Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

dzisiejszy

.. co w niesie druga zmiana ...PRACOWNICY juz w szatni pokotnie mowia ze odchodza najgorsze ze to i doswiadczeni pracownicy z wieloletnim stazem ( TAK sie NIESTETY KONCZY FIRME !!) , MOWIAC ZE ZA BRAMA JEST KILKU CHETNYCH CO TO ZA HIPOKRYZJA CUKIERNICY , PIEKARZE, SLUSARZE , ITP TO ONI MAJA W 2015 ROKU WNIESC JAKOSC DO FIRMY BUMAR KOSZALIN ???? , produkcja czy sie zwiekszy niby jak ? nowych przyuczyc to czas , rodzinie wytlumaczyc ze taty nie bedzie w domu , czy dziecko to zrozumie ?? a miejsca ? a narzedzia ? hmm . KIEDYS W KOSZALINIE JEDNA FIRMA ZROBILA PODOBNIE 2 ZMIANY PRZYSZLI PIEKARZE , CUKIERNICY , PLASTYCY , WYJATKOWO KOBIETY NAWET ( BO JUZ NIE BYLO CHETNYCH LUDZIE Z 1 LAPANKI ABY ZAROBIC PRACOWAC MIEC NA CHLEB I CO SIE OKAZALO JAKOSC SPADLA , LUDZIE ZE STAZEM ODESZLI A FIRMA DO DZIS ZALUJE ZE POSZARZOWALA ...

kotoś

He He He dla mnie to śmieszne nie było,wręcz przykre no ale już wiem na czym stoję,że na dniach rozwiązuję umowę o pracę na czas określony.Zebranie jak każde inne nic nowego nie powiedziano tam.Podwyżek nie będzie stanowczo,zaliczek,premii,dodatków nie będzie.Za to dwie zmiany na pewno będą,ich problem ja mam zdrowe ręce,nogi i silny jestem prace wszędzie znajde.Ale oni już doświadczonego pracownika nie :) więć papapapapapa bumar.

~666~

No to pośmialiśmy się na dzisiejszym zebraniu parafialnym DT. Dwie zmiany już wiadomo by oszczędności wprowadzić i nie płacić ludziom drugiej pensji z nadgodzin. Zachęta to bus wożący (wybranych) ludzi.

~666~

bardzo dobrze że ludzie zaczną się zwalniać jak maja tam robić za 1200 chodzić prosić się nawzajem o narzędzia do pracy i te umowy na tydzień czasu i oczekiwanie dawania z siebie 100%

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
prawo

Jeżeli zostanie wykazane, że pracownik znajduje się pod wpływem alkoholu, mogą mu grozić różnorakie konsekwencje. Niebagatelne znaczenie będzie miał fakt, czy pracownikowi zdarzyło się to po raz pierwszy czy jest to już kolejne naruszenie obowiązków. W tej pierwszej sytuacji, pracodawca najprawdopodobniej wymierzy pracownikowi karę porządkową (upomnienie lub naganę) albo karę pieniężną (która jest przeznaczana na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy). Ze zdecydowanie surowszą karą może spotkać się ten pracownik, który dopuścił się ciężkiego naruszenia obowiązków pracowniczych. W takiej sytuacji pracodawca ma bowiem prawo, rozwiązać umowę o pracę w trybie natychmiastowym z winy pracownika. Są trzy możliwości zbadania stanu trzeźwości pracownika: badanie wydychanego powietrza; badanie krwi; badanie moczu. Badanie wydychanego powietrza powinno być, w miarę możliwości, przeprowadzane przed innymi. Jest to o tyle istotne, że samo podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości i odsunięcie go od pracy, nie może stanowić podstawy do wymierzenia mu kar przewidzianych w kodeksie pracy.

byly seryf

ps nie zbyszek bo ich w firmie kilku to zbyszek zwany KSIADZ !

ostry marian

nowy dyrektor , nie zna zycia majac na oko mniej niz 30 lat ....niedlugo przystopuje ....oby nie dwie zmainy bo ludzie odejda !!!!!!!!!!!!!!!

pracownik firmy

Tak.to niestety prawda.W firmie zachodzą zmiany.I to nie korzystne.Najnowsza z nich.To system pracy dwuzmianowej.Cała reszta również pozostawia wiele do życzenia.Firma zmierza w nie najlepszym kierunku.Z cała pewnością.Osoby które nie chcą się podporządkowywać,wyrokom dyrektora.Są zmuszane do zwolnienia się.Z nikim tam się nie prowadzi rozmów,nie negocjuje się warunków.Prób zatrzymania doświadczonego pracownika.Delikwent otrzymuje.A raczej zmuszony jest do złożenia wypowiedzenia.Nikomu tu w głowie się nie przewraca.Firma wprowadza nowe zasady.Ponieważ od paru dni.W Bumarze urzęduje nowy dyrektor d.s.Technicznych (produkcji) i tym podobnych. Wprowadza on żywcem zasady z firmy matki. WISS Wawrzaszek Z Bielska Białej.Co do zasad zatrudnienia.To pracownicy przyjmowani są za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej.Na okres ok 1,5 roku.Po czym są wymieniani.Jeśli wcześniej nie zostaną zwolnieni z innych przyczyn.Taka jest polityka firmy.Na stałe zatrudnienie (umowa o prace) nie maco liczyć.tego rodzaju zaszczytu, doświadczają naprawdę nie liczni pracownicy.Same warunki pracy nie są złe.Między ludźmi (pracownikami produkcyjnymi) panują miłe,przyjacielskie relacje.Nie ma nienawiści,zazdrości czy innych zjawisk patologicznych.Przykro tylko patrzeć,na rozkład tej firmy.Ulega ona rozpadowi,jak zarażony powiedzmy rakiem narząd.Już z samego powodu przymusowego wprowadzenia,dwuzmianowego systemu pracy.Bez rozmów z pracownikami.Zostanie rozwiązanych kilka,jak nie kilkanaście czy kilkadziesiąt umów o pracę.Dobrych pracowników. Przyjęto wielu młodych ludzi.Bez doświadczenia jako tania siła robocza.Próbuje się ich przyuczyć na siłę lecz, bezskutecznie.Gdyż ludzie ci nie maja najmniejszego pojęcia co robią.Są bez dobrego przygotowania zawodowego.A same chęci to niestety trochę za mało.Dobrymi chęciami jak wiemy,wybrukowane jest piekło.Mi osobiście brakuje "starego" dyrektora Pana P.Szatana. Ogólnie przybycie nowego dyrektora jak na razie nie wróży nic dobrego.I na koniec.Osobiście ode mnie.Panie Dyrektorze szanowny.Jako nowy "członek " firmy jej pracownik.A przede wszystkim nowy dyrektor."Twarz firmy" Warto zorganizować krótkie zebranie.Przedstawić się i powiedzieć kim się jest.Kogo będzie się zastępowało i jaką funkcję będzie się pełnić.To pan tu jest nowy z całym szacunkiem.a nie my.I Pański poprzednik, chodząc po hali produkcji.I robiąc wywiad odnośnie przygotowywanych wyrobów.Z każdym pracownikiem się przywitał.Podał dłoń. Czy pan uważa ze my nie zasługujemy żeby uścisnąć nam rękę.Jesteśmy gorsi od pana.

Janar
@pracownik firmy

PIĘKNIE!!!!! Właśnie o to chodzi;) Ale widocznie niektórzy nie maja odwagi sie przedstawić czy też przywitać. Poprzedni Dyrektor był jaki był ale jakiś poziom kultury miał. Widocznie ten nie posiada, przykro to stwierdzić ale chyba tak jest.Ale miejmy nadzieje ze się to zmieni

byly z 6

delma nie denerwuj sie.... wrociles z roboty i juz napisales szkoda ze tak szybko nie pracujesz co Ty myslisz ze nikt i nic nie wie i nie widzi twych walkow ?? odrana dzis zly chodziles bo zabolalo co przeczytales czy uslyszales na tym forum kolega dobrze napisal i reszta swoja droga dobrze ze juz tam nie robie z takimi jak ty delma !!!

misiek

Ta, a potem wielkie zaskoczenie bo w czasie drogi do klienta z podnośnika odpadają części hehehehehehehe...

xxxx

Szykują się zmiany... I to dwie! Zrobią "łapankę" pod MOPSem celem uzupełnienia załogi i podnośniki będą składać... ...ciastkarze, piekarze... Firma z kilkudziesięcioletnim stażem na rynku powinna dążyć do profesjonalizmu! Starać się mieć stałą kadrę fachowców znających się na rzeczy. A wszystko idzie w kierunku zrobienia z BUMARU podrzędnej fabryczki gdzie zatrudniać będą wszystko jedno kogo za najniższą krajową. I taki nowo przyjęty "fachowiec" za taką stawkę będzie odwalał pańszczyznę do fajrantu, "popracuje" dwa miesiące i nara. Na jego miejsce przyjdzie następny i to samo... Chyba że się mylę :)

xxxxxxxxxx
@xxxx

bo to o to chodzi chłopie dwie zmiany najnizsza krajowa orka po kolana i dowidzenia.tam nie chca fachowców bo fachowiec nie bedzie robił za 1200zł na dwie zmiany.

uwz

Tak jest!

[...] I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał [.

bielsko

Gratuluję poziomu Waszych wypowiedzi. W głowach Wam się przewraca i za dobrze macie ale teraz w prywatnych rękach może poczujecie co to znaczy zarobić na swoją wypłatę. Pierdzieli Wam się tak jak górnikom, którzy chcą dostawać niebotyczne wypłaty i pracować w nierentownej firmie. Pracuję w WISS parę lat na produkcji i nie zarabiam tak jak Wy u siebie. Oby "pingwin" jak go nazywacie uporał się z takimi nygusami (pracownicy, kierownicy, itd.) i zrobił porządek bo u nas uchodzicie za nierobów i partaczy a robota, którą wykonujecie jest na poziomie gościa, który jako "świeżak" po roku Was wygryzie. Proponuję zrobić rachunek sumienia i czekam oczywiście na odpowiedzi w Waszym nienawistnym stylu. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Panowie

nawolny

a ponoc szef lakierni jest malo mily nie do zycia wpracy

Pracus

W tej firmie nic nie robi się dla poprawy warunków.Pracuje się ciężko.I wykomuje się prace,której nie zrobi pierwszy lepszy mechanik.A oni płaca marne grosze.he he Kuźwa i myślą ze tak dobrze płaca.A jak jeszcze trochę tak będzie. To mam nadzieje.Ze nie którzy pójdą po rozum do głowy.I zmienią prace.Wtedy to grubo będzie się działo.Jak jeden z drugim krawaciarzem zobaczą ze nie ma kto tam pracować.Bo szału nie ma.Zarobki i warunki jak wszędzie w koszalinie.

BBB
@Pracus

I po co te żale? Jeśli praca w Bumarze nie pasi to szukać innej. Nikt na siłe nie trzyma.

BBB
@Pracus

"pracuje się ciężko"? Nie masz pojęcia o ciężkiej pracy, Pracusiu...

LatamNaMiotle

hahahah grubo tu sie dzieje, a pingwin ciekawe co sobie mysli o tym, moze zmienił stringi

pracownik bumar (czytaj nikt istotny )

Zal mi (usunięte przez administratora) ściska ze jesteśmy oszukiwani przez biuro,dyrekcję i głównie WISS. A na dodatek jeszcze między sobą się żremy . W sieci bo odwagi nie ma jeden z drugim .W twarz koledze powiedzieć co go boli. Jak baby nawet gorzej bo one chociaż za kudły się poszarpią. A wy jak dzieciaczki bojące się odpowiedzialności (Na szczęście nie którzy tylko) chowające się za zasłona tego powiedzmy "Forum" Czemu takiej odwagi nikt nie ma,kiedy o wynagrodzenie chodzi zaległe,nie wypłacone na czas czy zabrany pseudo podatek którego firma nie odprowadza. Albo czemu nikt sie o kwity z nadgodzin nie upomina których nam nie dają gdzie wtedy jesteście i wasza odwaga.

kolega
@pracownik bumar (czytaj nikt istotny )

Kolejny odwazny napisal ktory nawet sie nie przedstawil a zarzuca innym ze nie maja odwagi:)Tak troche pod hipokryzje podchodzi chyba:)

Pracownik bumar koszalin

Każdy,ale to każdy jeden ma coś za uszami.I ty kutafongu też więc nie cwaniakój. Bohater wielki.chcesz pogadać to się przedstaw parówo.

grzebien

Marek i praca to tak samo jak lysy i grzebien:)pozdro 6

LatamNaMiotle
@grzebien

Jak chodzi po hali to wyglada jak pingwin, a z tyłu jakby stringi nosił. A robota idzie migiem ;/'

SPL

Zdrowych i wesołych świąt dla bumarowiczów! (przelewy poszły)

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar