Opinie o Namron Kompozyty Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Namron Kompozyty Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Namron Kompozyty Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Namron Kompozyty Sp. z o.o. w Koszalin

Żółty

Jeśli chodzi o firmę Namron to nie polecam, wręcz przestrzegam.Czekam na wypłatę od 10.04.2024 a dziś mamy 12.04.2024. firmę prowadzi pan Norman oraz pan Adam. Nie wiem czy pan Norman wie co się dzieje w firmie ale pan Adam oczekuje od pracowników aby pracowali i dawali z siebie ponad 100% a co do wypłaty to przychodzi 10 i informuje że wypłaty nie będzie w terminie ponieważ firma ma problemy finansowe i to nie małe. obiecuje ludziom prosto w oczy ze wypłatę przeleje w ciągu dwóch dni i dalej wypłaty nie ma. Okłamuje w żywe oczy, nie płaci ludziom djet za delegacje od chyba stycznia czy lutego. Przed zatrudnieniem się w tej firmie przemyślcie to dobrze.

Dobre

Jak nie stać na pracowników to trzeba zamknąć firmę a nie pracowników jak (usunięte przez administratora) bez pensji trzymać i obiecywac że będzie wypłata. A jak ludzie pytają to mówicie że będzie tylko co z tego jak na obietnicą h się kończy tyle czasu bez wypłat porażka

Żółty Nowy wpis

Dobre Nowy wpis

Misia Nowy wpis

Monterów biorą jeszcze do pracy? Mąż mnie prosil o pomoc, bo kojarzył ofertę, ale się okazało, że to z 2022 roku już. Nawet otworzyć nie można. No ale jeśli coś jest to proszę o informacje, czy przedział wiekowy kandydata ma znaczenie? Dziękuję...

Masakra Nowy wpis

Witam. Ostrzegam przed tą firmą nie płaci pracownikom pensji. Chcą żeby pracowali, ale za darmo obiecuję a co do czego nie ma wynagrodzenia. Nie interesuje go czy ludzie mają za co żyć. Tragedia mam nadzieję że Pan w końcu się ogarnie bo to Wstyd w tych czasach tak traktować ludzi żeby im nie płacić za pracę!!!!!

Czy w Namron Kompozyty Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Namron Kompozyty Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wioleta

Tata szuka pracy jako monter. Tylko dał mi znać, że jak ogłoszenie otwiera to się pokazuje że niedostępne i czemu, ale ja widzę, że to jakaś oferta z lipca 2022. Nie ma nic nowszego, może ktoś tu będzie wiedział? I jaka ewentualnie stawka?

Pracowałem w kilku firmach, i powiem Wam że w żadnej firmie nie ma takiego podejścia do człowieka, zwyczajnego ludzkiego. Pracodawcy uczciwi, jak powiedzą tak zrobią. Nie ma problemu z wyjściem do lekarza czy załatwić jakąś ważna sprawę. Zarobki w porządku. Doceniają pracowników. Nic na pokaz. EkoWodrol nie ma do nich podjazdu jeśli chodzi o szacunek i podejście do pracowników.

Katy

O to w sumie dobra wiadomość. Atmosfera w pracy jest dla mnie bardzo ważna. Jest dobrze zarówno między pracownikami i pracownikiem a kierownikiem tak? Pracujesz na produkcji? Wiesz coś na temat naborów? Można aplikować? Pracują u was Kobiety?

Na montera bym chciał iść tak jak w lipcu w 2022 była opcja. Wiadomo coś o jakichś przyjęciach tego typu dla mężczyzn? I jakie zmiany, bo jak w stare ogłoszenie próbuje wejść to niestety nie działa już. A tu nie widzę by ktoś pisał.

Jak są oceniani kierownicy oraz szefowie przez pracowników od 1 do 5. ??

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Namron Kompozyty Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Monter?

Odpowiedź

nie ma takiej możliwości, przy tym stanowisku dana osoba musi być obecna fizycznie aby wykonać swoją pracę.

Małgorzata
@Odpowiedź

A jak z innymi stanowiskami, działami? Bo faktycznie jeśli chodzi o montera to trochę niemożliwe ;) Ale już np. ktoś z działu sprzedaży mógłby bez problemu wziąć laptopa i pracować z domu.

@Małgorzata

Co jest rozumiane poprzez pracę zdalną ? myślę że to kwestia dogadania się czy kierownik/dyrektor działu zezwoli na taką pracę, czy to w trybie mieszanym, bo z tego co wiem miejsca mamy sporo a lepiej być na miejscu i mieć wytyczne od ręki.

Dawid
@Odpowiedź

No tak ale wielu osobom byłoby na rękę pracować zdalnie choćby z powodu dojazdu do pracy. Są pracownicy którzy pracują np, hybrydowo? Albo rekrutacje odbywają się zdalnie? Czy wszystko tylko na miejscu?

