Opinie o Wrotniewscy.Pl s.c. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wrotniewscy.Pl s.c.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrotniewscy.Pl s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrotniewscy.Pl s.c. w Koszalin

baner wywiady
Elżbieta Nowy wpis

Ktoś tu kiedyś podał zarobki rzędu 1900 netto. Mam nadzieję że aktualnie są one wyższe? Mógłby ktoś napisać jakieś widełki wynagrodzenia? Warto w ogóle tu się zatrudniac tez przez wzgląd na atmosferę i możliwości rozwoju?

Kot Nowy wpis
Kandydat
@Elżbieta

Z ogłoszenia wynika, że znacznie więcej.

Tomek Nowy wpis

Podpowiedzcie jak bardzo w czasie epidemii zmieniła się praca w firmie?

Adi_007 Nowy wpis
@Tomek

Doszły środki bezpieczeństwa, radzimy sobie...

Ania

Nikogo nie ma w tej firmie kto pracuje więcej niż 6 lat , co do wypłat jest to temat tabu a nowy pracownik nie dostaje więcej niż 1900zl na rękę więc nie są to kokosy a jest wykorzystywany na różne sposoby

1
albercik

za tą prace co wykonują ludzie w tym zawodzie to powinni zarabiać minimum tyle co jest zasiłku pogrzebowego tz.4000tys.zł ja pracowałem kiedyś w tej firmie i zarobić tam 2000tys to sukces grabarze zastanówcie się w łodzi ,poznaniu zarabiają 4 tys to niewdzięczna praca a mało opłacana pracowałem tyle lat i nikomu nie polecam

WROTNIEWSCY.PL
@albercik

Nie ma sensu rozmawiać, "ile powinni zarabiać ludzie w tym zawodzie". Każdy, w każdym zawodzie uważa, że zarabia za mało. Oczywiście 2 tysiące kilka lat temu do żart; w tej firmie ludzie pracują po kilkanaście lat - ostatnio jedna osoba obchodziła 20-lecie, a dwie 10-lecie - więc nie jest tak źle. Średnia krajowa na warunki koszalińskie - nie łódzkie - to nie jest zła płaca. Jeśli ktoś uważa inaczej, to żyje w wolnym kraju, gdzie każdy może w ciągu jednego dnia założyć firmę pogrzebową, zatrudnić ludzi i płacić np. dwie lub trzy średnie krajowe, bo tak mu wychodzi z rachunku ekonomicznego. Kto bogatemu zabroni?

maria
@WROTNIEWSCY.PL

... co to znaczy warunki koszalińskie i łódzkie, w Łodzi wszystko jest tańsze, warzywa, owoce i niby dlaczego w Koszalinie mamy zarabiać mniej? Mamy być karani za to, że mieszkamy w Koszalinie, bo co? bo prowincja Polski. Dla mnie to niczym nieuzasadnione działania. Czy inaczej kopie się grób w Łodzi, a inaczej w Koszalinie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wrotniewscy.Pl s.c.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Mechanik samochodowy
Koszalin
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
(106 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Statystyk
Koszalin
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Irek

Ta firma sprzedaje nagrobki po pogrzebie a wykonują to firmy kamieniarskie i ludzie płacą dużo więcej niż w firmach kamieniarskich uważajcie gdzie zamawianie pomniki !!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
WROTNIEWSCY.PL
@Irek

Bzdura. Zaopatrujemy się w tych samych składach kamienia lub hurtowniach, co kamieniarze. Oni kupują slaby - czyli duże płyty kamienne, które tną na nagrobki, parapety lub schody - a my dokładnie przycięte/sformatowane nagrobki pod indywidualne zamówienie klienta. Potem oni sprzedają z 23% vat, my - jeśli nagrobek jest doliczany do rachunku pogrzebowego - z 8 % vat. W sumie cena wychodzi dokładnie ta sama, przy czym my odpowiadamy za każdy etap prac; od postawienia grobowca po montaż nagrobka. Jeśli coś pójdzie nie tak, wiadomo, kto jest winny.

Ilona

@Irek, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Swoją opinię na temat usług może warto wyrazić w innym miejscu w sieci? Kto z Was posiada aktualne informacje o rekrutacjach do firmy Wrotniewscy Dom Pogrzebowy? Czy firma szuka pracowników?

Ilona

@Beata ????, chciałabym Ci przypomnieć o regulaminie forum GoWork.pl. Na forum zabronione jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Potencjalnych kandydatów interesują merytoryczne wypowiedzi poparte argumentami. @WROTNIEWSCY.PL, czy jesteś pracownikiem firmy Wrotniewscy Dom Pogrzebowy? Czy oficjalnie reprezentujesz firmę na forum?

Pawlo

Opisuje Pani bzdury bo było mówione w ogóle jesteście firmą aby tylko zarobić macie gdzieś innych

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

@Kotań, opinie klientów są bardzo ważne, ale GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Rozmawiamy tutaj na temat warunków pracy w firmie Wrotniewscy Dom Pogrzebowy. Jakie warunki należy spełnić, żeby dostać pracę w tym Domu Pogrzebowym? Czy osoba bez doświadczenia również ma szansę na zatrudnienie? Jakie cechy osobowości należy posiadać, żeby pracować w tym miejscu?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Wrotniewscy.Pl s.c. - Koszalin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Wrotniewscy.Pl s.c.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Różana 8-10
    75-213 Koszalin
  • NIP: 6691018861 REGON: 331083283
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Wrotniewscy.Pl s.c.
Przejdź do nowych opinii