BUGLO Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o BUGLO Sp. z o.o.

Marta

@berni widzę, że nikt do tej pory nie odpowiedział na nasze pytania. Zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to wiesz może coś więcej o procesie rekrutacyjnym oraz czego można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Może ktoś z obecnych pracowników firmy powie coś o swoich doświadczeniach w tym zakresie? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

berni

Sam jestem ciekaw ponieważ pracowałem jako ślusarz spawacz i posiadam uprawnienia mig/tig. Od wielu lat pracuję na budowie i rozglądam się właśnie spowrotem za pracą spawacza.

Marta

@Marcin Sto ważne, mieć poczucie, że jest się w pracy szanowanym. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w BUGLO? Jakie są Twoim zdaniem największe plusy pracy w firmie? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Marcin S

Pracuje w firmie buglo 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolony porostu wykonuje się swoją robotę. Kadra szanuje ludzi i nie ważne nowy czy stary pracownik.

Wan

Ja powiem tak, @nieś ma rację, firma daje szanse i firma jest naprawdę dobra i wartościowa, generalnie próbowałem w niej kiedyś, moja przygoda z powodu zdrowia była dość krótka, czego naprawdę żałuje, bo bawiłem się zdecydowanie dobrze i kasa też się zgadzała

nieś

Aplikuj! Firma daje szansę, jest dużo młodych ludzi w biurach ;)

spawacz

brak jakichkolwiek warunkow jesli chodzi o prace na stanowisku spawacz zadnej wentylacji wyciagow nad stolami brak ogrzewania pomieszczen socjalnych tragedia przez duze T

Ww

Buglo firma zajebista i ludzie w porzadku

Jacek z Karlina

Jako były pracownik miło wspominam pracę w Buglo !

Spawacz

Firma dynamicznie rozwijająca się ?? A spawacze nie maja nawet stołu do pracy tylko wszystkie prace wykonują na kolanach! Brak odpowiednich fartuchów do spawania oraz masek! Fakt- umowę o pracę się dostaje ale nie jako spawacz tylko jako ŚLUSARZ !! O warunkach sanitarnych nie wspomnę bo lepiej skorzystać z wychodka niż z "toalety". Firma ma jeszcze sporo do zrobienia aby stać taką, jak sama siebie prezentuje.

seba
@Spawacz 27.05.2015 10:40

Ciekawe czy nadal robia ludzi w konia i kradna nadgodziny?

Marko 2907

Pracuję w tej firmie kilkanaście dni.Jest super,bardzo mi się podoba.Dbają o pracownika,załoga świetna,trafiłem 10 .Praca bardzo ciekawa.Polecam.

CC24
@Marko 2907 11.07.2014 19:32

jasne , najlepiej jak prezio sam pisze posty pochwalne o firmie

aaa

Czy ktos pracowal w buglo jako pracownik produkcji jak placa co z nadgodzinami widze ze sie firma rozwija moze ktos cos wie na temat tej firmy

Zostaw opinię o BUGLO Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUGLO Sp. z o.o.