Auchan Polska

Opinie o Auchan Polska

Karolina

@balu, czy jesteś osobą zatrudnioną w Auchan w Raciborzu? Widzę, że nie zgadzasz się z użytkownikiem @Zły klient. Czy zechcesz przedstawić swoje zdanie na temat firmy? Zachęcam Was do merytorycznej dyskusji, każdy wpis o pracodawcy może być ważny dla osób poszukujących zatrudnienia.

Zły klient

Oszukują z cenami kupiłem siodełko kosztowało 17.99 a na czytniku 42.99zł i ta droższa cena była aktualna

balu
@Zły klient 30.07.2018 09:54

A Zły klient to maruder . Cen w sklepie na tysiące i drobna wpadka- a tu już z grubej rury- Oszukujo...

Karolina

@Był- a, mówisz o natłoku obowiązków, czy przez to niezbędna była praca po godzinach? Czy ciężko jest wypracować cele potrzebne do wypłaty premii? Może zatrudnione osoby mają jakieś zniżki pracownicze? W swoim poście pokazujesz kilka wad pracy w Auchan, czy dostrzegasz również dobre strony?

Szukasz pracy?

Był- a

Pracy z powodu braku w personelu było dużo. Czasem odwalało się robotę za 3, a wypłata jedna. Absolutnie wszyscy"zwykli" pracownicy, czyli najważniejsza siła robocza na pełnym etacie dostają tę samą pensję a różnice uzależnione są jedynie od wysokości stanowiska. Czyli idąc hierarchią w górę : pracownik ->pracownik główny-> menager-> senior, pensje podwyższają się o kilka zł. Wyższe stanowiska, nie są opłacalne. Tak, są premie. Raz na kwartał o ile wypracuje się założone cele. Poza tym bony na święta. Jednak obracając się w towarzystwie innych handlowców i sprzedawców z innych firm, na bieżąco porównuję stan płac i niestety Auchan wypada najsłabiej. To są suche informacje, które nie obrazują jak nisko wg innych wypada firma Auchan ale forum to nie miejsce na okazywanie pasków z wypłat - a szkoda.

Karolina

@Był- a, czym zajmujesz się w firmie? Przypuszczam, że wynagrodzenie jest zależne od stanowiska. Wspominasz, że pracownicy odchodzą, czy jest to spowodowane tylko wynagrodzeniem, czy też innymi czynnikami? Czy poza podstawą są także premie, dodatki pozapłacowe?

Był- a

Praca fajna, ale płace strasznie niskie. W czasie, kiedy wszystkie przedsiębiorstwa i firmy podwyższają wynagrodzenia, tam czas zatrzymał się w miejscu. Pracownicy odchodzą, a szefostwo niczego zrobić nie chce lub nie potrafi. Nie jest to miejsce dla osób utrzymujących domy i rodziny. z takiej pensji nie da rady.

Karolina

@fc11, to co piszesz nie brzmi zbyt dobrze, czy zgłaszałeś sprawy szykanowania do choćby osób z kadr firmy Auchan? Z wielką ochotą poznamy Twoją ocenę dodatków płacowych oraz benefitów jakie oferuję ten pracodawca, Twój kolejny wpis w tym wątku będzie bardzo przydatny dla innych.

Karolina

@Zenek, zapraszam Cię do podzielenia się informacjami jak obecnie rozwija się w firma Auchan, czy powstają nowe miejsca pracy oraz jak wygląda sprawa dodatków oraz benefitów? @Geronimo, a Ty pracujesz obecnie w Auchan? Firma nie daje podwyżek z racji na staż, nie ma możliwości awansu? Czy próbowałeś występować do kierownictwa z wnioskiem o podwyżkę? Każda twoja wiadomość w tym temacie na forum, będzie bardzo cenna dla osób, które myślą o podjęciu pracy w tej firmie.

Zenek

Jak ktoś zaczyna pracę to tak jest zawsze!

Geronimo
@Zenek 03.04.2018 14:06

Czy się pracuje miesiąc, czy 10 lat, te same zarobki.

Geronimo

Najniższe zarobki w okolicy.

Co powiecie na temat zarobków w Auchan? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

jesem tam

ostatnio był projekt - auchan na zewnątrz, coś w tym stylu i grupa z kas z recepcją malowała schronisko. projekty bardziej wizerunkowe dla firmy niż rozwojowe dla pracownika. JEŚLI CHCESZ się zaangażować i po roku np. awansować to lepij wybierać działy handlowe. najlepiej tam gdzie nie ma pg albo ze wzgledu na wiek go niebawem nie bedzie.

Karolina

@jesem tamdziękuję za dodatkowe wyjaśnienie. Czytam właśnie jedno z ogłoszeń na stanowisko kasjerki. Można tam znaleźć informację o możliwości rozwoju w różnych projektach. Czy ktoś z Was miał takie możliwości zapewnione? Możecie powiedzieć o nich coś więcej?

Racik
@Karolina 04.10.2017 13:08

Na pewno nie są to projekty rozwojowe dla pracownika tylko wizerunkowe dla firmy. O szkoleniach możesz zapomnieć chyba że startujesz na menadżera. Awanse zdarzają się rzadko, wolą zatrudnić menadżera z Ukrainy.... na działach handlowych nie jest lepiej bo nawet o sprzedawce trudno zawalczyć.

jesem tam

bony świąteczne BN i Wielkanoc, paczka dla dziecka na mikołaja, cena za obiad 2 daniowy-10 zł, zapaomogi i wolne czy urlop jak Pan Bóg przykazał.

Karolina

@jesem tam dziękuję za odpowiedź. To rzeczywiście ważne, że wszystko jest zgodne z kodeksem pracy. Piszesz też o tym, że można liczyć na socjal. Co wchodzi w jego skład?

Karolina

@jesem tam możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Jakie są plusy i minusy zatrudnienia się właśnie w tym sklepie? Co doradziłabyś osobom zainteresowanym aplikacją?

@Karolina 21.07.2017 10:03

kasa jak wszędzie- najniższa krajowa, ale spokój i normalni kierownicy. urlop, wypłata, socjal, wolne wszystko na czas i zgodne z kodeksem pracy.

tajemnicza Mi

Jak praca w Auchan Racibórz? (usunięte przez administratora)czy może nowa Pani dyr. przejrzała na oczy i warunki pracy i płacy poszły in plus.

@tajemnicza Mi 06.05.2017 15:51

jak było tak jest może tylko spokojniej. Ma chorobe na chorobe.

Kercha system

Praca w auchan jest nieadekwatna do zarobków. Trzeba się natyrać jak koń a kasy więcej, jak stawka głodowa ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chu. Osobiście na swojego menagera nic złego powiedzieć, nie mogę, bo tyra równie dużo jak my, ale auchan jest podzielony na dwie lub nawet trzy strefy i w każdej jest inaczej. Mam wrażenie, że trafiłam do tej "lepszej" połowy, bo pracuje się naprawdę fajnie. Atmosfera - w dużej mierze jest uzależniona od nas samych i nie ma co rzucać się z pięściami na sytuacje, które bagatelka zdarzają się wszędzie. Jesteśmy przepracowani, mało zarabiamy i to nas flustruje. Koktajl Mołotowa gotowy. Załóżmy związki. Inni tak zrobili i maja się dobrze a my? Tylko patrzeć i komentować potrafimy jak to nam źle. Czy zrobimy w końcu coś, co pomoże nam poprawić swoją sytuację?

nocny łowca

Hej, wiecie czy w mazowiecki jest wciąż poszukiwany regionalny koordynator techniczny? Chętnie bym się załapał, bo oprócz odpowiednich narzędzi pracy i benefitów socjalnych jest u nich szansa na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, co stanowi rzadkość w dzisiejszych czasach.

ja

Podwyzek rzadnych w auchan nie ma,minimalna krajowa,taki zarobek,bony swiateczne i nic wiecej.(usunięte przez administratora)ale pracownicy sie nie licza,najwazniejszy klient.Dla klienta nagrody,losowania roznego rodzaju,bony itp.pracownik tego nie ma.Ogolnie w auchan okej,ale niedoceniaja pracownikow.

popapraniec

nie polecam, a w szczególności teraz jak podsłuchałem rozmowę osoby wyżej stojącej z pracownikiem, to tylko skromne zdanie klienta. (usunięte przez administratora)

tak było

tutaj jest miejsce na OPINIE o firmie, a nie zmanipulowane przez podstawionego pracownika Auchan komentarze o wolnych miejscach i super (podkreślam - SUPER!) warunkach, napisane w trzeciej osobie.

kaloryfer

"Super, że zapewniona jest umowa o pracę, bo przecież stabilne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracownika." dziwne te komentarze ostatnio, zatrudniliście nowego człowieka do poprawienia wizerunku firmy?

ONI

kolejny post człowieka z auchan. takie i podobne pojawiły się w opiniach marketów z kilku miast. "widziałem, że można się do nich załapać" - tak, tak, do was chyba, a nie do nich kłamczuszki.

hahaha

Witam pracowałam w auchan 4 lata temu na kasie oczywiście na 3/4 etatu bo więcej tam kasjer nigdy nie dostal za mojej parcy caly etat miały tylko kasjerki liniowe 3 na caly sklep no i inne kobietki które pracowaly w biurach . Praca była fajna na kasie nie mogę tu klamac bardzo mi się podobalo ale o dodatku do prania o wartości 50 zloty to nigdy nie slyszalam haha 12 z groszami na caly miesiąc i to wszystko a co do wypłacanej pensji zawsze na czas lecz za 3/4 etatu nigdy nie dostałam więcej niż 820 zloty zdarzylo się ze i dostałam 720 nie wiem od czego to zalezalo. Nikt się do ciebie nie dowala jak robisz swoje i wykonujesz ustalone przez sklep normy typu efektywność. Jeśli chcecie się zatrudnić przed swietami bozego narodzenia to nie radze bo zadnych bonow nie dostaniecie i nawet ich nie dotkniecie bo musiscie przepracować minimum pol roku. Mnie tez ominely bony bo zatrudniłam się akurat na swieta na największy szal zakupow. Nie wiem czy place się zmienily od tego czasu.

sa

paliwo dobre, przywozi orlen tankuję tam od 4 lat wszystko ok.

xenia

piperek, co dokładnie masz na myśli aż tak źle tam jest? mam wrażenie że pracownicy są zadowoleni że tam pracują, zawsze tacy uśmiechnięci???

fokus

to nie wiem gdzie naczytałeś się tych wszystkich opinii na temat wynagrodzeń, ale pisali ich chyba pracownicy sklepów Auchan. Szczerze powiem , że nie wiem co takiego w tych pensjach nadzwyczajnego. Nie odkryje ameryki jak napiszę , że praca jest tutaj naprawdę ciężka, ale to chyba jak we wszystkich marketach

witek44

Firma Auchan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

ala

Obiadki zupa i drugie danie w sumie 4 zl, a są naprawdę dobre polecam. Oczywiście dla pracowników Auchan, nie firm zewnętrznych.

Zostaw opinię o Auchan Polska - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska