Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

Koszalin

Opinie o Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

ania

Szkoła nie jest zła prawie wszyscy nauczyciele sa wymagajacy przez to uczniowie przykładaja sie do nauki.napisałam prawie ponieważ pan Krzysztof D. Nie jest dobrym nauczycielem, owszem jet miły ale dzieciaki ja jego lekcjach niczego sie nie naucza . Uwazam ze nie powinien pracowac w tj szkole

aseret 1999
@ania 21.09.2015 07:55

Uważam, że Pan D. jest cudowny. Na jego lekcjach po prostu chce się być. Myślę, że tak właśnie powinien się uczeń czuć, a nie prze 40 minut drżeć ze strachu...

Zostaw opinię o Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liecum ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie