Szpital Wojewódzki

Koszalin

Opinie o Szpital Wojewódzki

DeepThroat

Klasyczny "obóz pracy". Stawki najniższe w regionie (w ochronie zdrowia). Wspaniały dyrektor który każdemu potrafi wskazać jego miejsce ("jak się nie podoba to w.p.a.lać"- sic!), "Perła medycyny" i "Gazela Biznesu" w jednej osobie. Liczne rezygnacje z pracy lekarzy, pielęgniarek oraz personelu pomocniczego. Absolutny brak inwestycji w atmosferę w pracy i stosunki międzyludzkie. Ogólnie miejsce z ogromnym niewykorzystanym potencjałem.Polecam jeśli cierpisz na syndrom stokholmski - będziesz miał kogo pole do popisu. W każdym innym przypadku - ODRADZAM

Zostaw opinię o Szpital Wojewódzki - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital Wojewódzki