Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

jeden z was

Jasne ze dobrze mówi,wszyscy wiemy ze tak było.Natomiast uważam że ,najwyższą formą zaufania jest kontrola.Gdyby takie transakcje,firmy i ich działania były kontrolowane przez państwowe organa,do tych i innych sytuacji nie dochodziło by.Ani do łamania praw pracownika,jak ma to miejsce w bumarze.Gdyby państwo nakazało przymus odbywania stałych kontroli takim jednostkom , Jak chociażby P.I.P U.S. Czy nadzór budowalny.Kontrola ze straży pożarnej raz w roku czy delegacja z głównego urzędu sanitarnoepidemiologicznego.Można by poprawić bezpieczeństwo pracy,skutecznej chronić środowisko,prawa pracownika czy zmniejszać ryzyko powstania wypadków.Ja od siebie dodam ze strony takie jak te często są jednym z narzędzi dla np.P.I.P. I bardzo śledzą co tu się wypisuje.Zachęcam do pisania prawdziwych i tylko takich opinii i komentarzy.

power ranger

nic nie jara dobrze mówi, a ty takim gadaniem nie właź w (usunięte przez administratora) jak jajo

gość

Co ty jarasz daj troche

stały

To nie jest Bumar z branży obronnej! Na tym "gołorku" coś się pokręciło i pod hasłem "BUMAR - POLSKI HOLDING OBRONNY" mamy BUMAR... Fabryka maszyn "BUMAR" KOSZALIN. Tutaj "klepiemy" pojazdy specjalne dla branży energetycznej oraz straży pożarnej.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Koszalin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
ten co dwa dni temu

a ci niby mistrzowie tez dobre miglance i ich "asystenci" na obróbce

frytki

No bo co innego chłopaczynie pozostało oprócz pchania pod górkę pracownikom... nic! Dostał funkcję, myślał że zapanuje nad produkcją, posteruje "zasobami ludzkimi" a tu lipa! To pracownicy ogarniają cały proces (usunięte przez administratora) produkcji, chodzą po całym zakładzie załatwiać(poszukiwać) detale do montażu, dorabiają, przerabiają, kombinują tak żeby coś z tego powstało. A srączek nie ma na to wpływu, nic nie załatwi, w niczym nie pomoże bo nie wie o co chodzi. No to mąci wodę wszystkim dookoła bo w inny sposób nie potrafi pokazać pracownikom że jest dyrektorem. Tak to wygląda z mojej optyki.

okoih

pany acoto za pajac nowe na lakierni

Piekny lolo

A ja bardza lubie pania Barbare swoja kobita jest madra ambitna operatywna pomyslowa i wladcza umie dobrze zakrecic no i bardzo ambitna jak jej praca pozdrawiam serdecznie

groch2

dajce basce spokoj taka jest zapracowana

obecny

Przestań chłopaku.Co jest kolorowego jakie zarobki są nie złe,gdyby nie marne nadgodziny 2 tyś zł nie zarobił byś a przynajmniej znaczna większość, bo być może ty zarabiasz całkiem nie źle.W Bumarze nie jest źle jednakże firma ta niczym szczególnym się na rynku nie wyróżnia. Zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej,płace nie są ponad przeciętne bo nowy pracownik zarobi ok 1800zł brutto czyli jakieś 1280zł z umowy o pracę a 1330 umowa zlecenie.Praca jest brudna (smary,farby rozcieńczalniki i ich pary) dodatkowo szlifowanie,spawanie i wdychanie tego co po tym powstaje.Bardzo duży hałas na hali co jest dodatkowo bardzo uciążliwe.Do tego dochodzi często stres i nerwy.Oraz znoszenie głupio mądrego mistrza produkcji Piotra J.( Jajo ) I praca w nadgodzinach bo jak nie to się czepiają. A często prace są na tyle wymagające ze w 8 godz.to nie wiele da się zrobić.Tu pracuje się od 6 do 18 (12 godzin pracy dziennie)A nadgodziny są płacone w postaci 50% stawki i jeszcze trzeba pilnować bo sz. pani Barbara Z. potrafi człowieka zrobić na kilka godzin miesięcznie ,ze niby tak przypadkiem.Wracasz do domu zjesz coś po takim dniu i od razu spać idziesz taki zorany jesteś i w porównaniu z taką pracą to mają być dobre zarobki kolego poramancze to ty chyba w biurze pracujesz albo nic nie robisz (i tak wychodzi na jedno )

obecny

Najlepszy pomysł z dzisiaj.Proponuje przestać trajkotać w internecie,zebrać się i solidarnie przestać pracować ponad godziny nadliczbowe.A jak nie to nie biadolić tylko robić robić robić.W necie dużo wpisów jest, a jak coś trzeba zrobić to nikt odwagi nie ma.Dla czego tylko tutaj tacy "mocni " jesteśćie. Wielu pracownikom pasuje to jak jest tylko paru cwaniaków myśli ze tymi durnymi wpisami coś zmieni.

byly

Najlepszy pomysl z ostatnich dni nazbierac nadgodzin na 400 zl to zaplaca jak nie to przechodza na nastepny pomysl Gratuluje pomyslu

Dick ;)

Jak pracowników zatrudniają tylko przez agencje pracy tymczasowej. Gdzie jest to totalnie krzywdzące dla pracownika, to nie ma co się dziwić ze dzieje się jak teraz.Druga sprawa to wynagrodzenie.Takie pieniądze jak tam obecnie oferują za wykonywana pracę można zarobić wszędzie.A nawet więcej :) bez specjalnego wysiłku.Więc jak ktoś coś umie to idzie tam gdzie on chce,a jak się G...o umie to do bumaru.Bo tam biorą jak leci

hahahahahha

Przyjeli ukrainiców którzy nie mają żadnej wiedzy , zarabiają więcej niż polacy , a nie potrafią nic zrobić . Dyrektor wie o sytułacji która tam sie dzieje a i tak woli płacić ukraicą . i gdzie tu sprawiedliwość?

bumarowiec

E tamm nie gadajcie jak ktos zna sie na swojej robocie to moze zarobic ja robie pol roku zarabiam tyle ile pytasz a gdzie jeszcze nadgodziny poprawiaja sytuacje.

zezé

@anielcia90- zapraszamy! Własne doświadczenie jest najcenniejsze ;-)

Siema :) to dobre .Ja słyszałem ze ostatnio dostał mandat za jazdę autem bez fotelika dla dzieci he he he he .

prracownik Bumaru nie wissu

Ależ imponujący przebieg życia zawodowego ojjoj oj jjoj ohhh ahhh o Bożę jakiż on jest mądry.A jak z nim rozmawiam czy widzę jak chodzi po zakładzie,gestykuluje,patrzy robiąc różne minki i w ogóle jak się nosi.Mam wrażenie ze pracuje z debilem.Ale cóż tam ważne ze zapasowe klucze dowieźli na miejsce.Dobrze ze meleks drzwi nie ma prawda !!!!!!!!

pracuś

he he dobrze pomarzyć toś chłopie dowalił cyt.Lekko wyciągnąć 2100 2300 bez żadnych nadgodzin .Puknij się w łeb nawet tyle nie zarabiają pracownicy z dużym stażem pracy a ty Świeżak chcesz tyle dostać ha ha ha ciesz się jak 1700 zarobisz na ręka na początku to już jest sukces.chłopie robię tam parę lat już jestem jednym z nowych pracowników i muszę się nie źle natyrać żeby zarobić jakieś tam średnie pieniądze . Ludzie tam dziennie robią po 12 godzin żeby na życie mieć .Jeśli jesteś gotów pracować od 6 do 18 to zapraszamy plus soboty i niektóre niedziele.A i tak wtedy kokosów nie zarobisz

zezé

Dla nowych pracowników owszem, ale za dwa miesiące...m

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar