Sarris-Darm Sp. z o.o.

Czechów

Opinie o Sarris-Darm Sp. z o.o.

Jurand

Czy Sarris-Darm ma aktualnie jakieś oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć a chciałbym spróbować .

Zuzanna

Pracujesz w Sarris-Darm? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć obecnie jej pracownicy?

Metal

Wiesz co no to dobrze, że nie ma problemów, bo nie miałem pojecia jak może się ułożyć w tym momencie, akurat straciłem pracę, więc bardzo jestem ciakawy jak jest teraz, w tym momencie dokładnie, bardzo.

vvvjvjhvjbf

Człowieku, jakie 3 przerwy?! Jedna przerwa wdg kodeksu pracy, a druga 20 minut, z tym że ludzie odrabiaja ją po godzinach pracy, zamiast do 14.20 pracują do 14.40.

acid

teraz w każdej firmie masz za free kawę i herbatę oraz napoje smakowe to podstawa to żadna rewelka że macie to bo się należy ,a że szef żydzi to też wina ludzi że siedzą cicho a nie walczą o swoje

IGA
@acid 14.08.2013 21:31

Wolne żarty. Ciekawa jestem w jakiej firmie jest kawa i herbata za darmo. Ja w moje pracuję 30 lat i niestety nic takiego nie ma.

xmen

ciekawe czy tam gdzie teraz robisz serwuja tobie 3 przerwy kawa herbata za free???

jfjmvbk

Nie polecam tej firmy dziwne rzeczy tam się dzieją nawet szef zabrania przed praca kawy się napić bo prądu szkoda firmie która zatrudnia 100 ludzi

drinkers

nie czytaj gazet ,jesteśmy tanią siłą roboczą jak chinczycy

uhfyrghy

FIRMA Sarris Darm to porażka,100% [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!! pracownicy którzy pracują prawie po 20 lat nie mają nawet po 2tyś netto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! premia 150zł od 7 lat ta sama!!!!!!!! Firma w tym roku miała 20 lat nikt nie dostał nawet grosza przecież do jakieś kpiny!!!!!!!!!.Pan J wydziera się na ludzi poniża a szef akceptuje to wszystko,

Zostaw opinię o Sarris-Darm Sp. z o.o. - Czechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarris-Darm Sp. z o.o.