Opinie o Schiever Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schiever Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schiever Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiever Polska w Poznań

Czy Pracodawca chętnie zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Tragiczna firma, wiele obietnic i żadna nie spełniona. Robota za najniższą krajową a zakres obowiązków jak za pięciu i brak podwyżek. Menagerowie z przerostem ego, wszyscy myślą, że mogą tobą pomiatać. Takiego mobbingu w żadnej innej firmie nie doświadczycie. Nie są to moje obserwacje, ale inni pracownicy, których pytałem jak to u nich wygląda potwierdzili to samo. Nie polecam i jak macie możliwość to nawet nie wysyłajcie tam CV.

No wiesz - akurat wysokość wynagrodzenia jest tu kwestią raczej indywidualną - niektórym osobom na pewną pasują zarobki, osiągane w Schiever. Ale nadmieniłeś coś na temat mobbingu w firmie, a to już poważny zarzut. I nikt nie zwrócił się z tym problemem po jakąś konkretniejszą pomoc?

♡ Anna

Mogłabym pisać bez końca i bez końca o tym że najlepszym w moim życiu Pracodawca był jest i będzie w mej głowie i w sercu Pan Prezes Schiever Polska!!!!!

Pani Kasia pyta się czy nadal istnieje problem mobbingu? Czy istnieje teraz , naprawdę nie wiem. Czy to ma jakieś znaczenie? Co Ty dziecko drogie na to poradzisz? Pracowałam ponad 10 lat i mnie nie pomogłas w chwilach silnego personalnego wstrząsu w moja strone. Tylko Pan Prezes potrafi wyciągnąć dłoń. Wspaniały Człowiek o którym nigdy nie zapomnę aż ogarnia mnie ogromne wzruszenie :'(

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Schiever Polska na stanowisko Manager Działu Warzywa/Owoce/Ryby? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jeśli chodzi o konfliktowe sytuacje trzeba sobie umieć radzić w humanitarny dyplomatyczny sposób a reszte osądzi Niebieski Prezes :-)

Jeśli chodzi o umowę o pracę to w pewnych sytuacjach lepiej nie podpisywac umowy na czas nieokreślony. a dlaczego? Z uwagi na silna presję wywierana na pracownika przez przełożonych i współpracowników. W takim wypadku lepiej jest mieć taką umowę co miesiąc bo w chwilach silnego kryzysu wywołanego przez wrednych ludzi można zakończyć współpracę

Jeszcze nie moge tego stwierdzic musialabym sie u Was po raz kolejny zatrudnic i wtedy bym stwierdziła czy jest mobbing czy inne działania socjotechniczne.

Przeczytałam coś o mobbingu. Czy nadal istnieje ten problem ?

Tak więc głowa do góry piękny uśmiech i spokój w sercu :-)

W mojej pracy tylko pracuje i nic więcej. Zwyczajna praca zarobkowa w uciemiężeniu psychologicznym choć z powierzchowna uprzejmościa ale bez głębszych relacji bo to w mojej pracy niemozliwe. Oni sami musza zrozumiec bo sysiac razy tlumaczyc nie da rady i nie ma sensu bo robia na przekor i nie ma i nich litosci i wrazliwosci oni musza to sami kiedys pojac i zromumiec uswiadomic oby nie bylo za pozno

I nie ma sensu z moim ludziom w pracy tlumaczyc i nie chce mowic ze oni są moi bo nie sa moi. Nie ma w nich żadnej wrażliwości. A ich złośliwości i przekrętów i wszelkich "matactw" nie ma końca mnóstwo cierpienia przez te 2lata pracy . Zawsze będę ufać Sile Wyzszej. Bo ten Prezes Niebieski zna prawdę intencje i serce człowieka. Nie raz człowiek przysłowiowy idzie na Krzyż i niejako jest do Niego przybijany za głupotę osob wrednych klamliwych "nabijajacych" sie i smiejacych sie z innych ludzi. Wszystkie ofiary takich negatywnych zachowań głową do góry i uśmiech na twarzy nagroda będzie ostateczności po tamtej stronie zycia w przyszłości :-)

Pracownicy w mojej pracy przez swe złośliwości przyczyniają się do posmiertniej sprawiedliwości Niebieskiego Prezesa. Czegoz mam się bać? Mam czyste i spokojne sumienie nie będzie mi straszna ciężka choroba czy śmierć:-). Więc moi Kochani pracujecie i nie bójcie się! :-)

Praca w auchan Wałbrzych....... dużo można powiedzieć, brak szacunku dla pracowników, ukryty mobbing, pracowałem tam dość długo i dużo widziałem i słyszałem. Brak zufania do seniorów wredne istoty dbajace o swoją pozycję i kasę zero swojej godności i zdania. Co D. powiedzial tak ma być zero dyskusji. A personalna wydreptała ścieżkę do jego gabinetu wszystko o wszystkich wie nawet jak nie wie o co chodzi.

Hej! Tez mam bardzo trudno choc jestem na produkcji ja juz nie mam sil płakać juz wole sie smiac proponuje Ci to samo ;-)

Chodzi mi o to ze w kazdej firmie jest mobbing i ja tego doświadcam w obecnej pracy rowniez niestety pracowac gdzies trzeba najlepiej ronic swoje i zaufac Sile Wyzszej

Doskonale wiem co czujesz to przykre i straszne ze az mozna zemdlec z przeszywajacego bólu :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Mimo wszystko nie poddawaj sie wszędzie jest i tak i tak fajnie i nie fajnie ale najważniejsze abu znalezc odpowiednie dla siebie miejsce w swoim zyciu ja tez pragne azylu i niczego wiecej

Owszem to jest problem bo ja natomiast pracuje we wloskiej mafi i jeszcze gangu Olsena brakuje

Doskonale wiem jak personel niesamowicie potrafi prowokowac i wykanczac nerwowo tak jest wszedzie doslownie i u mnie tez chamstwa nie brakuje niestety i czlowiek jakby topi sie tonie i co wtedy zrobic? Trzeba niestety nauczyc sie plywac w przenosni oczywiscie zeby nie utopic sie

W mojej pracy tez nerwowo wykanczaja szefowa mnie nienawidzi nie wiadomo dlaczego mobbinguje manipuluje kpi sobie ze mnie i z innych nie szanuje ja nie jestem workiem treningowym wszedzie to zlo jest ale ja Ci mowie ze to do czasu tylko bo jest ten Prezes ktory w Niebie mieszka On skuteczny jest naprawdę ktory ma moc nad zyciem i smiercia nad zdrowiem i choroba nad silami natury ten Prezes zawsze i wszedzie bedzie istnial po wieki

Gracjan

Daj jej wreszcie święty spokój po swińsku się zachowujesz takie kpiny są nie do przyjęcia i idź stąd bo nie chce ci ublizyc

Martyna

Nie zazdrosc im tego proszę. Najważniejsze abyś był sobą Twoje dobre serce jest najważniejsze i nic innego się nie liczy

Marianna

Ja przeszłam wszystkie rodzaje (usunięte przez administratora) jakie mogły być człowiek już chyba wszystko widział i doświadczył że chyba tylko choroba czy śmierć go dopadnie i nie zdziwi się

Jarosław
@Gracjan

Masz rację, tego typu wpisy na forum pracowniczym są nie do przyjęcia. Jesteś pracownikiem i mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia? Nikt dawno nie pisał o wynagrodzeniu i przysługujących dodatkach. Takie informacje przydadzą się na forum. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/schiever-polska-sp-z-o-o,115065 znajdują się najświeższe oferty rekrutacyjne. Pracodawca oferuje w nich pracownikom sporo benefitów i atrakcyjne świadczenia socjalne: bony świąteczne, paczki, karnety sportowe, dofinansowanie do wczasów. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Jaro
@Marianna

Przeszłas WSZYSTKIE RODZAJE(usunięte przez administratora)

Dorota

Przecież jest coś takiego oprócz jawnego (usunięte przez administratora) jak ukryty (usunięte przez administratora) wiem jak i to działa czyli robią Ci świństwa poza plecami a Ty nie jesteś tego świadomy więc czemu to słowo usuwane a jeśli jest on jawny to czyli jest zamierzony tak? Ukryty też może być zamierzony czyli i tak jawny na to wychodzi

Oczywiście że się dobrze prowadzę ponieważ uważam że najpierw ślub a potem akt małżeński i to jest moje zdanie. Tak. trzeba się szanować.

Wiktoria
@Jarosław

Tak. Oczywiście. Pracodawca oferuje sporo benefitow które są świetne. Mnie najbardziej podoba się ubezpieczenie zdrowotne opieka medyczna. Chętnie korzystam z lekarzy specjalistów gdzie nie trzeba czekać długich kolejek to ważne. Myślę że ten benefit jest najlepszy i najważniejszy że wszystkich atrakcji pracowniczych

@Wiktoria

To super! Ja też mam taki sam benefit medyczny alianz i też lubię chodzić do lekarza zwłaszcza jak mi w pracy dają popalic negatywne jest to że lekarze nie dają chorobowego a powinni a ja muszę brać urlop na żądanie. Następny minus diagnostyka badania specjalistyczne są płatne i to nie małe koszty a też powinny być za darmo a recepty na leki chociaż 50 % taniej byłoby super

@Wiktoria

I oczywiście badania zaczęłam od głowy i będę schodzić coraz niżej jak w pracy będzie ostrzej. Okazało się że mam niezlosliwego lokatora majacy aż 11 mm wielkości i tak myślę że muszę go jakoś śmiesznie nazwać i uprzejmie go poprosić a raczej wyprosic stamtąd aby się tak bardzo nie rozgaszczal a najlepiej zniknął. Fajne jest to ze moge uprawiac sport i intensywnie pracowac bo dzieki wysilkowi cisnienie mi sie obniza a jak nic nie robie to mam wieksze Obserwacje trzeba robić a to kosztuje ok 500zl i coś z tego że za darmo wizyta lekarska a za badania trzeba płacić

@Wiktoria

Następny benefit karta Multi sport. O !!! Bardzo bardzo to polecam. Najlepsze lekarstwo na wszystkie choroby. Bo w obecnym roku to albo nie wolno w ogóle chorować albo zarabiać dużo pieniędzy najważniejsze to psycho i somatycznie musi dobrze działać myślę że to psycho jest ważniejsze od somatycznego polecam sport siłownie i każdą inną aktywność fizyczna

@Wiktoria

Podsumowujac benefity pracownicze: jeśli ktoś ma nadwagę otyłość nadciśnienie cukrzyce nadpobudliwość czy apatie nerwicę czy depresję na to działa karta Multi sport i intensywna praca a jeśli chodzi o alianz luxmed nie trzeba długo czekać na wizytę lekarska do specjalisty a tak to nic wiecej jesli chodzi o prywatna opiekę medyczną

@Wiktoria

Nawet jeśli ktoś chce zapomnieć o chorobach a raczej odwrócić od nich uwagę czy o innych problemach osobistych to rowniez karta multi sport zadziała rewelacyjnie. Polecam jeszcze raz polecam.

Bartosz
@♡

Dokładnie! A ja gdy rejestrowałem się przez infolinie allianza do neurochirurga rejestratorka dodala datę wizyty po chwili dzwoni do mnie jeszcze raz i mówi że ubezpieczenie się skończyło a to było nieprawda po chwili znowu dzwoni i mówi że luxmed niby kasy nie ma na pacjentów. Mówiąc krótko i tresciwie poprostu baba mnie (usunięte przez administratora) i już miałem dzwonić do tego ubezpieczyciela i zrobić mu operę bo jak to jest ? I Pracodawca płaci troche wiecej i ja płacę 1zl a nie mam zapewnionych warunków zdrowotnych musialem isc do innej kliniki i za konsultacje zapłaciłem 200zl . A czy gdybym był oferowany za zmianę w mózgu to czy allianz by mi to zrobił za darmo czy musiałbym płacić duże pieniądze?

@Bartosz

Bardzo smutne naprawde. Bardzo Ci współczuję. Gdybym posiadała chirurgiczne zdolności i miała na to papiery czyli odpowiednie wykształcenie to bym Tobie zrobiła ta operację w ramach funduszu.

@Bartosz

A ponadto cieszylbys się trwałym zdrowiem i długim szczęśliwym życiem po takiej gratis operacji gdyby z mojej strony byłoby możliwe to tak by się stało.

Witold
@♡

A tak właściwie to po co ta bezpłatna prywatna opieka medyczna po co ten benefit? Skoro się jest dyspozycyjnym i się pracuje czyli albo się choruje albo pracuje myślę że to nie jest potrzebne bo tak właściwie o zdrowiu decyduje medycyna pracy i ona decyduje czy pracownik może pracować czy nie

Bartosz
@Witold

Więc Ci mówię że ten alianz medycyna to o kant d......py.

@♡

I tu się z Tobą zgadzam Szanowna Dziewczynko! Pracuj ćwicz i bądź zdrowa! :-)

@Witold

Czasem bywa i tak że lepiej jest nie chodzić do lekarza bo potem można się dowiedzieć czegoś niemilego czasem lepiej właśnie jest nie wiedzieć na co się choruje. Oj gdyby tak medycyna pracy dokładnie wszystkich by przebadala to mnóstwo osób nie mogła by pracować po prostu byliby niedopuszczeni do pracy

@Ania

Wolę się śmiać bo płakać nie ma sensu

Dokładnie. Mam w swojej pracy akcję degradacje człowieka. Tak ufam Sile Wyższej

@Ania

Tak. Nie raz "az zaciskam zeby jak przy zrobieniu bolesnego zastrzyku " od podlych ludzi z bólu w duszy straszny ból bo jak tak można niszczyć człowieka

@Ania

Za dużo aż mnóstwo tej podłości w pracy tak i w mojej pracy chamskich ludzi nie brakuje nie da rady sie dogadac ani przyjaźni w pracy w żadnym wypadku z wyboru jakby z przymusu musze na autyzm chorować mieć właśnie swój świat kasa tylko trzyma i nic więcej

Mariusz
@♡

Skoro w Schiever Polska występują jakieś nieprzyjemne spięcia między pracownikami, to czy próbowałaś rozmawiać o tym ze swoim przełożonym lub kimś z kierownictwa? Jak zareagowali?

@Mariusz

Weź. proszę Cię. Nie dało rady porozmawiać bo tak naprawdę " ręka rękę myje" czyli kierownictwo było w zmowie nawet z dyrektorem. Kiedys poszlam na skarge do dyrektora na kierowniczke a on mi powiedział "A jak Pani mi to udowodni?" Bardzo chciałabym wrócić ale nie mogę bo boję się że to samo piekło przejde w tym otwieranie szafki niszczenia moich ubran tj. plaszcza przeciwdeszczowego ktorego uczciwie nabylam za swoje zarobione pieniadze nie zglosilam tego nikomu zeby potem nie daj Boże założenie kamer w szatni żeby potem oglądali moje ciało które uważam za święte i jest przeznaczone do oglądania tylko dla jednej osoby -męża w przyszłości daj lub nie daj Boże . Chciałabym tam wrócić ale nie mogę bo boję się powtórnego piekła mimo iż już troche umiem "plywac" i nie utopie się aż tak bardzo ale nadal to zlo tam przebywa kilka osob z personelu. Pana Prezesa najlepiej pozytywnie wspominam wspaniały Człowiek o którym nigdy nie zapomnę i tylko i wylacznie ze względu na Niego bym tam wróciła.

@Mariusz

Człowiek to nie jest zabawka z nikogo nie wolno sie śmiać a ze mną i ze mnie się nie żartuje. I z pewnością takie niemiłe ekstemalne psikusy bardzo sie mnie nie podobały. Az nie prawdopodobne jest to do czego potrafi być zdolny pracownik czy pracownicy i kto takich złych rzeczy uczył. W klientach miałam wsparcie dla nich do pracy przychodziłam oraz dla niewielkiej liczby pracowników podobnymi charakterem do mnie. A Kochanego Pana Prezesa aż uwielbiam i ubóstiam tak po ludzku. Ja bardzo proszę pracowników aby się szanowali pomagali wspierali nikogo nie niszczyli niezależnie czy ktoś jest przebojowy czy cichy spokojny każdy ma prawo do zdrowia życia spokoju dobrej pracy czy ktoś ma doświadczenie czy nie na danym stanowisku nie wolno sie poddawać każdemu dbać szanse aby żadne ludzkie życie nie zginęło

Mariusz
@♡

Wygląda na to, że stosunki z Prezesem układały Ci się lepiej niż z pracownikami. Mimo wielu nieprzyjemnych sytuacji piszesz, że chciałabyś tam wrócić. Dlaczego? Jakie były plusy pracy w Schiever Polska? Chętnie dowiem się więcej.

@Mariusz

Bardzo chętnie. :-) uwielbiałam o uwielbiam pracę z klientem. Dość często trafiali mi się fani klienci a tych wrednych mało było. Wróg przychodził do mnie pierwszy i ostatni raz. Tak. Do dziś mam zaprzyjaźnionych sympatyków hipermarketu i czasem spotykam ich na ulicy do dziś mówią do mnie dzień dobry jestem rozpoznawalna chwilę porozmawiaja a niektórzy nie są świadomi że już tam nie pracuje bo nie każdy wie że już nie pracuje w hipermarkecie. W Schiever właśnie nauczyłam się szacunku uprzejmości dla wszystkich ludzi ale niestety nie zawsze ze wzajemnością niestety. Przecież ja nikomu krzywdy nie zrobiłam w pracy staralam sie jak sie da nigdy nie działałam na niczyja szkode zawsze w porzadku wobec wszystkich i uprzejma zaangazowana w prace ktora wykowywalam a tu taka nienawiść ze strony personelu. Jestem pawdziwa jestem sobą. ale mocno właśnie ufam Sile Wyższej . Mam czyste sumienie to najważniejsze nie zdziwi mnie nawet ciezka choroba czy śmierć bo wiem że tym co krzywdza opadnie kiedyś zasłona i wszystko będzie im pokazane kto komu z kim dlaczego po co ile szkód uczynili oraz bedzie pokazane rowniez to jak mocno cierpialam oraz to co sie dzialo w moim sercu w umysle a Niebieski Prezes zrobi z ich życia bilans podsumowanie. To przykre osądzać kogoś osądzać mnie w sposób negatywny robić przekręty manipulować . Dlaczego tyle jest nienawisci dlaczego tak ciezko sie dogadac? Trzeba mieć naprawdę umiejetnosc rozeznawania ludzi.

@Mariusz

Bardzo mi się podobała różnorodność wykonywanych prac zarówno na kasie na hali sprzedaży i za ladą obslugowa z ogromną radością i bardzo chętnie pomagałam na różnych działach.

@Mariusz

Jestem zdania że trzeba wszystkiego spróbować pójść na ten dział lub tamten czy jeszcze inny a nóż może się udać i człowiek znajdzie dla siebie odpowiedni dzi al w którym będzie pracował a personel? Nie wszyscy byli zli. Miałam kilka bratnich dusz podobnych charakterem do mnie choć nie wszystkie były bratnimi duszami bo kiedy był problem to nie mieli odwagi się wstawić w mojej sprawie

@Mariusz

Tak. Prezes Schiever Polska i Rella Investments najlepszym najwspanialszym Pracodawca i Czlwiekiem jakiego mogłam spotkać i współpracować

@Mariusz

Przeszłam bardzo dużo złego w pracy tak mocno że moje życie było zagrożone. W obecnej pracy nie mam cudownie place bardzo dużo zdrowiem za głupotę innych. W wielu firmach niestety pozbywaja się niewygodnych osób i używają niemal wszystkich mozliwych środków. Duzo byliby do opowiadania ale jest prawdopdobienstwo ze bys tego nie wytrzymal .Staram się zachować stoicki spokoj choć to bardzo trudne bo nie wiem co będzie się działo dnia następnego. Mam jednak ogromną nadzieję i przekonanie że po tamtej stronie życia w przyszłości będzie sprawiedliwość i co niektorym osobom nie bedzi wesolo i tu moge byc spokojniejsza Nigdy nie wiadomo ile lat jeszcze człowiek będzie żył ale powinien zdawać sobie sprawę że swojego życia. Niebieski Prezes jest i na samym początku oraz na samym końcu kiedy będzie się zbliżał kres człowieka. Cóż jest cenniejszego od życia ludzkiego? Nic.

@Mariusz

Im większe złośliwości i nieprzyjemności w mojej pracy tym większa sympatia szacunek i pozytywne wspomnienia Panów Prezesow Schiever Polska i Rella Investments. W mojej pracy jestem tylko dla pieniędzy a tutaj wirtualnie lubię tu przebywać i rozmawiać

@Mariusz

Oj gdyby tak Pana Prezesa przenieść do mojej pracy z pewnością by "zrobił generalny porządek personalny " w firmie

@Mariusz

Za dużo tej podłości za dużo nienawisci człowiek 'pędzi " za kasa wyniszczajac drugiego. A gdzie zdrowie i życie człowieka? Takich złych rzeczy nie powinny mieć miejsca! Absolutnie! Tak! Trzeba zaprzestać nienawisci! I dbać o zdrowie i życie człowieka!!!

@Mariusz

pracownicy z mojej pracy właśnie przez swe złośliwości przyczyniają się do posmiertniej sprawiedliwości Niebieskiego Prezesa. Czegoz mam właściwie się bać? Mam czyste spokojne sumienie więc ciężka choroba czy śmierć nie będzie mi straszna :-)

Szanowny Panie Prezesie. Prosze uważać na manipulacje danymi i przekretami. Myślę że właśnie jest to przyczyna mobbingu pracy trzeba łapać przekreciarzy i na Policję i do Prokuratury zgłosić

Niespodzianka

Bardzo Was proszę nie piszcie. Ile razy mam powtarzać? Czy muszę Wam dac klapsa w pupę abyście zrozumieli i posłuchali? Wszystkim mówię STOP!!!!!!

@Niespodzianka

Motywacja Twojego wpisu jest całkowicie niejasna. Nie jestem w stanie z czymkolwiek powiązać Twojej wypowiedzi. Ale jeśli masz nam coś do przekazania o aktualnej kondycji firmy Schiever Polska to serdecznie Cię zachęcam, żebyś się z nami tym podzieliła. Słyszałam, iż firma wszystkim współpracownikom gwarantuje między innymi przyjazną atmosferę pracy. A co Ty na ten temat powiesz? Czy atmosfera faktycznie jest tam sprzyjająca?

@Karolina

Witaj zakręcona dziewczynko!!!! Spośród wpisów znajdziesz odpowiedz na temat atmosfery panującej w Schiever Polska. A skoro słyszałaś o dobrej atmosferze to dlaczego pytasz? Nieładnie tak bawić się ludźmi i ich oszukiwać więc Pani już dziękujemy.

Tekiel
@Karolina

A ty co byś wybrała ? Dobra atmosfere czy dobra wypłatę? Bo ja wolę i jedno i drugie. Tak powinno być przecież.

Kamila
@Karolina

Mam jeszcze lepszy pomysł. Aby Schiever zatrudniał Wolontariuszy na umowę wolontariatu. Mnóstwo osób chciałoby w darmowy sposób pomóc firmie . Z pewnością Schiever byłby zachwycony taką gratis pomocą.

Krystyn
@Karolina

Ja ciebie widze jako wolontariuszke i mam propozycje: 1dzien będziesz pracować płatne a 4dni w celach społecznych. Jak myślisz? Bo ja myślę że to świetna dla ciebie do zrealizowania propozycja

@Karol

Co prawda Twoja odpowiedź na moje pytanie nie jest do końca precyzyjna, ale i tak bardzo serdecznie Ci za nią dziękuję. Skoro nie chcesz rozmawiać na temat atmosfery w Schiever Polska, to może zechcesz przedyskutować ze mną kwestię związaną z rozwojem zawodowym. Czytałam na stronie firmy, że pracownikom zapewniają szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji. Powiedz, czy każdy pracownik (niezależnie od stanowiska) może brać w nich udział?

@Karolina

Czegoś się boisz dziewczynko że pytasz się o atmosfere a co chciałabyś usłyszeć?

@Karolina

I nie żartuj sobie ze mnie bo ja tego nie lubię na Policję i Prokuraturę cie podam i skończy się twoja zabawa

Łukasz

Pozwoliłem sobie wejść na oficjalną stronę internetową firmy Schiever Polska i akurat znalazłem ogłoszenie o prowadzonym naborze na stanowisko pracownika hipermarketu. Pracodawca wymaga od potencjalnego kandydata zaangażowania oraz umiejętności pracy w zespole. Nie ma żadnych informacji o doświadczeniu zawodowym, dlatego chciałbym się upewnić, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować?

Zuzanna
@Łukasz

Cześć! Oczywiście że Pracodawca przyjmuje osoby również bez doświadczenia. Każdy ma prawo i szanse przyuczenia się w końcu dosłownie każdy kiedyś zaczynał od początku doświadczenia jest mile widziane ono mówi że kandydat ma jakieś pojęcie o danym stanowisku ale nie jest to wystarczające ponieważ każda firma handlowa jest podobna ale nie taka sama i trzeba się i tak nauczyć przejść szkolenie wdrazajace

Łukasz
@Zuzanna

To świetnie że osoby bez doświadczenia również są tu mile widziane. Możesz mi powiedzieć jak wyglądają zarobki na start? Jakich widełek płacowych może oczekiwać nowa osoba w firmie?

Zuzanna
@Łukasz

A to tajemnica Kochanie ;-)

Szanowny Kandydacie! Zapraszam do współpracy w Schiever Polska. Czeka Cię wiele niespodzianek! Idź na całość! Doswiadcz w firmie tego to co ja! Poczuj i odczuj. Oj! Nauczysz się i pracy i życia w firmie!Powodzenia!

Niespodzianka

Proszę przestać pisać będzie Policja i Prokuratura będą działania operacyjne skończy się zabawa i wszelkie wpisy

Niespodzianka

Proszę skończyć takie zabawy będzie Policja i Prokuratura będą działania operacyjne nie będzie żadnych dowcipów i innych wpisów wszystkich trzeba usunąć z tego portalu

Nigdy nie sugerować się opiniami na temat firm czy osób. Człowieku! Sam to sprawdź doswiadcz i poczuj i odczuj! :-)

Schiever Polska w swoich ogłoszeniach o pracę jasno stawia potrzeby i oczekiwania wiec naprawdę nie ma potrzeby wypowiadania się na temat pracy na forum gowork zupełnie się zgadzam z osobą " niespodzianka" która w niekonwencjonalny sposób ale bardzo trafny i właściwy powiedziala swoje zdanie . Wystarczy złożyć CV a w trakcie pracy wyjdzie w tzw. "praniu" jak pracownik będzie się czuł w firmie i jak traktowany on musi to sam doświadczyć i poczuć tak jak ja i sam się potem wypowie :-) powodzenia młody adepcie! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Schiever Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Schiever Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schiever Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiever Polska?

Schiever Polska