Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

Paragraf

Ten pseudo zakładzik to jest dramat na kaczych łapach. Kadrowa która ma fryzurę trwałą od sylwestra 2008 nikogo nie szanuje i z nikim się nie liczy. To samo się tyczy tych śmiesznych Kierowników na halach. Unikać tego bajzlu jak Ognia.

Specjalista

Witam, Czy ktoś wypowie się na temat stanowiska specjalisty w dziale utrzymania ruchu? Czego można się spodziewać jakie są realne warunki pracy?

Fellek

A skad wiesz Ile zarabia ten facet? Bo ta 1/3 brzmi dziwnie

Jolka Nowy wpis

To tu szukają wydawcy narzędzi? Ta oferta co jest po szkole zawodowej, chłopak byłby zainteresowany. Wiadomo jaka stawka jak takie wymogi? Że nie trzeba mieć szkoły ponad zawodówkę etc

Paragraf Nowy wpis

Specjalista

Mewa
@Specjalista

Nie polecam ostatnio gościu psychicznie nie wytrzymał i się zwolnił Faktury nie popłacone wszędzie długi aż wstyd mu było dzwonić do firm/serwisów

Aga

Czyli jest tylko jedna osoba na utrzymaniu ruchu? Czy jednak ktoś jeszcze pracuje w tym dziale? W ogóle czy to duża firma? Często są jakieś rekrutacje do was?

Klucha Nowy wpis
@Aga

Jest kilku pracownikow plus kierownik Razem chyba 4 osoby

Fellek Nowy wpis

A skad wiesz Ile zarabia ten facet? Bo ta 1/3 brzmi dziwnie

Hanka

Czytam, co oferują na stanowisku mistrza lakierni (bez obaw, panowie, nie dla mnie ta praca, lecz dla męża). Z benefitów tylko multisport? Nie ma opieki medycznej dla pracownika, jak i rodziny? No szkoda. A jakie zarobki w takim razie, żeby nie liczyć na NFZ tylko?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Bumar?

6-14, 14-22, 7-15

Jak dla mnie firma super. To już nie te czasy że wypłata spóźniona. Pieniądze na czas dokładają do premii. Chcesz przychodzisz w sobotę nie chcesz to nie. Dla mnie pozytywnie. Kierownicy nie gonią na łeb na szyje.

Jolanta

A za soboty jak jest płacone? I na ile godzin się wtedy się przychodzi? Wysokie premie macie?

Syrennaa

Ogólnie firma (usunięte przez administratora) z premii a bardziej kochana Pani Lady, dostajesz kafla premi a ona może Ci ją w każdym momencie zabrać w czym pomagają kamery na których siedzi i przez nie analizuje komu (usunięte przez administratora) premie Dużo obiecują a koniec końców nic z tego się nie sprawdza, jeżeli chodzi o lakiernie to atmosfera (usunięte przez administratora) aczkolwiek jest mistrz który również nie jest w porządku tak wiec decyzja zostaje dla was, a jeżeli chodzi o prace w kadrach DRAMAT!!!

Damian
@Syrennaa

Tysiak premii to wcale nie tak źle. Na monitoringu aż tak sprawdzają co kto robi? Mogą zabrać dodatkowa kasę jak się czegoś dopatrzą?

KK

Witam, proszę o opinię na temat pracy w biurze. Jaka panuje atmosfera i jakie są warunki pracy i benefity?

Paleta

Nie polecam pracy na lakierni mało płacą i mają zjebanego mistrz a jakiś gówniarz od mojsiuka

@Paleta

Mało płacą to znaczy ile masz, Najniższa krajowa czy rzucili się jednak na coś więcej? :)

Mlotek
@Paleta

Święta prawda ,łazić po hali z kawą w łapie i brać kasę ,starych dobrych pracowników porozganiac po kątach to atmosfera Bumaru. ,widzę co się dzieje i Młotek widzi to na co dzień .....Lesery góra Brawo Bumar ....Alleluja????????????????????????????

Ilona
@Mlotek

Rozumiem że cały dzień tak łażą po hali i piją kawę? Czy może tylko w przerwach bo to różnica? :D

Nie ma co
@Ilona

Niestety cały dzień, przecież tu jak dawniej za czasu perelu, skansen dawnych czasów, żeby przychodząc do pracy trzeba wpisywać się na listę? Chyba nigdzie już tak nie ma.

Emilia
@Nie ma co

Właściwie to jest i ludzie normalnie pracują, co w tym złego? Dalej to dziś takie warunki tu są?

Gówniarz od Mojsiuka
@Paleta

Jakbyś baranie nie chlał i nie kradł do do tej pory byś tam pracował. Lakiernicy do tej pory poprawiaja twoje w bardzo spektakularny sposób, zjebane roboty. Nikt tak pięknie nie potrafi lakierować na 30 mikronów jak pan Paleta????????????

Parkurmurarz
@Gówniarz od Mojsiuka

O widze pan (usunięte przez administratora)się odpalił. Wy w tym swoim bumarze to się lepiej weźcie za siebie bo się wam ręce do roboty niedługo skończą. Najbardziej (usunięte przez administratora)firma w koszalinie.(usunięte przez administratora)

Syrenna

W 100% racja.

Jolanta
@Gówniarz od Mojsiuka

Brzydkie słowa:/ Napisałbyś może lepiej, ile lakiernik zarabia, bo mój ślubny szuka lepszej pracy i nie wiemy, czy ma się przenosić do Was :)

Xxxx

Wyplata nie w terminie a i premie zabieraja

@Xxxx

@Xxxx, a jak duże są opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń, o których wspominasz? Czy pracownik dostaje od pracodawcy jakieś informacje na ten temat? Napisz też proszę coś więcej na temat tego, jak wygląda system premiowania w firmie Bumar.

Xxx
@Edyta

Wyplata powinna byc do 10 a wypada np 11-12 zadnych informacji o opoznieniach pozatym to samo z premia zabieraja bez zadnych wyjasnien ,chlopaki co robia nadgodz.w tygodniu i soboty a i tak dostali po premi .dodetego nie wyplacone od miesiecy wczasy pod grusza , ciekawe bo wyroby sie sprzedaja i jest duzo pracy

@Xxx

To jeszcze nie jest jakieś duże opóźnienie (choć oczywiście nie powinno mieć miejsca). Myślałam, że masz tu na myśli raczej dłuższy czas. Piszesz o nadgodzinach - jak dokładnie wygląda rozliczanie się za nie? Ciekawa jestem, czy są wypłacane pieniądze za przepracowany czas, czy też na przykład możliwość odbioru dni wolnych. Doprecyzujesz, jak wygląda ta kwestia?

Ona
@Xxx

Czasem w wyniku zbiegu okoliczności w dzień kiedy miał pójść przelew, jest awaria i trzeba z ręki wprowadzać co powoduje poślizg, ale oczywiście jest duży żal bo przecież dzień zwłoki to wielka tragedia. Pozdrawiam

@Ona

No jest żal bo mają na umowie 10 to ma być 10. A nie że wy sobie robicie z ludzi jaja. Potem się dziwicie że ludzie nie chca pracować ani robić nadgodzin. Im się ta wypłata w terminie z premią należy jak (usunięte przez administratora) Jak wy macie problem wypłacić w terminie wypłaty i do tego takie głodówki jakie wy tam płacicie to znaczy tylko o was że jestescie nic nie wartą firmą. Zwijajcie się już bo szkoda na was nerwów pachołki.

tzkk

Mam pytanie jak wygląda praca na magazynie w Bumarze

Wanda
@tzkk

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć na temat pracy?

tzkk
@Wanda

Jaka panuje atmosfer, ile jest zmian i jakie są zarobki.

Karen

Co tam się dzieje. Jeden wielki szajs. Kolesiostwo i kabelki na czasie. Ta firma to już (usunięte przez administratora) Właśnie schodzi na psy. Pomału się zamyka działy, a potem wszyscy sru i za bramę. Statek tonie.

Emilia
@Karen

A to już aż tak się pogorszyło? Bo widzę, że ktoś skarżył się już w 2018, że wypłaty nie w terminie i w dodatku ludzie niby tutaj alkohol popijali sobie. To prawda? Ogólnie to opowiesz więcej szczegółów co się teraz tutaj dzieje? Ktoś inny też może wie?

Yupi

Jak jest na lakierni szukam pracy proszę o opinie na temat lakierni

Witam jakie stawki godzinowe są w tym zakładzie na okresie próbnym i później?

@Marek

Myślę, że stawki są zależne od tego, na jakim stanowisku pracujesz. Które stanowisko w Bumar Cię interesuje? Koniecznie daj znać, dzięki.

@Edyta

A jakie są?

@Marek

Na początek 24 zł brutto.

Wieloletni pracownik
@Marek

Na start 26 zł brutto później dwa zł więcej.

@niko jesteś pewny ? To mocne oskarzenie

Niko

W bumarze na popoludniowych zmianach pije sie alkohol pracownicy wychodza pijani

Markkk
@Niko

(usunięte przez administratora) gupoty ze pija w bumarze jak jezdza autami do pracy (usunięte przez administratora)

Natan

Nie zawsze jest wszystko super, bywają momenty gorsze. Nie należy jednak przesadzać bo ogólnie jest ok.

albercik

Dobre czasy w Bumarze... już były... taktyczny wypad do Czech ogarniać niedoróbki w nowych podnośnikach, dieta 40 eurasów dziennie, nadgodzinki, pensjonacik dobry, żarcie dobre to se newrati

Xxx

A co z wirusem i praca w firmie niektórzy kaszlą itp

Witam, czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca w kontroli jakości?

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar