Opinie o Auchan

jesem tam

ostatnio był projekt - auchan na zewnątrz, coś w tym stylu i grupa z kas z recepcją malowała schronisko. projekty bardziej wizerunkowe dla firmy niż rozwojowe dla pracownika. JEŚLI CHCESZ się zaangażować i po roku np. awansować to lepij wybierać działy handlowe. najlepiej tam gdzie nie ma pg albo ze wzgledu na wiek go niebawem nie bedzie.

Karolina

@jesem tamdziękuję za dodatkowe wyjaśnienie. Czytam właśnie jedno z ogłoszeń na stanowisko kasjerki. Można tam znaleźć informację o możliwości rozwoju w różnych projektach. Czy ktoś z Was miał takie możliwości zapewnione? Możecie powiedzieć o nich coś więcej?

Racik
@Karolina 04.10.2017 13:08

Na pewno nie są to projekty rozwojowe dla pracownika tylko wizerunkowe dla firmy. O szkoleniach możesz zapomnieć chyba że startujesz na menadżera. Awanse zdarzają się rzadko, wolą zatrudnić menadżera z Ukrainy.... na działach handlowych nie jest lepiej bo nawet o sprzedawce trudno zawalczyć.

jesem tam

bony świąteczne BN i Wielkanoc, paczka dla dziecka na mikołaja, cena za obiad 2 daniowy-10 zł, zapaomogi i wolne czy urlop jak Pan Bóg przykazał.

Karolina

@jesem tam dziękuję za odpowiedź. To rzeczywiście ważne, że wszystko jest zgodne z kodeksem pracy. Piszesz też o tym, że można liczyć na socjal. Co wchodzi w jego skład?

Karolina

@jesem tam możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Jakie są plusy i minusy zatrudnienia się właśnie w tym sklepie? Co doradziłabyś osobom zainteresowanym aplikacją?

@Karolina 21.07.2017 10:03

kasa jak wszędzie- najniższa krajowa, ale spokój i normalni kierownicy. urlop, wypłata, socjal, wolne wszystko na czas i zgodne z kodeksem pracy.

tajemnicza Mi

@tajemnicza Mi 06.05.2017 15:51
Jak praca w Auchan Racibórz? Dalej takie dno, czy może nowa Pani dyr. przejrzała na oczy i warunki pracy i płacy poszły in plus...

jak było tak jest może tylko spokojniej. Ma chorobe na chorobe.

taka swietna atmosfera na dzialach jest ze co niektore dziewczyny siedza po kontach i placza bo sa szykanowane , pracuje w tym markecie i coraz czesciej zastanawiam sie nad zmiana pracy bo to co tam sie dzieje nie ma nic wspolnego z mila praca .... pracowac trzeba wszedzie raz mniej raz wiecej ale pomiatac sie ludzmi nie powinno ....

Kercha system

Praca w auchan jest nieadekwatna do zarobków. Trzeba się natyrać jak koń a kasy więcej, jak stawka głodowa ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chu. Osobiście na swojego menagera nic złego powiedzieć, nie mogę, bo tyra równie dużo jak my, ale auchan jest podzielony na dwie lub nawet trzy strefy i w każdej jest inaczej. Mam wrażenie, że trafiłam do tej "lepszej" połowy, bo pracuje się naprawdę fajnie. Atmosfera - w dużej mierze jest uzależniona od nas samych i nie ma co rzucać się z pięściami na sytuacje, które bagatelka zdarzają się wszędzie. Jesteśmy przepracowani, mało zarabiamy i to nas flustruje. Koktajl Mołotowa gotowy. Załóżmy związki. Inni tak zrobili i maja się dobrze a my? Tylko patrzeć i komentować potrafimy jak to nam źle. Czy zrobimy w końcu coś, co pomoże nam poprawić swoją sytuację?

nocny łowca

Hej, wiecie czy w mazowiecki jest wciąż poszukiwany regionalny koordynator techniczny? Chętnie bym się załapał, bo oprócz odpowiednich narzędzi pracy i benefitów socjalnych jest u nich szansa na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, co stanowi rzadkość w dzisiejszych czasach.

ja

Podwyzek rzadnych w auchan nie ma,minimalna krajowa,taki zarobek,bony swiateczne i nic wiecej.Pracujesz jak niewolnik,ale pracownicy sie nie licza,najwazniejszy klient.Dla klienta nagrody,losowania roznego rodzaju,bony itp.pracownik tego nie ma.Ogolnie w auchan okej,ale niedoceniaja pracownikow.

popapraniec

nie polecam, a w szczególności teraz jak podsłuchałem rozmowę osoby wyżej stojącej z pracownikiem, to tylko skromne zdanie klienta. Jeden wielki horror i wyzysk.

były

co mogę powiedzieć ano dużo...pracowałem 8 lat...jednym słowem terror i wyzysk..zero szacunku do pracownika masz latać wszędzie i wykonywać wszystko i cicho siedzieć..nie polecam

tak było

tutaj jest miejsce na OPINIE o firmie, a nie zmanipulowane przez podstawionego pracownika Auchan komentarze o wolnych miejscach i super (podkreślam - SUPER!) warunkach, napisane w trzeciej osobie.

kaloryfer

"Super, że zapewniona jest umowa o pracę, bo przecież stabilne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracownika." dziwne te komentarze ostatnio, zatrudniliście nowego człowieka do poprawienia wizerunku firmy?

ONI

kolejny post człowieka z auchan. takie i podobne pojawiły się w opiniach marketów z kilku miast. "widziałem, że można się do nich załapać" - tak, tak, do was chyba, a nie do nich kłamczuszki.

jeszcze pracownik

Pracuję w jednym z tych kurwidołków i dobrego traktowania ani miłej atmosfery wcale nie ma. Podwyżek nie było i nie będzie, tylko się o nich mówi, a od ludzi którzy przyjechali do nas na wyjazd służbowy (tak, co jakiś czas jesteś wysyłany na kilka dni do obcego miasta) wiem, że wszędzie jest ten sam syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i brak organizacji. Menadżerowie zamiast rozwiązywać problemy utrudniają życie. Takie kapo. Ktoś kto nie pracował, może pomyśleć, że pracownicy wymigują się od obowiązków, nie starają się, olewają sobie pracę dlatego są tak traktowani. Tyczy się to zdecydowanej większości pracowników i nie ważne, że wylewasz z siebie siódme poty i biegasz jak poje*ny po hali, nie mając czasu na obsługę klienta. Klienci to druga strona barykady - denerwują się, że nie poświęcasz im tyle czasu ile by chcieli. I ja to rozumiem, ale pracownik jest między młotem (menadżerem), a kowadłem (klientem) i często nie ma możliwości wykonania zadanej pracy, za co później zbiera baty i jest szykanowany. Jakby tak zebrać wszystko w całość, to dla stojącego z boku obserwatora niezły komediodramat by wyszedł.

hahaha

Witam pracowałam w auchan 4 lata temu na kasie oczywiście na 3/4 etatu bo więcej tam kasjer nigdy nie dostal za mojej parcy caly etat miały tylko kasjerki liniowe 3 na caly sklep no i inne kobietki które pracowaly w biurach . Praca była fajna na kasie nie mogę tu klamac bardzo mi się podobalo ale o dodatku do prania o wartości 50 zloty to nigdy nie slyszalam haha 12 z groszami na caly miesiąc i to wszystko a co do wypłacanej pensji zawsze na czas lecz za 3/4 etatu nigdy nie dostałam więcej niż 820 zloty zdarzylo się ze i dostałam 720 nie wiem od czego to zalezalo. Nikt się do ciebie nie dowala jak robisz swoje i wykonujesz ustalone przez sklep normy typu efektywność. Jeśli chcecie się zatrudnić przed swietami bozego narodzenia to nie radze bo zadnych bonow nie dostaniecie i nawet ich nie dotkniecie bo musiscie przepracować minimum pol roku. Mnie tez ominely bony bo zatrudniłam się akurat na swieta na największy szal zakupow. Nie wiem czy place się zmienily od tego czasu.

ZZ

sa
@ZZ 06.03.2015 16:46
Jest to prawda że tam jest rozwodnione paliwo ?? co sądzicie o ich paliwie, ktos tam regularnie tankuje ?...

paliwo dobre, przywozi orlen tankuję tam od 4 lat wszystko ok.

cb

Jak tam wali w kiblu dla klienta !! masakra w Auchan Racibórz, jakby tam bezdomni nocowali w tych kiblach. Mydła w podajnikach brak oczywiscie na liście się ktoś podpisuje ze uzupełnia..

xenia

piperek, co dokładnie masz na myśli aż tak źle tam jest? mam wrażenie że pracownicy są zadowoleni że tam pracują, zawsze tacy uśmiechnięci???

piperek

mobing, mobing, mobing

fokus

to nie wiem gdzie naczytałeś się tych wszystkich opinii na temat wynagrodzeń, ale pisali ich chyba pracownicy sklepów Auchan. Szczerze powiem , że nie wiem co takiego w tych pensjach nadzwyczajnego. Nie odkryje ameryki jak napiszę , że praca jest tutaj naprawdę ciężka, ale to chyba jak we wszystkich marketach

witek44

Firma Auchan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

ala

Obiadki zupa i drugie danie w sumie 4 zl, a są naprawdę dobre polecam. Oczywiście dla pracowników Auchan, nie firm zewnętrznych.

włodek

jak sie pracuje teraz w auchanie? slyszalem, ze dyrektorka to jakaś porażka, kadra rowniez .. jak jest?

maniek

Witam czy w auchan w raciborzu pracownicy dostają obiad za który płacą 3 zl

maciek

Witam. Miesiac temu kupilam w auchan tableta. Na drugi dzien jechalam z nim do reklamacji. Ekran porysowany sciagniete jakies zdjecia. Wejscie usb nie dzialalo i wiele wiecej wad bylo. Reklamacja wygladala jak ze tableta poslali do serwisu i nadal czekam!!!! Jak mozna sprzedawac takie urzadzenia?!!!!! Wyglada na to ze tablet byl uzywany!!! Mial to byc prezent na gwiazdke i co?? To jakas masakra!! Nigdy wiecej nie kupie tam zadnego sprzetu!!a na tableta jeszcze miesiac poczekam

monita381

Naprawde mile wspominam prace w tym hipermarkiecie

W

W zeszłym tygodniu byłem świadkiem karygodnego zachowania obsługi. Kobieta w ciąży chciała przejsć między kasami z pustym koszykiem co jednak spotkało sie z wyraźnym sprzeciwem pań przy kasie, tłumaczyły że "tutaj się nie przechodzi" i prosze iść do wyjścia (które znajdowało się na drugim końcu sklepu). Dziewczyna nawet nie miała siły zareagować więc poszła, widać było że bardzo źle się czuje. Wstyd!! Moja noga wiecej tam nie postanie.

xxl

witam mam pytanko ile zarabia kierownik działu bo mam zamiar aplikować tylko nie wiem czy warto,opinie nie są najlepsze dla tego sklepu. Czy praca jest po 8 godzin czy więcej.ogólnie liczę na 3000 brutto. Niewiem czy nie zadużo?

stawka na kasie oczywiście "MINIMUM" , co do regulaminu - tp zmienia się on co roku - w zależności ile"góra" chce zaoszczedzic na socjalu - istny cyrk

Na święta dostajesz bony wg regulaminu wewnetrznego. Jak nie ma pracy na kasie to - wypad na wolne albo urlop. A pozatem gratisowo codziennie dostajesz zapierdziel i gderanie non-stop.

lala55

a co dopani zakupów to ma pani wiele innych marketów napweno auchan na tym nie zbiednieje

lala55

Powiem tak co do ochroniarza to nie ma pani racji on tylko wykonuje swoje obowiązki a jeśłi wysyła pani dziecko aby wyszło to niech wyjdzie tm agdzie powinnien a nie przez kasy bo napewno tak było tam wyjscia nie ma. wiec niech sie pani nie czeka a tak na przyszłość jesli pani dziecko na zakupach zgłodnieje lub ssie znudzi to niech go pani w domu zostawi

majka

Proszę podajcie mi numer do szefa ochrony tego marketu Auchan w Raciborzu facet zapłaci mi za znieważenie mojego dziecka tacy ludzie nie mają prawa szarpać dobrego imienia innych ,Panie siwy ochroniarzu trzeba wziąć się do pracy i łapać złodziei prawdziwych a nie czepiać się 10 latków za złe przejście nie w tych bramkach co trzeba ,wydawałam tam dużo pieniędzy ale to już historia ten market dla mnie należy do przeżytków będę mięć mary do końca życia i mój synek też.

Majka

Właśnie przed chwilą wróciłam z Auchana w Raciborzu i obiecałam sobie że moja noga więcej tam nie stanie,jakiś ochroniarz zbeształ mojego syna bo wyszedł nie tą stroną co trzeba wysłałam go po portfel który moja siostra miała w torebce i weszła zrobić tam zakupy a że syn chciał kebab wysłałam go po ten portfel,chłopiec ma 10 lat tak wystraszył się tego ochroniarza całą drogę do domu mi płakał zrobił z nas złodziei chyba wyciągnę jakieś konsekwencje z tego ,Panie ochroniarzu z Auchana złożę na Pana skargę nie można tak traktować dzieci .Często robiłam tam zakupy ale teraz już nigdy tam nie pojadę!!!!!!!!!!!!!!

tez auchan

Na personalana to chyba nie ma co narzekac, pozatym ze ma za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ma takiego szefa jakiego ma, ale co by nie bylo to najlepsza laska z kadry....pzdr

hmmm personalna moze i zakrecona ale przynajmniej ludzka.

gaaalllllllllllll anonim

Z panią personalną to prawda.Kobieta pojęcia nie ma na czym polegają jej obowiązki:)Najlepsze jest to ,że ma problem z wypełnieniem prostego zaświadczenia nie wspominając już o tym,że dla pracowników nigdy czasu nie ma.Przecież obiad ważniejszy...Jeśli chodzi o resztę władzy to z tym także się zgodzę...co do pana dyrektora to cóż z niżem się nie rozmawia...Szkoda tylko,że pracownicy tam tak się boją i siedzą cicho ,zgadzają się na wszystko no cóż ich strata...Nie polecam.

xxxzzz

osoby na odpowiedzialnym stanowisku nie mają pojęcia o swoich obowiązkach począwszy od personalnej która popełnia błędy na najprostrzych zaświadczeniach a kończywszy na dyrektorze który nie liczy się z sugestiami pracowników.

gaaaallll anonim

Tak to prawda,zgadzam się z wypowiedziami(usunięte przez administratora) w całym słowa tego znaczeniu,harówka a osoby mające swoje zdanie są zwalniane.Trzeba siedzieć cicho,robić co każą,praca za minimum krajowe.Umowy niestety nie są przedłużane,po co zatrudnić kogoś na stałe jak można wykorzystać kolejną osobę na 3 lata i tak wkoło...Nie polecam niestety....Rotacja pracowników tak wielka ,że słów brak,to chyba mówi samo za siebie.(usunięte przez administratora)

buuuuuuuuu

charówa i charówa pracownik traktowany jak śmieć nie liczą sie z nim

Praca jednym słowem do niczego nie życze nikomu takiej pracy nie jest warta tych pieniędzy niecałe 990zł prawie każda niedziela w pracy mobbing i wykorzystywanianie nie polecam. Zamierzam sie zwolnić bo szkoda własnego zdrowia i czasu

Zostaw opinię o Auchan - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan