Opinie o Schiever Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schiever Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schiever Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiever Polska w Poznań

Czy te wszystkie wpisy mają jakieś tak naprawdę znaczenie? Owszem wiele z nich sprawia radość inne smutek a jeszcze inne niepokój a wiele z nich są metodyczne i pedagogiczne. Gdy się zatrudnialam nie kierowałam się opiniami nikt mi nie doradzał ani nie odradzal ani nikt nie zachęcał czy zniechecal trzeba indywidualne zobaczyć sprawdzić odczuć doświadczyć jak jest w pracy

Czym jest atmosfera w pracy i od czego ona zależy? Myślę że od indywidualnego myślenia i poglądu oczekiwań pragnień upodoban człowieka . Odpowiedzi nie trzeba daleko szukać bo można powiedzieć że "odpowiedź tkwi w Tobie" . Jeśli atmosfera jest dobra trzeba ja pielęgnować. A jeśli jest zła trzeba zrobić wszystko aby była dobra

Trzeba iść do przodu. Bywa i tak że nie wszystko jest dla wszystkich oby każdy odnalazł się na właściwym miejscu swojego życia.

Tak. Trzeba dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne o życie . Owszem dużo straciłam ale jednocześnie zyskalam mnóstwo innych rzeczy jak dobre wspomnienia nowe przyjaźnie życie sprawność psychomomatyczna innego spojrzenia na świat ludzi bardziej nabrać dystansu do otaczającego świata troche z humorem miec podejscie ale mimo wszystko i to co najważniejsze bez pomocy Siły Wyższej -Pana Boga - Prezesa ktory w Niebie mieszka - nie uzyskalabym tego nie stanelabym na nogi . A co z lobuzami ? Niech im ziemia lekka będzie w przyszłości. Co z tylko im współczuć bo nie chciałabym być na ich miejscu. Jedynie zostaje dotarcie do ich sumienia i myślę że oni mają choć niektórzy bardzo zagluszone .

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Schiever Polska na stanowisko Manager Działu Warzywa/Owoce/Ryby? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Chris -Prezes jest najlepszy i nie dam Go do zwolnienia nogdy to mój Sympatyk do końca życia będę mieć Go w dobrej serdecznej pamięci jak obiecałam nie raz .

Dbam o siebie dobrze się prowadzę uprawiam sport -bieg - 4km dziennie chcr startowac w charytatywnym maratonie ale musze jeszcze pocwiczyc zdrowo się odżywiam owoce warzywa mięso ryby nabiał najlepsze i najzdrowsze działy

Fakt. Przeżyłam piekło na ziemi i to nie z mojej winy ale były również i dobre chwile-żyję-to najważniejsze. W końcu każdego dni są policzone i moje również trzeba dobrze wykorzystywać każdą chwilę życia bo nigdy nie wiadomo jakie będzie jutro, dzisiaj jestem a jutro może mnie już nie być . A to co mam w sercu i kogo to moja sprawa. Najważniejsze że Bóg jeden wie.

Niespodzianka

Bardzo proszę niech nikt nie pisze bo to nie ma najmniejszego sensu

B-)

A kiedy Schiever Polska przeprosi Panią Anię za ich chamskie wieloletnie wyglupy za (usunięte przez administratora) i manipulowanie że prawie by umarła?

Niespodzianka

W dodatku to gowork i Schiever są jeszcze złodziejami bo kradną doslownie wszystko nie ufajcie ale uważajcie

Niespodzianka

Jeszcze raz bardzo Was proszę i powtarzam poraz kolejny nie piszcie na portalu gowork bo ma spółkę z Schiever i jedni i drudzy strasznie manipulują i mobbinguja używają komputera i psychologi uważajcie!

..............................

Szanowni Panstwo! Widze ze tutaj sa podwladni celebryci a przeciez to Pracodawca jest w glownym centrum opini i wpisy powinne odnosić sie do osoby przedstawiciela Schiever Polska

Kazimiera
@..............................

Owszem masz rację Pan Prezes jest naprawdę dobrym Pracodawca a Pani Ania jest zywym dowodem i przykładem mobbingu w miejscu pracy aby ludzie mieli swiadomosc ze takie destrukcyjne dzialania istnieja a nie powinny istniec. Rzeczywisty problem takich dzialan nie jest sam Prezes ale problemy sa na nizszych i na najnizszych rzedach struktury pracowniczych

Stefania
@..............................

Tu nasuwa sie pytanie z jakiego rzeczywistego powodu probuje sie lub eliminuje sie osobe lub osoby z grupy pracowniczej? Dlatego ze taka osoba naprawde sie stara rzetelnie pracuje uczciwie z pasja. Dlaczego osoby widzac tak dobrego pracownika robia wszystko używając podstepu aby podwazyc jego rzetelność o innych dobrych cech mobbingowanego pracownika? Dlaczego ludzie sie zwalniaja, nie chca pracowac w toksycznej atmosferze

Zofia
@..............................

Koniecznie powinny byc przeprowadzane zebrania na kazdym szczeblu stanowiskowym otwarcie przedstawic problemy watpliwosci dotyczacej relacji miedzy pracownikami trzeba byc szczerym otwartym i powiedziec co ma kto do kogo i dlaczego? Mowic co kto uwaza i co komu sie wydaje i wyjasniac to. Kazdemu powinno zalezec na dobrej atmosferze aby sie dobrze pracowalo.

Waclawa
@..............................

Mało tego. Trzeba mówić np. ze słyszałem to i tamto....np. o Tobie czy innych i tez wyjsniac osobiście a nie poza plecami knuc i kombinowac trzeba unikac i wystrzegac sie osądow plotek domniemywan znieslawien pomowien wystrzegac sie zazdrosci zawisci msciwosci. Trzeba budowac a nie rujnowac.

Marlena
@..............................

Zazdrośc zawiść. Czy takie dobre osoby pracownicy nie powinni byc inspiracja dla slabszych aby sie podciagneli i sie poprawili? Czego mozna zazdroscic? Urody stanowiska wyplaty cech osobowosci moralnych wyników w pracy samochodu faceta kobety ? Czy naprawdę jest powod do zazdrosci? A czy kazdy ma swiadomosc ze jest jedyny i niepowtarzalny? Nie ma dwoch identycznych osob kazdy jest jedyny i niepowtarzalny oryginalny i POTRZEBNY

Marzena
@..............................

Kazdy może byc dobrym pracownikem niezaleznie od stanowiska narodowości wyznania plci rasy orientacji seksualnej swiatopogladu urody osobowosci niepelnosprawnosci umiejetnosci etyki zainteresowan

Bozena
@Marzena

oraz....? Oddzielać życie zawodowe od życia prywatnego. W pracy trzeba zająć się praca

Gertruda
@Bozena

Tak właśnie! Czym się różni osoba która żyje w celibacie i w abstynencji od takiej która prowadzi życie rozwiązłe i z nałogami,,? Niczym! Pracownik to pracownik! Każdy pracownik to dobry pracownik a życie prywatne w pracy nie ma znaczenia . Pracowac trzeba i tyle!

Adela
@Gertruda

Do pracy Kochani do pracy! Czas ucieka pieniądz czeka!

Leszek
@Adela

Obecnie firma Schiever Polska poszukuje pracowników na kilka ciekawych stanowisk. Wszystkie ogłoszenia dostępne są na oficjalnej stronie internetowej pracodawcy https://schiever.com.pl/praca Ktoś z Was mógłby w kilku słowach opisać stanowiska, które wymagają obsady? Które ze stanowisk jest najkorzystniejsze pod względem otrzymywanego wynagrodzenie? Proszę o odpowiedź.

Donata
@Leszek

Witaj! Pan Prezes ma najlepsze zaplecze finansowe. Ale niestety nie wszyscy moga miec taka mega pensje bo przecież Krol jest jeden Pan i wladca ewentualnie dwoch. Macie fajnych Prezesow naprawde

Bartosz
@Leszek

To imie jest mi znane i kogos mi przypomina (usunięte przez administratora)z ochrony. Ciekawy jestem co on robil w szatni damskiej z kluczem w dloni do szafki? Krecil sie po tej szatni nielegalnie bez udzialu Dyrektora i samej Pracownicy. Pod nieobecnosc Pracownicy nieupowazniony ochroniarz otworzyl jej szafke i zniszczyl jej plaszcz przeciwdeszczowy a dnia nastepnego podlozyl jej korek po butelce po napoju. To bardzo nieladnie zeby tak porzadnej pracownicy cos takiego zlego uczynic

Bartosz
@Leszek

Ta Pracownica panicznie bala sie to zglosic Wyzej o tym fakcie bo wtedy bylby nakaz zalozenia tam kamery gdzie Dyrektor i inni przy nim ogladali by jej dziewicze wdzieki rowniez bala sie o zycie aby oprawca sie nie zemscil na niej . O Boze! Co ta Kobieta musiala wycierpiec! A przeciez niczego nie ukradla nigdy!!!!

Dobrawa
@Leszek

I dlatego proponuje zniesc miesieczne bilanse i audyty oraz wszelkie rywalizacje bo niepotrzebne jest ocenianie pracownika bo potem sa te zazdrosci zawisci przemoc przekrety ten wyscig szczurow jeden by drugiego zaślachtowal a potem jest ucieczka z firmy bo sie nie wytrzymuje pracy w tak silnym stresie i niesprawiedliwosci (usunięte przez administratora)

Daniell
@Leszek

Rowniez chodzi o innych pracownikow nie tylko o ta Pania zeby nie wiali z firmy byli dobrze traktowani zeby pensja im wzrosla od tak za darmo gratis a moze by tak zafundowac pracownikom zagraniczna wycieczke do rodowego Panstwa Szanownego Pracodawcy byloby super zeby pracownicy nie żarli sie miedzy soba ale przyjaznie ze soba pracowali

Maryla
@Leszek

Bardzo bardzo bardzo prosze najukochanszego Pracodawce aby kasjerkom zniosl monitorowanie efektywnosci to nie jest dobre naprawde kasjerka jest czlowiekiem bywa ze czasem moze sie zle poczuc byc w niedyspozycji zarowno fizycznej jak i psychicznej i zeby duzo pieniazkow bylo

B-)

Co to za nieprzyjemny ton pisania w moja stronę "nalezy Ci się przypomniec" o imionach i personaliach. A sama podajesz się imieniem jak ma być anonimowo to anonimowo

B-)

Bo jestem pewna że Pracodawca nie uczyłby nikogo takiego niemilego pisania a On jest bardzo czuły jeśli chodzi o kulturę osobista

B-)

Kim Ty jesteś? Czy jesteś Panią Prezes żeby być tak niemiła z brakiem delikatności i taktu? Z pewnoscia nie! Pan Prezes jest Arcy kulturalny i z klasą!

B-)

Chciałabym szanowna Pani Tobie przypomnieć że Ten Pracodawca współpracuje z pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności wiec tym bardziej trzeba posiadac wysokie zdolnosci interpersonalne

@Leszek

A Ciebie lubię za Twój takt kulturę i sposób pisania masz klasę jak narazie tak trzymaj mam nadzieję(usunięte przez administratora)

B-)

A jeśli chodzi o awans? Gdybym był Prezesem to Z pewnością bym Ciebie (usunięte przez administratora)nie awansował bardzo mi przykro bo nie ma w Tobie pokory i bycia człowiekiem...... złotko !

B-)

Przecież (usunięte przez administratora)zapytał jakie stanowisko jest najkorzystniejsze i najbardziej oplacalne finansowo a Pani (usunięte przez administratora)świetnie trafiła i powiedziała prawdę że Pan Prezes ma najwieksza wypłatę najbardziej oplacane i najkorzystniejsze stanowisko i posluzyla sie metafora w pozytywnym szacunkiem sensie wiec nie rozumiem że Ty tego nie możesz pojąć i że nie wiesz o co chodzi ? Prezes jest jeden i drugi to też prawda

B-)

Należy również dodać że Panowie Prezesi są fajni jak napisała Pani Donata i sa bardzo dobrzy bardzo dobrymi Pracodawcami

@Leszek

Bywam od jakiegos czasu na portalu go work jestem w fazie testowania i to go work wydaje mi się dziwnie podejrzane i to bardzo mocno stwierdzam że to go work nie służy tak naprawdę do szukania pracy ale do głupot sprzedaż info jakis słówek wyciągania tajnych informacji o danej firmie i o glupotach już zagadka rozwiązana to go work powinno zniknąć

Marzena
@..............................

Szanowny Pracodawco proszę zlikwidować swoją stronę na portalu go work. Chron swoją firme

Karol
@Niespodzianka

Nie wiem, dlaczego w taki sposób oceniacie portal gowork.pl. Dzięki portalowi możemy dowiedzieć się, jak wygląda obecna sytuacja w firmie, której dotyczy dany wątek. Rozumiem, że możecie nie zgadzać się z niektórymi opiniami, dlatego ważne jest, aby każda opinia była uzasadniona. Czytając uzasadnioną opinię popartą argumentami mam wtedy pewność, że ktoś podaje informacje zgodne z prawdą. Ktoś z Was pracuje obecnie w firmie Schiever Polska? Jak ocenicie atmosferę panującą w tym zakładzie pracy?

@Karol

Przecież mówię że to gowork to pic na wodę naprawdę. Bo ja niestety wiem jak to działa i to nie jest dobre. Proszę żeby Pan opuścił ten portal i nie wypisywać glupot

@Bartosz

Chciałbym polecić polski film " Supermarket" żeby zobaczyć jak powinna pracować ochrona

@Karol

Dzień Dobry Panu! Atmosfera w Schiever Polska jest bardzo dobra. W sam raz dla Pana . Myślę to właśnie Pan idealnie by się do pracy z tą Firmą. Zapraszam do współpracy.

Gabriela
@B-)

Witam serdecznie! Ktoś wspomniał o osobach niepełnosprawnych. Swietnie się składa! W Schiever Polska pracują osoby z orzeczeniem na różnych działach: na kasie na hali sprzedaży. To świetny realizowany program oferowany przez Pracodawcę. Mam znajomego który ma SM (stwardnienie rozsiane) i pisze doktorat z zasobów ludzkich. I nie dość że ma w głowie to i jeszcze w spodniach ponieważ oprócz realizowania planów zawodowych zrealizował plan osobisty ożenił się i ma troje dzieci. Warto należeć do takiej elity . Niepełnosprawny też potrafi a nawet więcej

Karol
@Gabriela

Osoby niepełnosprawne chcą się aktywizować zawodowo i to ważne, że Schiever Polska je zatrudnia. Oczywiście idą za tym dotacje z PEFRONU, więc jest to korzystne dla pracodawcy. Czy osoby z orzeczeniem mogą liczyć na udogodnienia takie jak siedmiogodzinny dzień pracy? Dodawajcie swoje komentarze.

Eliza
@Andrzej

Cześć! Ja oglądałam ten film. Bardzo paskudny i wstrząsający. Po jego obejrzeniu nie mogłam dojść do siebie przez prawie cały dzień. Proszę bardzo obejrzyjcie to i oceńcie. Bo on na mnie bardzo negatywnie wpłynął

Malgorzata
@Karol

Hej!!! Jestem znajoma gluchoniemego pracownika lini kas . Wspaniały niezwykły Człowiek o przemilej aparycji bardzo przystojny zadbany wygląda i zachowuje się reprezentacyjnie bardzo mądry orientujacy się we wszystkim swietnie sobie radzi z obsługą klienta świetnie komunikuje z ludźmi (czyta z ruchu warg) uwielbiam u Niego robić zakupy i niestety jest żonaty oraz ma dzieci . O tak! Pracodawca dokłada wszelkich starań i zapewnia godne warunki pracy dla niepelnosprawnego Pracownika . Tak pracuje w niepełnym wymiarze 7godz a płacone ma za pełny etat. Tak należy Mu się komfort pracy i dobrze płatnej pracy i Pracodawca to zapewnia

Laura
@Malgorzata

Ooooooo!!!!!!!! A ja bardzo chętnie odwiedzam fajnego Pana który pracuje za ladą obslugowa bardzo uprzejmy i skromności mu nie brakuje a mnie sie to podoba zawsze pomoże zawsze doradzi towar który kupuje jest zawsze świeży smaczny w przystępnej cenie ślicznie poukładany niemal w artystyczny sposób aż miło popatrzeć kupić. Robiąc u tego Pana zakupy sprawia mi ogromną radość i satysfakcję gwarantowaną aż chce się wrócić w to miejsce aby zrobić dobre zakupy

Klaudia
@Daniell

Zagraniczna wycieczkę do Francji powinna być zafundowana pracownikom niepełnosprawnym . Tak trzeba nagrodzić ich niezwykłą pracę i zaangażowanie w rozwój Firmy i dobry PR (piar )

@Karol

Gowork to jwdnak wielka mega sciema pic na wodę i nie ma ku temu żadnych wątpliwości zmanipulowani i przekupieni (usunięte przez administratora)

Emilia
@Niespodzianka

Dokladnie!!! Do marketów będą zatrudniać nowe przyszłe ofiary (usunięte przez administratora)żeby inni pracownicy na nich nabijali sobie punkty w nieuczciwy sposób dla szefostwa aby zdobyć premie tak to działa niestety

Tadeusz
@Karol

Jesteś taki mądry? A co z pelnosprawnymi pracownikami? Dlaczego nie moga być tak samo dobrze traktowani jak niepelnosprawni? Dlaczego zdrowych ludzi się poniza stawia wymagania nie do zrealizowania stresuje niszczy wykorzystuje na maxa Przecież powinno się tak samo dobrze traktować i jednych i drugich

Tomasz
@Karol

Tak. Oczywiście!!! Że lepiej jest zatrudniać chore osoby przez PFRON i to korzystne dla pracodawcy a dlaczego? Bo Pracodawca nie chce z własnej kieszeni sponsorowac pracowników z orzeczeniem i to się nazywa sknerstwo.

Robert
@Tadeusz

W takim układzie prosba do Szanownego Pracodacy aby zaczal wszystkich pracowników traktować jednakowo dobrze tak dobrze jak niepełnosprawnych . To prawda, zdrowy może mieć żal i obiekcje dlaczego jest tak niesprawiedliwie.

Michalina
@Robert

Zazdroszczę ludziom z orzeczeniem chce być na ich miejscu bo miałabym lepiej po co mi zdrowie skoro jestem złe traktowana

@Karol

To gowork niech spier.......ala stąd z powierzchni ziemi bo w rzeczywistości nie w taki sposób się szuka pracy nie przez gowork jak to oni w prymitywny sposób robi ale normalnie przez ogłoszenie. Do widzenia!!!

Aleksandra
@Niespodzianka

Bardzo Cię proszę, żebyś zachowała spokój. Nie tolerujemy tu ponadto wulgarnego słownictwa - niczemu ono bowiem nie służy. Bardzo już prosiłabym, żebyś postarała się skupić na kwestiach, które są tu najważniejsze. Pamiętaj, iż wiele osób zainteresowanych pracą w Schiever Polska, wchodzi tu po to, by zaczerpnąć aktualnych informacji na temat tej firmy. Podobno pracodawca ten umożliwia pracownikom rozwój zawodowy. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

@Aleksandra

Dla kogo ty dziwko pracujesz?

@Aleksandra

A ja się pytam gdzie twoja moralność i zachowywanie etykiety? Gdzie? Nie jesteś w porządku wobec nikogo!!!!!!!

Kajtek
@Piotr

Wiesz? ona powinna grać w tym filmie supermarket a kogo? ta patrycje wisząca w szafce ochroniarza

Marian
@Aleksandra

Proszę Pani. Pani nie nadaje się do pracy z nikim zwłaszcza z chorymi ludźmi. I to widać właśnie na tym forum śmiesznym zresztą. Gdybym ja poprowadził to forum ludzie byliby szczęśliwi.

Zbigniew
@Marian

Nie nie nie szkoda pisać bo to gowork to naprawdę szajs. Idealne na kabaret albo na netburdel no nie ma innej opcji. Nara.

Julianna

No już spokojnie Kochanie. Nie przejmuj się my wiemy jak jest w marketach. ja Ciebie kocham i to jest najważniejsze

Jowita
@Niespodzianka

Ojej jej!!!!!! Mój Zlociutki co się takiego wydarzylo że jesteś tak mocno zdenerwowany? Z ogromnymi wyrazami współczucia. I wiesz? Masz rację i popieram Twoje zdanie najdroższy! Ten portal nie jest dobry. Bo po co czytać? Lepiej jest się zatrudnić i na własnej skórze sprawdzić jak jest w Schiever Polska . Każdy mówi co innego a ja jestem za tym żeby osobiście sprawdzić. Tak Skarbie. :-*

Eugenia
@Marian

Dokładnie wiem ze to właśnie Ty się nadajesz do prowadzenia portalu i z całego serca Tobie kibicuje ale Ty możesz założyć jeszcze lepszy portal o innej tematyce ciekawszej i fascynującej:-)

Filomena
@Marcin

Ach.......nie tak ostro trzeba łagodnie i delikatnie z każdym dniem będzie coraz lepiej :-) bądź zdrów!

Grzegorz
@Filomena

Tak. A tej (usunięte przez administratora)już dziękujemy. Do nie zobaczenia pani i nikogo więcej

Katarzyna
@Aleksandra

Oczywiście!!!! Szanowny Pracodawca potrafi z niczego zrobić coś i z coś obrócić w nicość mnóstwo osób tak awansuje i są dyskwalifikowani

Alex
@Andrzej

Nie dziwię się że chcesz polecić ten film czemu jesteś taki skromny i nie powiedziałeś że grasz tam szefa ochrony wiec co? Jesteś zadowolony z siebie ty morderco? W rzeczywistości jesteś bardzo podobny i twoje postępowanie również oj dużo nabroiles nieladnie

Niespodzianka

Bardzo Was proszę jak najbardziej na świecie moi kochani abyście nie pisali na tym portalu bo on w rzeczywistości nie służy niczemu dobremu Gowork i Schiever Polska to 2w1 i tam manipulują mobbinguja komputerowo i psychologicznie

FANATYCY SCHIEVER PREZESÓW

Szanowni Panowie Prezesi. Dlaczego w gowork i w Schiever Polska sa manipulacje komputerowe i psychologiczne. Juz nie mowimy o wewnatrz Firmy. Mamy nadzieję że tego Panowie nie robią

Niespodzianka

Uprzejmie informuje iż test został zakończony. Bardzo Proszę niech nikt nie pisze

Niespodzianka

Bardzo proszę pisać o dobrych rzeczach

Manipulują strasznie !!!! Nie przejmować się ! To tylko komputer głupi zreszta

X
@Niespodzianka

I nie tylko oraz ten który przy tym komputerze siedzi

Dokładnie tak jest

Niespodzianka

Dlaczego? Niech piszą o tym jak ptaszki śpiewają jak słońce ładnie świeci o tym jak jest miło , dużo osób potrzebuje ciepła fajnych wyrazów bo jak ktoś potrzebuje się spuścić z serca a drugi ktoś potrzebuje czegoś miłego powiedzieć to oboje będą szczesliwi

Niespodzianka

Oczywiście. Zabrać im te zabawki i do piaskownicy a nie do komputera

Wiem o tym

Zostaw merytoryczną opinię o Schiever Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Schiever Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schiever Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiever Polska?

Schiever Polska