Opinie o Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie w Koszalin

Adam Nowy wpis

Liceum działa zdalnie czy już stacjonarnie?

XYZ Nowy wpis

Właśnie moje dziecko składało papiery do Bronka, pani, która przyjmowała dokumenty była niemiła i zaufana w sobie. Wymandrzał się że trzeba umieć czytać. Bardzo brzydkie zachowanie. Nie polecam. Osoba przyjmowała uczniów po gomnazjum

ania

Szkoła nie jest zła prawie wszyscy nauczyciele sa wymagajacy przez to uczniowie przykładaja sie do nauki.napisałam prawie ponieważ pan Krzysztof D. Nie jest dobrym nauczycielem, owszem jet miły ale dzieciaki ja jego lekcjach niczego sie nie naucza . Uwazam ze nie powinien pracowac w tj szkole

aseret 1999 Nowy wpis
@ania

Uważam, że Pan D. jest cudowny. Na jego lekcjach po prostu chce się być. Myślę, że tak właśnie powinien się uczeń czuć, a nie prze 40 minut drżeć ze strachu...

Zostaw merytoryczną opinię o Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie
3/5 Na podstawie 1 ocen.