BUGLO PLAY Sp. z o.o.

NIP: 5272952059 REGON: 321352220 KRS: 0000891643

Adres: Bojowników O Wolność I Demokrację 4, 75-209 Koszalin

Opinie o BUGLO PLAY Sp. z o.o.

Witam, jaka podstawa przypada specjaliście ds. BHP? z opisu też aktualnej oferty wiem ze wymaga się od kandydata minimum 5 lat doświadczenia, a nawet więcej, z pracy na podobnym stanowisku.

Milena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Chciałam złożyć cv jako pracownik produkcyjny ale chodzą pogłoski ze na którymś z działów jest brygadzista który nie potrafi rozmawiac z ludźmi i ich (usunięte przez administratora) i podobno ludzie się przez niego zwalniają czy jest sens składać cv?

Ciekawe skąd pochodzą słuchy, że zatrudniają na umowie zlecenie. Mnie normalnie pokazuje w ogłoszeniu, że specjalista ds. serwisu ma UoP, zresztą ktoś o tym też wspomina. Jest może okres próbny? oferta parę dni temu wygasła

Iga

Witam Na jaką umowę zatrudniają? Bo słyszałam że na produkcję na zlecenie i o umowie można pomarzyć m

Ziomek Nowy wpis
@Iga

Zatrudniają na umowę o pracę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUGLO PLAY Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technolog spawalnictwa wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Ciekawie jak z produkcja maja, czy faktycznie tak jak spytano można tylko na zlecenie? Jako serwisant wiem, że na umowie o prace się zatrudnia. teraz w zasadzie poszukują specjalisty do niego od zaraz. nie ma przy tym wskazanych widełek placowych, wiadomo ile mogłyby wynieść?

Pracownicy z większym stażem? Ile w latach ten taki średni teraz tu wynosi? Pisano cos o jakichś dodatkach z tego tytułu. A jakie jeszcze inne mogą do teraz przysługiwać? W ofertach piszą o motywacyjnym systemie wynagradzania

Pasożyty

Ciekawe że firma robi plebiscyt i oferuje nagrodę pieniężną a nie ma pieniędzy na podwyżki

Heniu
@Pasożyty

No to jest słabe ,pracownicy z większym stażem powinni mieć dodatki

Jak wygląda sprawa grafiku w BUGLO PLAY Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czemu nagle we wpisach typowani są ludzie do odejścia? Mnie to podobnie jak poprzednika interesuje praca jako Grafik. Zastanawia mnie fakt, że widnieje od listopada już. czemu jeszcze nikt się nie znalazł? Jak proces rekrutacyjny w tym przypadku wygląda?

W sumie jeśli tu już się Pani pytała o urlopy czy na luzie terminy można brać, to ile w zasadzie dostaje się do niego tego dofinansowania do wypoczynku z benefitów opisywanych w ofercie? Teraz patrzę akurat na ofertę dla Grafika, lecz na każdym stanowisku te same raczej przypadają?

Magda

Hej wszyscy tu o warunkach i atmoswerze pracy jak to mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma Kazdy czlowiek jest inny kazdemu cos innego odpowiada albo nie Nie ma lekko ale pracowac gdzies trzeba a ja takie pytanie mam jak tam z urlopami ?? Czy jest problem by miec urlop latem np.w lipcu (pytam z powodow prywatnych nie rozeijam tematu)

Kogoś przyjęto do was? Dobrze rozumiem? Nie odszukało mi ofert o pracę, więc teraz się zastanawiam gdzie dodawane mogą być te ewentualne? Już kiedyś interesowałem się pracą na produkcji u was ale nie było ofert. Rotacji mimo jakiejś gorszej atmosfery brak?

Pan Tadeusz

Bez stresu, bez siedzenia na głowie przez cały dzień i gadania szybciej i więcej, robisz swoje i tyle. Oby w każdej firmie tak było. Ja pracuje i wiem że tam zostanę.

Xyz
@Pan Tadeusz

Dokładnie nie wiele jest takich firm w Koszalini. Osoby które narzekają niech znajdą inne pracodawcę i zrobią miejsce ludzią którzy nie będą zatruwać atmosfery.

Lidia

50% administracji? ile to sztuk w jednostkach? myślałam, że ogłoszenie znajdę, żeby aktualnym warunkom się przyjrzeć ale jest jedynie na managera IT. to rotacja czy poszerzanie zespołu? i czemu tylko stacjonarnie da radę? hybryda się nie sprawdziła?

Babol
@Lidia

Pan z IT manager wytrzymał 6 miesięcy Podziękował za współpracę Idź zobacz przekonasz się

Tosia
@Babol

A znane są powody, że faktycznie doszło do podziękowania? Co w przeciągu połowy roku może się stać? I skoro tak to w jaki sposób wygląda aktualna sytuacja na tym stanowisku? Dalej krócej ktoś pracuje? Nie można niczego z tym zrobić?

Czy nowo zatrudnione osoby w BUGLO PLAY Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Milka

A można wiedzieć czym zajmują się kobiety w Buglo na produkcji?Dziękuję za odpowiedź

Nie bojaj
@Milka

Głównie składanie zabawek , przykręcanie śrubek wiercenie ,nitowanie, ucinanie lin zakuwanie pakowanie.... prace raczej lekkie wszystkiego można się nauczyć od podstaw.

@Nie bojaj

i jak potem z kontrolą jakości, jest taka? ciekawa jestem także długości ewentualnego szkolenia oraz tego czy praca sezonowa jest teraz dostępna. sa przyjęcia na wakacje? jak wtedy normy mogą wyglądać?

Nie bojaj
@Lidia

Kontrola jakości oczywiście jest. Praca sezonowa również jest dostępna głównie na pakowaniu a szkolenie w zależności jak szybko łapiesz. Najlepiej złóż podanie a wszystkiego się dowiesz , a tymi niektórymi głupkowatymi komentarzami się nie przejmuj ????

Zuza
@Nie bojaj

Radzicie by aplikować, a gdzie są aktualne oferty? Mam przed sobą jedną dla obsługi klienta ale jest ona wygasła. Widnieje niby teraz dla regionalnego kierownika sprzedaży, ale to jednak większe doświadczenie trzeba mieć? Jak rozmowa może na to stanowisko wyglądać czy wiecie?

Milka

Mam pytanie do pracujących obecnie kobiet czy dobrze się pracuje w firmie?Czy nie ma czegoś takiego jak jechanie po pracownikach nowych oczywiście.Jak to bywa w dużych firmach.Ogolnie jaka atmosfera?Czy warto się zatrudnić?

Pan Tadeusz
@Milka

Atmosfera nie jest zła pod warunkiem że trafisz do dobrego (usunięte przez administratora) jedna hala a dziewczyny podzielone są na obozy,

W
@Milka

Najlepiej jest przyjść, zrobić swoje i wyjść. Nie mówić nic o życiu prywatnym ani nie szukać tu koleżanek i przyjaciółek. Bo każda się do ciebie uśmiechnie, ale tylko miniesz je o krok i już wrony kraczą .

@Pan Tadeusz

z czego wynika wspomniany podział? i jak bardzo jest to widoczne, w jakich konkretnie ewentualnych sytuacjach się przejawia? kto z wyższych stanowisk powinien docelowo zarządzać tego typu relacjami i w jaki sposób?

Q

Witam Pojawiło się ogłoszenie na mobilnego montera. Wiecie coś więcej jak tam się robi??? I czy warto zawracać sobie głowę???

Xyz

Czy tylko ja widzę pewne zmiany na + ? Coś jak by się zaczynało zmieniać ale to może tylko takie wrażenie ?

@Xyz

pewne zmiany na plus? o jakich konkretnie jest tu mowa? teraz to się zastanawiam nad tym, ze nikt do tej opinii się nie odniósł, z jakich przyczyn? do dziś widać jakiś konkretny wpływ odnośnie tych wspomnianych spostrzezeń?

Jessssica

Powiem Wam tak, zawsze bedzie krytyka- temu za zimno a drugiemu za ciepło, na produkcji ciężko ale kasa na czas i w kryzysie który jest na całem świecie, firmy zwalniajom a buglo kurna trudni. Dla mnie szacun. Firma ma przyszlość i z tego co słyszę i widze to zamowień jest bardzo dużo.

HR dno
@Jessssica

A ty tylko tych zleceń się uczepiłaś....profity z tego masz że tak pomidory smarujesz. Procent zadowolonych pracowników to jest 2 do 100 Zero szacunku do pracowników...i jeszcze to jak ten kierowniczek produkcji ( krzy.....) Się do ludzi odzywa i co mówi to dramat.

Pingpong
@HR dno

2 na 100? Ciekawe jak to mierzysz ? Ja widzę co innego. Tu zawsze napisze tylko ten niezadowolony, ci zadowoleni pracują i maja się dobrze. Oczywiście że u sąsiada trawa jest bardziej zielona , a nie czekaj … sąsiady właśnie zwalniają …. A buglo dotrudnia. Pytania ?

HR dno
@Pingpong

Mają się dobrze ? Proszę cię....widać że pracujesz w biurze. Obecnie nie znam nawet jednej osoby na dziale produkcji która wypowie się dobrze na temat warunków pracy. Wszyscy rozmawiają między sobą...ale nikt nie powie niczego głośniej bo każdy boi się o pracę bo jest jak jest ale z czegoś trzeba żyć. Ale z jednym się z tobą zgodzę ;) masz rację Buglo zatrudnia ludzi... Ale dlatego że się firma rozrasta ? Ależ nie !!!! Bo jak wszyscy doskonale wiemy że zwolniło się już mnóstwo starych pracowników....a sezon już tuż tuż.....więc żeby nie być w czarnej du....to próbują uzupełnić co stracili. A jeszcze inna kwestia że duża grupa osób jak tylko zobaczyła co ile i za ile to już ich nie ma ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim Polakom;)

Zostaw merytoryczną opinię o BUGLO PLAY Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w BUGLO PLAY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BUGLO PLAY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUGLO PLAY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 10 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUGLO PLAY Sp. z o.o.