Opinie o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. w Gryfów Śląski

RENIA

najlepszy sklep to w sycowie chodze tam od paru tygodni i jestem zadowolona z obslugi i towaru POLECAM!

Agnieszka

Szukasz zatrudnienia w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,37622,0,0,praca - znajdziesz tu wszystkie aktualne oferty pracy :)

gość

A co myślicie o nowym sklepie w Krośnie Odrzańskim

inka

a jakie zarobki są na sklepach w Bolesławcu ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Regionalny sieci sklepów firmowych
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
klient incognito

Witam .Na wstępie chciałbym zaznaczyć ,iż nie pracuje tam lecz informacje są prawdziwe pochodzą od osoby pracującej w sklepie , i widziałem kilka dowodów wykazujących iz nie są to pomówienia. Więc jako pracodawca myślę ,iż jest godnym polecenia i Milo się pracuje ,nawet kasa normalna.Tzn.zależy od jakiej regionalnej

obserwator
@klient incognito

zgode sie z opnia duzo zalezy od regionalnej w w lubuskim chyba jej nie ma

Ania Nie jest tak zle, nie przesadzajcie .Weżcie się do pracy a wszsytko się poprawi.

Woj

Witam serdecznie. Chciałem tylko napisać ,ze jest to duza firma,dużo stanowisk ,dużo miejsc pracy ,dużo miast wiec wypowiedzi apropo pojedynczych stanowisk są głupie. Moja znajoma pracowała w Jaworze kiedyś i na poczatku chwaliła lecz później problemy z pieniędzmi się zaczęły.Oczywiście to wina jednostki nie kadr czy księgowości tylko pani regionalnej. A pisze odnośnie sklepu w Złotoryi w netto,wiec zależy od obsługi kiedy jest mała czarna pani Ela( imię z plakietki) to aż strach .Druga rzeczą jest to ,iz sprzedaje po terminie produkty!!!! To jeszcze jest chamska ,arogancka i beszczelna.,a klienci rezygnuja !!!!!!!! I tu jest problem .w obsadzie ,podejrzewać ze w każdym mieście jest taka"pani" Pozdrawiam Wojciech

mart

Moim zdaniem,firma jest źle prowadzona. Jest nieład nie można się z nikim dogadać. Regionalne zasypują towarem, cały czas wymagania zero potraw.

olo

najlepiej mają pracownicy z( nocnej zmiany ) od 17 do 7 rano

eptz

A we LWÓWKU w rynku obsługa na najwyższym poziomie pani kierownic robi wszystko co sobie klient zażyczy dokładnie wszystko:):) jestem przynajmniej raz w miesiącu w tym sklepie bo wymieniam euro w kantorze obok (usunięte przez administratora)

gość

Na stoisku w sklepie 57 obsada jest cały czas ta sama dziewczyny są super a jak się znajdzie jedna czarna owca to wypisuje bzdury (usunięte przez administratora) na forum trzeba droga koleżanko umieć życ z ludzmi a nie jezdzic po nich !!!! a w każdym sklepie życzę aby była taka załoga jak teraz powodzenia dla nie zadowolonych z życia dziewczyn :)

kibicka

dziewczyny biezcie się za siebie i do roboty a nie sie czepiacie dziewczyn co pracują jak mróweczki i nie ma się o co przyczepić trzymam kciuki za was dziewczyny a szczególnie za te pracowite mało ich ale wieze ze będzie więcej niebieszczanscy gora pozdrawiam

Zadowolona

Dawno już nie śledziłam opinii,ale dzisiaj znalazłam chwilke:))poczytałam i wyciągam wnioski-Osoby,które zioną goryczą w swoich komentarzach mając nadzieję żeby Inne Osoby nie chciały zainteresować sie pracą w Tej Cudownej Firmie,tak osobiście Ją oceniam.Jest to przykre,że Ktoś Kto miał chociaż raz styczność z tą pracą i nie potrafił zrozumieć na czym Ta praca polega.Utożsamiam się bardzo mocno z Tą Firmą i czuję się jak...(pierwszy człon Nazwiska w Nazwie Firmy)pozdrawiam Wszystkich i apeluję do Wszystkich Niezadowolonych-Dajcie szansę Innym nie odbierając złymi komentarzami:))

zadowolona

Szanowana Firma,istniejąca na rynku od ćwierć wieku,Przestrzegająca procedur HACCP-to do czegos zobowiązuje.więc Każdy chetny do pracy w Tej Firmie powinien bardzo powaznie podejśc do obowiązków i zasad panujących,to nie jest firma kogucik potocznie mówiąc.Przyjęłam sie od niedawna do pracy i uwazam że dotychczas to ja nie pracuje lecz staram sie by móc pracowac w tej Firmie.uczynię wszystko ze swojej strony by udowodnić samej sobie ze jak się chce to mozna.to jest praca dla Ambitnych Ludzi.

Zadowolona

Dziękuję,nie zwracam uwagi na takie osoby,widzę że Potrafią wiele ale widzę też że się męczą bo muszą pracować a ja pokochałam Tę pracę i z pełnym zaangażowaniem wypełniam swoje obowiązki,robię swoje co do mnie należy albo i więcej.bardzo dobrze się z tym czuję.bardzo chętnie pomagam koleżankom kiedy tylko mogę:)pozdrawiam:))-Zadowolona:))

piotr

zaszokowało mnie to jak Pani Teresa szarga imię Pani Małgosi,jest cudowną osobą,zawsze mi doradzi i zawsze na coś naciągnie..Ma dziewczyna wielki talent i jest super sprzedawcą.A do tego bardzo piekną dziewczyną aż chce się przychodzić.w porównaniu do Nowej sprzedawczyni

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 14 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.
2.2/5 Na podstawie 453 ocen.

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j.