@Dawid

Wszystko zależy od stanowiska, z tego co wiem osoby ubiegające się o pracę na miejscu, produkcja/monter-delegacje, rozmowy odbywają się w biurze na miejscu, a na inne stanowiska nie jestem w stanie się wypowiedzieć ale wydaje mi się że na takiej samej zasadzie.. klucz to rozmowa aby podjąć decyzję czy ktoś się nadaję na stanowisko które aplikuje.

Małgorzata
@Odpowiedź

A wiesz może czy szykują się jakieś nowe wakaty dla monterów? Mąż chętnie by się zatrudnił, ale właśnie nie widzimy nic nowego dla niego. Znalazłam tylko archiwalne ogłoszenie w necie, proponowali tam stawkę od 2600 zł brutto, czyli na tamte czasy minimalna krajowa. Jak teraz jest, coś więcej można zarobić?

@Małgorzata

Ogłoszenie jest na (usunięte przez administratora), proszę poszukać.

Chyba nie jedyny zadowolony

Czytając niektóre komentarze wydaje mi się że pisały je osoby biegle dodające do 4. Z wynagrodzeniem nigdy nie było problemu jest ustalane na początku i tego się trzymają, jest możliwość zrobienia nadgodzin jeśli się nie chce nie trzeba, zawsze pytali kto może i kto chciałby zostać. Nie ma problemu by wyjść w czasie pracy załatwić jakąś sprawę w urzędzie. Są wyjazdy w delegacje osoby, które mogą to polecam, jeżdżąc po budowach można zarobic lepiej niż na miejscu. Ponad połowa załogi to osoby, które pracują dłużej niż 2 lata więc chyba nie jest tak źle? Ostatnio ponownie były podwyżki dla pracowników. Niestety wszystkim się nie dogodzi...

@Chyba nie jedyny zadowolony

Ano, całkiem odmiennie to wygląda niż w poprzednich opiniach z waszej perspektywy. A jak oceniacie relacje z samym szefem?

Niejedyny
@Urszula

Szefa to praktycznie nie widać pojawi się może raz w tygodniu na hali? są tygodnie, że wcale się nie pojawia. 99% spraw załatwia się z kierownikami i dyrektorami działów. Idzie się dogadać bez problemu.

@Niejedyny

Aha a jak już jest na tej hali to co tak właściwie wtedy robi?

@Chyba nie jedyny zadowolony

Potwierdzam, jak ktoś chce to zarobi dużo więcej, nikt nie zmusza do nadgodzin- a te są płacone jako 50tki i 100tki jeśli tak wypadną.

Urszula

A od czego zależy, który wariant zostanie wybrany?

Dobry chłopak
@Chyba nie jedyny zadowolony

Jeszcze lepszy motyw z tymi nadgodzinami dobrowolnymi

kokoszka
@Dobry chłopak

Że niby jak dobrowolne nadgodziny ?

Zdzisiek 123

Praca w firmie bardzo przyjemna. Szefostwo i kierownicy bardzo wporządku , zawsze można na nich polegać. Bardzo polecam pracę w tej firmie.

Cichociemny...

Prawda jest taka... że każdy medal ma dwie strony.. dobrze wszędzie jak nas nie ma ... są plusy i minusy każdej pracy... czy to organizacyjne czy to personalne. 1. Prawda jest taka - Firma jest rodzinna, przyjazna i pozwalająca na wiele w przypadku gdy pracownik czegoś potrzebuje pomocy czy użytku z narzędzi czy wyjście aby załatwić jakieś sprawy, nikt z biura nie robi problemów w takim wypadku, ale jak w każdej pracy trzeba odrobić wyjście ponieważ jest to czas pracy który powinien być wykorzystany na pracę, za to dostaje się pieniądze. Tak ogólnie w tym aspekcie da się dogadać i jest OK. 2. Każdy medal ma dwie strony - Pracodawca / Pracownik - Pracodawca wymaga wykonywania pracy zgodnie z stanowiskiem, za co odpowiadają przełożeni typu dyrektorzy, kierownicy - Proszę się postawić w każdej z tych sytuacji, gdy pracodawca jest wkurzony jak widzi jak mu pieniądze uciekają przez to że coś jest nie tak, i jak pracownik jest zirytowany bo nie rozumie o co chodzi, ciężko jest połączyć to z sobą. 3. Wszędzie dobrze jak nas nie ma - niech każdy kto się wypowiada, niech uderzy się dwa razy w klatkę piersiową i powie że nie ma nic na sumieniu. 4. są plusy i minusy każdej pracy- zależne od warunków, zapachu chemii, praca jest wymagająca, czasochłonna i monotonna, ale pracuje się w normalnych warunkach z odzieżą BHP oraz jeżeli czegoś brakuje jest to kupowane. 5. Czy to organizacyjne czy to personalne - nie każdy musi się lubić ale wszyscy pracują dla prezesa, więc grają do jednej bramki, po co sobie kopać dołki ? dla przyjemności że się komuś dowaliło ? lepiej ten czas przeznaczyć na ulepszanie i płynność informacji bo z tym krucho.

Artur Olszewski
@Cichociemny...

Zgadzam się z tym Cichociemnym i niech ci co głupoty wypisują na firmę Namron albo się walną w banie albo wezmą do uczciwej i sumiennej pracy ,w tedy zostaną docenieni i odpowiednio wynagrodzeni.

Jurek

Generalnie praca w stresujacych warunkach pracownicy boja sie szefa adama ktory po za krzykiem nie zna innej metody by porozmawiac. TO SIE CHYBANAZYWA MOBING. Kierownicy spoko ale widac ze zastraszeni przez tego furiata. Dopoki szef nie zmieni podejscia to niepolecam pracy w tej firmie.

@Jurek

Aha. :( Czyli jedyną wadą tutaj w pracy według Ciebie jest tylko szef? Wszystko inne korzystne? Ale to chyba nie tak łatwo jednak zmienić jego podejście, no chyba, że są jakieś pomysły?

Wiwaldi
@Jurek

Wiesz jak się narobi długów , a żyje się ponad stan i na pokaz to wiadomo jak jest , zresztą jego ojcu , komornik zabrał zakład na piaskowej .

Diwaldi
@Wiwaldi

@wiwaldi a Ty to kto inspektor, ukryty agent ? skąd takie informację...

Wiwaldi

@Urszula Koszalin to mała wioska , i w firmie czasami sprawy rodzinne gdzieś wyjdą , prawda .

Czy w Namron Kompozyty Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

xxxxxxx

wypłata jest raz w miesiącu, każdego 10 tego.

Wesoły Romek

Szczerze, nie polecam... Jak ktoś ma ochote (usunięte przez administratora) x godzin za najniższą + nadgodziny to proszę bardzo. Nie dajcie sie nabrać na 2 na 2 (czyli 2 tygodnie delegacji i 2 na firmie), to nie istnieje. Pozdrawiam

Paulina
@Wesoły Romek

A te nadgodziny to chociaż płatne?

Krycha
@Wesoły Romek

Zgadzam się z tym panem, pracowałem tam przez 3 miesiące, obiecywali złote góry a z wypłata lecieli w konia, brak zaufania do pracowników oraz brak poszanowania ich pracy( nie jednokrotnie po 12h). Szczerze nie polecam

Teresa
@Krycha

Wiesz ile teraz tam zarabia spawacz? Była w 2020 oferta przez urząd pracy i pisali o 2,600 brutto. No chyba nikt spawaczom nie płaci najniższej krajowej w dzisiejszych czasach :)

@Teresa

W tym roku na start 2800-2900 na rękę przez 3 miesięczna pierwsza umowę, później z przodu 3. Z delegacjami też kwestia dogadania, są osoby co jeżdżą cały czas a są takie co jeżdżą co tydzień lub dwa jak jest potrzeba. Może nie jest idealnie ale nie ma takiej (usunięte przez administratora) Jak co niektórzy tu opisują.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Namron Kompozyty Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak jeden to tam nawet kierownikiem został, Marek pogromca szparek...(tak się nadaje do tej roboty, jak (usunięte przez administratora) do władzy)

Halina

A czemu Twoim zdaniem się nie nadaje? Co takiego robi nie tak?

Emeryt

Jest ok, płacą dobrze. Czasami jest dużo roboty, ale są dni, że jest mniej zależy jak transporty przyjadą. Rąk sobie nie wyrywałem, można sobie dorobić ogólnie zatrudniają na pełna umowę o pracę. Polecam

Ciekawski

Cześć może ktoś się podzielić opiniami na temat pracy w tej firmie?

Jehowy
@Ciekawski

Szkoda czasu na ten śmierdzacy (usunięte przez administratora) , I jeszcze na czarno wszystkich zatrudnia , kase szef trzymal I nie chcial wyplacic, z daleka od tych Szuj!

Aneta

Chętnie studentów przyjmują czy wola kogoś z pełna dyspozycyjnością ?

Arek

@ja a co to za osoba ten Borys ?

Zostaw merytoryczną opinię o Namron Kompozyty Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Namron Kompozyty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Namron Kompozyty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Namron Kompozyty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Namron Kompozyty Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Połczyńska 65
    75-811 Koszalin

Namron Kompozyty Sp. z o.o.