jak obiecałam nie raz .

Tak36Nie1

Dbam o siebie dobrze się prowadzę uprawiam sport -bieg - 4km dziennie chcr startowac w charytatywnym maratonie ale musze jeszcze pocwiczyc zdrowo się odżywiam owoce warzywa mięso ryby nabiał najlepsze i najzdrowsze działy

Tak35Nie

Fakt. Przeżyłam piekło na ziemi i to nie z mojej winy ale były również i dobre chwile-żyję-to najważniejsze. W końcu każdego dni są policzone i moje również trzeba dobrze wykorzystywać każdą chwilę życia bo nigdy nie wiadomo jakie będzie jutro, dzisiaj jestem a jutro może mnie już nie być . A to co mam w sercu i kogo to moja sprawa. Najważniejsze że Bóg jeden wie.

Tak32Nie
Niespodzianka

Bardzo proszę niech nikt nie pisze bo to nie ma najmniejszego sensu

B-)

A kiedy Schiever Polska przeprosi Panią Anię za ich chamskie wieloletnie wyglupy za (usunięte przez administratora) i manipulowanie że prawie by umarła?

Tak21Nie
Niespodzianka

W dodatku to gowork i Schiever są jeszcze złodziejami bo kradną doslownie wszystko nie ufajcie ale uważajcie

Niespodzianka

Jeszcze raz bardzo Was proszę i powtarzam poraz kolejny nie piszcie na portalu gowork bo ma spółkę z Schiever i jedni i drudzy strasznie manipulują i mobbinguja używają komputera i psychologi uważajcie!

..............................

Szanowni Panstwo! Widze ze tutaj sa podwladni celebryci a przeciez to Pracodawca jest w glownym centrum opini i wpisy powinne odnosić sie do osoby przedstawiciela Schiever Polska

Tak41Nie
Kazimiera
@..............................

Owszem masz rację Pan Prezes jest naprawdę dobrym Pracodawca a Pani Ania jest zywym dowodem i przykładem mobbingu w miejscu pracy aby ludzie mieli swiadomosc ze takie destrukcyjne dzialania istnieja a nie powinny istniec. Rzeczywisty problem takich dzialan nie jest sam Prezes ale problemy sa na nizszych i na najnizszych rzedach struktury pracowniczych

Tak127Nie
Stefania
@..............................

Tu nasuwa sie pytanie z jakiego rzeczywistego powodu probuje sie lub eliminuje sie osobe lub osoby z grupy pracowniczej? Dlatego ze taka osoba naprawde sie stara rzetelnie pracuje uczciwie z pasja. Dlaczego osoby widzac tak dobrego pracownika robia wszystko używając podstepu aby podwazyc jego rzetelność o innych dobrych cech mobbingowanego pracownika? Dlaczego ludzie sie zwalniaja, nie chca pracowac w toksycznej atmosferze

Tak129Nie
Zofia
@..............................

Koniecznie powinny byc przeprowadzane zebrania na kazdym szczeblu stanowiskowym otwarcie przedstawic problemy watpliwosci dotyczacej relacji miedzy pracownikami trzeba byc szczerym otwartym i powiedziec co ma kto do kogo i dlaczego? Mowic co kto uwaza i co komu sie wydaje i wyjasniac to. Kazdemu powinno zalezec na dobrej atmosferze aby sie dobrze pracowalo.

Tak123Nie
Waclawa
@..............................

Mało tego. Trzeba mówić np. ze słyszałem to i tamto....np. o Tobie czy innych i tez wyjsniac osobiście a nie poza plecami knuc i kombinowac trzeba unikac i wystrzegac sie osądow plotek domniemywan znieslawien pomowien wystrzegac sie zazdrosci zawisci msciwosci. Trzeba budowac a nie rujnowac.

Tak119Nie
Marlena
@..............................

Zazdrośc zawiść. Czy takie dobre osoby pracownicy nie powinni byc inspiracja dla slabszych aby sie podciagneli i sie poprawili? Czego mozna zazdroscic? Urody stanowiska wyplaty cech osobowosci moralnych wyników w pracy samochodu faceta kobety ? Czy naprawdę jest powod do zazdrosci? A czy kazdy ma swiadomosc ze jest jedyny i niepowtarzalny? Nie ma dwoch identycznych osob kazdy jest jedyny i niepowtarzalny oryginalny i POTRZEBNY

Tak120Nie
Marzena
@..............................

Kazdy może byc dobrym pracownikem niezaleznie od stanowiska narodowości wyznania plci rasy orientacji seksualnej swiatopogladu urody osobowosci niepelnosprawnosci umiejetnosci etyki zainteresowan

Tak113Nie
Bozena
@Marzena

oraz....? Oddzielać życie zawodowe od życia prywatnego. W pracy trzeba zająć się praca

Tak90Nie
Gertruda
@Bozena

Tak właśnie! Czym się różni osoba która żyje w celibacie i w abstynencji od takiej która prowadzi życie rozwiązłe i z nałogami,,? Niczym! Pracownik to pracownik! Każdy pracownik to dobry pracownik a życie prywatne w pracy nie ma znaczenia . Pracowac trzeba i tyle!

Tak77Nie
Adela
@Gertruda

Do pracy Kochani do pracy! Czas ucieka pieniądz czeka!

Tak75Nie
Leszek
@Adela

Obecnie firma Schiever Polska poszukuje pracowników na kilka ciekawych stanowisk. Wszystkie ogłoszenia dostępne są na oficjalnej stronie internetowej pracodawcy https://schiever.com.pl/praca Ktoś z Was mógłby w kilku słowach opisać stanowiska, które wymagają obsady? Które ze stanowisk jest najkorzystniejsze pod względem otrzymywanego wynagrodzenie? Proszę o odpowiedź.

Tak2Nie4
Donata
@Leszek

Witaj! Pan Prezes ma najlepsze zaplecze finansowe. Ale niestety nie wszyscy moga miec taka mega pensje bo przecież Krol jest jeden Pan i wladca ewentualnie dwoch. Macie fajnych Prezesow naprawde

@Leszek

To imie jest mi znane i kogos mi przypomina Leszka z ochrony. Ciekawy jestem co on robil w szatni damskiej z kluczem w dloni do szafki? Krecil sie po tej szatni nielegalnie bez udzialu Dyrektora i samej Pracownicy. Pod nieobecnosc Pracownicy nieupowazniony ochroniarz otworzyl jej szafke i zniszczyl jej plaszcz przeciwdeszczowy a dnia nastepnego podlozyl jej korek po butelce po napoju. To bardzo nieladnie zeby tak porzadnej pracownicy cos takiego zlego uczynic

@Leszek

Ta Pracownica panicznie bala sie to zglosic Wyzej o tym fakcie bo wtedy bylby nakaz zalozenia tam kamery gdzie Dyrektor i inni przy nim ogladali by jej dziewicze wdzieki rowniez bala sie o zycie aby oprawca sie nie zemscil na niej . O Boze! Co ta Kobieta musiala wycierpiec! A przeciez niczego nie ukradla nigdy!!!!

Dobrawa
@Leszek

I dlatego proponuje zniesc miesieczne bilanse i audyty oraz wszelkie rywalizacje bo niepotrzebne jest ocenianie pracownika bo potem sa te zazdrosci zawisci przemoc przekrety ten wyscig szczurow jeden by drugiego zaślachtowal a potem jest ucieczka z firmy bo sie nie wytrzymuje pracy w tak silnym stresie i niesprawiedliwosci (usunięte przez administratora)

Daniell
@Leszek

Rowniez chodzi o innych pracownikow nie tylko o ta Pania zeby nie wiali z firmy byli dobrze traktowani zeby pensja im wzrosla od tak za darmo gratis a moze by tak zafundowac pracownikom zagraniczna wycieczke do rodowego Panstwa Szanownego Pracodawcy byloby super zeby pracownicy nie żarli sie miedzy soba ale przyjaznie ze soba pracowali

Tak21Nie
Maryla
@Leszek

Bardzo bardzo bardzo prosze najukochanszego Pracodawce aby kasjerkom zniosl monitorowanie efektywnosci to nie jest dobre naprawde kasjerka jest czlowiekiem bywa ze czasem moze sie zle poczuc byc w niedyspozycji zarowno fizycznej jak i psychicznej i zeby duzo pieniazkow bylo

B-)

Co to za nieprzyjemny ton pisania w moja stronę "nalezy Ci się przypomniec" o imionach i personaliach. A sama podajesz się imieniem jak ma być anonimowo to anonimowo

B-)

Bo jestem pewna że Pracodawca nie uczyłby nikogo takiego niemilego pisania a On jest bardzo czuły jeśli chodzi o kulturę osobista

B-)

Kim Ty jesteś? Czy jesteś Panią Prezes żeby być tak niemiła z brakiem delikatności i taktu? Z pewnoscia nie! Pan Prezes jest Arcy kulturalny i z klasą!

B-)

Chciałabym szanowna Pani Tobie przypomnieć że Ten Pracodawca współpracuje z pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności wiec tym bardziej trzeba posiadac wysokie zdolnosci interpersonalne

@Leszek

A Ciebie lubię za Twój takt kulturę i sposób pisania masz klasę jak narazie tak trzymaj mam nadzieję(usunięte przez administratora)

B-)

A jeśli chodzi o awans? Gdybym był Prezesem to Z pewnością bym Ciebie (usunięte przez administratora)nie awansował bardzo mi przykro bo nie ma w Tobie pokory i bycia człowiekiem...... złotko !

B-)

Przecież (usunięte przez administratora)zapytał jakie stanowisko jest najkorzystniejsze i najbardziej oplacalne finansowo a Pani (usunięte przez administratora)świetnie trafiła i powiedziała prawdę że Pan Prezes ma najwieksza wypłatę najbardziej oplacane i najkorzystniejsze stanowisko i posluzyla sie metafora w pozytywnym szacunkiem sensie wiec nie rozumiem że Ty tego nie możesz pojąć i że nie wiesz o co chodzi ? Prezes jest jeden i drugi to też prawda

B-)

Należy również dodać że Panowie Prezesi są fajni jak napisała Pani Donata i sa bardzo dobrzy bardzo dobrymi Pracodawcami

@Leszek

Bywam od jakiegos czasu na portalu go work jestem w fazie testowania i to go work wydaje mi się dziwnie podejrzane i to bardzo mocno stwierdzam że to go work nie służy tak naprawdę do szukania pracy ale do głupot sprzedaż info jakis słówek wyciągania tajnych informacji o danej firmie i o glupotach już zagadka rozwiązana to go work powinno zniknąć

Tak24Nie
Marzena
@..............................

Szanowny Pracodawco proszę zlikwidować swoją stronę na portalu go work. Chron swoją firme

@Niespodzianka

Nie wiem, dlaczego w taki sposób oceniacie portal gowork.pl. Dzięki portalowi możemy dowiedzieć się, jak wygląda obecna sytuacja w firmie, której dotyczy dany wątek. Rozumiem, że możecie nie zgadzać się z niektórymi opiniami, dlatego ważne jest, aby każda opinia była uzasadniona. Czytając uzasadnioną opinię popartą argumentami mam wtedy pewność, że ktoś podaje informacje zgodne z prawdą. Ktoś z Was pracuje obecnie w firmie Schiever Polska? Jak ocenicie atmosferę panującą w tym zakładzie pracy?

@Karol

Przecież mówię że to gowork to pic na wodę naprawdę. Bo ja niestety wiem jak to działa i to nie jest dobre. Proszę żeby Pan opuścił ten portal i nie wypisywać glupot

Tak25Nie
Andrzej
@Bartosz

Chciałbym polecić polski film " Supermarket" żeby zobaczyć jak powinna pracować ochrona

Monika
@Karol

Dzień Dobry Panu! Atmosfera w Schiever Polska jest bardzo dobra. W sam raz dla Pana . Myślę to właśnie Pan idealnie by się do pracy z tą Firmą. Zapraszam do współpracy.

Gabriela
@B-)

Witam serdecznie! Ktoś wspomniał o osobach niepełnosprawnych. Swietnie się składa! W Schiever Polska pracują osoby z orzeczeniem na różnych działach: na kasie na hali sprzedaży. To świetny realizowany program oferowany przez Pracodawcę. Mam znajomego który ma SM (stwardnienie rozsiane) i pisze doktorat z zasobów ludzkich. I nie dość że ma w głowie to i jeszcze w spodniach ponieważ oprócz realizowania planów zawodowych zrealizował plan osobisty ożenił się i ma troje dzieci. Warto należeć do takiej elity . Niepełnosprawny też potrafi a nawet więcej

@Gabriela

Osoby niepełnosprawne chcą się aktywizować zawodowo i to ważne, że Schiever Polska je zatrudnia. Oczywiście idą za tym dotacje z PEFRONU, więc jest to korzystne dla pracodawcy. Czy osoby z orzeczeniem mogą liczyć na udogodnienia takie jak siedmiogodzinny dzień pracy? Dodawajcie swoje komentarze.

Eliza
@Andrzej

Cześć! Ja oglądałam ten film. Bardzo paskudny i wstrząsający. Po jego obejrzeniu nie mogłam dojść do siebie przez prawie cały dzień. Proszę bardzo obejrzyjcie to i oceńcie. Bo on na mnie bardzo negatywnie wpłynął

Malgorzata
@Karol

Hej!!! Jestem znajoma gluchoniemego pracownika lini kas . Wspaniały niezwykły Człowiek o przemilej aparycji bardzo przystojny zadbany wygląda i zachowuje się reprezentacyjnie bardzo mądry orientujacy się we wszystkim swietnie sobie radzi z obsługą klienta świetnie komunikuje z ludźmi (czyta z ruchu warg) uwielbiam u Niego robić zakupy i niestety jest żonaty oraz ma dzieci . O tak! Pracodawca dokłada wszelkich starań i zapewnia godne warunki pracy dla niepelnosprawnego Pracownika . Tak pracuje w niepełnym wymiarze 7godz a płacone ma za pełny etat. Tak należy Mu się komfort pracy i dobrze płatnej pracy i Pracodawca to zapewnia

Laura
@Malgorzata

Ooooooo!!!!!!!! A ja bardzo chętnie odwiedzam fajnego Pana który pracuje za ladą obslugowa bardzo uprzejmy i skromności mu nie brakuje a mnie sie to podoba zawsze pomoże zawsze doradzi towar który kupuje jest zawsze świeży smaczny w przystępnej cenie ślicznie poukładany niemal w artystyczny sposób aż miło popatrzeć kupić. Robiąc u tego Pana zakupy sprawia mi ogromną radość i satysfakcję gwarantowaną aż chce się wrócić w to miejsce aby zrobić dobre zakupy

Klaudia
@Daniell

Zagraniczna wycieczkę do Francji powinna być zafundowana pracownikom niepełnosprawnym . Tak trzeba nagrodzić ich niezwykłą pracę i zaangażowanie w rozwój Firmy i dobry PR (piar )

Tak11Nie1
@Karol

Gowork to jwdnak wielka mega sciema pic na wodę i nie ma ku temu żadnych wątpliwości zmanipulowani i przekupieni (usunięte przez administratora)

Emilia
@Niespodzianka

Dokladnie!!! Do marketów będą zatrudniać nowe przyszłe ofiary (usunięte przez administratora)żeby inni pracownicy na nich nabijali sobie punkty w nieuczciwy sposób dla szefostwa aby zdobyć premie tak to działa niestety

Tadeusz
@Karol

Jesteś taki mądry? A co z pelnosprawnymi pracownikami? Dlaczego nie moga być tak samo dobrze traktowani jak niepelnosprawni? Dlaczego zdrowych ludzi się poniza stawia wymagania nie do zrealizowania stresuje niszczy wykorzystuje na maxa Przecież powinno się tak samo dobrze traktować i jednych i drugich

Tomasz
@Karol

Tak. Oczywiście!!! Że lepiej jest zatrudniać chore osoby przez PFRON i to korzystne dla pracodawcy a dlaczego? Bo Pracodawca nie chce z własnej kieszeni sponsorowac pracowników z orzeczeniem i to się nazywa sknerstwo.

Robert
@Tadeusz

W takim układzie prosba do Szanownego Pracodacy aby zaczal wszystkich pracowników traktować jednakowo dobrze tak dobrze jak niepełnosprawnych . To prawda, zdrowy może mieć żal i obiekcje dlaczego jest tak niesprawiedliwie.

Michalina
@Robert

Zazdroszczę ludziom z orzeczeniem chce być na ich miejscu bo miałabym lepiej po co mi zdrowie skoro jestem złe traktowana

@Karol

To gowork niech spier.......ala stąd z powierzchni ziemi bo w rzeczywistości nie w taki sposób się szuka pracy nie przez gowork jak to oni w prymitywny sposób robi ale normalnie przez ogłoszenie. Do widzenia!!!

Aleksandra
@Niespodzianka

Bardzo Cię proszę, żebyś zachowała spokój. Nie tolerujemy tu ponadto wulgarnego słownictwa - niczemu ono bowiem nie służy. Bardzo już prosiłabym, żebyś postarała się skupić na kwestiach, które są tu najważniejsze. Pamiętaj, iż wiele osób zainteresowanych pracą w Schiever Polska, wchodzi tu po to, by zaczerpnąć aktualnych informacji na temat tej firmy. Podobno pracodawca ten umożliwia pracownikom rozwój zawodowy. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

TakNie11
Marcin
@Aleksandra

Dla kogo ty dziwko pracujesz?

Piotr
@Aleksandra

A ja się pytam gdzie twoja moralność i zachowywanie etykiety? Gdzie? Nie jesteś w porządku wobec nikogo!!!!!!!

Kajtek
@Piotr

Wiesz? ona powinna grać w tym filmie supermarket a kogo? ta patrycje wisząca w szafce ochroniarza

Marian
@Aleksandra

Proszę Pani. Pani nie nadaje się do pracy z nikim zwłaszcza z chorymi ludźmi. I to widać właśnie na tym forum śmiesznym zresztą. Gdybym ja poprowadził to forum ludzie byliby szczęśliwi.

Zbigniew
@Marian

Nie nie nie szkoda pisać bo to gowork to naprawdę szajs. Idealne na kabaret albo na netburdel no nie ma innej opcji. Nara.

Julianna

No już spokojnie Kochanie. Nie przejmuj się my wiemy jak jest w marketach. ja Ciebie kocham i to jest najważniejsze

Jowita
@Niespodzianka

Ojej jej!!!!!! Mój Zlociutki co się takiego wydarzylo że jesteś tak mocno zdenerwowany? Z ogromnymi wyrazami współczucia. I wiesz? Masz rację i popieram Twoje zdanie najdroższy! Ten portal nie jest dobry. Bo po co czytać? Lepiej jest się zatrudnić i na własnej skórze sprawdzić jak jest w Schiever Polska . Każdy mówi co innego a ja jestem za tym żeby osobiście sprawdzić. Tak Skarbie. :-*

Eugenia
@Marian

Dokładnie wiem ze to właśnie Ty się nadajesz do prowadzenia portalu i z całego serca Tobie kibicuje ale Ty możesz założyć jeszcze lepszy portal o innej tematyce ciekawszej i fascynującej:-)

Filomena
@Marcin

Ach.......nie tak ostro trzeba łagodnie i delikatnie z każdym dniem będzie coraz lepiej :-) bądź zdrów!

Grzegorz
@Filomena

Tak. A tej (usunięte przez administratora)już dziękujemy. Do nie zobaczenia pani i nikogo więcej

Katarzyna
@Aleksandra

Oczywiście!!!! Szanowny Pracodawca potrafi z niczego zrobić coś i z coś obrócić w nicość mnóstwo osób tak awansuje i są dyskwalifikowani

Tak8Nie
Alex
@Andrzej

Nie dziwię się że chcesz polecić ten film czemu jesteś taki skromny i nie powiedziałeś że grasz tam szefa ochrony wiec co? Jesteś zadowolony z siebie ty morderco? W rzeczywistości jesteś bardzo podobny i twoje postępowanie również oj dużo nabroiles nieladnie

Niespodzianka

Bardzo Was proszę jak najbardziej na świecie moi kochani abyście nie pisali na tym portalu bo on w rzeczywistości nie służy niczemu dobremu Gowork i Schiever Polska to 2w1 i tam manipulują mobbinguja komputerowo i psychologicznie

Tak9Nie
FANATYCY SCHIEVER PREZESÓW

Szanowni Panowie Prezesi. Dlaczego w gowork i w Schiever Polska sa manipulacje komputerowe i psychologiczne. Juz nie mowimy o wewnatrz Firmy. Mamy nadzieję że tego Panowie nie robią

Niespodzianka

Uprzejmie informuje iż test został zakończony. Bardzo Proszę niech nikt nie pisze

Tak7Nie
Niespodzianka

Bardzo proszę pisać o dobrych rzeczach

Tak6Nie

Zostaw opinię o Schiever Polska - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie